Kieno šventes švenčiame Lietuvoje?

2011, 14 gegužės, 8:31 | kategorija Istorija | 13 komentarų | peržiūrų 2 463 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Pūko televizijos žinių laidoje Aivaras Lileika išsamiai paaiškina kieno šventes žada švęsti Lietuva. Švęsti ne savo šventes, o grobikų kryžiuočių, 1361 metais sugriovusių Kauno tvirtovę ir 1363 metais toje pat vietoje pastačiusių savąją. Ar Hanza dienos mums šventė? Jei taip, tai kas mes po to esame? Neįgalūs išsigimėliai, ar lietuviai galų gale? Kuo mus laiko tokių švenčių organizatoriai?
Bet, siūlome pažiūrėti tai ką kalba Aivaras…


šaltinis: pukas.lt

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarų 13

 1. Antanas says:

  Siulau perrasyti istorija ir viskas atsidurs savo vietose.

 2. Atsikvosekit says:

  Atsikvosekit, tas citronsas cia tik vienas taip sneka. Paklausot jo paistalu ir istorija norit perrasyt? netikekit nei vienu zodziu jo

 3. senas says:

  >Atsikvošėkit
  tu gal tą istoriją geriau žinai?
  Tai išdėstyk savo versiją.

 4. egis says:

  mano dukra pries savaite ejo pirmos komunijos ir gavo dovanu knyga BIBLIJA VAIKAMS.Ten yra zemelapis PASAULIO IMPERIJA JEZAUS KRISTAUS LAIKAIS . zemelapyje yra pavadinimas SARMATIJA!!!!!!!! SKITIJA ,o indijoje INDIJOS-SKITU KARALYSTE. TAIGI iskyla klausimelis kad ir vatikanas prisideda prie istorijos klastojimo arba musu istorikeliai dirba priesu naudai lenkijai,rusijai,svedijai,vokieciams,anglijai,jav pasirinkimas platus kam dirbti….

 5. a.grumbinas says:

  kou daugiau nuomoniu tou daugiau žena ir tada pats gali susidieliuot kas kap.jei lileika netink,kap gali ženuot kad kets istuorėks yr teisos?juk to tas laikas negėvena ir nežena kap yr.

 6. ane says:

  Siaip gal ir teisingai, gerai desto istorija, nes Vatikanas beabejo daug yra iskraipes istorijos ir beje nugalabijes musu Baltu tikejima ir dar daug ko neigiamo pribures savo biblijiniu projektu, bet mes db ne apie tai…..

  Man vis kirba abejone del jo destytojo darbo UK – iliuminatu irstvoj.

  Ar labai pasitikesim jei koks graziakalbis bicas padestes kiek tai metu Maksvoj gryzta ir skelbia mums tiesinga istorija? Uzverbuotas, apdirbtas, papirktas, 5 kolona, Latviu gatves darbuotojas – pirmos mintys. Tas pats su Londostane desciusiu bicu, kur UK be to yra Iliuminatu irstva. Mintys panasios: skelbti kontraversiska istorija, kd sukirsinti tauta, paruosti neramumams, revoliucijai (nepasitenkinimo pagrindu) kaip siaures Afrikoj? Mes gi nieko nezinom ka su kuo ten burė tam Londostane ir ka jam ten priburė biblijinio projekto vadai….. Kodel taip nekalbejo iki Londostano? Argi Londostane ji laike, ciucino tam kad gryzes varytu pries juos pacius, pries kryziuocius?

  Nezinau, nezinau. Norisi tiketi, kd taip nera, kd jis gerulis. Laikas parodys …. ;-) Siaip tai geriau reiktu ziureti i ateiti, o ne knaisiotis kas buvo pries 640m. Na buvo tai buvo, reikia is klaidu teisingai pasimokyti ir pirmyn, o ne gyventi praeityje vibruojant negatyvu ant to pacio Vatikano. Dar klausimas: ar tik tuom nenuvedineja musu demesi nuo esminiu dalyku ?????

  Reiktu pagrinde kalbeti kaip dabar tautai isgyventi esant siuose Iliuminatu liberastinio-biblijinio projekto gniauztuose, o ne pastoviai!!! pumpuoti zmones kaip ten buvo pries 650m. ! LT nesureiksminu, tas tinka visom EU tautom tik, kd jos jau tape infantilais, basta. Slavai laikosi geriausiai. Ten alternatyvi inet media jau gerai paduoda info apie ta Iliuminatu Biblijini projekta….

  Reikia daugiau siandienos vilties ka daryti ir pozityvo.

 7. Kinziulis says:

  Pritariu ane. Man irgi įtartini tie besarmačiai. Teko skaityti, kad dirba slaptos laboratorijos, kurios padirbinėja senovinius raštus po to padeda į bibliotekas. padeda, kad kažkas atrastu juos ir išsinagrinėtu, o po to žiuri vėl ne į tą pusę nuvažiavom. Labai rekomenduoju pasidomėti akademiko Nikolajaus Levašovo knygomis. http://www.levashov.org Tuose knygose yra labai daug mozaikos gabaliukų, kurių trūksta šiandienos mozaikai sudėlioti.

 8. ane says:

  Aciu, kd man pritari. KOB, Levashov, Starikov, Slavoliubov, Petrov, Deviatov, Zaznobin, Efimov info zinoma.

  Man sarmatai.lt kaip ir nera itartini. Gerai, kd kazkas suka toki resursa, sviecia zmones.

