V. Uspaskichas: Nesvarbu, kad pavogė – svarbu, kad atsistatydina? Arba šią savaitę mačiau, kaip miršta valstybė

2016, 14 gegužės, 16:15 | kategorija LPT | 13 komentarų | peržiūrų 1 456 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Viktoras UspaskichNesu šventas ir nesu tiek svarus, kad galėčiau smerkti Eligijų Masiulį. Niekada neturėjau „kiaulės akių“.
Esu ramus, kad į partiją atnešiau savo pinigų daug daugiau nei gavau į ją paramos, o valstybei uždirbau ir įnešiau į Lietuvos ūkį šimtus milijonų eurų, todėl mano sąžinė rami. Tikrai dirbau žmonėms ir Lietuvai, nes tai atsispindi visuose mano iniciatyva teiktuose įstatymo projektuose. Gal buvau aplaidus ir nesugebėjau prižiūrėti buhalterio darbo, nes tuo metu pagal įstatymus, paramos kiekis partijoms nebuvo ribojamas, tik reikėdavo tinkamai įforminti.

Visko galima buvo tikėtis iš šios savaitės įvykio, susijusio su kyšiu liberalams, bet kad visi choru pradės laidoti savo valstybę, gimtinę, tėvynę dar būnant jai gyvai – tikrai nesitikėjau. Visi. Nuo Prezidentės iki paprasto piliečio turinčio galimybę prieiti prie mikrofono ar TV kameros kalbėjo beveik tą patį, arba paprasčiau sakant, ėmė kastuvą ir parklupdytą, bet dar gyvą valstybę užkasinėjo.

Prezidentė savu laiku smerkusi visus iš eilės, o mano nuosprendžio skelbimo metu, net nesulaukusi jo skelbimo pabaigos, vos išgirdus pirmą dalį, spėjo pasmerkti net teisėjus už tokį nuosprendį. Jau nekalbant apie man perkvalifikuotą bylą iš piniginės baudos į laisvės atėmimą likus 3 dienoms iki rinkimų. Arba V. Landsbergio pasisakymas apie teismą: „teismas nekvalifikuotas, nekompetentingas, teismas vykdantis politinį užsakymą, teismas korumpuotas – nupirktas“. Jam už tai ordinas, man už pagrįstą teismo kritiką – byla ir bausmė. Liberalų kyšininkavimo įkarštyje abu jie nusišalino nuo bet kokių komentarų, lyg nieko nebūtų įvykę. viktoras uspaskich

Socialdemokratai su premjeru A. Butkevičiumi priešakyje, A. Sysas ir kiti, liberalų kyšininkavimo istoriją beveik pavadino šou ir ne visai rimtą. Nors mano atveju, kai man dar nebuvo pareikšti jokie įtarimai, reikalavo atsistatydinti iš partijos pirmininko posto.

Konservatoriai su A. Kubiliumi priešakyje ir partijos pirmininku jaunuoju G. Landsbergiu, išreiškia visišką pasitikėjimą į kyšininkavimą įklimpusiems liberalams, ir sveikina E. Masiulį, ir ragina mokytis iš jų modernios politikos.

Politologai ir komentatoriai, kaip sporto varžybose kas greičiau, irgi sveikino jo poelgį, ir taip pat ragino iš jų mokytis kitiems šiuolaikiniams politikams. Na, o patys liberalai – akrobatai, taip sukosi, kaip tikrame cirke, šitą kyšininkavimo istoriją pristatydami kaip ypač modernų politinį įvykį, iš kurio turi dabar mokytis visi kiti politikai, o ypač jauni. Jie visi palaiko E. Masiulį, myli jį, sveikina, linki jam sėkmės, lyg Eligijus būtų prisijungęs prie tarptautinės komandos, kuri dabar ruošiasi skristi į Marsą. Nors visi puikiai žino, kam tie pinigai buvo skirti, bet padarys viską, kad apsaugotų nuo to partiją ir save.

