Italija oficialiai sugrąžino į dokumentus „tėvo“ ir „motinos“ sąvokas

2019, 22 gegužės, 20:56 | kategorija Ideologija | 2 komentarai | peržiūrų 1 687 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

paveikslėlis

Grafos „Mama“ ir „Tėvas“ išnyko iš Italijos vaikų dokumentų prieš tris metus, tuo metu, kai valdžioje buvo kairiųjų pažiūrų partija, rašo rambler.ru.

Italijos vice-premjeras ir vidaus reikalų ministras Matteo Salvini pasirašė įsaką apie terminų – „tėvas“ ir „mama“ sugrąžinimą į asmens dokumentus.

Prieš trejus metus ankstesnė vyriausybė šias sąvokas likvidavo ir vietoje jų pritaikė terminus gimdytojas-1 ir gimdytojas-2. Naujovėmis buvo pasipiktinę daugybė šalies gyventojų.

„Matote, dukters pase neįrašyta, jog aš ir mano vyras esame jos mama ir tėtė. O dabar šios grafos čia atsiras. Aš oficialiai tapsiu mama, o mano vyras – tėte. Mes labai tuo džiaugiamės“ – pasakoja Italijos gyventoja Anna Domaškevič.

„Šiandien aš su džiaugsmu jau galiu pranešti, kad Italijoje daugiau nebebus – gimdytojo-1 ir gimdytojo-2. Tai prieštarauja visoms mūsų daugiaamžėms tradicijoms, ir mes nutarėme su tuo pabaigti“, – pažymėjo politinės partijos „Mes su Salvini“ regioninio skyriaus vice-prezidentas.

Kovo mėnesį Veronoje įvyko Pasaulinis šeimų kongresas, kurio baigiamojoje rezoliucijoje buvo eilė tezių: sulyginti vyrų ir moterų atlyginimus, sukurti sąlygas suderinant darbą su motinyste, apginti vaikų teises. Šie reikalavimai suprantami daugeliui italų, tačiau tapti gimdytojomis-2 daugelis moterų nesiruošė.

Tačiau, kai kuriose šalyse, pavyzdžiui Prancūzijoje, ši pataisa buvo priimta lengviau. „Tai idealiai tinka vaikams, pas kuriuos dvi mamos ar du tėvai. Galėtų pasirodyti, jog mes paminame heteroseksualių porų teises, tačiau tai nėra taip. Mes tik papildome savo teises. Pasaulis pasikeitė ir mes turime teisę turėti vaikų“, – pareiškė LGBT bendruomenės teisių gynėjas Gi Eranval

Tačiau ir Prancūzijoje ne visi yra pasirengę susitaikyti su tokia padėtimi. Ekspertai nuolatos tvirtina, jog tėvo ir motinos atsisakymas – smūgis vaiko psichikai, ir, nežiūrint į norą maksimaliai įdiegti tolerancijos sąvoką į šalies kasdienybę – ne visiems tai priimtina.

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarai 2

  1. Vytas says:

    Belieka tik pasveikinti italus bei jų vyriausybę. Manau, kad sveikas protas ir instinktas išlikti kaip Tautai, kaip šeimai nugalės. LGBT „šeimos“ neturi ateities bet kuriuo atveju, juk jie nori įsivaikinti normaliose šeimose gimusius vaikus. Gamtos dėsnis, kad bet kuri nesidauginanti rūšis pasmerkta išnykti. Dargi nepakankamai stipriai besidauginanti rūšis. Kad Tauta išliktų, šeimoje vidutiniškai turi būti daugiau nei 2 vaikai. Tai faktas. LGBT-istams tai nerūpi. Tegu ir gyvena kaip nori, tik savų tiesų tegu nekiša kitiems. Nuo to,kad juos kadaise išbraukė iš ligonių sąrašo nieko nereiškia realiame gyvenime. Kuo jie buvo, tuo ir liko.

  2. Džiugui says:

    Sveikstanti Italija tegul bus pavyzdys .

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top