Rusija pilnai uždraus žuvies produkcijos importą iš Latvijos ir Estijos

2015, 30 gegužės, 8:34 | kategorija Ekonomika | 4 komentarai | peržiūrų 323 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

rt.com

paveikslėlisRusija artimiausiu metu įves draudimą žuvies produkcijos iš Latvijos bei Estijos importui. Apie tai papasakojo RF federalinės veterinarinės ir sanitarinės priežiūros tarnybos spaudos sekretorė Julija Trofimova. Kaip pranešama, pastovūs pažeidimai iš šių šalių pusės kelia nerimą Rosselchoznadzor’ui.

Rosselchoznadzor’as remdamasis techninių konsultacijų, su veterinarinėmis Latvijos ir Estijos tarnybomis, išvadomis, pareiškė, jog įveda draudimą žuvies produkcijos importui iš Latvijos ir Estijos. Apie tai papasakojo RF federalinės veterinarinės ir sanitarinės priežiūros tarnybos spaudos sekretorė Julija Trofimova.

Straipsnyje primenama, jog Rosselchoznadzor’as nuo 2015-ųjų gegužės 15 inspektavo Latvijos ir Estijos žuvies produkcijos įmones dėl išaiškėjusių pažeidimų keliančių pavojų žmogaus sveikatai ir gyvybei.

Sekant RF vyriausybės galiojančiu nutarimu – šviežia, šaldyta ir atvėsinta, šių dviejų šalių žuvies perdirbimo komplekso produkcija, įeina į Rusijos maisto produktų embargo sąrašą ir uždrausta įvežti į šalį iki 2015-ųjų rugpjūčio. Tačiau žuvies konservai ir preservai nebuvo įtraukti į sankcijinių produktų sąrašą. Dabar šią klaidą žadama ištaisyti.

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarai 4

 1. Mindaugas says:

  Taigi, dabar galės savo šprotus vežti jankiams, tik vargu ar juos kas ten pirks, kadangi savo mėšlo pas juos pilnos lentynos. 

 2. PP says:

  Įdomu, ką sugalvos Lietuvai, nes ji daugiausiai ardosi.

 3. Kubiliaus planas says:

  Kubilius Lt verslinikams patare nutraukite prekyba, biznius su rusija vezkite ir dirbkite su europa, matyt kremliui patiko kubilio verslo planas, dabar rusai draugiskai padeda atsikratyti rusiskos rinkos netik mums. Visi laimingi ir rusija ir kubilius gaudamas 100000Lt algos. Gerus verslinikus pasamdem mums gyvenima palengvinti ir algas geras mokam. Gal tokie kaip kubilius irgi galetu i europa persiorentuoti ir alga is ten gauti.

 4. Dalia says:

  Teisingai ,nes vistiek valdymas iš Briuselio. Kam mums dar reikalingi visokie kubiliai? Tegu erkės eina  kokio nors darbo dirbti…

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top