Lietuvos, pasaulio, valdymo struktūra, metodai, tikslai

2010, 27 gegužės, 19:01 | kategorija Metodologija | atsiliepimų (46) | peržiūrų 55 166 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Kas mus valdo ir kaip – kokiais metodais ir per ką?

Trumpai pasikartosiu apie tai, kas jau buvo rašyta apie valdžių pasidalijimą:
https://www.sarmatas.lt/04/koncepcija-ideologija-ir-mes/

Kaip jau buvo rašyta egzistuoja 5 valdžios struktūros, tai:

1. Konceptuali valdžia – savo prigimtimi autokratinė į kurią nepapulsi, kaip tautos išrinktasis.Ignoruoja „demokratines“ visuomenės procedūras, nematančias ir nenorinčias pripažinti jos autokratijos. Į ją papuolama tik turint pakankamai žinių ir pinigai tam neturi jokios reikšmės.

2.Ideologinė (politinė valdžia) – patraukliais masėms terminais išaiškina koncepciją
3.Įstatymų leidžiamoji valdžia – koncepcijos pagrindu kuria juridines normas
4.Vykdomoji valdžia – įgyvendina koncepciją struktūriniu ir nestruktūriniu valdymu
5.Kontroliuojančioji-teisminė valdžia – kontroliuoja „teisėtumo“ laikymąsi visuomenėje.

paveikslėlis

Kaip matome iš šios piramidės – konceptuali valdžia randasi pačioje viršūnėje ir tam, kad ten būti, ji turi visas žinias apie valdymą. Iš apibrėžimo „Aukščiausioji žynija“ galima suprasti, kad valdymas vyksta pasitelkus žinias (ne žiniuonius).

Konceptuali valdžia atpažįsta faktorius, vienaip, ar kitaip įtakojančius visuomenę, formuoja tikslų vektorius atsižvelgiant į tuos faktorius, bei formuoja valdymo koncepciją vystymosi tikslų pasiekimui.

Koncepcijos tėra tik dvi – siekianti darnos (dievo duota) ir egoistinė (svarbu aš, kiti lai sukasi, kaip išmano).

paveikslėlis

„Novus Ordo Seclorum“ verčiama, kaip – „Naujoji amžių tvarka“ arba „Naujoji pasaulio tvarka“

Ideologijų gali būti keletas ir paveikslėlyje aukščiau tai parodyta. Sakysim yra šalys X; Y; Z;

Valdymas sukoncentruotas geltoname trikampyje pažymėtame GP (globalus prediktorius). Iš ten nuleidžiama koncepcija, o ideologija tik atspindi ją įkūnydama koncepciją šiose šalyse. Ideologiją išaiškina „Elitas“ kuris ir vykdo valdymą tiesiogiai. Pavyzdžiui šalyje „X“ yra socializmas, „Y“ – kapitalizmas/krikščionybė, „Z“ – kapitalizmas/musulmonai. Visa tai permalama atsižvelgiant į vietos sąlygas, faktorius, kurie įtakoja visuomenę vienam, ar kitam veiksmui ir pateikiama tai pačiai visuomenei, jai priimtina forma.

Prie to prisideda žiniasklaida, televizija, spauda ir kitos informacijos priemonės. Štai taip vienos koncepcijos pagrindu gali būti sukurtos skirtingos ideologijos, maža to, net priešiškai nusiteikusios viena kitos atžvilgiu. Pavyzdžiui kapitalizmas ir komunizmas/socializmas. Bet kuriuo atveju iš to priešiškumo laimi tik viršūnė, gerai įsisavinusi principą „Skaldyk ir valdyk“. Juk pagal šias ideologijas gerai gyvena tik nedidelė grupelė žmonių, todėl nežiūrint į tai, kad jos lyg ir prieštarauja viena kitai, tačiau visiškai neprieštarauja egoistinei koncepcijai. Ant vieno dolerio banknoto parodytas realus pasaulio visuomenės organizacijos modelio simbolis – piramidė ir akis, kur akis reiškia matymą-žinojimą. Būtent per žinias ir jų pateikimo sklaidą, bei metodus vyksta valdymas.

