Kaip Vilniaus mero patarėjas reklamuoja „Didįjį Šeimos Gynimo Maršą 2022“ ir kaip į tai reaguoja jo aplinka

2022, 13 gegužės, 6:30 | kategorija LPT | 1 atsiliepimas | peržiūrų 182 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Karolis Žukauskas ir Ieva Pakarklytė

Karolis Žukauskas (centre), šalia Ieva Pakarklystė (laisvietė) Facebook nuotr.

Kaip žinia, Vilniaus meras atšaukė „Didžiojo Šeimos Gynimo Maršo 2022“ suderinimą, esą dėl „prorusiškų“ atsiliepimų Facebooke, kuriuos esą platino „maršistai“.

Kad tą įrodytų jis pasitelkė antstolę, kuri socialiniuose tinkluose registravo prorusiškus pasisakymus žmonių, kurie niekaip nesusiję su asociacija „Lietuvos Šeimų Sąjūdis“, tačiau R.Šimašiaus buvo priskirti būtent jam. Neaišku pagal kokius požymius – tą aiškinsis teismas.

Bet tai pačiai dienai R.Šimašius be jokių kliūčių išdavė leidimą kitai organizacijai (ar asmenims), susijusiems su LGBT. Tarptautinę Šeimos dieną (gegužės 15-ą) neleido rengti už šeimos teises kovojančiai asociacijai, tačiau leido kitai, kuri pasisako „už visokias šeimas“.

Esant tokiai situacijai, LŠS pasirinko privačią erdvę savo renginiui ir ėmė jam ruoštis. Tiesa, žinodama Vilniaus mero aplinką ir jos polinkius (nuokrypius), organizacija iš anksto neskelbė renginio vietos, natūraliai norėdama nuo puolimo apsaugoti jos savininkus. Nuo puolimo, kurio tikėjosi.

Ir štai, paskelbus informaciją apie vietą, iš Vilniaus mero aplinkos, kaip srutos iš kiauro tvarto ėmė tekėti nuodai. Atrodytų – na koks kieno reikalas, juk ne Vilniuje, ne jūsų valdomoje teritorijoje, nenusižengiama nei įstatymams nei viešajai tvarkai, bet ne čia buvo, – reikia nubausti tuos, kurie suteikia erdvę visuomenininkams, išgąsdinti juos, pažeminti, bandyti sužlugdyti jų verslą už tai, kad jie padarė tą, ką pagal įstatymus privalėjo padaryti Vilniaus savivaldybė, ir ką, labai tikėtina, patvirtins ir teismas.

Vilniaus mero patarėjas savo asmeninėje Facebook paskyroje paskelbė „Didžiojo Šeimos Gynimo Maršo 2022“ savotišką „reklamą“, labai akcentuodamas vietą, aplinkines įžymybes, kas, kaip bebūtų keista – iššaukė visai neadekvačius kai kurių asmenų komentarus.  Įkeliame jo tekstą:

Karolis Žukauskas:

Ne tai kad kažkam labai įdomu ir svarbu būtų, bet kadangi maršistai taip slepia ir gali sutrukdyti žmonėms susiplanuoti kelionę, norisi jiems padėti nepasiklysti Lietuvoje – Šeimų maršas sekmadienį vyks „Pušyno poilsiavietėje“, (nusiėmė tagą: www.facebook.com/pusynostovykla [update: palūžo ir išsitrynė FB puslapį], web: https://pusynopoilsiaviete.lt/), Jadagonių kaime, Kauno rajone.

Iš poilsiavietės nuotraukos matyti, kad vietos kokiems porai tūkstančių maršistų čia užteks – džiaugiuosi ir sveikinu jų pasirinkimą. Tik kam reikėjo to didžiulio Vingio parko gvieštis, jei galima visus savo gerbėjus sutalpinti vienos sodybos teritorijoje?

O kadangi ten aplink viską esu išvažinėjęs, tiems, kuriems renginys pasirodys nuobodokas, galiu parekomenduoti keletą vietų aplink:

(toliau seka kitų lankytinų vietų reklama, siūlant jose apsilankyti, vietoje „Didžiojo Šeimos Gynimo Maršo 2022, jas praleidžiame)

– O tikriesiems sovietine nostalgija sergantiems maršistams siūlau aplankyti tiesiog viduryje aerodromo tako stovinčią Keturnaujienos koplyčią prie Kaliningrado sienos (bus apie 64 km nuo maršo). Čia galėsite labai gražiai pamatyti – kad ir ką sovietinio mąstymo žmonės bandys užbetonuoti ar paslėpti po asfaltu (koplyčios atveju – po aerodromo taku), tas anksčiau ar vėliau vis tiek išlįs ir prisikels. Tereikia tik šiokio tokio smegenų išlaisvėjimo.

