Nusikaltimas ir bausmė: Holokaustas prieš Pedofiliją

2015, 5 gegužės, 1:02 | kategorija Metodologija | atsiliepimų (4) | peržiūrų 524 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

gilad.co.uk
Gilad Atzmon

paveikslėlis

Oskaras Grioningas (kairėje) vs Lordas Janneris (dešinėje)

Prieš keletą dienų Alison Pirson (Allison Pearson) parašė į „The Telegraph“: „Aušvico buhalteris Oskaras Grioningas (Oskar Gröning), būdamas 93 metų, bus teisiamas už karinius nusikaltimus, o 86-erių lordas Grevilis Džaneris (Greville Janner) išvengė teismo bei kaltinimų seksualine prievarta prieš vaikus 22 epizoduose, nes jam buvo diagnozuota „senatvinė silpnaprotystė“.

Ši keistenybė paaiškinama paprastai. Grioningas – gojus ir vokietis, tuomet kai lordas Džaneris – žydas, ir ne šiaip žydas, o užimantis aukštą padėtį. Nuo 1978 iki 1984 metų lordas Džaneris buvo Britanijos žydų tarybos pirmininkas, „įgaliotas kalbėti visų Britanijos žydų vardu“. Jis, matyt, daug nuveikė dėl nukentėjusių ir įskaudintų žydų, tik kažkodėl nematė nieko blogo, jog tuo pat metu tvirkintų ir prievartautų berniukus.

Ilgą laiką buvo vykdoma plataus masto kampanija lordo Džanerio įvaizdžiui gerinti bei nuslėpti skandalingus seksualinius nusikaltimus, kuriais jis buvo kaltinamas. Neseniai BBC žurnalistai atskleidė, jog dar 1989 metais tardytojams buvo uždrausta suimti poną Džanerį ar vykdyti kratą jo namuose.

Skirtingai nuo senuko vokiečio, kuris bus teisiamas už tai, kad tapo „masinių žudynių instrumentu“, lordas Grevilis Džaneris nebus areštuotas ar netgi kaltinamas. Džaneris laisvėje ir laiko veltui neleidžia. Paskutiniais metais senyvas lordas buvo užsiėmęs savo turtų slėpimu bei jo skirstymu giminaičiams, matyt ruošėsi tam, kad kuri nors jo auka gali pareikalauti kompensacijos už padarytą žalą.

Daily Mail rašo: Lordas Džaneris perdavė savo vaikams namą už du milijonus svarų sterlingų, kad sumažintų savo seksualinių nusikaltimų aukų galimų kompensacijų sumas. Perdavimas vyko po policininkų apsilankymo jo namuose.

Šio britų farso pabaigos nematyti. Vyriausioji prokurorė Alison Sonders (Alison Saunders) praeitą savaitę nusprendė atleisti lordą Džanerį nuo teisminės atsakomybės. Miss Sonders paaiškino BBC, jog lordas Džaneris serga tokia sunkia senatvinės silpnaprotystės forma, jog negali dalyvauti teismo procese.

Keista: iki šiol ponia Sonders sakė, jog yra surinkta pakankamai įrodymų, jog galima būtų kaltinti 86-metį lordą atlikus 22 seksualinius nusikaltimus. O dabar jis pasirodo yra per daug ligotas, kad stotų prieš teismą ir kad teisminį tyrimą reikia nutraukti, kadangi lordas nebekelia pavojaus visuomenei.

Alison Sonders teisi. Lordas Džaneris, greičiausiai jau yra pernelyg senas tam, kad prievartautų berniukus. Betgi tokiu atveju nejau nevertėtų pasinaudoti tokia pat logika, vertinant Oskaro Grioningo bylą? Juk veikiausiai 93-jų metų vokietis taipogi pernelyg senas, kad taptų naujojo holokausto „instrumentu“.

parengė: Darius Dimbelis

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 4

 1. Vilgirdas says:

  Pydarai yra pydarai, net jei juos myli, gerbia ir gina 28 Europos prezidentėliai. Problema viena: kodėl prievarta ruošiamasi pydarais daryti mūsų vaikus ir anūkus (o jau ir dabar stengiamasi, auklėjant per visas radijas ir TV, viešai demonstruojant visišką palaidumą). 

 2. PP says:

  Todėl, kad žemėje turi likti auksinis milijardas ar netgi pusė milijardo ir dar maždaug tiek pat vergų.

 3. nes says:

  Sionizmas – fašizmo ir nacizmo tėvas-gimdytojas.

 4. Antanas says:

  Zydai valdo musu planeta jau 2000 metu.Klausimas:ar gali buti zydas nubaustas.Atsakymas:NE.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top