Šiuo metu gyvename pagal Biblijinę koncepciją – kapitalizmo/judaizmo/krikščionybės ideologiją. Senovės Romoje atsirado Biblijos aiškintojai, kurie puikiai išmanė savo darbą, nes beveik 1900 metų krikščionybės įtaka tik didėjo. Biblija turėtų būti, kaip ir dievo duotas kelias, bet deja, dievo ten tik tiek, kad galima būtų išaiškinti masėms, jog šis pasaulis laikinas, turime atkentėti, bet po mirties atgimsime ir gyvensime pagal nuopelnus, užgyventus šiame gyvenime. Šis gyvenimas tik laikinas kelias, kur „kas dievo dievui, kas ciesoriaus ciesoriui“, arba „kenčiančiam dangus“, o kai kur ir dar geriau „tu skolinsi visiems, bet nesiskolinsi pats

Štai šis paskutinis dievo leidimas „išrinktajai tautai“ ir privedė mus visus, t.y. Lietuvą, bei visą pasaulį prie dabartinės būklės. Įdomiausia tai, kad Kristus kadaise užpykdė žydus išvartydamas jų pinigų keitimo ir skolinimo staliukus, kuriuos anie buvo pasistatę tiesiog šventykloje. Tuo metu Kristus į tokį palūkanų verslą žiūrėjo griežtai neigiamai. Įdomu, kodėl parašius Bibliją šis požiūris pasikeitė?

Na, bet, kaip sakoma nežinomi viešpaties keliai, jam matyt geriau žinoti. Ne apie tai kalba, o būtent apie biblijinę tiesą, kad palūkanas imti moralu ir netgi sveikintina, juk atliekama paslauga, už kurią galima imti atlygį.

Paviršutiniškai žvelgiant viskas lyg ir gerai, bet giliau jau klampu, o būtent tai, kad nesant tam tikros ideologijos, niekas nesiskolins tokių pasiutusių pinigų butui/namui/sklypui/ir t.t. Reiškia ir skolinimas ir skolinimasis pateikiami, kaip normalūs ir priimtini dalykai, be kurių tiesiog neįmanomas išgyvenimas šiandienėje visuomenėje.

Štai taip šią tiesą ir išaiškina ideologinė valdžia, o kadangi, skolinti gali toli gražu ne visi, o tik nedidelė išrinktųjų mažuma (nes vieni neturi ko skolinti – kitiems tas neleidžiama, sužlugdomi), likusiems belieka tik skolintis ir krauti kažkam dievo (ar Biblijos) pripažintas palūkanas (pelną).

Dabar jau galime atsakyti sau pagal kokią koncepciją gyvename, nes palūkanos gaunamos tada, kai individas, ar subjektas nori šiandien gauti tai, ko realiai dar neuždirbęs – tenka skolintis. Iš kur tas noras gauti šiandien tai, ko realiai gauti neturėtume – juk šiandien neturime tiek pinigų? – Vėlgi, žvilgtelėkime į antrą nuo viršaus skyrelį piramidėje „Finansinė oligarchija“. Štai ši grupė stengiasi, kad jūs išleistumėte daugiau, nei galite uždirbti – jus tada lengviau valdyti. Finansiškai priklausomi individas/šalis/organizacija/partija/ir t.t. vykdo visus kreditoriaus nurodymus, juos galima tampyti už virvučių.

Per visus įmanomus kanalus jums aiškinama, kad labai normalu skolintis ir vėliau atiduoti, žinoma nepamirštant procentų už paslaugas. Skleidžiama vartotojiškos visuomenės ideologija. Ir vietoje to, kad žmogus jaustų saiką, skaitytųsi su savomis galimybėmis – jis stačia galva griūna į banko glėbį, pamiršdamas senolių išmintį, kad „skola ne rona – neužgyja“.