Gero sekmadienio, keliauninkai maršistai.

Atrodyti gražus, šiek tiek su sarkazmu tekstas, tačiau adresuojamas „sovietine nostalgija sergantiems maršistams“, ką galime laikyti nuoroda puolimui. Kuri visiškai nesusijusi su tikrove ir yra tik etiketė, skirta sukelti neapykantą tiems, kas stoja už Šeimą, už valstybę ir už dabar mindomą Konstituciją.

Ir tikrai, po šiuo Vilniaus mero patarėjo įrašu paskelbta nemažai komentarų, orientuotų, panašu, į neapykantos kurstymą prieš žmones, norinčius tiesiog surengti Šeimos šventę. Niekam nekenkiant, nepažeidžiant jokių įstatymų ir apskritai, kaip pabrėžia Karolis Žukauskas pacituotame įraše pačioje pirmoje eilutėje „Ne tai kad kažkam labai įdomu ir svarbu būtų“.

Ir panašiai…

Pasirodo svarbu, pasirodo rūpi, ką pripažįsta ir K.Žukauskas savo komentare, vadindamas žmones „kenkėjais“ ir  – „kad jie persigalvotų“, ir stengėsi, kad „persigalvotų, skambino Pušyno šeimininkams, tikėdamasis juos paspausti. Ir sprendžiant pagal komentarus – rūpi tuos žmones ir juos palaikančius sumenkinti, sunaikinti – psichologiškai, finansiškai, neteisiškai ir neteisėtai. Ir savo siekiamo rezultato jis, panašu, pasiekė – sekančių komentarų pavadinti adekvačiais jau neišeina.

Ir žinant, kad tai vykdo Vilniaus mero aplinka (kas paneigs, kad be paties mero nurodymo?), politikais save vadinantys asmenys, – norisi užduoti retorinį klausimą iki kur jie dar nusiris, kiek dar kiršins visuomenę, žadins neapykantą, skleisdami nebūtus ir atvirai melagingus dalykus?

Beje, viena savybė ypač apibūdina Vilniaus mero patarėją, Karolį Žukauską – jis avansu užblokavo visus (daugumą, kuriuos žinojo) LŠS vadovus ir aktyvesnius žmones, nors tie jo paskyroje nieko net nekomentavo. Kai meluoji – tai ir bijai. Kai darai neteisėtus dalykus – tai ir slepiesi.

Norintys plačiau susipažinti su Vilniaus mero, Remigijaus Šimašiaus patarėjo, Karolio Žukausko, paskelbto rašinio komentarais ir juos įvertinti, gali tai padaryti paspaudę jo paskyros nuorodą https://www.facebook.com/zalzakas

šaltinis: infa.lt

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

1 Atsiliepimas

  1. Vytas says:

    Na, kad Šimašius ir Ko stengiasi Šeimų Sąjūdžiui pridergti (padorumas pas juos deficitas) , tai visai suprantama: pikta jam darosi, kad Šeimų Sąjūdis rado išeitį. Ir valdžia (manau, kad Šimašius ir vykdo savo partijos sprendimus, o tuo pačiu ir valdžios norus) jau nepajėgi tam šeimų sambūriui sutrukdyti planų. Mane stebina tie nepadorūs komentarai. Juk tai parodo, kiek yra patiklių, nemastančių žmonių, kurie tiki bet kuo, ką skelbia valdžia, SISTEMA. Juk tik idiotas gali sakyti apie Šeimų Sąjūdį – „ne rasistų maršui“., arba „Rusyno KGB čiuptuvai Lietuvoje, tas šeimų maršas…“. . Aš tik paklausiu, o kas esate jūs, tie, kurie be jokių įrodymų kaltina Šeimų Sąjūdžio dalyvius dirbant KGB? Susimastykite, o kam dirba jūsų pikti, kartais net nepadorūs, įžeidžiantys komentarai?

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top