A. Lileika: Žemės istorija iki 1200 metų – Sarmatija

2010, 16 gegužės, 11:51 | kategorija Istorija | atsiliepimų (21) | peržiūrų 3 499 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Visatos pradžia, vystymasis, Žemės istorija iki 1200 metų (2d.) – Sarmatija

Žmonijos pradžia – apie 200 000 metų prieš Kristų. Etiopijos – Kenijos – Sudano teritorijoje, prie Omo
upės. Tai šiai dienai žinomi faktai. Ir pirmieji žmonės, kaip iškritę iš dangaus – neturintys jokių
praeities ryšių su savo aplinka, kurioje gyvena. Atsirado ir tiek – nei archeologinių radinių, nei
iškasenų susijusių su jų praeitimi.

Įdomus faktas: žmonės gimsta neišnešioti, nors pagal nėštumo laikotarpį to nepasakytum. Tiesiog žmogaus
smegenų tūris toks didelis, kad išnešiotas jis tiesiog fiziškai nužudytų gimdyvę – ji negalėtų pagimdyti. Juk
vaikščioti žmogus pradeda gerokai vėliau, jį to reikia mokyti, ko nepasakytume apie likusius gyvosios
gamtos atstovus. Jie tik gimę eina, maitinasi – gyvena. Žmogus negavęs pilnos priežiūros žūtų iškart. Tai
rodo, kad žmonija iki tol gyveno išskirtinėmis nestresinėmis sąlygomis, kurios galėjo leisti tokį vystymąsi.
T.y. vaiko priežiūrą iki jo savarankiško judėjimo pradžios, o juk reikėjo apsirūpinti maistu, apsisaugoti nuo
išorės priešų. Matyt ten iš kur kilusi žmonija visa tai buvo gerokai kitaip. Tad iš kur mes ir kas mes?


Visatos pradžia, vystymasis, Žemės istorija iki 1200 metų (3d.) – Sarmatija:
2009 m. juodraštinės paskaitos įrašas. 2-3 dalys; pirmos ir paskutinės dalys praleistos. Visatos pradžia, vystymasis, Žemės istorija iki 1200 metų – Sarmatija, Sarmatia – Istorija.

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 21

 1. Antanas says:

  Aciu A.Lileikai uzpuikia 2 daliu paskaita.Zodis pasaulis man asocijuojasi su paseliu.As manau,kad zmonija buvo atvezta is kitos planetos arba sukurta Aukstesniuju Civilizaciju.Tai asmenine tik mano nuomone.

 2. Aldas M. says:

  Labas, Aivarai,

  Su malonumu praklausiau tavo paskaitas. Daug idėjų patiko, dėl kai kurių galėčiau diskutuoti. Aišku, kaip visada pas Tave būna, jos nutrūko pačioje įdomiausioje vietoje :) Vis dėlto dėl vieno dalyko savo įspūdį išsakysiu. Kai tu, pasiūlęs visiems vyrams validolio, pareiškei, kad visos dabartinės civilizacijos autorės yra moterys, šiek tiek sutrikau. Tai kodėl buvo Titanas Prometėjas, o ne kokia Pramatėja, su kuria žiauriai buvo susidorota Kaukazo kalnuose? Kitas aspektas -alkoholio kategoriškas niekinimas. Paklausius tas vietas Tavo paskaitoje, taip ir susidarė įspūdis, kad moterys, kurdamos savo civilizaciją, tiek užspaudė vyriškąją dalį, kad ta nulindusi į pogrindį ir sukūrė alkoholį, kad galėtų apmalšinti savo širdgėlą (šiaip gi alkoholio atsiradimas yra tiesioginė žemdirbystės pasekmė, nes jo nežinojo jokia „šamaninė“ kultūra) :) Iš kitos pusės, ar tau žinoma, kad į alkoholizmą labiausiai linkę yra III -čios bei IV-tos kraujo grupių žmonės. O tokie žmonės vyravo (ir dabar vyrauja) labiausiai tarp žydų, indiškųjų brahmanų (kilusių iš dieviškosios galvos), vikingų (!). Tikiuosi, girdėjai koks buvo pastarųjų idealaus pomirtinio gyvenimo įsivaizdavimas: puota ir karas. Tad taip kategoriškai siūlyti savo asmeninį požiūrį į šį reiškinį kaip neginčytiną taisyklę manyčiau, kad nereikia. Geriau vistik propaguoti Herodoto žinią, kad Sarmatai buvo absoliutaus Moteriškojo prado (Amazonių) ir Vyriškojo (Skitų) sąjunga, dermė ir harmonija, ko pasekoje dar yra ir turi būti Lietuva.