Toks vartojimas naudingas tik kontroliuojančioms finansinėms struktūroms, tai jų sritis ir jų tikslas – primesti mums tokį gyvenimo būdą, kuris leistų lengviau mus kontroliuoti. Tai nestruktūrinis valdymas, kai žmogus ką nors daro todėl, kad visi taip daro, ir daryti tai laikoma normaliu, priimtinu reiškiniu. Paprastas pavyzdys mada – manau daugelis atsimenate, kad visai nesenai, o kai kur ir dabar, masiškai buvo/yra nešiojami skylėti džinsai. Tai laikoma gražiu rūbu, nors pasakykite sau atvirai, kada anksčiau skylėti drabužiai buvo laikomi gražiais? Tokie drabužiai buvo vadinami skudurais, kuo jie iš tiesų ir buvo, bet pasikeitus mados/ideologijos vėjams jie tapo priimtini ir net gražūs (nors tokiais niekada nebuvo). Šis tariamas grožis buvo įbruktas visuomenei, kaip šio laiko grožio etalonas, juk dar Hitlerio propagandos ministras Gebelsas yra pasakęs: „100 kartų pakartotas melas tampa tiesa“. Ir visuomenė „prarijo“ šį melą, ir skylėti džinsai tapo gražūs. Viskas labai paprasta, net primityvu, bet esant dabartinei ideologijai daugiau nieko ir nereikia. Pagrindinis vartotojiškos visuomenės variklis – noras patirti malonumą čia ir dabar, noras išsiskirti, ar drabužiais, ar mašina, ar poelgiais (pažiūrėkime į Gineso rekordų knygą), ar seksualine orientacija (homo paradai). Bet šis malonumas trumpalaikis.

Liūdniausia tai, kad tuose noruose nėra jokio turinio, jokios vertės. Jie užmaskuoja tikrąjį gyvenimo tikslą – laimę. Gyvenama pagal finansinės oligarchijos užduotus tikslus ir manoma, jog tai mūsų pačių pasirinktas kelias. Tai ne mūsų kelias. Tai klystkelis į kurį mus, aklus, įtraukė tie, kas mato ir žino gerai, bet sąmoningai daro taip, kaip naudinga tik jiems.

Arvydas Daunys

Iliustracijos paimtos iš KOB svetainės.
KOB lietuviškai – Visuomenės Saugumo Koncepcija

Susiję straipsniai:
Projektas ‘Derunkelizacija’
Konceptuali valdžia ir visuomenės saugumo koncepcija
Koncepcija, ideologija ir mes

Gerb. skaitytojai, dėl vietos stokos neįdedame viso straipsnio. Tęsinys pridėtas prikabintoje rinkmenoje PDF formatu, jį galite peržiūrėti nuspaudę žemiau esančią nuorodą.

  Lietuvos, pasaulio, valdymo struktūra-metodai-tikslai (346,8 KiB, 4 451 atsisiuntė)


Sarmatai

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 46

 1. Kindziulis says:

  Sutinku. Mažiau kritikuoti vieni kitus, o pasidalinti ir paanalizuoti įvairesnę info.

 2. Pijus Kindziuliui says:

  Skirtingai nei kiti komentatoriai as nelinkes su Kindziuliu zaisti tyii-myti siu-siu-siu, todel nebusiu labai jau delikatus jo atzvilgiu. Kadangi nelinkes toleruoti praskiesto intelekto, kurio savininkas yra Kindziulis, tai atsakysiu i jusu komentara -„Čia kiek suprantu KOB fanai komentuoja“- stai taip:
  1. As nesu joks KOB fanas ir man jusu KGB-istines ir psichiatrines manieros kabinti etiketes yra nepriimtinos.
  2. KOB padare labai dideli darba visoms postkomunistinem valstybem, nes atskleide pasaulinio masto samoksla ir ivardino samokslininkus. KOB nera pirma organizacija tai padariusi, taciau Rytu Europoje to niekas nebuvo padares. Jeigu Kindziulis sito nesupranta, tai jam pats laikas ieskoti savo bendraminciu tarp silpnaprociu.
  3. Jeigu Kindziulis butu gaves normalu issiauklejima ir gera issilavinima, tai jo nebutu istikusi tokia beda, kuria jis dabar turi.
  Jums Kindziuli reikia atsipeiketi ir pabandyti tapti padoriu zmogum. Suprantu, kad tai nera lengva, bet tai reikia padaryti. kitu atveju gali atsitikti taip, kaip ir kiekvienam tokiam jusu analogui, kuris pasirinko ta ydinga kelia „Daryti viska, kad tik pakenkti geresniam zmogui nei yra Kindziulis, protingesniam negu yra Kindziulis, talentingesniam, negu yra Kindziulis, ir kiekvienam, kuris bandys zmones raginti tobuleti ar siekti idealu“. O su kenkejais paprastai atsitinka taip: Kindziulis susitinka su Kindziuliu kube; jie net gali susidraugauti, bet viena „juoda“ diena Kindziuliui kube pasivaidena, kad Kindziulis nori uzmusti Kindziuli kube; jis, ilgai nelaukes, ciumpa beisbolo lazda ir isbando jos tvirtuma i Kindziulio galvele. Kindziulio galvele, budama be salmo, neatlaiko beisbolo lazdos kietumo, ir iskyla tiesiai ties kakta. Kindziulis atsiduria ligonineje ir ji ten gydytojai bando isgelbeti nuo visiskos mirties.

