Kodėl PSO seksualizuoja vaikus?

2023, 19 gegužės, 19:56 | kategorija Genocidas | atsiliepimų dar nėra | peržiūrų 168 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

foto: Sarah Fahey-Frazier via AP

Pasaulinės institucijos tyliai vykdo kultūrinį karą mokyklų klasėse, rašo „Spiked” leidinys. Pavyzdžiui, PSO rekomendacijomis siekiama ne šviesti, o plauti vaikų smegenis lyties ir seksualinės tapatybės klausimais. Šis metodas naudojamas jau daugiau nei dešimtmetį.

Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) jau daugiau nei dešimtmetį tvirkina vaikus.

Dar 2010 m. Europos politikams ir švietimo pareigūnams išleistas PSO rekomendacinis dokumentas dėl „lytiškumo ugdymo” jau davė vaisių. Dokumente teigiama, kad lytiškumo ugdymas „prasideda nuo gimimo”. Jame nurodoma, kad net mažamečiai vaikai „užduotų klausimus apie lytiškumą” ir „tyrinėtų savo lytinę tapatybę”.

Kai kurios ištraukos yra tiesiog pasibjaurėtinos. Be kita ko, jame teigiama, kad vos ketverių metų ir dar jaunesni vaikai turėtų būti mokomi „malonumo liesti savo kūną” ir „masturbacijos ankstyvoje vaikystėje”.

Kaip praėjusį savaitgalį pažymėjo „The Telegraph” leidinys, vadovas buvo išverstas į kelias Europos kalbas ir reklamuojamas nacionaliniuose ir tarptautiniuose renginiuose. Jį plačiai citavo Velso (Jungtinė Karalystė) vyriausybė, po to mokyklose pradėjusi privalomas lytinio švietimo pamokas.

Tačiau PSO rekomendacijos, kuriomis jau dešimtmetį aktyviai naudojasi švietimo ir sveikatos apsaugos institucijos, skirtos ne šviesti, o plauti vaikams smegenis.

Tai akivaizdu iš to, kad PSO vadinamajame lytiniame švietime akcentuoja „lytiškumą”. Skirtumas yra didžiulis. Viena yra mokyti vaikus apie lytiškumą ir reprodukciją, o visai kas kita – skirti dėmesį lyčiai ir vadinamajai lytinei tapatybei. Tai nebėra mokymas apie tai, iš kur atsiranda vaikai, tai ideologijos, kuri yra labai prieštaringai vertinama, diegimas.

PSO gairėse teigiama, kad vaiko tapatybę apibrėžia jo lytiškumas. Tai yra ne kas kita, kaip suaugusiųjų apsėdimo dėl lyties ir lyties projekcija į vaikus.

Tai, kad PSO žaloja mažus vaikus, savaime yra baisu. Dar blogiau yra tai, kad tai daroma už tėvų nugarų. Tačiau vadinamieji ekspertai tam neprieštarauja. Seksologas Evertas Kettingas (Evert Ketting) 2018 m. moksliniame straipsnyje „lytinio švietimo” atsiradimą Europoje pavadino „tylia revoliucija„. Jis pažymėjo, kad šis „svarbus ir esminis” pokytis yra „arba nepastebimas, arba nevertinamas”.

Tad štai, įsikalkite į galvą: PSO, įvairios NVO ir keli politikai slapta indoktrinuoja jaunimą. Jie užkulisiuose vykdo kultūrinį karą. Viena nevyriausybinė organizacija, skatinanti „lytinį švietimą”, net pavadino jį „socialinių pokyčių priemone”.

Teigiama, kad diegdami lyčių ideologiją mokyklose, turime „puikią progą įvykdyti kultūrinį pokytį” ir sugriauti „galios, priespaudos ir dezinformacijos sistemas”. Toliau netgi teigiama, kad „lytinis švietimas” padės kovoti su „baltųjų šovinizmu”.

Akivaizdu, kad ši tylioji revoliucija nėra susijusi su švietimu ir vaikų gerove. Ją skatina noras pakeisti visuomenės požiūrį ir vertybes, o vaikai yra tik vienas iš įrankių.

Toks jaunimo išnaudojimas politiniais tikslais jau pareikalavo didelių nuostolių. „Lytinio švietimo” šalininkai dezorientuoja ir klaidina vaikus, pasmerkdami juos tapatybės krizei nuo pat mažens.

Suaugusieji turi kovoti su šiuo tyliu ideologiniu apdorojimu.

straipsnio autorius, Frank Fouredi yra analitinio centro MCC-Brussels vykdomasis direktorius.

 

Sarmatai

Jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba PayPal. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.Naujienos iš interneto

Rašyti atsiliepimą

Mums svarbios jūsų nuomonės.
Tuo pačiu norime priminti, kad komentarai nėra tarpusavio rietenų ar keiksmams skirta sritis.
Komentarai nėra cenzūruojami, tačiau programa gali kai kuriuos sulaikyti, jei ras keiksmų, nevartotinų žodžių ar nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "https" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top