Laima Stankūnaitė ir jos atstovaujama Deimantė Kedytė pareiškė 70 tūkstančių eurų ieškinį Neringai Venckienei

2020, 28 gegužės, 12:55 | kategorija LPT | atsiliepimų (2) | peržiūrų 5 016 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Neringa Venckienė

Facebook nuotr.

Panevėžio apygardos teismas pirmadienį grįžo prie N. Venckienės baudžiamosios bylos nagrinėjimo.

Pirmiausiai, teismas atsisakė tenkinti N. Venckienės advokato prašymą nutraukti bylą suėjus senaties terminui, motyvavęs atsisakymą tuo, jog Neringai Venckienei įtarimai buvo pareikšti dar iki jai išvykstant iš Lietuvos, ji žinojo apie pradėtą tyrimą, todėl, teismo vertinimu, ji slapstėsi nuo Lietuvos teisingumo, kuo sekant – senatis jai negali būti taikoma.

Teismo posėdžio metu buvo paskelbta sensacinga naujiena, jog valstybės saugoma L. Stankūnaitė ir jos nepilnametė, iš visuomenės akiračio jau daug metų (8) dingusi dukra, tuo metu Deimantė Kedytė, o dabar pagal Jungtinių Tautų paieškos orderį, kur konstatuotas prievartinis mergaitės dingimas, Deimantė Stankūnaitė (aukščiausioje eilutėje), prašo priteisti iš kaltinamosios N. Venckienės atitinkamai 20 tūkstančių ir 50 tūkstančių eurų sumas neturtinei žalai atlyginti. Taip pat ieškinius pareiškė ir nukentėjęs nuo teisėjos pareigūnas, kukliai užsiprašęs 2 tūkstančių eurų, ir antstolė S. Vaicekauskienė – savo patirtą žalą įvertinusi beveik 29 tūkstančiais eurų.

Grįžtant prie Deimantės Stankūnaitės-Kedytės – ji Jungtinėse Tautose registruota, kaip dingusi Lietuvoje be žinios. Atsakingos Lietuvos institucijos, pasak PressJazz TV atstovo A. Nako kalbinto advokato S. Tomo, nieko konkrečiai neatsakė į JT oficialią užklausą apie tai, kur randasi Deimantė ir ar ji apskritai yra gyva.

Po ko sekė JT reakcija, įtraukiant mergaitę į dingusių asmenų tarptautinę paiešką, kas, žinoma, nedaro garbės Lietuvai, ypač, turint omenyje, kad mergaitės vardu pateikiami ieškiniai teismui.

Teismo pranešime spaudai L. Stankūnaitės dukters  vardas ir pavardė nebuvo minimi, todėl nežinoma ar mergaitė iki šiol vadinama savuoju vardu.

Grįžtant prie teismo – po visų pareikštų prašymų ir teismo sprendimų, prokuroras apkaltino N. Venckienę keturiomis nusikalstamomis veikomis – trukdymu antstolio veiklai, pasipriešinimu valstybės tarnautojui, smūgių sudavimu arba nežymiu sveikatos sutrikdymu, teismo sprendimo, nesusijusio su bausme, nevykdymu.

Teismui Neringa Venckienė pareiškė, kad kaltės nepripažįsta ir pasinaudojo savo teise parodymus duoti po to, kai bus apklausti visi liudytojai.

Vakar dienos posėdyje teismas apklausė vieną nukentėjusįjį – policijos pareigūną. Jis teismui davė parodymus apie tai, kaip 2012 m. gegužės 17 d., vykdant teismo sprendimą, buvo atliekamas mergaitės paėmimas Garliavoje, Klonio gatvėje.

Kitas posėdis vyks birželio 8 d.

Mergaitės atėmimo procesą, kuriame matosi kaip nukentėjo nukentėjusieji galima pažiūrėti čia

infa.lt

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 2

  1. Vytas says:

    Lietuvos valdžia, Lietuvos teisinė SISTEMA išlieka ištikimos sau: „nežino“ ar buvo ČŽV kalėjimas Lietuvoje, bet 130 tūkstančių baudą teroristui sumokėjo, paklausta, kur yra Kedytė ir ar ji gyva – nutylėjo, bet materialinis ieškinys mergaitės vardu pateikė. Apie „nukentėjusius“ pareigūną bei antstolę Vaicekauskienę net kalbėti koktu – jei visi nukentėjusieji būtų tokie „nukentėję“… Teisminė SISTEMA, manau, PATEISINS valdžios lūkesčius.

  2. anoniminis says:

    Kodėl ne 70 milijonų, o tik menki 70 tūkstanćių? 0 kokios vertės žalą galėtų paskaičiuoti Kedžių ir Venckų šeimos patirtą ginant savo artimąją? Total košmar ir ne kitaip.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top