 3. Sarmatas says:

  Alkoholis tiesiogiai naikina organizmą, ypač smegenis, kurios neatsistato.

 4. artas says:

  Aidai,
  Tai juk tą Prometėją sukūrė jau vyrų, patriarchalinė civilizacija :D Ten ir negalėjo būti kitaip.
  Beje apie alkoholį.. Kad jis nuodas įrodyta neginčijamai, jis naikina smegenų ląsteles tiesiogiai,
  kai ištirpinęs nuo kraujo kūnelių riebalinį sluoksnį priverčia anuos sulipti į krūvas (šis reiškinys vadinamas vynuogių keke). Kadangi smegenų ląstelės maitinamos labai plonais kapiliarais, per kuriuos praeina tik vienas kraujo kūnelis, tai ši kekė jį tiesiog užkemša ir ląstelė žūva. Ji jau kitą dieną iš organizmo pašalinama per stuburo smegenis kartu su šlapimu. Kaip jums tai patinka? Tai žemas dalykas su išmatomis paleisti savas smegenis ir visai nėra jokio skirtumo, kokia pas jus kraujo grupė. Alkoholis organizme yra kaip tirpiklis ir jo užtenka labai mažyčių kiekių.
  Vienintelis tikslus dalykas yra tas, kad alkoholį sukūrė žemdirbių kultūra, bet ši detalė menkai guodžia, matant save žudantį jaunimą, kuris to paprasčiausiai nesuvokia, nes tokie kaip jūs Aidai pudrinate jiems smegenis savais išvedžiojimais apie visokias kraujo grupes :)

 5. Aldas M. says:

  Sakyčiau, per primityvu imti vien tik fizinės alkoholio žalos aspektą. Be abejo, dabar alkoholiui tapus bizniu, jo vartojimas yra nekontroliuojamas ir tai negerai, ypatingai to nesuprantantiems jauniems žmonėms. Kalbėdamas apie kraujo grupes, turėjau omeny žymiai platesnį mąstymo spektrą, negu matau Jus supratus. III, IV kraujo grupių atsiradimas irgi kažkur sutampa su civilizacijos atsiradimu ir tų grupių žmonėms yra skirtas nemažas vaidmuo tos civilizacijos kūrime bei tobulinime. Deja, aplinkybėms esant tokioms, kai negali savęs realizuoti pilnavertiškai, alkoholis, matyt, vaidina kažkokios perteklinės energijos išmetimo (gal net ir į kosmosą) vaidmenį…

 6. Sarmatas says:

  Alkoholis yra viena iš priemonių blokuoti žmogaus genetinio potencialo įsisavinimą, trikdyti jo kūrybinę potenciją, priimti neteisingus sprendimus.

 7. Titanas says:

  Alkoholis veikia jausminį protą. Jausminis protas dažnai yra užteršiamas, o apeiginiu būdu naudodami alų ar midų mes tą užterštąją jausminio proto dalį nuplauname.
  Smegenų ląstelės tai minčių namai. Pačios mintys nėra medžiaginės, todėl svaigalai iš esmės jo paveikti negali.
  svarbiausia, – atsikratyti užterštosios jausminio proto dalies.
  Saikingai, apeiginiu būdu. Nesakingas svaigalų naudojimas išplauna ir dalį naudingąją proto.

