Zigmas Vaišvila. „Suokalbis prieš Tautą COVID-19 priedangoje“

2020, 26 gegužės, 18:13 | kategorija LPT | 3 komentarai | peržiūrų 435 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Zigmas Vaišvila

2020 m. gegužės 27 d. 11 val. (rytoj) Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro Zigmo Vaišvilos spaudos konferencija Seime „Suokalbis prieš Tautą COVID-19 priedangoje“.

Spaudos konferencijoje nuotoliniu būdu dalyvauja asociacijos „Lietuvos Visuomenės Taryba“ (LVT) valdybos narys Kazys Grabys (Panevėžys).

Š.m. gegužės 4 d. Lietuvos Vyriausybė pateikė Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos paruoštus LR Vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatymo ir atitinkamų LR Civilinio kodekso pakeitimų projektus, kuriais siekiama atimti iš tėvų Lietuvos Respublikos Konstitucijos užtikrinamą teisę kreiptis į teismą dėl valstybės institucijos sprendimo atimti iš jų šeimos vaiką – siūloma pripažinti netekus galios LR Vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatymo 365 straipsnio (Vaiko paėmimo iš jo tėvų ir kitų vaiko atstovų pagal įstatymą tvarka) 3 dalį.

Seimui pritarus tokiam projektui, vaiką iš šeimos paimti „pagal įstatymą“ bus galima, o skųsti teismui tokį sprendimą, t.y. atsiimti vaiką „pagal įstatymą“ nebus galima.

Š.m. gegužės 11 d. Lietuvos Seimas šį įstatymo projektą įregistravo, privalomas įstatymo projekto registravimui Aiškinamasis raštas viešai nepaskelbtas.

Šiuo veiksmu akivaizdžiai siekiama sugriauti ne tik konstitucinį tautos egzistavimo pagrindą – šeimą, nes siekiama atimti šventą tėvų teisę ginti jų vaikus net teisme.

Kas sumąstė šią beatodairišką provokaciją be viešo aptarimo kovos su COVID-19 priedangoje ir išgąsdinus Lietuvos gyventojus nesibaigiančiu „karantinu“?
Pranešėjų nuomone, tai yra ir pasikėsinimas įvykdyti nusikaltimą, konstitucinių valstybės pagrindų – šeimos – griovimą, suokalbis prieš Tautą.

Asociacija „Lietuvos Visuomenės Taryba“ imasi aktyvių veiksmų šiai provokacijai užkardinti, kviečia visuomenę telktis.

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarai 3

 1. Aw says:

  Reikia paviesinti kas balsavo uz.
  Ar turime nors viena partija kuri buvo pries ar nereikia kurti partija ?

 2. Gintas says:

  Prekės atgal negrąžinamos, kai pinigai sumokėti… Graudu žiūrėti į ką pavirto šita valstybė…

 3. Vytas says:

  Vien tokio įstatymo priėmimas svarstymui kelia nuostabą: kur tai matyta , iš tėvų atimama teisė gintis. Įvedamas pirmųjų tarybinės valdžios metų „troikos“ teismas vaiko atėmimui iš tėvų. O kas tie valdininkai, kurie turės tokią neatšaukiamą teisę? Sekantis etapas, matyt, bus suteikta teisė sodinti į „cypę“ be teismo policijos komisarui ar prokurorui, kol, galu gale, teismai, kaip galutinė teisinė instancija,bus visai panaikinti. Kaip atgyvena, nemoderni atgyvena.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top