R. Karbauskis susiejo opoziciją su politine korupcija ir pareiškė: „Apsivalymas prasideda!“

2018, 31 gegužės, 20:58 | kategorija LPT | 4 komentarai | peržiūrų 323 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Ram8nas Karbauskis

Facebook nuotr.

NSGK komitetui baigus tyrimą „MG Baltic“ koncerno ir jo įtakojamų politinių partijų bei atskirų politikų atžvilgiu, Ramūnas Karbauskis savo Facebook paskyroje rėžė tiesiai, užduodamas retorinius klausimus Prezidentei bei žinomiems šalies politikams: „Negi jūs anksčiau to nematėt ir nežinojot? O gal jums tas buvo naudinga?

Jis pristatė NSGK išvadas apie „MG Baltic“ nuolatinius ryšius su KGB bei kitais asmenimis, kurie per savo atstovaujamas įmones siekia pakeisti Lietuvos geopolitinę kryptį. Taip pat, pasakoja Ramūnas Karbauskis, nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas teigia turintis duomenų, kad „Rosatom“ ir „MG Baltic“ siekia gauti itin stambius ilgalaikius valstybinius užsakymus susijusius su strateginiais Lietuvos projektais, todėl, pasak valstiečių lyderio, tai gali kelti grėsmę valstybės interesams.

Tuo pačiu, primena R. Karbauskis, „Rusijos korporacijos „Rosatom“ atstovaujantys asmenysplanuoja išlaikyti „Rosatom“ įtaką VĮ „Ignalinos IAE“ uždarymo procese pasitelkdami įtakingiausią verslo grupę Lietuvoje – koncerną „MG Baltic“, kuris, „galimai neteisėtą poveikį“ (R. Karbauskis atsargus) valstybės institucijoms, politikams ir (ar) poliniams procesams siekia daryti pasinaudodamas plačiais politiniais ryšiais ir kontroliuojama žiniasklaidos grupe“.

Valstiečių lyderis prisipažįsta, jog informacija, kuri pateikta NSGK išvadose, šokiruoja. Tačiau ne mažiau šokiruojantis faktas, pabrėžia Ramūnas Karbauskis, yra tai, jog (citata):

„aukščiausi valstybės vadovai ir kai kurie politikai, anksčiau ėję tokias pareigas, dabar teigia to nežinoję ar negalėję nieko padaryti. Ar ankstesni Seimai neturėjo tokių teisių, Vyriausybė ir Prezidentė tokių galių, kurias turi dabar? Tenka aiškiai konstatuoti – ir galėjo, ir turėjo, tačiau politikus, matyt, tenkino tokia situacija. Netgi daugiau – jie galimai patys klimpo politinėje korupcijoje. Jei ne principingi, sąžiningi teisėsaugininkai, jei ne nauja Seimo dauguma, valstybė ir toliau būtų išnaudojama grupelės žmonių, kuriems sąžinė ir moralė yra nesuvokiamos vertybės“.

Ramūnas Karbauskis savo Facebook paskyroje kreipiasi į žinomus šalies politikus“

Dabar taip norisi paklausti Prezidentės – ar tikrai neatsimenate, ką rašėte laiškuose E. Masiuliui?

Paklausti Andriaus Kubiliaus, ar jis ir toliau neigs savo ryšius su koncernu „MG Baltic“, „Rosatom“, teigs, jog jo sūnaus tapimas „Modus grupės“ stebėtojų tarybos nariu neturi nieko bendro su Andriaus Kubiliaus vadovautos Vyriausybės sprendimais atsinaujinančios energetikos srityje Lietuvoje ir su jo sūnumi siejamo verslo interesais Baltarusijoje?

Paklausti Gabrieliaus Landsbergio, ar jis tiesiog itin naivus jaunuolis, ar visgi – arogantiškas, į korupcinius santykius linkusios partijos vadovas, partijos rinkimų programą pristatęs ir kitus klausimus restorane ir aptarinėjęs būtent su koncerno MG Baltic atstovu?

Pabaigai valstiečių lyderis nuramina NSGK tyrimo išvadų skeptikus, tvirtindamas: tyrimas tęsis, tęsis ir nesubliūkš, kaip tas būdavo Lietuvoje anksčiau. Ir išreiškia įsitikinimą, jog bus įvardinti visi, kas pamiršo savo pažadus rinkėjams ir ilgus metus skandino valstybę politinės korupcijos liūne. Laikas atsinaujinti, teigia valstiečių lyderis, ir siekti kitokių standartų politikoje.

Pabaigdamas savo įrašą politikas pareiškia neabejojantis tuo, jog valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija Seime palaikys NSGK išvadas.