 3. Pijus tesia apie Kindziuli says:

  4. (tesinys) Kad neistiktu panasus susitikimas su Kindziuliu kube, tai Tamstelei reiketu nueiti pas kuniga, jeigu esat katalikas, jeigu esat ateistas, tai reiketu nueiti i policija ir saziningai prisipazinti del savo kenkejiskos veiklos ir kokius nusikaltimus esate padares valstybes ar kito zmogaus atzvilgiu. Suprantu, kad tarp policininku taip pat pasitaiko Kindziuliu ir Kindziuliu kube, bet neziurint i nieka, jums vis vien reikia prisipazinti kokius nusikaltimus esate padares. Kada jus tai padarysite, tai jums praeis noras nuvertinti kitu zmoniu gerus darbus. Jus tapsite padoresniu zmogumi ir jus pradesite pastebeti geri ir geru zmoniu ketinimus. Jums praeis noras jiems kenkti ir jus bandysite jiems pats padeti.
  Manau, kad Kindziulis suprates paprasta dalykeli, kad noras kenkti geriems zmonems, juos pulti, juos nepelnytai kritikuoti atsiranda tik todel, kad praeityje yra padaryti nusikaltimai, kuriuos Kindziulis nuslepe ar bando nuslepti. Juoda praeitis neleidzia suprasti Kindziuliui gerio efekto ir jo gyvybiskos svarbos zmoniu isgyvenimui.

 4. Bumba says:

  Sveiki,

  Beskaitant jūsų tekstą, iškilo klausimų. Ginčytis nenoriu, tik paklausiu ir nuolankiai lauksiu atsakymų:

  Kuo jūs remiatės teigdami, kad yra būtent taip, o ne kitaip? Tiesa, keteta nuorodų radau, tad likusius šaltinius papildykite:
  1. „šalys X; Y; Z;“ 
  2. „Biblija“  
  3. Vieno dolerio banknotas.
  4. Šiek tiek info iš Laisvosios rinkos instituto internetinio puslapio.

  Ar šie šaltiniai patikimi ir ar jų užtenka, kad daryti tokias išvadas kokios pateikiamos šiame tekste?

  Ačiū.

 5. Kindziulis says:

  Ponas Pijus proto bokšte aš nenoriu sukritikuoti KOB veiklos, bet Jus tuoj gydyt reikės nuo tos informacijos. Nes nebematot, nei ką rašot, nei bendraut nebemokat su žmonėmis. Kas tada iš tos Jūsų tiesos. Aš nesu Jūsų priešas,o diskusijos ne purvo drabstymams skirtos.

 6. artas says:

