Transgenderizmas ir jo karas su tiesa

2023, 28 gegužės, 19:10 | kategorija Ideologija | atsiliepimų dar nėra | peržiūrų 111 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Saulė - NE

NASA paveikslėlis (redaguotas)

Visuose šiandien Žemėje vyraujančiuose pokalbiuose beveik nieko nėra toliau nuo tiesos nei absurdiška ir bloga idėja, kad vyrai gali tapti moterimis, o moterys – vyrais, arba panašiai – idėja, kad lytis (arba „gender”) nėra dvinarė, o veikiau „spektras”, rašo amerikiečių autorius Trevoras Grantas Thomas „Americant Thinker” portale.

Šios idėjos yra tokios absurdiškos ir taip toli nuo tiesos (pagal 2 + 2 = 5), kad daugelis šiuolaikinių liberalų atsisako – o gal tiksliau, dar nepriėmė – jų.

Neturėtume stebėtis, kad dabar turime diskutuoti apie tai, kas yra vyras, o kas – moteris, arba kad lytis yra dvinarė. Transgenderizmas ir visos jo klaidos yra tiesiog tai, kas atsiranda atsisakius absoliučios tiesos sąvokos. Idėja, kad kai kurie dalykai yra nustatyti visiems laikams, nėra šiuolaikinio liberalizmo principas.

Pasakymas, kad „kai kurie dalykai yra išspręsti visiems laikams”, yra tiesiog kitas būdas pasakyti, kad gyvename visatoje, kurioje egzistuoja „absoliuti tiesa”. Niekada iki galo nesupratau, kodėl būtent „absoliuti tiesa”, o ne tiesiog „tiesa”.

Nepaisant to, kvaila manyti, kad kai kurie dalykai nėra nekintamai teisingi. Jei kas nors egzistuoja, tai turi būti tiesa. Kaip sakė šventasis Tomas Akvinietis,

Tiesos egzistavimas yra savaime suprantamas. Juk kas neigia tiesos buvimą, tas pripažįsta, kad tiesa neegzistuoja: o jei tiesa neegzistuoja, tai teiginys „Tiesa neegzistuoja” yra teisingas: o jei yra kas nors teisinga, turi būti ir tiesa.

Tiesa apie tiesą prieštarauja tiems, kurie nori valdyti savo pasaulį ir rašyti savo moralės kodeksą. Taigi, kaip matote, transseksualumas, kaip ir diskusijos dėl santuokos, yra tik dar vienas mūšis kare prieš tiesą.

Tiesa, tai kova prieš vieną seniausių tiesų – net senesnę už tiesą apie tai, kas yra santuoka – žmonijos istorijoje. Tik nedaugelis dalykų buvo žinomi ilgiau nei tai, kas yra vyras ir kas yra moteris, tačiau kairiųjų karas prieš šią seną ir pamatinę tiesą tęsiasi.

Jis tęsiasi, nes, jei galima suabejoti lyties (vyro ir moters) tiesa, tai abejonės (ir iš jų kylantis melas) gali įsiskverbti į bet kurią tiesos sritį. Štai kodėl visos žmonijos priešas, visos tiesos priešas – šėtonas – čia taip sunkiai darbuojasi. Taip, tai iš tiesų dvasinis karas, ir melo tėvas laimi daugybę mūšių.

Šėtonui taip sekasi biologinės lyties srityje, kad „Scientific American” – kadaise labai gerbiamas leidinys – neseniai paskelbė absurdišką straipsnį pavadinimu „Štai kodėl žmogaus lytis nėra dvinarė„.

„Scientific American” yra seniausias JAV be pertraukos leidžiamas žurnalas, kuriam straipsnius rašė tokie žymūs mokslininkai kaip Einšteinas ir Tesla. Tačiau dabar atrodo, kad, siekdamas įgyvendinti kairiųjų darbotvarkę, „Scientific American” nori atsisakyti vaikams suprantamos biologijos.

Po to, kai „Twitter” tinkle jie pasipiktino, kad „Scientific American” „pabudo” (woke)  biologijos srityje, „Scientific American” padvigubino savo aktyvumą. Praėjus vos kelioms dienoms po to, kai buvo paskelbta skiltis „Štai kodėl žmogaus lytis nėra dvinarė”, „Scientific American” vyriausioji redaktorė Laura Helmuth „Twitter” tinkle apie baltaskruosčius žvirblius drąsiai pareiškė, kad „lytis nėra dvinarė”.

Šiuolaikinė kairiųjų darbotvarkė, kuri yra Demokratų partijos, pagrindinės Amerikos žiniasklaidos, valstybinių mokyklų ir pan. pagrindas, pati savaime yra karas prieš tiesą.