Mielieji!!! Jūs visi, pradedant nuo Prezidentės, šią savaitę, taikant net ne dvigubus, o šimtus kartų skirtingus standartus užkasinėjote savo tėvynę.

Pasirodo, nesvarbu, kad pavogė, svarbu, kad atsistatydino.

Nes jis labai sąžiningas, principingas, bėda, kad sučiupo – juk toks sąžiningas. Daugiau net nesinori nieko komentuoti. Jei ir toliau egzistuos tik protekcionizmas, melas, dvigubi standartai ir lygesniems už lygius – pabaigos valstybes laukti ilgai nereikės. Savo pagarbą jaunai, nepriklausomai valstybei ir jos žmonėms rodžiau savo poelgiais.

Nes ne Eligijus Masiulis, kaip skelbiama, pirmas Lietuvos istorijoje pasitraukia iš visų pareigų, o būtent aš, ir už daug smulkesnį galimą nusižengimą, kuris nepasitvirtino iki dabar: interesų konfliktą viršijant savo įgaliojimus, apie kurį 2005 m birželio mėnesį paskelbė Vyriausioji etikos komisija (VRK).

Tai sužinojau būdamas ministru, grupės vadovu komandiruotėje, Pasauliniame ekonominiame forume, per 5 minutes parašiau pareiškimą VRK, Vyriausybės vadovui A. Brazauskui, Seimo pirmininkui A. Paulauskui ir pasitraukiau iš visų pareigų: ministro ir Seimo nario, nes tikrai galvojau, kad šiuolaikinis, civilizuotos valstybės politikas taip turi elgtis, nors iki rinkimų dar buvo likę ne 4 mėnesiai kaip dabar, o 3,5 metų.

2006 m. gegužės mėnesį, nebūnant jokiu įtariamuoju partijos byloje, nes jie man buvo pareikšti tik vasarą, atsistatydinau iš pačios populiariausios partijos tuo metu Lietuvoje pirmininko posto. Net pats grįžau į Lietuvą, pranešęs teisėsaugai datą ir skrydžio laiką. Iki rinkimų buvo likę dar daugiau nei vieneri metai. Neturėjau jokių mandatų, pareigų ir imunitetų. Tuomet jau buvo galima buvo laisvai užbaigti tą buhalterijos bylą, bet matyt valdžios norai buvo kiti.

Eligijau, nesiruošiu tavęs niekaip vertinti ir smerkti, nes neturiu tam teisės, tuo labiau tavo padėtis ir taip nepavydėtina. Sakau tai be jokio sarkazmo, nors žinau šiek tiek daugiau apie tave nei skelbiama žiniasklaidoje. Nes ir Prezidentė tavo ministravimo metais privačiuose pokalbiuose kalbėjo, kad esi pats korumpuotiškiausiais ministras. Matyt operatyvinių žinių turėjo nemažai. Nors dėl manęs tu draskei savo akis ne vieną kartą, bet pasirodo jos pas tave patį buvo labai jau „kiauliškos“. korupcija

Šiandien mano filosofija kitokia: ne smerkti, o padėti. Tad kviečiu tave į savo geriausią pirtį pasaulyje: išvanosiu, išmokysiu, kaip reikia atsiklaupti prieš tiesą, sąžinę ir Dievą, ir tai tikrai padės. Nes pats taip darau.