„Seimas dabar turi rimtą pagrindą parengti įstatymų projektus, stiprinančius teisėsaugos institucijų galimybes užkirsti kelią neskaidriems procesams. Seime neliko ir prieštaraujančių, jog reikia didinti politikų atsakomybę už piktnaudžiavimą tarnybine padėtimi ir prekybą poveikiu. Žinoma, Seimo narių, ypač su politine korupcija siejamos opozicijos, pasiruošimą kardinaliems pokyčiams įrodys jų tolimesni veiksmai“, – su abejonės gaidele užbaigia savo kreipimąsi Ramūnas Karbauskis.

http://infa.lt/22991/r-karbauskis-susiejo-opozicija-su-politine-korupcija-ir-pareiske-apsivalymas-prasideda/

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarai 4

 1. Dainius V. says:

  Vėlgi sapalionės valstybiniu lygmeniu : KAS SU KUO,KADA TARĖSI IR etc. Lietuviai,atsikvošėkite,Jums pudrina smegenis tokie portalai kaip SARMATAI,RESPUBLIKA,VAKARO ŽINIOS,kad sumaišyti Jūsų suvokimą iki minimumo,tuo pačiu visokiais dėmesį pritraukiančias draudimais ,tezėmis ir pseudomokslininkų „tyrimais“ pritraukti visas mintis ir Jūsų energiją .Negi taip sunku suprasti,kad argi
  materialus“ laikinų“gėrybių siekis šiame gyvenime nupirks TAU amžinybę? Tik TAUTA gali valdyti savo žemę,jokie emigrantai neturi teisės net koja paliesti šios Žemės,išdavę savo Tautą,Valstybę vardan
  didesnio nominalo euro išdavę savo kalbą ….mes ne tautiečiai TIEMS,kas iš toli myli savo Tėvynę,MUMS su JAIS vieno kelio nėra – visais laikais visose tautose išdavikus ir bailius korė

 2. Merilend says:

  Šaunuolis, Ramūnai. Dar išgirsi VISOKIŲ, kurie verks ir juodins tave, nes vagies kepurė visada dega. O kai dega – tai ir klykimas kyla baisus) Sakyk Tiesą. Jos jau seniai lietuviai pasiilgę. Net keista girdėti tai, ką VISI supratome jau seniausiai: mums daug kur meluojama. Lietuvoje viešėjęs garsiausias pasaulio antropologas T.H. Eriksenas pasakė:
  „Esmė slypi moraliame gyvenime, kuris suteikia galimybę gulint mirties patale pasakyti sau, savo artimiesiems, kad padariau viską, ką galėjau. Kad buvau doras žmogus, kuris stengėsi palikti pasaulį geresnį, nei į jį atėjo. Tai yra nuvertintas dalykas šiais laikais. Mes koncentruojamės į vartojimą ir greitą grąžą.“
  Taigi, tos esmės jau tik prisiminimai. Pasirodo, karalius iš tiesų nuogas. Reikėjo vienam pasiryžti pasakyti tai, ir „visada teisi ir visada pasiryžus“ partija nusiiminėja karūną.

 3. Panzer says:

  Išdavikai tai tie, kurie apsisiaute trispalvę apie nepriklausomybę ir laisvę suokė. Praėjus 30 metų kokią nepriklausomybę mes turim? Išporceliuota Lietuva visokių landzbergiu ir kitų chaluju, kurie atlape puošiasi neužmirštuole. Žmogus, kuris nebenori gyventi savų išdavikų okupuotoje Lietuvoje, kur korupcija susipynusi su politika taip smarkiai, kad vienas be kito neįsivaizduojami ir jis yra išdavikas? Lietuvos konkurencingumas sunaikintas, šita valstybė tiesiog virto teritorija ir apie kokius tautiečius mes kalbam, tie kurie sakė kad nusipelnėme gyventi geriau? Ar tokiam veikėjui kas nors spjovė į veidą? Tautos nėra seniai, nes tauta atsimenama kai artėja rinkimai, o toliau vėl visi savo biznį varo. O kokia vidinė aplinka šitoje teritorijoje? Žmogus jaučiasi nužemintas ir priverstas egzistuoti žiūrėdamas į gerai prikimštus ponų pilvus besidžiaugianciais pinigų prikimštom dėžutėm. Vadinamam verslininkui žmogus turi bučiuoti ranką vien todėl kad jam duoda darbą. Apie kokią amžinybę čia postringaujama, Durniu laivo vairininkai nemato Lietuvos ateities, nemato vizijos, nes visa vizija tai projektai iš ko eis padaryti +. Žmonės bėga, nes pavargo jausti stresą ir pažeminima ir matyti kad niekas jų neapgins, nes mato kad jie nereikalingi, nes šitoje teritorijoje reikia vergų, o ne piliečių!!!

 4. Vidas says:

  Kazkodel vis labiau pradea kirbeti mintele, jog Ramuno gali laukti Pakso likimas….
  Jam ir dirbti, shakalu gauja,normaliai neleidzia, o dabar,pajutus, jog gali pradeti lysti “veiklos“ galai, jie pasiryze bus bet kam…!!

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top