Kaip ir bet kokiame kare, kairieji siekia pakeisti savo priešininko – tiesą – savąja „tiesos” idėja. Žinoma, kaip parodė keli pastarieji dešimtmečiai Amerikoje, kairiesiems labai sėkmingai pavyko pakeisti tiesą savo iškreipta, blogio ideologija. Tai įrodo jau vien jų beprotiška sėkmė išstumiant tiesą apie tai, kas yra vyras, o kas – moteris.

Be to, kad sugadino anksčiau gerbiamus mokslo leidinius, aukščiausias šalies teismas, JAV Aukščiausiasis Teismas, dabar skelbia nuomones, kuriose vyrai vadinami moterimis.

Tai, vėlgi, neturėtų stebinti, nes pati nuomonės autorė, teisėja Ketanji Brown Jackson, per savo patvirtinimo posėdį atsisakė apibrėžti, kas yra moteris. „Aš nesu biologė”, – kvailai pareiškė ji.

Daugybė JAV korporacijų stumia blogą transseksualių asmenų darbotvarkę. Neseniai „Adidas” paskelbė moteriško maudymosi kostiumėlio reklamą, kurioje modeliu yra vyras su plaukais ant krūtinės ir akivaizdžiu iškilimu tarpkojyje.

Neseniai „Starbucks” Indijoje išspausdino reklamą, kurioje reklamuojamas transseksualumas šioje šalyje, kurioje daugumą sudaro hinduistai. Dabar „Target” parduoda vaikams krūtinę apnuoginančius drabužius, „įliemenuotus” maudymosi kostiumėlius ir kitus woke ir pavojingus drabužius!

Be to, dabar beveik nesuskaičiuojama daugybė valstijų ir kitų municipalitetų (vadovaujamų demokratų), kurios įstatymu įtvirtina žmogaus „teisę” paprasčiausiai pasiskelbti priešingos lyties asmeniu, kartu reikalaudamos (arba grasindamos), kad likusieji palaikytų ir prisitaikytų prie šio blogio.

Atsisakiusieji tai daryti tampa taikiniais. Kaip ir numatė Džordžas Orvelas, sveikas protas tapo erezija. Knygoje „1984” Orvelas rašo:

„Galų gale partija paskelbs, kad du ir du yra penki, ir jūs turėsite tuo patikėti. Buvo neišvengiama, kad jie anksčiau ar vėliau pareikš šį teiginį: to reikalavo jų pozicijos logika. Jų filosofija tyliai neigė ne tik patirties pagrįstumą, bet ir patį išorinės tikrovės egzistavimą. Erezijų erezija buvo sveikas protas. Ir gąsdino ne tai, kad jie nužudys tave už kitokią nuomonę, o tai, kad jie gali būti teisūs. Juk iš kur mes žinome, kad du ir du yra keturi? Arba kad gravitacijos jėga veikia? Arba kad praeitis yra nekintama? Jei ir praeitis, ir išorinis pasaulis egzistuoja tik galvoje, ir jei pati galva yra valdoma – kas tada?”

Vėlgi, neturėtume stebėtis, kad diskutuojame apie tai, kas yra vyras, o kas – moteris, nes to reikalauja šiandienos kairiųjų „logika”. Pats „išorinės tikrovės”, arba tiesos, egzistavimas jų filosofijoje tyliai ir garsiai neigiamas.

O iš kur mums žinoti tiesą apie seksą, santuoką ir pan. Ne vien dėl „sveiko proto”, bet dėl viso to, ką mums apreiškė tiesos Autorius.

Štai kas iš tiesų gąsdina kairiuosius: kad egzistuoja vertybių sistema – vadinkite ją, kaip norite, „absoliučia tiesa”, „išorine tikrove” ir t. t. – kuri yra galutinis visų vertybinių vertinimų šaltinis; kad egzistuoja tiesos Autorius, kuriam mes visi esame pavaldūs; ir kad jų „vertybių” sistema – ypač seksualinėje srityje – prieštarauja tam, ką Jis apreiškė.

Trevoras Grantas Tomas: „Politikos, mokslo, tikėjimo ir proto sankirtoje”www.trevorgrantthomas.com. Trevoras yra knygos The Miracle and Magnificence of America (Amerikos stebuklas ir didybė) autorius.

 

Sarmatai

Jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba PayPal. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.Rašyti atsiliepimą

Mums svarbios jūsų nuomonės.
Tuo pačiu norime priminti, kad komentarai nėra tarpusavio rietenų ar keiksmams skirta sritis.
Komentarai nėra cenzūruojami, tačiau programa gali kai kuriuos sulaikyti, jei ras keiksmų, nevartotinų žodžių ar nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "https" ir "www".

top