- Sarmatai - https://www.sarmatas.lt -

Knyga: Kaimo Statyba

Pratartis

Šia savo knyga norime ūkininkams padėti suprasti įvairius trobesių statybos, jų įrengimo, sodybų kūrimo bei tvarkymo klausimus. Kadangi ūkininkui ne kaskart įmanoma rasti šiais klausimais atitinkamų specialistų, todėl čia duodame žinių ir nurodymų ,kaip dirbti visus svarbiausius žemės ūkio statybos darbus.
Pagaliau pačiam ūkininkui dažnai tenka spręsti visus su statyba susijusius klausimus, nes ir specialistai, neturėdami progos visų vietos aplinkybių tinkamai ištirti, negali duoti ir visai tikslių nurodymų.
Šios knygos tikslas – padėti ūkininkams taip įsikurti ir susitvarkyti savo sodybas, kad jos visais atžvilgiais būtų geros: patogios ūkininkauti, jaukios gyventi ir gražios pažiūrėti.
Mat, ūkio sodybų tvarkingumas ir grožis rodo viso krašto kultūringumą. Puošnios ūkių sodybos yra kiekvieno krašto pasididžiavimas, o apleistos, nesutvarkytos – daro jam gėdą.
Ūkininko Knygynėlis 1936

viršelis

tekstas

Šią knygą galite atsisiųsti čia:

  Knyga - Kaimo Statyba (36,8 MiB, 6 606 atsisiuntė)

Ir pasidalinkite su draugais, – kuo daugiau nepriklausomų žmonių, galinčių pasirūpinti pačiais savimi bus Lietuvoje, – tuo geriau gyvensime visi savo Tėvynėje.