Kinija ir Serbija mini 1999 m. NATO įvykdyto Kinijos ambasados bombardavimo metines

2022, 8 gegužės, 7:30 | kategorija Genocidas | atsiliepimų (2) | peržiūrų 258 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Global Times nuotr.

Šeštadienį Serbijos sostinėje Belgrade Kinijos ambasados Serbijoje diplomatai ir Serbijos vyriausybės pareigūnai surengė atminimo renginį, skirtą 23-osioms 1999 m. NATO įvykdyto Kinijos ambasados buvusioje Jugoslavijoje bombardavimo metinėms paminėti, rašo Kinijos portalas Global Times.

Kinijos ambasados Serbijoje reikalų patikėtinis Tian Yishu ir kiti Kinijos diplomatai, Serbijos vidaus reikalų ministras Aleksandaras Vulinas, darbo, užimtumo, veteranų ir socialinių reikalų ministras Darija Kisič Tepavcevičius, kiti abiejų šalių piliečiai ir pareigūnai padėjo vainikus, pagerbdami per bombardavimą žuvusių trijų Kinijos žurnalistų atminimą.

1999 m. kovo 24 d. NATO pradėjo 78 dienas trukusią Jugoslavijos bombardavimo kampaniją, nusinešusią tūkstančius gyvybių, įskaitant trijų Kinijos piliečių ̶ Shao Yunhuan, Xu Xinghu ir Zhu Ying – gyvybes.

Tianas sakė, kad Kinijos žmonės niekada nepamirš barbariško žiaurumo, kurį įvykdė NATO. Jie taip pat nepamirš, kad NATO 78 dienas iš eilės bombardavo šalį prisidengdama „žmogaus teisių apsauga“.

Vulinas sakė, kad NATO invazija 1999 m. buvo nusikaltimas prieš suverenią valstybę ir jos žmones ir šiurkščiai pažeidė tarptautinę teisę.

Serbija niekada nenustos reikalauti, kad NATO prisiimtų atsakomybę už savo nusikaltimus, o Serbija visada bus patikima Kinijos draugė, pažymėjo Vulinas.

NATO vis dar yra skolinga Kinijos žmonėms kraujo skolą, vasario 24 d. spaudos konferencijoje sakė Kinijos užsienio reikalų ministerijos atstovė Hua Chunying.

NATO operacijos kodinis pavadinimas, vykdant Jugoslavijos bombardavimą buvo daugiau nei pasityčiojantis – „Gailestingasis angelas“.

Sarmatai

Jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba PayPal. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.Naujienos iš interneto

Atsiliepimų 2

  1. Vytas says:

    Ko nepaaukosi vardan žmogaus teisių gynimo, ne gaila net tūkstančių nekaltų žmonių gyvybių. Rusija tada padarė didžiulę klaidą , kad nesuteikė Serbijai nors kažkiek priešlėktuvinės gynybos sistemų. JAV būtų netekę ne vieno, o daugelio savo „žmogaus teisių nešėjų“. Už tai dabar moka brangią kainą Ukrainoje.

  2. 8 says:

    NATO=siaures atlanto teroristine organizacija,ant kurios batu nekaltu vaiku kraujas.Atejo laikas uzmoketi uz visas kaltes-fasistai bus sunaikinti.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top