Klasioko laiškas Vytautui Kernagiui į anapilį: būk geras, prisisapnuok savo paklydusiems vaikams!

2021, 15 gegužės, 6:30 | kategorija LPT | atsiliepimų (3) | peržiūrų 340 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Vytautas Kernagis

Neužilgo prieš Tau iškeliaujant buvome susitikę „Neringos“ kavinėje, pats mane užkalbinai, pajuokavome. Sirgai, bet ūpo nebuvai praradęs. Man kažkaip ir dūšia šyla prisiminus, kad mokiausi su Tavim metus paralelinėje klasėje, po to apie metus vienoje klasėje, kai tave komunistpalaikiai ėmė represuoti, kaip antitarybinį elementą, jau ėmė grūsti iš mokyklos.

Ir už ką? Už viešą Vyčio ženklo nešiojimą mokykloje, už patriotines dainas, už meilę Lietuvai. Po metų, Tavo praleistų vakarinėje mokykloje, mano draugai Vytautas Grigolis ir Eimutis Braziulis su Tavim jau mokėsi aktorystės konservatorijoje ir dažnai vienoje kompanijoje baliavojome, dainavome. Tave prisimenu, Tavo dainas, tarp kurių svarbiausios – Sąjūdžio mitingų dainos.

Ar Tu, Vytautai, galėjai įsivaizduoti, kad tavo sūnus ir duktė ims drausti mums šiandien dainuoti Tavo dainas? Ne, ne girtose orgijose, o vyskupų palaimintame žygyje už Lietuvą, už pirmapradę lietuvišką ir krikščionišką šeimą, už Lietuvos Konstituciją.

Ar Tu, Vytautai, galėjai tada įsivaizduoti, kad Tavo sūnus ir duktė taps tokiais pačiais komunistais, kurie Tave persekiojo, tik daug baisesniais.

Anie komunistai išvarė mūsų brangią lietuvių kalbos mokytoją Laimą Abraitytę už patriotizmą iš Vilniaus universiteto, o šitie, prie kurių priklauso ir Tavo sūnus, iš universiteto išvarė lituanistikos katedrą! Dabar šitie neokomunistai, kartu su LGBT, užsimojo sunaikinti pagrindinę mūsų Tautos ląstelę – šeimą.

Tavo pagimdyti homunkulai, neprilygstantys Tau nei protu, nei stotu, dabar stojo į aršiausių Lietuvos priešų gretas. Suprantu, kad su gabiausiųjų vaikais taip dažnai nutinka, taip lemia genetika, kažkokių nupuišusių protėvių genai. Mirę tėvai juk neatsako už savo vaikus.

Aš Tikiu, Vytautai, kad Tu vis dar esi su mumis, Lietuvos patriotais, kovojusiais ir kovojančiais su komunistais, tarp kurių šiandien ir Tavo vaikai. Būk geras, prisisapnuok jiems ir įprotink nekelti rankos prieš šeimą, neleisk paversti Tavo Sąjūdžio dainų LGBT purve išterliota preke.

P.S. Šį atvirą laišką parašyti mane paskatino šiandien pasirodę pranešimai:

https://www.lrt.lt/naujienos/kultura/12/1409585/kernagio-sunus-apie-seimu-marso-agitatoriu-naudotas-tevo-dainas-kernagis-kalbejo-apie-laisve-o-cia-fanatiskai-nusiteike-zmones

https://kauno.diena.lt/naujienos/laisvalaikis-ir-kultura/kultura/v-kernagio-fondas-kreipesi-i-latga-ir-agata-del-dainu-seimos-gynimo-marse-1025503

Dr. Algimantas Lebionka

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 3

 1. Gintautas says:

  Neasu gyvenes Lieuvoje jau trisdesimt metu,bet buvau giliai isitikines ,kad Lietuvos patriotai dar turi padirbeti visa siela atsidejus ,petys i peti , Lietuvos laisves kryptimi : Lietuva dar nera laisva ir ji nebuvo nuo euro ivedimo. Ar ka nors is jusu pasidomeja kaip Vytauto biografija pateikta „Spotify“ ?

  spotify.com/artist/6WbwueBf5eqUudCcI8hVm2?si=Hca61OPIRU-GgEzwt5zUow

 2. Benas (Benediktas) says:

  Siūlau „Kauno dienai“ perspausdinti šį straipsnį.

 3. Gintas says:

  Parašykit laišką papuasijos veršiams, kad jie susapnuotu, kad visas nacionalizmas nuvedė ten, kur turėjo nuvesti, į valstybės sunaikinimą ir pavertima placdarmu kitų kovose. Sunku pripažinti kad viską į ką tikėjo „patriotai“ buvo fikcija, sunku, bet anksčiau ar vėliau tai ateis, ir ateis tuštuma!

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top