Lietuvos prezidentė gavo griežtą laišką iš Europos parlamento pirmininko

2016, 29 gegužės, 15:40 | kategorija Realybė | 12 komentarų | peržiūrų 2 127 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

baltnews.lt

Rolandas Paksas

© tvarka.lt

Lietuvos prezidentės Dalios Grybauskaitės adresu atėjo laiškas, nuo Europos parlamento pirmininko Martino Šulco, praneša vietos spauda.

Laiške – griežtas prašymas paaiškinti, kodėl Lietuva, kai Europos Sąjungos šalis-narė, praktiškai ignoruoja Europos žmogaus teisių teismo (EŽTT) reikalavimus, buvusio prezidento Rolando Pakso klausimu.

Kaip žinia, prezidentas Paksas kovoja už teisę būti renkamam ir būti išrinktam į Lietuvos parlamentą. Šią teisę jam suteikti atsisakoma, remiantis apkalta: pažeidęs priesaiką negali vėl tapti Seimo nariu.

Martinas Šulcas prašo Dalią Grybauskaitę iki liepos 15 dienos paaiškinti, kodėl Lietuvoje nevykdomas EŽTT sprendimas, kuris seniai patvirtintas Rolando Pakso naudai. Jame taip pat yra prašymas papasakoti, kodėl Lietuva sėkmingai blokuoja bet kokius bandymus reabilituoti Paksą.

Kaip pareiškė prezidento Pakso advokatas, Lietuva jau pati pasirenka, kuriuos Europos žmogaus teisių teismo sprendimus jai galima vykdyti, o kuriuos – ignoruoti.

„Toks požiūris neįmanomas nei europietiškoje, nei nacionalinėje teisėje“, – pabrėžė advokatas.

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarų 12

 1. Tadas says:

  Pieva kažkokia

 2. Mindaugas says:

  Manau, kad dabar niekam nebeliks abejonų, kad gyvename fašistinėje diktatūroje, kurioje demokratijos ir su žiburiu nerasi…

 3. Juozas says:

  Aš manau, kad už realizuotą valstybinį sąmokslą ir tolimesnį sąmoningą tyčiojimąsi iš šalies prezidento R. Pakso mūsų valstybė privalo jam išmokėti vieną milijoną eurų baudą. Nesudętinga  įvardyti ir suinteresuotus asmenis, prisidėjusius prie šio nešvaraus plano ir atskleisti jo ilgalaikio gyvybingumo schemą. Visos tautos, toliau  slapukaujantiems
  veikėjams, tikrai nepavyks apmulkinti.

 4. Myndė says:

  niekas niekam nieko neprivalo, kol nėra pareikalauta iš tiesų ir nepaliekant galimybių išsidirbinėti. Va kada išėję į gatves garsiai pasakysim, ko norim – tada kažkas ims keistis.

 5. Aloyzas says:

  Walking Dead :))

 6. Matau... says:

  matau ir pritariu Mindaugui. Pas mus iš tiesų daug kam pačiuožę stogai nuo padidinto karingumo ir perdėtos savimylos… Žiburio čia nebeužteks, norint rasti Tiesą ir Teisingumą.

 7. Petras Mureika: ekspol.pareig. ..eksavia....... says:

  nors trumpam būčiau grybauskaitės vietoje, tai dėčiau visas pastangas, kad R.Paksas galėtų dalyvauti LR prezidento rinkimuose……………

 8. Ec says:

  Nors, mano nuomone, su Paksu ir buvo susidorota, bet į prezidentus geriau jo nereikia :). Kaip bebūtų tą turi nuspręsti rinkėjai, o apklausos rodo, manau, nepatinkantį paveikslą valdantiesiems, todėl ir spaudžia Paksą bet kokia kaina

 9. saul says:

  Nieko nesuprantu.Tai Lietuvos valdzia besalygiskai klauso Briuselio,ar neklauso ? Tie patys komentatoriai….kazkodel,skirtingai interpretuoja,vienakart, pavadindami Lietuva…Briuselio „paklode“ir vasalu,kitasyk-visisku nesiklausymu ir net DEMOKRATIJOS ir pilietiniu teisiu „liberastiniais“pazeidimais.Ypac,nustebau Mindaugo „pagraudenimais“apie jo pacio taip nekenciamus demokratinius principus.

 10. virgis says:

  Jo jo jo Mindaugas Vatnikas Nr. 1. Kas tinka kremliniams tai tada Teisinga.

 11. Keista says:

  Tiems kas sako kodėl ES priešininkai, vienu atveju sako, kad yra prieš ES, o kitu atveju, kodėl nevykdo ES paliepimų: pirma tie ES priešininkai visada turėjo savo nuomonę vienais ar kitais klausimais ir jos nekeitė, šiuo atveju kas sakė kad Pakso apkalta politinis susidorojimas tas taip ir toliau sako, o tie kurie šaukia, kad Paksas Vatnikas ar rusų agentas yra DAŽNIAUSIAI liberalių pažiūrų globalistai, tai jūsų taisyklės kurias jūs propaguojate, žmogaus teisės ir t.t, jūs jomis ir turite vadovautis, kai sakote kad ES gėris ir nauda. Kas turi individualią nuomonę ir nekartoja primetamos nuomonės, o analizuoja įvairius informacijos šaltinius, kuria remiantis pasaulio įvykiai analizuojami įvairiais aspektais dažnai  nuomonė yra kitokia nei visuotinai primetama, o su žmogumi turintčiu kitokią nuomonę, ne kaip turėtų būti normalioje demokratiškoje šalyje, ne diskutuojama, o tiesiog apkaltinama prorusiškomis pažiūromis ir tiek.

 12. Ec says:

  Keista, čia nieko keisto, tiesiog dvigubi ar trigubi standartai :)

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top