 8. pezas says:

  labai idomu,tik kur pirma ir paskutine dalis? o alkoholis tai kaip ir cigaretes ar narkotikai demokratijos reiskinys, kas kad kenkia,zmogus dabar nebera mastantis jis ima kas yra duodama,nebelabai ir gali atsirinkt kas yra gera kas yra bloga,kai per tv viena karta rodo kaip tai kenkia kita karta koks profesorius aiskina kad tai nera toks jau blogis,zmogus nebemasto, nebesvarsto kas jam geriau, o pasirenka tai kas yra, tai kas teikia kaskoki malonuma, kas kad tai kenkia sveikatai. as sutikciau kad tiek cigaretes tiek alkoholis butu draudziamas, nes tokie zalingi iprociai neturi nei vieno pliuso.

 9. Kestutis says:

  Bežiūrint Aivaro paskaitas ir jo keliamą įdėją apie buvusią įdealią valstybę, kilo minčių… Jeigu Sarmatija buvo tokia pažangi ir tiesiog įdealiai besitvarkanti, tai kaip taip sunyko nuo tokios didybės ir galybės, ligi tokios smulkybės. Kaip ją galėjo įveikti žemesnio lygio civilizacijos? Jei įveikė, vadinasi jos buvo pažangesnės. Jei jos nebuvo pažangesnės doroviškai, vadinasi buvo pažangesnės technologiškai, ar labiau organizuotos ir susitelkusios. Visada su dideliu susidomėjimu susipažystu su Aivaro naujais straipsniais ar paskaitom, bet norėčiau įspėti, kad istorija Aivaro lūpuose, paskutiniu metu labiau panašėja į mitologiją. Reiktu sau prisipažinti, kad dar nebuvo žmonijos istorijoje įdealiai besitvarkančios visuomenės ir nenusimato artimiausiu metu – tai tikrai. Jei žiūrėdami į praeitį rasime klaidų, vadinasi ateityje, gal būt, nebekartosime tų pačių klaidų. Ir dar, nemanau, kad turės ateitį visuomenė, kurioje puse visuomenės narių „dievo išrinktieji“ o kiti ne, ir visiškai nėr skirtumo ar išrinktieji bus vyrai ar moterys. Kuo daugiau visuomenėje sutarimo ir darnos, tuo šviesesnė ateitis. Elitiškumas visuomenėje galimas tik pagal protą ir naudingumą visuomenei.

 10. Arvydas says:

  Aciu uz paskaita. Kur galima pamatyti daugiau? Labai idomioje vietoje baigesi filmukas…

 11. artas says:

  daugiau: blip.tv

 12. Omega says:

  Ta patvirtina mokslininkai, Juodojoje juroje rade pliazus po vandeniu 90~100 metru gylyje. http://www.youtube.com/watch?v=32S0iK2zuJg&feature=related

 13. Kindziulis says:

  Susipažinti su nauja istorijos chronologija : http://alternative-view.info/video/istoriya-nauka-ili-vymysel/

 14. Benytto says:

  Negalėčiau pasakyti kiek Lileikio alternatyvus požiūris į mūsų visų istoriją yra teisingas ar klaidingas, tačiau jo klausyti išties įdomu. Net, jeigu jis ir klysta, tai mus verčia ar bent jau turėtų versti pamastyti ir gal permastyti tiesas, kurios šiandien atrodo aksiomines ir nepamainomos.

  Tačiau įdomu būtų sužinoti iš kokių šaltinių Lileikis išveda, pavadinkime, „berniukų maišto“ teoriją. Kažką panašaus į žydų tautos programavimo, iš Egipto išeinančios pasaulinio valdymo doktrinos ir pan., galima perskaityti ar irgi išgirsti vieno rusų autoriaus paskaitose ir knygoseЖ
  http://rutube.ru/tracks/474777.html?v=aeb905f625c2cf4db32a42076504d038
  http://www.koob.ru/efimov_v/konceptualnaya_vlast

  Jeigu Lileikis remiasi, kad ir šiuo rusų autoriaus idėjomis, kiek tada visu šituo galima tikėti – čia jau retorinis klausimas. Rusų autorius irgi nepateikia jokių konkrečių įrodymų, kurie patvirtintu, kad toks „maištas“ ar pavadinkime tokia konspiracinė teorija išties yra teisinga.

