Sudėtinga technologijų sektoriaus prigimtis padeda stumti klimato kaitos darbotvarkę

2023, 5 gegužės, 19:13 | kategorija Ideologija | atsiliepimų dar nėra | peržiūrų 70 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Žemė robotų rankose

Microsoft Bing paveikslėlis

Technologijos lemia šiuolaikinę visuomenę. Atidėkite į šalį bet kokias mintis apie ramesnius laikus, kai šeima buvo svarbiausia, o mes buvome daug labiau vieninga ir metamorfiška visuomenė. Džinas išleistas iš butelio, ir mes esame susituokę su technologijomis, geruoju ar bloguoju, rašo Allan J. Feifer straipsnyje „American Thinker” portale.

Ar kada nors girdėjote apie Mūro dėsnį? 1965 m. Gordonas Mūras (Gordon Moore) teigė, kad tranzistorių skaičius kiekvienoje integralinėje schemoje kasmet padvigubės. G. Moore’as pasirodė esąs teisus.

Gordono dėsnyje gyvenanti padvigubėjimo tezė dabar yra beveik kiekvienos mūsų naudojamos technologijos metafora. Mūsų gebėjimas suprasti technologijas tampa vis sudėtingesnis ir reiklesnis, ir net geriausi mūsų protai pripažįsta, kad jiems sunku suspėti su technologijų sparta.

Dabar naujienose gausu Armagedono lygmens kalbų apie dirbtinį intelektą. Elonas Muskas neseniai paragino sustabdyti dirbtinio intelekto diegimą, kad būtų galima suprasti jo pasekmes, kurios, jo teigimu, gali būti katastrofiškos. Ar suprantame visas mūsų technologijų pasekmes? Manau, kad ne.

Tačiau, kai kurie žmonės absurdiškai tvirtina, kad supranta: „klimato kaitos” aukštieji kunigai ir šventikai vyriausybėje, akademinėje bendruomenėje ir didžiajame versle naudojasi sprogstamo technologijų sektoriaus realybe, jo protu nesuvokiamais pasiekimais ir naudojasi jo terminų bei apibrėžimų panteonu, kad supainiotų… ir pavergtų.

Niekas nesupranta „įrodymų” ar „išvadų” – juk lengvai manipuliuojami kompiuteriniai algoritmai nekelia didelio pasitikėjimo – tačiau jie nusprendė, kad jūsų ateitis bus stulbinamai kitokia nei ta, apie kurią kada nors galėjote pagalvoti.

Jie tai daro tvirtai ir nepajudinamai tikėdami, kad žino geriau už jus. Mes tariamai gyvename laisvoje šalyje. Jei tai tiesa, apie tokius svarbius sprendimus, kaip toliau išvardyti punktai, turėtų būti kalbama ir net plačiai sutariama, kol būsite priversti keisti savo gyvenimą ir atsisakyti savo svajonių. Šie klausimai apima:

  • Ekonomiką;
  • „Socialinį teisingumą”;
  • Nacionalizmą ir globalizmą;
  • Asmeninę laisvę;

Turime daug ką aptarti per trumpą laiką, tad imkimės to!

Energijos trūks ir ji bus brangi. Energijos suvaržymai turės įtakos viskam kasdieniame gyvenime: transportui, namų dydžiui, maistui, poilsinėms kelionėms, asmeninėms transporto priemonėms ir daugeliui kitų dalykų. Mus gali išgelbėti tik švari branduolinė energija: Tačiau, Amerikos „žaliesiems” tai nepatinka, todėl ji atmesta.

Pigi energija yra Amerikos svajonės pagrindas; progresyvistai tai žino ir padarys viską, kad jūs nesužinotumėte, kas iš tikrųjų vyksta. Suprasti, kodėl taip yra, galite tik tada, jei esate konservatyvių pažiūrų ir jaučiatės nuolat puolami dėl savo pasaulėžiūros ar netikėjimo (jų naratyvu).

Ekonomika yra išmušta iš vėžių. Ilgą laiką dominavo vartojimo išlaidos, o šiandien jos pradeda užleisti vietą didesnėms vyriausybės išlaidoms. Šiais fiskaliniais metais vyriausybė sunaudos 9,5 trilijono JAV dolerių, lyginant su 15,9 trilijono JAV dolerių vartotojų išlaidomis. Nors vartotojų išlaidos vis dar pirmauja ekonomikoje, atotrūkis mažėja, nes vyriausybės išlaidos sparčiau auga ir kasmet didėja dviženkliu skaičiumi.

Kita aplinkybė – didėjantis turto susisluoksniavimas, paprastai vadinamas „turtiniu atotrūkiu”. Jis paprastai priskiriamas rasinėms ar socialinėms problemoms ir yra mažiau susijęs su išsilavinimo pasiekimais ar tiesiog sunkesniu darbu, atidedant savęs patenkinimą.

Ekstremalus skurdas, kitaip nesusijęs su psichikos sveikatos problemomis ar imigracija, jau daugelį metų mažėja. Mūsų šalyje sunku numirti iš bado. Vyriausybė ir privačios grupės moka šimtams tūkstančių asmenų, kad šie rūpintųsi benamiais ir įvairiais likimo nuskriaustaisiais. Šie „globėjai” gerokai paspartino sisteminį skurdą, nes daugelis jų tampa nuolatiniais valstybės globotiniais.

