Estija nesutinka su tuo, jog už ją priimami sprendimai

2015, 28 gegužės, 20:16 | kategorija Ideologija | atsiliepimų (7) | peržiūrų 435 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

paveikslėlis

Estija turi aiškiai pasakyti Europos Komisijai, kad primesta kvota priimti pabėgėliams nepakeliama šaliai, pasakė socialinių reikalų ministras Margusas Tsahkna. Jis pažymėjo, jog, jei mes šiandien apsileisime ir ryžtingai nieko neveiksime, – tai po keleto metų teks valgyti karčius to vaisius.

Margusas Tsahkna, pasisakydamas rytinėje TV laidoje „Terevision“ pareiškė, jog dabar Estijos uždavinys – suformuluoti savo poziciją. Anot ministro, svarbu atvirai pareikšti, kad migrantų kvotų apskaičiavimo procesas mums visiškai nepriimtinas. Dabar vyriausybė formuoja savo požiūrio tašką.

„Žinoma, Estija nesutinka su tuo, kad kažkas už mus priima sprendimus, tai yra kelia klausimus balsavimui, priima kvotas, paskelbia skaičius, – balsavimą įvykdys didžiuma balsų, ir mes būsime priversti priimti šiuos pabėgėlius“, – pasakė Tsahkna.

Estija sutinka ištiesti pagalbos ranką pabėgėliams ir daro tai ne vienerius metus, tačiau tą reikia daryti turint omenyje savo pačių gyventojų tankumo ypatybes ir galimybes. Paskirta Estijai kvota – virš 1000 pabėgėlių – ne pagal mūsų jėgas, pabrėžė ministras.

„Šis sprendimas su ilgalaike perspektyva. Jei mes šiandien nepasakysime, kad nepalaikome primestų mums kvotų, tai vėliau seksiančiais metais mes jau nebeturėsime ką pasakyti“, – sako Tsahkna.

TV programos svečias pripažino, jog tokių kvotų pateikimas iš Europos Komisijos pusės jam buvo visiškai netikėtas.

„Man kilo klausimas, jeigu Sirijoje, pabėgėlių stovyklose randasi 4 milijonai žmonių ir Europos Sąjunga priims 20 000, – argi tai išspręs problemą? Ne“, – daro išvadą Tsahkna.

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 7

 1. Mantas says:

  Tas estas galetu iskelti sau biski protingesni klausima…kodel?visa tai daroma

 2. algimantas says:

  Gojui 2 > Facebook autorius pats sukūrė šį tekstą ir jaučiasi, jog didelę dalį pridėjo nuo savęs, nes internete tokių skaičių kol kas nėra. Paieškojau ir visos nuorodos veda būtent į facebook paskyrą.

 3. Joris says:

  Jei žmonės tylės, bus labai negerai. Tokios „kraujomaišos“ pavyzdžių europoje apstu, ir jų rezultataii liūdni.

 4. Vidas says:

  Idomu, kiek laiko ES bus kiauraklyniu vietoje?
  Didzioji dauguma pabegeliu yra is jankiu sukurtu karo zonu….
  Visus pabegelius, apsoliuciai, sodint i laivus ir….per atlanta, i JAV teritorija!!
  O dabar, bombikes barsto jankiai, o pasekmes-tik ES salims…

 5. to Vidui says:

  Tai juk todėl ir daroma, kad susilpninti es, be to silpnindami es – jankiai patys turtėja, to ir siekiama. Tam ir kariaujama ne savo Žemyne, o toli už jūrų marių. Jūs ten europiečiai pjaukitės, kariaukite su azijiečiais, o mes, jankiai pelną skaičiuosime, kai tuo tarpu jūs būsite nusilpninti ir nekelsite mums pavojaus būti pačia galingiausia šalimi Pasaulyje. Čia kiekvienam durniui aišku, o mūsų balvonai apsimeta, kad nieko nesupranta, duodasi krušami per visus galus.

 6. Ina says:

  TAI DABAR VISI PŪTOJATĖS? A NE?

  O kai stoti į E-Sojuzą – dauguma balsavote? Gal dar šaukėte prieš norvegus, kad jie mūsų balvonų vaikus gelbsti ir yra apšaukiami grobikais? O ten, Norvegijoje, mes tokie patys ateiviai, kokių bijote dabar patys… Ką gi – teks susitaikyti ir numirti spalvotoje visuomenėje…nieko NEPAKEISIME. Už mus nutarimus priiminėja mūsų išrinktieji. O anie žino ką daro, juk patys ir rinkome gudriausius, bet ne protingiausius:) Dabar skaičiuojame „viščiukus“, kurių patys prisiperėjome. Norint išlikti, reikia su viskuo susitaikyti. Nuolankumas – dorybė, nes išeities nebėra – revoliucijos nebus kam kelt, nebent tik komentarų skiltyse nervus gadinti. Siūlau eiti auginti bulvių sau ir pabėgeliams, nes kainos kyla o valgyti reikės ne tik patiems, bet ir draugams duoti…:):)))

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top