Kaip ir žadėjo Bilas Geitsas – be epidemijų neliksime – eilėje beždžionių raupai, registruoti jau 7 ES šalyse

2022, 22 gegužės, 15:28 | kategorija Sveikata | 1 atsiliepimas | peržiūrų 395 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Epidemijos seka  po epidemijų ir pandemijų, kaip ir pranašavo žymiausias pasaulio „virusologas“ be diplomo, Bilas Geitsas (Bill Gates), – dar pilnai nepasibaigus kovydo užkrato plėtrai, lyg Pilypas iš kanapių staiga į akiratį iššoko beždžionių raupų virusas, iki tol ramiai tūnojęs Nigerijos beždžionėse ir vietiniuose gyventojuose.

Jam staiga parūpo Europa, ir jam nutarus pakeliauti jis tuojau pat buvo aptiktas Jungtinėje Karalystėje dar gegužės 7 dieną (kitais šaltiniais – gegužės 6-ąją), o jau  penktadienį (gegužės 20 d.) Europoje buvo patvirtinta 60 diagnozių septyniose ES šalyse.

Pikantiška detalė: PSO duomenimis šis užkratas daugumoje atvejų plinta tarp homoseksualų vyrų, turinčių lytinius santykius su kitais tokiais pačiais asmenimis. (apie tai nurodo net Delfi, kas ypač keista)

„Matome plitimą tarp vyrų, turinčių lytinių santykių su kitais vyrais“, – žiniasklaidai sakė PSO generalinio direktoriaus padėjėjas  Ibrahima Soce Fallis, atsakingas už reagavimą į ekstremalias situacijas.

Vėliau CDC pabandė sušvelninti pirminės informacijos, galimai sukeltą neigiamą įspūdžio į homoseksualus bangą, pareiškusi. jpg lytiniu keliu užsikrėsti gali bet kas, nepriklausomai nuo lytinės orientacijos. Gal ir gali, bet nėra pagrindo netikėti PSO.

Kaip pristato situaciją Euractiv, „panašu, kad šie atvejai, atsiradę JK, Ispanijoje, Portugalijoje, Italijoje, Vokietijoje, Švedijoje, Prancūzijoje ir Belgijoje, nesusiję nei su pirmuoju atveju, nei su Nigerija, ir įrodo, kad plitimas vyksta būtent Europoje“.

Beždžionių raupai yra virusinė infekcija, paprastai susijusi su kelionėmis į Vakarų Afriką. Dažniausiai tai yra nesunki savaime praeinanti liga, plinta per labai artimą kontaktą su beždžionių raupais sergančiu asmeniu ir paprastai nėra mirtina.

Tai kodėl toks ažiotažas?

Ar todėl, kad tai prasidėjo nuo homoseksualių asmenų, ar todėl, kad žymiausias pasaulio „virusologas be diplomo, Bilas Geitsas, jau turi parengęs naujos vakcinos finansavimo ir gamybos projektą? O gal yra parengta ir senoji (iki šiol nenaudota) O gal todėl, kad beždžionių raupai greitai plinta?

Beje, matomai, sutapimas – AIDS protrūkis Vakarų šalyse pirmą kartą taip pat buvo užfiksuotas būtent tarp homoseksualių vyrų, teigia specialistai.

Vakarų šalyse (2012 metais) iš tiesų didžiausias AIDS sergančiųjų kontingentas yra būtent homoseksualai, teigė profesorius Arvydas Ambrozaitis. (pilnas straipsnis: https://www.tv3.lt/naujiena/s/tarp-mitu-ir-tikroves-ar-tikrai-aids-yra-homoseksualu-ir-narkomanu-liga-n616461). Tačiau Rytų Europoje ŽIV homoseksualių lytinių santykių perdavimo kelias nėra pagrindinis, papildo jis.

Grįžtant prie beždžionių raupų, kaip skelbia Euractiv – epidemiologas Ericas Feiglas-Dingas penktadienį socialiniame tinkle „Twitter“ pareiškė: „Manau, kad katė dabar ištraukta iš maišo, beždžionių raupai, tikriausiai, yra visoje Europoje“.

Tad laukime neužilgo naujų siūlymų skiepytis bangos. Ir, galimai, reikalavimo dėvėti geležines kelnaites su elektronine spyna išeinant iš namų. Grįžus namo, teks nusiųsti patvirtinimo žinutę A.Dulkiui, kurio komanda, prieš tai vizualiai įsitikinusi, kad grįžote tikrai vieni – atrakins užraktą.

Čia tam, kad kur nors mieste velnias nesugundytų nuodėmei, per ką užsikrėstumėte nepadoria liga, liudijančia apie jūsų palaidą būdą.

 

Sarmatai

Jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba PayPal. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.Naujienos iš interneto

1 Atsiliepimas

  1. Alfa says:

    Labai bijau kad Raskevičiui kas nors nenutiktų

Rašyti atsiliepimą

Mums svarbios jūsų nuomonės.
Tuo pačiu norime priminti, kad komentarai nėra tarpusavio rietenų ar keiksmams skirta sritis.
Komentarai nėra cenzūruojami, tačiau programa gali kai kuriuos sulaikyti, jei ras keiksmų, nevartotinų žodžių ar nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "https" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top