Šį pokytį, kai nuo savarankiškumo pereinama prie tarpusavio priklausomybės, itin svarbu suprasti, nes vyriausybė mūsų gyvenime atlieka vis svarbesnį vaidmenį. Asmenims tampa vis sunkiau atsisakyti valdžios kontrolės ir prievartos. Tradiciškai mūsų pasirinkimą lėmė ekonomika, o šiandien daugelis pasirinkimų tapo iš anksto nulemti valdžios.

Įteisintas socialinis teisingumas (ST). Dabar teisingumas nebėra aklas arba „socialinis teisingumas” apibūdina judėjimą, ST dabar yra lazda, kuria siekiama pakeisti elgesį, pateisinti nusikaltimus, leisti nesąžiningai švaistyti lėšas ir priversti visą šalį neatsakingai paklusti nežinomų asmenų valiai.

Atsakomybės trūkumas stulbina. „Sidabrinė plokštelė” – toks terminas buvo naudojamas Manheteno projekto metu reikalaujant bet ko, iš bet ko ir bet kada, nekeliant jokių klausimų. Ar ST yra naujasis „Silverplate”? Kas išdrįs jiems pastoti kelią?

Socialinio teisingumo naratyvai yra glaudžiai susiję su „Žaliuoju naujuoju kursu”; tai visiškai akivaizdu, kai mūsų ekonomika transformuojasi į tai, ko dar negalime aiškiai apibrėžti. Kyla klausimas, ar šios transformacijos varomosios jėgos žino, kuo baigsime, ir ar joms apskritai tai rūpi, nes jų svarbiausias noras – sugriauti status quo.

Nacionalizmas ir globalizmas rodo, kad patarimas „sekti paskui pinigus” tebėra aktualus ir šiandien. Pavyzdžiui, klimato kaita yra didelis verslas!

Nuo mūsų elektros tinklų iki visiškai naujų pramonės šakų, skirtų elektros energijai ir klimatui palankioms technologijoms gaminti, kūrimo – didžiulės pinigų sumos, kurių neturime, yra priemonė pasiekti tikslą, į kurį, kaip teigia vyriausybė, einame.

Kaip nuvyksite iš taško A į tašką B, nežinoma. Tai, kaip auginsime maistą, mūsų finansiniai pasirinkimai, mobilumas ir paklusnumas klimato kaitos imperatyvams, kurie taps neįperkami arba neprieinami, progresyvistams nėra kliūtis. Pavyzdžiui, akumuliatorinės transporto priemonės yra aklavietė, tačiau vyriausybė reikalauja jas diegti.

Asmeninė laisvė, arba tai, kas iš jos liko, bus griežtai kontroliuojama, kad būtų užtikrinta visuomenės harmonija. Tik elitui bus leista naudotis tradicinėmis laisvėmis, kurias šiandien laikome savaime suprantamomis; kalbėjausi su viena globaliste, kuri man tai paaiškino.

Ji teigė, kad daugelis visuomenės problemų gali būti ir bus išspręstos, kai „teisingumas” taps mūsų pagrindine nuostata; pajutau, kaip beprasmiška ginčytis su šia „tikra tikinčiąja”. Kaip ir daugelį kitų klausimų, teisę patirti sėkmę ar nesėkmę ir su tuo susijusias pasekmes daugelis žmonių nuleidžia užmarštin kaip dar vieną pakeičiamą gyvenimo aspektą.

Ne, laisvė – tai teisė patirti nesėkmę. Be šios teisės niekada nebūsime tikrai laisvi. Žmonės turi būti laisvi patys patirti nesėkmę arba sėkmę. Jie nori tai iš mūsų atimti ir priversti mus laikytis vienintelio standarto… jų.

Viskas susilieja į šias keturias dalis, ir jūs matote, kaip vyriausybė ketina perimti jūsų gyvenimus per prievartą subsidijuodama daugelį dalykų, kurių jums reikia gyvenimui. Už šias subsidijas bus mokama iš jūsų turto.

Globalizmas pakeistų nacionalizmą, kad būtų užtikrinta jūsų kontrolė. Globalizmas ir jo pusbrolis – „vieno pasaulio vyriausybė” – gali tapti realybe.

Būtent ši paskutinė kulka parodo, kad žaidimas tampa visiškai aiškus. Klimato kaita ir jos giminaitis „socialinis teisingumas” ignoruoja nepatogią mokslinę tiesą ir alternatyvas, kad galėtų įgyvendinti drakoniškus pokyčius, ir šiomis priemonėmis globalistinė kairė ketina ištrinti Amerikos istoriją ir kultūrą, sutelkdama dėmesį į vienintelę klimato kaitos problemą, kad įtrauktų mus į savo „Brave New World”.

Ar leisimės vedami keliu, apie kurį rašoma gerai žinomoje Orwello knygoje „1984”? Tai parodys laikas.

Telaimina Dievas Ameriką! (turėtume pridurti – ir visą likusį pasaulį)

Allanas J. Feiferis – patriotas, autorius, verslininkas ir mąstytojas 

 

Sarmatai

Jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba PayPal. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.Naujienos iš interneto

Rašyti atsiliepimą

Mums svarbios jūsų nuomonės.
Tuo pačiu norime priminti, kad komentarai nėra tarpusavio rietenų ar keiksmams skirta sritis.
Komentarai nėra cenzūruojami, tačiau programa gali kai kuriuos sulaikyti, jei ras keiksmų, nevartotinų žodžių ar nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "https" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top