Lenkijos premjerė: Europa, kelkis nuo kelių arba tu verksi dėl savo vaikų kiekvieną dieną

2017, 28 gegužės, 15:23 | kategorija Ideologija | atsiliepimų (6) | peržiūrų 633 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Lenkijos premjerė Beata ŠidloLenkijos premjerė Beata Šidlo įspėjo, kad Europa turi pastatyti į savo vietą „politinį elitą“ ir „stiprius politikus“, ir nutraukti nelegalią imigraciją. Kalbėdama apie Mančesterio teroro aktą, kurio metu žuvo ir vienas Lenkijos pilietis, ji pasakė: „Turi būti pasakyta aiškiai ir tiesiai: tai Europos užpuolimas, mūsų kultūros, mūsų tradicijų užpuolimas“.

„Ar mes norime politikų, kurie tvirtina, kad mes turime priprasti prie atakų ir teroro aktus vadina incidentais, ar mes norime stiprių politikų, kurie sugeba pamatyti pavojų ir kovoti su juo efektyviai?“

Beata Šidlo pasakė: „Mes norime padėti žmonėms, bet mes nesiruošiame dalyvauti Briuselio elito beprotybėje“. „Kur ritasi Europa?“ – paklausė ji. „Kelkitės nuo kelių ir buskite iš letargo miego, arba jūs apverksite savo vaikus kiekvieną dieną“. „Jeigu jūs nesugebate pamatyti, kad terorizmas šiandien turi potencialą pažeisti visas Europos valstybes, ir jūs manote, kad Lenkija neturi savęs ginti, tai jūs einate išvien su tais, kurie nukreipia šį ginklą prieš Europą, prieš mus visus“.

Jaroslavas Kačinskis praėjusią savaitę pasakė: „Mes neatidarėme Europos pabėgėliams – tai Merkel“. Todėl, jo nuomone, Vokietija dabar ir privalo sumokėti už tos nelaimės padarinius. „Tai ponia Merkel ir Vokietija turi atsakyti už pasekmes, o ne Lenkija“.

Kačinskio nuomone, didelės grupės užsieniečių iš svetimos kultūros šalių priėmimas sukels visuomenėje katastrofą. „Mums tektų tuomet pilnai pakeisti mūsų kultūrą, leidžiant radikaliai sumažėti saugumo lygmeniui mūsų šalyje, kalba eina ne tik apie terorizmą, šie pavojai žinoma didesni ir reiškia tam tikrą socialinę katastrofą“, – pasakė Kačinskis.

Kačinskis atkreipė dėmesį, kad Suomija priėmė 100 migrantų, o šiandien jų jau 18 000. Padaugėjimas 1 x 180. Mes turime priimti 7 tūkstančius. Prašau, dabar padauginkite iš 180 ir išeis daugiau negu 1200 000.

Pasak Kačinskio, – „tai mechanizmas, kurio mes paskui negalėsime sustabdyti“.

„Jeigu mes norėsime sustabdyti šitą agresijos bangą iš migrantų pusės — nors ir moterų atžvilgiu – teks imtis kokių nors represijų. Jeigu mes imsimės represijų, – tai tuojau pat paaiškėtų, jog mes jų atžvilgiu — nacistai. Uždaras ratas. Mes tiesiog negalime į tai įsivelti“, – pasakė Jaroslavas Kačinskis.

2015 metais Lenkiją valdžiusi Pilietinės platformos partija, kuriai vadovavo dabartinis Europos Tarybos prezidentas Donaldas Tuskas, neprieštaravo migrantų vežimui ir patyrė Seimo rinkimuose pralaimėjimą.

Praėjusį antradienį Lenkijos premjerė Beata Šidlo spaudos konferencijoje Varšuvoje pareiškė, jog Lenkija atsisako priimti pabėgėlius pagal Europos Sąjungos paskirstymo programą. Premjerė Šidlo anksčiau sukritikavo ES migracinę politiką, pareikšdama, kad Višegrado ketvertas (Lenkija, Slovakija, Vengrija, Čekija) nesutiks su šantažu pabėgėlių priėmimo klausimu.

Ji pasakė: „Mes norime padėti. Suteikiame humanitarinę pagalbą ten, kur ji reikalinga ir žmonės laukia jos. Mes didiname humanitarinę pagalbą, dalyvaujame tarptautinėse akcijose, bendradarbiaujame su nevyriausybinėmis organizacijomis, padedame gydant nukentėjusius“, – pažymėjo premjerė.

„Mes nesutiksime su Lenkijai ir kitoms šalims primetamomis, kokios jos bebūtų, prievartinėmis pabėgėlių kvotomis“, – pasakė Šidlo.

Tuo tarpu Lietuva, kurią valdo neatsakingi, Briuseliui parsidavę ir tautos interesų nepaisantys žmonės, ir toliau veža į Lietuvą potencialius teroristus ir socialinius parazitus. Pats laikas jiems apsigalvoti, nes jau ir G7 šalių rezoliucijos projekte dėl migracijos yra sakoma:

„Palaikydami migrantų ir pabėgėlių žmogaus teises, mes vėl palaikome suverenias valstybių teises kontroliuoti savo sienas ir nustatyti aiškius apribojimus teisėtos migracijos lygiui, kaip esminį, jų nacionalinio saugumo ir jų ekonominės gerovės elementą“, – sakoma baigiamosios deklaracijos projekte. Projekte pabrėžiama „būtinybė padėti pabėgėliams kaip galima arčiau kilmės šalies, kad jie galėtų grįžti“ ir „sukurti partnerystę, siekiant padėti šalims sukurti sąlygas, savo sienų ribose tam, kad būtų pašalintos migracijos priežastys“.

šaltinis: lebionka.blogspot.lt

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 6

 1. konkurencijos nėra says:

  Drąsi lenkė…

 2. Vytas says:

  Šaunuoliai lenkai, tiek ministrė, tiek partijos vadas. Karbauski, kur tu, au? Imk pavyzdį iš lenkų, baik užsiiminėti smulkmenomis, išlįsk iš krūmų.

 3. O kad taip kalbėtų švarkelis arba karabasas su juodaja jėga says:

  Štai kaip turi elgris tikri savo valstybės patriotai, savo valstybės atstovai-vadovai, o ne triesti „rusai puola“, kaip kad sėkmingai ir toliau triedžia karabasas su švarkeliu, ką jau kalbėti apie juodąją dėmę. Kol valstybėje viešpataus valdžia-iįšdavikė, tol Lietuva merdės. O ar ji kada nors atsigaus, priklauso nuo kiekvieno iš mūsų.

 4. pestininkas says:

  Neverta svajot, kad LT „priėvaizdai“ taip kalbėtu. Jiėms tik leista giėdoti giėsmę „rusai puola“, taip kad viskas pagal „šeimininką“, ir teisingų sprendimų nematysim….

 5. saul says:

  Tai taip ir nesupratau-gerai ji kalba ar ne ? Neseniai ji palaimino Kacynskio palaiku ekshumacija.Na o kaip jums Lenkijos premjeres mintys apie tai,kad del prezidento Kaczinskio mirties kalciausi rusai ? Kaip jums jos mintys apie Amerikieciu sparnuotasias raketas Lenkijoje ? DDDDDD Man tai tikrai,kad tinka ir patinka jos mintys visais atzvilgiais.Reiskiasi,kad del Lenkijos politikos musu nuomones visiskai sutampa.DDD

 6. zzz says:

  Atrodo ES p,izdec…

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top