Tautvilas Rinkevičius: „tikras patriotas visuomet turi būti pasiruošęs apginti savo šalį nuo jos valdžios“

2019, 2 gegužės, 11:25 | kategorija LPT | 1 atsiliepimas | peržiūrų 325 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Kurdamas 2019 prezidentinių rinkimų plakatą, kertine mintimi ieškojau raktinių žodžių, kokie gi žodžiai ir mintys tiktų šiam istoriniam Lietuvių tautos įvykiui. Pasirinkau štai šiuos: patarlės ir patriotizmas.

Kaip žinia patarlėse išsakyta tautos istorinė išmintis, patarimai, pamokymai ir įspėjimai. Žodžiui patriotizmas labai tinka Edward Abbey citata: „tikras patriotas visuomet turi būti pasiruošęs apginti savo šalį nuo jos valdžios“.

Istorija patvirtins, kad Lietuva ir jos žmonės išgyveno dėka savo vidinio pasiaukojimo gimdytojų žemei ir visaip kovodami toliau išlieka patriotizmo pavyzdžiu daugumai tautų. Taigi ir toliau turime traukti savo vežimą pavadinimu „LIETUVA“, tik kokią giesmę giedosime – pasirinkime patys. Įsiklausykime ir pajauskime  kiekvieno kandidato AURĄ – …ir tik tada balsuokime.

Dail. Tautvilas Rinkevičius

Prezidento rinkimai 2019

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

1 Atsiliepimas

  1. Vytas says:

    Gaila, bet lietuviams nelabai pavyksta „apginti savo valstybę nuo valdžios“. Valdantieji kurpia tik tokius įstatymus, kurie naudingi tik valdantiems ir turtingiems. Šleivi/kreivi valstybės pastatai buvo pakloti vadovaujant muzikantui V.Landsbergiui ir ištiesinti iki šiol jų nei viena buvusi valdžioje partija net nebandė. Taip pat ir prezidentai. Tą, kuris gal būt būtų bandęs tai padaryti buvo greitai visų partijų „suvirškintas“, t.y. pašalintas iš posto. Dabar,, artėjant prezidento rinkimams, valdantieji ir opozicija vieningai stumia bet kurį vieną iš trijų, esančių „reitingo“ viršuje. Ypač šioje srityje stengiasi LRT radijas ir televizija. Apie pirmus tris tik gerai, apie kitus – viską, akcentuojant galimai neigiamus aspektus. Ryškus lietuviškos „demokratijos“ pavyzdys.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top