uspaskich.eu

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarų 13

 1. Mindaugas says:

  Ech, kaip jie visi nusibodo, tos buržuazinės partijos, partijėlės, besidrąskančios dėl riebesnio kąsnio prie valdžios lovio. Seniai  laikas sumažinti Seimo narių skaičių iki 71 nario ir panaikinti proamerikietiškų antiliaudinių partijų – konservatorių/liberalų-/socdemų privilegijas, tokias kaip patekimą į Seimą pagal sąrašus. Tokia JAV kolonizatorių Lietuvai nustatyta rinkimų sistema užtikrina JAV banksterių valdžią, įtaką, dominavimą valstybėje ir grubiai pažeidžia nacionalinius Lietuvos interesus, daro milžinišką žalą valstybei ir visuomenei, sukuria sąlygas naikinti tautą, suverenitetą, valstybę. JAV 5 kolonos – konservatorių-liberalų-socdemų, – nepakeičiamumas sukuria sąlygas minėtų partijų nebaudžiamumui, korupcijai ir net protiniam nepakankamumui, kas matėsi konservatorių šokiuose Katedros aikštėje bei rezistento nr. 1 „protestuose“ prieš Astravo AE, bei masiulinių demagogiškuose „milijono“ rankų paspaudimuose…

 2. kabalistas says:

  V. U.: “ Eligijau, nesiruošiu tavęs niekaip vertinti ir smerkti, nes neturiu tam teisės, tuo labiau tavo padėtis ir taip nepavydėtina.“

  – Nepavydėtina? – Abejoju. Tamstą priešai žlugdė, o štai šį liberalų vadą vaidinantį teis tie patys, bet jam jie savi. Jūs ir pats rašote, jog reakcija skirtinga: “ Mielieji!!! Jūs visi, pradedant nuo Prezidentės, šią savaitę, taikant net ne dvigubus, o šimtus kartų skirtingus standartus užkasinėjote savo tėvynę.
  Pasirodo, nesvarbu, kad pavogė, svarbu, kad atsistatydino.
  Nes jis labai sąžiningas, principingas, bėda, kad sučiupo – juk toks sąžiningas. Daugiau net nesinori nieko komentuoti. Jei ir toliau egzistuos tik protekcionizmas, melas, dvigubi standartai ir lygesniems už lygius – pabaigos valstybes laukti ilgai nereikės.“

 3. memel says:

  man nenusibodo,nes galim daryt prielaidas,kam dirba musu slaptosios tarnybos:)

 4. Mindaugas says:

  to memel: Kokios čia prielaidos…ir taip aišku, kam jos dirba…

 5. Dalija says:

  Kada pradėsite dirbti rimtai Lietuvai?Iš vis , kaip tokį seimą reikėtų paleisti, nes jie , kaip suprantu , ambicijos didelės ,pinigų netrūksta.Tarp savęs pešasi,kyšinikauja ,pozicija, opozicija,tarpusavio rietenos prie lovio ,o jokios naudos Lietuvos žmonėms

 6. zzz>pindakui says:

  Masiuliui galima myžti ant akių,o jis sakys,kad tai šiltas lietutis.Jis neturi,nei gėdos,nei sąžinės.Degeneratas ne daugiau.

 7. konkurencijos nėra says:

  Kol Mes tylėsim jie darys ką norės!

 8. MS says:

  „Tikrai dirbau žmonėms ir Lietuvai…“

  Čia Viktoras tikriausiai turėjo galvoje mokamus žmonės grašius vokeliuose? Tikras patriotas! :)

 9. Ec says:

  Įdomu būtų palyginti kiek darbo vietų sukūrė bei vokeliuose ir legaliai sumokėjo Uspaskichas ir Masiulis :) .

 10. interpretatorius says:

  privatus verslas,naudojantis valstybes(biudzeto)pinigus,turi but nacionalizuotas…Kam jie/jos(politikai/partijos)bus idomus(ios),kai neteks galimybes prisiliesti prie valstybes turto?

 11. Stasys says:

  Kadangi KGBistę „Magnoliją“ kandidatu į prezidentus iškėlė ir jos rinkiminę kompaniją finansavo liberastai, yra pagrindas teigti, kad ji buvo išrinkta už iš kyšių gautas lėšas. Seimas privalo nedelsiant sudaryti komisiją, kuri nustatytu KGBistės „Magnolijos“ rinkiminės kompanijos finansavimo teisėtumą.

 12. pestininkas says:

  Čia kogero iš konservu kelio kliutis šalina,kaip dar rusu ranku nepamatė?keista.…

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top