 15. Kinziulis says:

  Aivaras klaidina tauta nes neturi sarmatos.

 16. Lietuva says:

  deja 2 dalis yra visiskas svaigalas…ar Aivarai bent jau supranti kas yra faktas?…man, be to kad gyvybe ir mirtis yra tikra, dar yra tikra kad Aivaras yra ne Aivaras, bet Leninas bandantis mane uzhipnotizuoti, o be to ne vyras jis yra, o kaip ir stalinas, – moteris…vnz jo diletantizmas yra akis badantis…nors daug ka is istorijos teisingai atrisa

 17. Lietuva says:

  pragaras nuo zodzio garmeti zemyn, o ne nuo garas…pastebejau as jo isvedziojimu absurdiskuma arba daznai suteikima prasmes antriniu reiksmiu isvestinems…kai ka teisingai atspeja bet jo interpretacijos kai kada nuodemingai stebina i blogaja puse

  nu nesamones 2 daly kurioms butina suduot atkirti…pirmiausia tai busmenai nera tikrieji indijos gyventojai vien del to kad kazkada buvo i ja atklyde ar net ir gyvene ilga laika vienam indijos kaime, antra METAI KILO NE IS UZMETIMO, BET NUO MEDZIU LAPU NUMETIMO…pasitaisyk Lileika, nes tokiomis nesamonemis grasini savo garbingumui ir patikimumui

  tai jei buvo klajokliai ir dar net finougrai bemintantys zuvimis, tai atsikele vyrai maisesi su laukinem ozkom? ar vistik buvo seslus zemdirbiai??? velgi visiska makalyne…SESLUS GYVENTOJAI ATSIRADO SU ZEMDIRBYSTE-SODININKYSTE…taigi TUO METU ATSIRADO JAVAI, O NE ZEMDIRBYSTE…stebina toks analfabetiskumas, o pirmieji seslus Lietuviai-arijai jau ir buvo zemdirbiai ir jie nesikele po tvano, nes dar ir pries tvana ta pati tauta jau gyveno ir prie Baltijos ir prie Juodosios juros

  o tai anglu kalba yra hermafroditines kulturos kalba????? Matriarchatas yra norimybe ar gal net siekiamybe, bet niekada neigyvendinama…paistalai apie matriarchata…jo niekada nebuvo, nes jega yra vyru puseje

  gali prisikurt visokiausiu dalyku kaip kad ner ivano, nirvana yra nurimuma

  beje baikim vartoti suduva soudovia uzvadinimus, negrazu gi prasivardziuoti…SODUVA KAIP IR DAINAVA YRA PAMATINES LIETUVIU TAUTOS ZEMES, TAD NEDARKYKIME NESUVALKIOKIME JU

  ir dar karta LIETUVA TAI YRA VISU LIETUVIU GENCIU ZEMIU APSIJUNGIMAS IR SUSILIEJIMAS I VIENA

 18. artas says:

  to Lietuva:
  Tamsta savo nesantūrumu labai kenkiate tam ką dėstote. O dar naudojatės mūsų Tėvynės vardu. Negražu visos Lietuvos vardu reikšti savo asmeninę nuomonę ir dar taip neargumentuotai, nesantūriai ir beveik spamo pavidalu.
  Beje rašote visai ne lietuvišku tekstu, tuo dar labiau diskredituodami lietuvių kalbą ir tai ką dėstote.

 19. Edvinas says:

  gal kas zinot kaip susisiekti su A.Lileika? Gal telefona ar el.pasta?

 20. admin says:

  Edvinai,
  turi galimybę susisiekti su juo Facebook mūsų svetainės grupėje, jis ten dažnokai apsilanko ir įdeda savo temų. Gali pabandyti, nes čia niekas svetimų adresų nedalins :)

 21. dinas says:

  jokiu faktu ar irodymu. tiesiog pezalai

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top