Mokytojas Virdžinijoje išleistas atostogų, kai pasakė, kad nevadins moksleivių jų norimais, bet neatitinkančiais lyties įvardžiais

2021, 31 gegužės, 10:32 | kategorija Genocidas | atsiliepimų (2) | peržiūrų 221 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Virdžinijos valstijos Loudoun apygardos pradinių klasių mokytojas buvo išleistas į administracines atostogas po to, kai pasipriešino jo rajono mokyklos siūlomai įvardžių politikai, rašo Epoch Times.

Byronas „Tanner“ Crossas, dėstantis kūno kultūrą Leesburgo pagrindinėje mokykloje Loudouno apskrities valstybinėse mokyklose, buvo išleistas atostogų po to, kai jis pasisakė prieš pasiūlytą taisyklę, pagal kurią mokytojai ir darbuotojai privalėtų kreiptis į moksleivius jų pageidaujamais lyties tapatybės įvardžiais.

Naujoje politikoje, kaip rašoma rajono tinklalapyje, rašoma, kad „LKPS darbuotojai leidžia lyties besikeičiantiems ar translyčiams moksleiviams naudoti savo pasirinktą vardą ir lyties įvardžius, neatsižvelgiant į vardą ir lytį, įrašytą į nuolatinę mokinio mokyklos dokumentaciją“.

Gegužės 25 dieną per viešą susirinkimą, kuriame buvo pristatytas ir aptariamas pasiūlymas, Krosas kreipėsi į LCPS mokyklos tarybą sakydamas, kad jis „netvirtins, jog biologinis berniukas gali būti mergaite, ir atvirkščiai“, nes tai pažeistų jo krikščioniškus įsitikinimus.

„Aš neketinu nieko įskaudinti, bet yra tam tikrų tiesų, su kuriomis turime susidurti, kai būsime pasirengę“, – sakė valdybos nariams Krosas. „Mes smerkiame mokyklos politiką, kuri pakenktų vaikams, suterštų šventą Dievo atvaizdą“.

„Aš myliu visus savo mokinius, bet niekada nemeluosiu jiems, nepaisant pasekmių“, – tęsė jis. „Aš esu mokytojas, bet pirmiausia tarnauju Dievui ir nepatvirtinsiu, kad biologinis berniukas gali būti mergaite ir atvirkščiai, nes tai prieštarauja mano tikėjimui. Tai melas vaikui, tai prievarta vaikui ir nuodėmė prieš mūsų Dievą“.

Gegužės 27 d. tėvams išsiųstame elektroniniame laiške Leesburgo direktorius Shawnas Lacy’as sakė, kad Krosas „atostogauja nuo šio ryto“, tačiau nenurodė, kas ir kodėl priėmė šį sprendimą.

„Norėjau, kad jūs tai žinotumėt, nes tai gali turėti įtakos moksleivio mokyklos tvarkaraščiui. Kadangi tai susiję su personalu, negaliu pateikti jokios papildomos informacijos “, – rašoma el.laiške, praneša „Loudoun Times-Mirror“.

Loudouno apygarda, kurioje yra viena sėkmingiausių valstybinių šalies mokyklų, per pastaruosius mėnesius sulaukė didelio visuomenės dėmesio kaip kovos epicentras tarp tėvų ir mokyklų rajonų, siekiančių prastumti „pažadintą“ progresyvizmą, pvz., Kritinės rasės teoriją (CRT) – ideologiją, šaknimis nueinančią į marksistinę klasių kovą, tačiau akcentuojanti rasę, siekiant demontuoti visus socialinius institutus, kurie, jos manymu, yra rasistiniai.

Mokyklos rajonas kovo mėn. sumirgėjo spaudos antraštėse, kai dabartinių ir buvusių LCPS mokytojų „Facebook“ grupė sudarė juodąjį tėvų ir mokytojų sąrašą, kurie išreiškė susirūpinimą dėl CRT elementų įtraukimo į mokyklų klases. Pasak „Daily Wire“, kuri pirmą kartą pranešė apie šį klausimą, grupės nariai buvo raginami „įsiskverbti“ į kovos su CRT grupes, naudoti „hakerius“, kad užblokuotų jų pranešimus ir „viešai demaskuotų šiuos žmones“.

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 2

  1. Vytas says:

    Šis reiškinys – mokyklų administracijos bandymai prastumti neva progresyvinį požiūrį į mokinių mokymą – jau vyksta iš Lietuvoje, tik jis yra stumiamas vyriausybės, seimo nariams į tai žiūrint pro pirštus. Ir pasireiškia jis didžiulių LGBT bendruomenės aktyvistų agresyvumu, didžiosios dalies visuomenės atžvilgiu. Manau, kad mažumą galima toleruoti tik tada, kai jos norai nepradeda kenkti daugumos gyvenimo normoms ir papročiams. Toliau turi būti duodamas negailestingas atkirtis.

  2. vytautas says:

    Ko nori padarai?

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top