- Sarmatai - https://www.sarmatas.lt -

Lenkijos premjerė: Europa, kelkis nuo kelių arba tu verksi dėl savo vaikų kiekvieną dieną

Lenkijos premjerė Beata ŠidloLenkijos premjerė Beata Šidlo įspėjo, kad Europa turi pastatyti į savo vietą „politinį elitą“ ir „stiprius politikus“, ir nutraukti nelegalią imigraciją. Kalbėdama apie Mančesterio teroro aktą, kurio metu žuvo ir vienas Lenkijos pilietis, ji pasakė: „Turi būti pasakyta aiškiai ir tiesiai: tai Europos užpuolimas, mūsų kultūros, mūsų tradicijų užpuolimas“.

„Ar mes norime politikų, kurie tvirtina, kad mes turime priprasti prie atakų ir teroro aktus vadina incidentais, ar mes norime stiprių politikų, kurie sugeba pamatyti pavojų ir kovoti su juo efektyviai?“

Beata Šidlo pasakė: „Mes norime padėti žmonėms, bet mes nesiruošiame dalyvauti Briuselio elito beprotybėje“. „Kur ritasi Europa?“ – paklausė ji. „Kelkitės nuo kelių ir buskite iš letargo miego, arba jūs apverksite savo vaikus kiekvieną dieną“. „Jeigu jūs nesugebate pamatyti, kad terorizmas šiandien turi potencialą pažeisti visas Europos valstybes, ir jūs manote, kad Lenkija neturi savęs ginti, tai jūs einate išvien su tais, kurie nukreipia šį ginklą prieš Europą, prieš mus visus“.

Jaroslavas Kačinskis praėjusią savaitę pasakė: „Mes neatidarėme Europos pabėgėliams – tai Merkel“. Todėl, jo nuomone, Vokietija dabar ir privalo sumokėti už tos nelaimės padarinius. „Tai ponia Merkel ir Vokietija turi atsakyti už pasekmes, o ne Lenkija“.

Kačinskio nuomone, didelės grupės užsieniečių iš svetimos kultūros šalių priėmimas sukels visuomenėje katastrofą. „Mums tektų tuomet pilnai pakeisti mūsų kultūrą, leidžiant radikaliai sumažėti saugumo lygmeniui mūsų šalyje, kalba eina ne tik apie terorizmą, šie pavojai žinoma didesni ir reiškia tam tikrą socialinę katastrofą“, – pasakė Kačinskis.

Kačinskis atkreipė dėmesį, kad Suomija priėmė 100 migrantų, o šiandien jų jau 18 000. Padaugėjimas 1 x 180. Mes turime priimti 7 tūkstančius. Prašau, dabar padauginkite iš 180 ir išeis daugiau negu 1200 000.

Pasak Kačinskio, – „tai mechanizmas, kurio mes paskui negalėsime sustabdyti“.

„Jeigu mes norėsime sustabdyti šitą agresijos bangą iš migrantų pusės — nors ir moterų atžvilgiu – teks imtis kokių nors represijų. Jeigu mes imsimės represijų, – tai tuojau pat paaiškėtų, jog mes jų atžvilgiu — nacistai. Uždaras ratas. Mes tiesiog negalime į tai įsivelti“, – pasakė Jaroslavas Kačinskis.

2015 metais Lenkiją valdžiusi Pilietinės platformos partija, kuriai vadovavo dabartinis Europos Tarybos prezidentas Donaldas Tuskas, neprieštaravo migrantų vežimui ir patyrė Seimo rinkimuose pralaimėjimą.

Praėjusį antradienį Lenkijos premjerė Beata Šidlo spaudos konferencijoje Varšuvoje pareiškė, jog Lenkija atsisako priimti pabėgėlius pagal Europos Sąjungos paskirstymo programą. Premjerė Šidlo anksčiau sukritikavo ES migracinę politiką, pareikšdama, kad Višegrado ketvertas (Lenkija, Slovakija, Vengrija, Čekija) nesutiks su šantažu pabėgėlių priėmimo klausimu.

Ji pasakė: „Mes norime padėti. Suteikiame humanitarinę pagalbą ten, kur ji reikalinga ir žmonės laukia jos. Mes didiname humanitarinę pagalbą, dalyvaujame tarptautinėse akcijose, bendradarbiaujame su nevyriausybinėmis organizacijomis, padedame gydant nukentėjusius“, – pažymėjo premjerė.

„Mes nesutiksime su Lenkijai ir kitoms šalims primetamomis, kokios jos bebūtų, prievartinėmis pabėgėlių kvotomis“, – pasakė Šidlo.

Tuo tarpu Lietuva, kurią valdo neatsakingi, Briuseliui parsidavę ir tautos interesų nepaisantys žmonės, ir toliau veža į Lietuvą potencialius teroristus ir socialinius parazitus. Pats laikas jiems apsigalvoti, nes jau ir G7 šalių rezoliucijos projekte dėl migracijos yra sakoma:

„Palaikydami migrantų ir pabėgėlių žmogaus teises, mes vėl palaikome suverenias valstybių teises kontroliuoti savo sienas ir nustatyti aiškius apribojimus teisėtos migracijos lygiui, kaip esminį, jų nacionalinio saugumo ir jų ekonominės gerovės elementą“, – sakoma baigiamosios deklaracijos projekte. Projekte pabrėžiama „būtinybė padėti pabėgėliams kaip galima arčiau kilmės šalies, kad jie galėtų grįžti“ ir „sukurti partnerystę, siekiant padėti šalims sukurti sąlygas, savo sienų ribose tam, kad būtų pašalintos migracijos priežastys“.

šaltinis: lebionka.blogspot.lt