  Jūs pasitikite savo sveiku protu ir tuo ką matote vykstant?:)
  Ką sako jūsų sveikas protas apie buvusius komunistus, kurie ir dabar yra valdžioje?
  Ar nesako to, kad esant vienai koncepcijai ideologijos nesvarbu? Kad komunistai labai lengvai išvertė savo kailį ir staiga tapo LDDP-socialdemokratais?
  Arba tai, kad revoliuciją Rusijoje finansavo Rokfelerio bankai per Vokietijos vyriausybę, po ko Vokietija labai lengvai atgavo teritorijas kurių negalėjo užimti kariaudama 1918 prieš carinę Rusiją? Leninas, atvykęs iš Šveicarijos plombuotame vagone įvykdė revoliuciją, už ką jam ir buvo užmokėta, bet dėl neaiškių priežasčių vėliau pavedė savo šeimininkus atsikratydamas savo partijos menševikų.
  Ideologija paslepia tikruosius tikslus, tai tik lozungai kurie savaime mažai ką reiškia, jei pati koncepcija siekia kito tikslo.
  2. Biblija.
  Jums reikėtų pasiskaityti pačią Bibliją užuot ieškojus kažkokių nuorodų, tada viskas būtų gerokai aiškiau. Straipsnyje įdėtos citatos iš Biblijos, todėl nesuprantama ko jūs klausiate.
  3. Doleris – Jei nežinote, Federalinis rezervas leidžiantis banknotus ir ne banknotus JAV, yra privati firma, kuri skolina pinigus už procentus JAV vyriausybei. Kaip jums tas patinka?
  Paieškokite internete ir rasite daugiau apie Federalinį Rezervų fondą, nors kiek atsimenu yra ir šioje svetainėje aprašyta. Paskaitęs mechanizmą suprasite, kad iš tiesų ameriką valdo ne vyriausybė, o būtent globalus kapitalas.
  4. Laisvosios rinkos institutas perteikia globalaus kapitalo ideologiją, atseit rinka tai gerai, tik ją blogai tvarko mūsų valdantieji. Jei labiau pasidomėtumėte kas tai yra rinka ir kodėl skirtingos šalys su krize tvarkosi skirtingai, tai suprasite, kad šis dalykas niekam iki galo nežinomas, todėl ir metodai skirtingi.
  Visoms šalims buvo įdiegta ta pati rinkos ideologija, kuri iš tiesu nėra tikslas. Jei panagrinėtumėte pačią rinkos koncepciją, tai pamatytumėte, kad ji tiesiog neturi išbaigtumo-tikslo, arba tas tikslas niekam nežinomas ir maskuojamas skambiais šūkiais, kaip laisvas kapitalo, paslaugų, prekių judėjimas. Iš tiesų nėra nevaldomų procesų, t.y. jokia laisva rinka neegzistuoja.
  Anksčiau buvo komandinė-planinė ekonomika, kurią reguliavo vyriausybė, dabar „laisvos“ rinkos – kurią reguliuoja globalus kapitalas.
  Nesiplėsiu čia rašinėdamas, visą informaciją galima lengvai susirasti internete, nebent jūs labiau pasitikite oficialia pozicija. Šiuo atveju jūs galite įsitikinti tik asmeniškai pats stebėdamas visus procesus šalyje, jūsų neįtikins niekas kitas, tik asmeninė patirtis :)

 7. Pijus says:

  Kindziuli, tu izuliai meluoji. As nezinau, kokia tu ten mokykla baigei, gal but, persirpusiu ar neprisirpusiu vaiku mokykla, o gal sutrikusiu intelektualu mokykla, sito tikrai nezinau. Bet yra toks dalykelis, kad i tavo auklejima ir mokymasi buvo investuota nemazai pinigu ir tevu, bei mokytoju pastangu. Ir tai truko ne vienerius metus, o gal net sesiolika ar dar daugiau. Taciau is tu visu mokymu ir auklejimu isejo snipstas, nes tu netapai padoriu zmogum. Bala nemate su tuo intelektu, nes ji visvien, labai norint, galima nors siek tiek pagerinti. Todel gaunasi taip, kad tu pats, nebudamas padoriu zmogum, labai nori, kad kiti su tavim elgtusi padoriai. Tas noras geras, bet kodel tu sau netaikai tokiu padorumo kriteriju, kuriu tu reikalauji is kitu? Pradek nuo saves perauklejimo, jeigu tavo tevai nesuteike ziniu apie padoruma. Dabar statau pries tave veidrodi, kad tu galetum pamatyti savo santyki i kitus komentatorius. Stai tavo fraze: „Aš nesu Jūsų priešas,o diskusijos ne purvo drabstymams skirtos.“ O cia tavo komentarai: „Ambiciju daugiau nei ugio todel ir gyvename (blaiviai mastydami )“; “ Žiuriu ir stebiuosi koks tamsta aklas.“; „Matau tamsta tik vienas jaučiasi protingas.“; „Apie visus yra prirašyta visokios netiesos. Kur tiesa sunku pasakyt. Pilna tiesos ir melo kokteilių 50/50 įvairių spalvų.“. Sitas negatyvas, kuri tu cia skleidi beveik kiekvieno komentatoriaus atzvilgiu, neturi jokio rysio su diskusija, nes tu sakai viena, o darai kita. Be to, tu nuvertini kitu zmoniu padaryta didziuli darba. Pats tu nieko nesi parases, nieko nesi sukures, tai kaip tu dristi menkinti kitus zmones, kuriu deka, gal but, tu nesedi urve? Riedek tu geriau i „Delfi“, ten komentuok ir ten demonstruok savo „nepaprastai isvystyto intelekto“ proverzius. Ten tu rasi nemazai panasiu i save, o gal net tokiu vyruku, kurie megsta „po kruche“ pakomentuoti, nei darai tu. Tikiuosi tu mane supratai, ir man nebereikes papildomai tave raginti buti padoriu zmogum.