  Nors ka cia zinai, o gal cia eilinis reptiloidu valdomu iliuminatu projektukas, renka ip adresus, o po to reikiamu momentu labiausiai mastancius vienaip ar kitaip susems. Prasme duoda galimybe pasisakyti, leidzia apsisviesti geriausiems/protingiausiems, reikiamu momentu juos suseka, susemia ir nukenksmina. Baisus/šyzinis scenarijus, noreciau, kd taip nebutu, bt db jau toks gyvenimas iskreiptu veidrodziu pasaulyje….. Uztai rasykit komentus per „Tor browser bundle“ ir liksit anonimous….

 9. vitoox says:

  @ane,

  „Protingiausieji“ (nezinau, ka turejai galvoje sakydamas – ‘geriausieji’) nera ant tiek kvaili, kad ‘apsishviestu’ i-nete, kol nebus isitikine savo duomenu saugumu. Kaip ‘traktuoja’ savo skaitytoju ir komentatoriu duomenu sauguma sarmatas.lt – shito reiketu paklausti paties(-ciu) adminu sio psl., bet tai geriausiai butu padaryti Sarmatu Google grupeje, o ne chia – komentuose.

 10. algimantas says:

  Gerai Aurimas desto. Tiesa sako,nors ir karcia…
   Kiekviena tauta kaip medis. Nors jis stiebesi i saule,o pavasari susilus orui atgimsta,bet net ziema-atsalus,nenumirsta. Jis turi saknis,kurios ji visada maitina. Nukirtus medziui saknis,net siltuose saules spinduliuose tai jau mires medis!
   Tautai tas pats. Net laisveje bet be saknu,tai mirstanti tauta!
  Ar ne tas atsitiko su lietuviu tauta? Krikscionybe nukirto lietuviams saknis. Mes svenciame svetimas sventes,tikime svetimais dievais,aukojames del svetimu interesu,statome kitiems ekonomikas,o patys…
  Skurstame,pykstames ir pamazu mirstame!
  Gaila skaityti lietuviskus atsiliepimus,kuriuose isdavyste priimama uz  teisingiause zingsni. Uz protinga sprendima! Mes vis ziurime i musu patronu elgesi..? Kad tik jie neuzpyktu?
  Gal laikas atsigresti? Prisiminti sava,didinga,istorija? Vel tapti lietuviais? Atsiaugintii nukirstas tautines saknis? Gal tada vel atgimsime? Gal nenumirsime?
   Nes tik savo saliai,savo tautau,savo valstybiai mes esaam reikalingi!
   Globalistu esam jau nurasyti i nereikalinguju sarasa. Kitaip paprasciausiai ismirsime!

 11. orija says:

  Tauta nežynanti savo istorijos mirusi tauta,tą veiksmą labai sekmingai atlyko križyniai,kiti mūsų krašto užkariautojai.Aciū Aivarui už suteiktas išsamias žynias Tamsta tapsite mūsų tautos Didžių Vyrų.

 12. mmm says:

  Pagarba Aivarui (zmogus be istrorijos tai tas pats kaip medis be saknu) mes turime dziaugtis kad esame lietuviais ir saugoti savo istorija didziuotis ir perduot savo vaikams, kad jie zinotu ir kad neisnyktume kaip prusai ar jotvingiai ,, Aciu tau Aivarai , gavau daug zinu is tavo paskaitu , be taves daug ko nebuciau zinojas, dabar visai kitaip ziuriu i daugeli dalyku, daug kas issaiskejo kas nebuvo tiek metu aisku ir painu ,

 13. Joris says:

  Dar iš mokyklinių vadovėlių žinome, kad kriščionybė savo bažnyčias statė senųjų šventovių vietose, kad senasias „pagoniškas“ šventes pakeisdavo savo šventėmis. – šitai darė tam, nes niekaip žmonėms negalėjo primesti savo „kliedesio apie bevalį dievo vergą“. Miestų įkurimo datos skaičiuojamos nuo tada, kai toje vietovėje pastatyta pirmoji bažnyčia, nors šitai nereiškia, kad iki jos ten nieko nebuvę (kas gi būtų ją tuomet statęs?). Tačiau sunkiausia suvokti tai, kad ši velniava tęsiasi jau labai ilgai: ne vieną šimtmetį ar net tūkstantmetį. Ir dėl to, kad meluojama nuo seno ir to melo aplinkui be galo daug – protu sunku priimti, kad melas gali būti toks didelis. Ir tik konkrečiai aiškinantis tam tikrus faktus ar informaciją pačiam, kiek tai įmanoma, galima pamažu įsitikinti, kad ne viskas yra taip, kaip skelbia diplomuoti istorikai, kurie remiasi kažkokių dokumentų kopijomis, o originalai, atseit, pradingę. Norisi paminėti ir taip vadinamą Lietuvos Metriką, archyvą, kuriam priskiriami visi nuo XIV a. pabaigos iki 1794 metų Lietuvos didžiojo kunigaikščio raštinėje saugoti dokumentai, siunčiami ir gaunami didžiojo kunigaikščio vardu. Bet archyve būna ir senų dokumentų. Ir kaip be jų? Oficialiai apie juos neužsimenama, nors kartais ir prasitariama, ypeš senuose istorijos vadovėliuose. Va tiesiog ėmė ir išgaravo ištisas archyvas (o kartu su juo ir Vytauto Lydoje parašytas runomis raštas). Teisinga būtų pasakyti, kad jį iš mūsų pavogė. Kodėl Lietuvos institucijos jo neieško, kai atstatinėja valdovų rūmus – juk šitai svarbiau už rūmus. Matomai todėl, kad radus šiuos archyvus paaiškėtų visai kitokia istorinė ralybė, o ji kai kam labai nepatogi.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top