 8. Tomis says:

  Sakykime, kad kas cia rasoma yra tiesa. O kas toliau???
  Na zinote, kad kazkokie zyniai kravapycos ciulpia pasaulio syvus, o kas toliau??? Lengviau nuo to gyventi??? Manote, kad kazka galite pakeisti??? Jeigu taip, tai kaip??? Nuo ko pradesite??? Sakykime itikinsite Lietuvos tauta, kad visa tai tiesa. O kas toliau??? …… jeigu visa tai ir tiesa, jau per velu. kaip viename holywudiniame filme kazkas pasake „you played the game. you lost the game. now stay quit… „….

 9. Kindziulis says:

  Gydykis žmogau. Pametei stogą nuo informacijos. Ką esi baigęs „krutovo“? Ką esi nuveikęs? ;D

 10. Kšištof says:

  Tomi, pabandysiu tau paaiškinti kaip aš tai suprantu: tam kad sugriauti Sovietų Sąjungą praėjo nemažai laiko – nuo Stalino laikų išaugo dvi žmonių kartos, kurie nesuprato kaip tai atsitiko. Dabar irgi turi praeti nemažai laiko, kad žmonės suvoktu, ką reikia daryti. Dėje, šaltieji karai trunka ilgiau, nei karštieji. Ir pasakymas “you played the game. you lost the game. now stay quit… “ tinka tiktai holy-vudui. Karas tęsasi, dar nepralaimėtas, reikia atsakyti į jį informaciniu ginklu, o ne pasiduoti!

 11. to Tomis says:

  Visais laikais, tūkstančiai metų, žmonės kovoja. Kiekvienas žmogus su kuo nors kovoja. Vieni su negalia, kiti už tiesą, dar kiti už didesnį gerbūvį. Ką tu pasirinksi? Kokia tavo bus kova? Už didesnį atlyginimą? Už geresnę nei tavo draugai kelionę į užsienį? Už didesnį namą? Gražesnę žmoną? O gal verta kovoti už idėjas dėl kurių tavo protėviai galvas savo padėjo? Gal tikslas ir nebus pasiektas, mūšis nebus laimėtas. Tačiau svarbiausia yra kova, pati kova, ir už ką ta kova. Juk po savęs kažką turi palikti. Ką tavo proanūkiai skaitys istorijos vadovėliuose? Ką paliksi po savęs? Tiek daug žinojo ir krūmuose kaip zuikiai tupėjo, bejėgias aukas vaidino? Nieko nedarė, tik kaip savo sveiką kailį išnešti, negalvodami ką paliks savo vaikams?

 12. Sarmatas says:

  kova dėl kovos? Kažkaip kvailai skamba. O kodėl neužsiimti kūryba? O jei kas elgiasi netinkamai, tai reikia tokiam pagal nuopelnus ir atiduoti.

 13. kristina says:

  AČIŪ.

 14. artas says:

  Tomiui:
  Tomiui:
  Jei visi galvosime apie tai kokiu būdu įeiti į istoriją, tai iškart ne kas gaunasi, nes jei tikslas tik garbė, tada žinoma gerai pati kova vien dėl kovos. Bet jei siekiama aukštesnių tikslų, tada kova turi būti prasminga, jei jau ji neišvengiama.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top