Alkoholis Lietuvoje ir pasaulyje. Genocidas?

2010, 13 birželio, 10:32 | kategorija Genocidas | atsiliepimų (18) | peržiūrų 2 053 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Delfi reklama

Iš alkoholio gamybos, bei naudojimo, kaip „maisto produkto„, visos pasaulio valstybės akcizo pavidalu uždirba milžiniškus pinigus, jau nekalbant apie jo gamintojus, todėl šis trumpas straipsnis pateikiamas tik kaip koncentruota informacija neaiškinant jokių priežasčių. Tiesą sakant, priežastis alkoholio gamybai ir vartojimui paprasta – pelnas ir geriančiųjų alkoholį kontrolė, per jų ydingą, anonsuojamą reklamos ir palaikomą valstybės, „savanoriškai“ įgytą ligą, griaunančią visą vartotojo moralę, supratimą apie dorą ir apskritai apie tai, kas yra normalus gyvenimas.

Alkoholis ir tabakas – tai dvi nuodų grupės, kurios visur atvirai įvardijamos kaip nuodai, bet nežiūrint į tai yra pilnai legalizuotos visuomenės genocido priemonės. Sakau genocido, nes šių nuodų reklama neuždrausta – reiškia sąmoningai, žinant, kad tai nuodai, visuomenei brukami šie produktai. Brukami nežiūrint į jokią statistiką (auto-avarijų, ligų, mirčių, savižudybių ir t.t.). Tokia valdymo sistema orientuota tik į pelną, skatina TIK mirštamumą (čia kalbu apie Lietuvą). Šeimos politika, kuri turėjo skatinti gimstamumą, gėdingai žlugo.

Kas gi yra alkoholis organizme?

Anot kai kurių autorių (Vladimiro Ždanovo), alkoholis yra natūralus tirpiklis, kuris sėkmingai tirpdo riebalus kraujyje. Patekęs į organizmą, net nedideliais kiekiais, jis ištirpina kraujo ląstelių riebalinį audinį, po ko jos sulimpa kekėmis. Šis reiškinys taip ir vadinamas – „vynuogių kekė“. Papuolusi į kapiliarą, kuriuo maitinamas smegenų neuronas, tokia kekė jį paprasčiausiai užkemša ir neuronas negavęs deguonies žūva. Vėliau su šlapimu jis būna pašalinamas iš organizmo.

Kitaip sakant, gaudamas malonumą iš apsvaigimo, žmogus sąmoningai žudo savo organizmą, žuvusias organizmo daleles pašalindamas su šlapimu. Niekingas užsiėmimas, prie kurio aktyviai prisideda mūsų įstatymų leidėjai, visa tai leisdami ir net skatindami. Niekingas tuo, kad savo protą ir sveiką sąmonę paleidžiame kartu su šlapimo čiurkšle, šalindami savo smegenų ląsteles.

Beje, vartojant alkoholį žūsta ne vien smegenų ląstelės, turbūt daugelis pastebėjote akis žmonių, „linksmai“ praleidusių praėjusį vakarą, ar naktį. Jų akys būna paraudusios, kai kurių trūkę akių kapiliarai. Tai „vynuogių kekės“ pasekmė.

Nekalbėsime apie kitų organų, kaip kepenys, inkstai, širdis ar kraujotakos sistemos pažeidimus, kurie visi veda pradžioj ligų, o vėlesniu alkoholio vartojimo laikotarpiu link pagreitintos gyvenimo finalo. Letalaus.

Reklamoje apie tai neužsimenama, atvirkščiai, alkoholis net išaukštinamas, kuo tiesiogiai klaidinami jo vartotojai, bet už tai reklamos gamintojai nebaudžiami, o atvirkščiai, net skatinami kaip prisidėję prie BVP kūrimo. Ir blogiausia tai, kad alkoholio gamybą palaiko „saikingai vartojantys“ piliečiai, klaidingai manantys, kad nedideli alkoholio kiekiai yra net naudingi.

NUODAS, kurį organizmas stengiasi pašalinti pirmoje eilėje niekada nebuvo naudingas žmogui. Jo vartojimas naudą neša tik alkoholio gamintojams ir įstatymų leidėjams. Valstybei jis naudos neduoda – duoda tik pelną, kurio didžioji dalis skirta šalinti alkoholio sukeltas pasekmes.

Čia nepaminėta viena detalė tikintis, kad skaitytojai tai supras patys:
tai didžiuliai pinigai skiriami asmeniškai įstatymų leidėjams, arba partijų rinkimams, kad būtų priimtas gamintojams palankus įstatymas. Kad būtų leidžiama tiesiogiai klaidinanti reklama. Kitaip būtų neįmanoma paaiškinti sąmoningo tautos-visuomenės naikinimo. Tai įvardijama paprastai – GENOCIDAS.

Delfo Sobieski

Pažiūrėkime į reklamą aukščiau, ten tyčia praleistas vienas žodis: „Taurus kiekvienas šio nuodo lašas“

Trumpai pridėsiu, kad alkoholis organizme transfomuojamas į morfiną, todėl savo esme yra takelis į narkomaniją. Statistiškai 10% pradėjusių vartoti alkoholį tampa alkoholikais. Nebūtinai visi vartojantys alkoholį taps narkomanais, bet įrodytas faktas, kad absoliuti dauguma pirmą kartą pabandė narkotikų apsvaigę nuo alkoholio, kai normalus žmogaus atsargumas buvo prislopintas jo poveikio. Jaunimas pradėdamas vartoti alkoholį žaidžia rusišką ruletę, kai revolverio būgnelyje yra įdėta pusė šovinių, kita būgnelio pusė tuščia. 50×50. Pasiseks – nepasiseks.

Viso to šaknisvisuomenę turinčią narkotinių priklausomybių lengviau valdyti, be to ji pati užmoka už savas priklausomybes.

Arvydas Daunys

Sarmatai

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 18

 1. Gediminas says:

  Kokiu būdu reikia uždrausti reklamą internete ? ? ? nes dabar jos per daug yra…

 2. Kęstutis says:

  Vienas iš budų: referendumas

 3. Antanas says:

  Trumpai,del Sarmatijos.Puiku,Lietuva-pasaulio bamba.Tokie straipsniai tik supriesins tautas,nes kiekviena tauta save laiko isskirtine.Gal geriau butu sakyti,kad visos tautos kuria savo tautine kultura,paiimdami is artimuju kaimynu kas geriausia,praturtindami savaji kulturos fonda.Del alkoholio.Kiekvienas zmogus gyvenime renkasi ko jam reikia.Reklama daro didele itaka,bet pirmiausia zmogus turi paklausti saves,ka jis gauna pirkdamas ir gerdamas.Greitai tustejancia kisene,aptemusia samone,kivircus seimoje,nuskriaustus vaikus,problemas darbe.Turiu viena pasiulyma visai kitu klausimu.Del naujosios AE.Reikia deti visas imanomas pastangas,kad AE Lietuvoje nebutu statoma,kad galetume isvengti skaudziu pasekmiu.Ta jau irode Cernobilio katastrofa.Siulyciau,kad butu susauktas visos Lietuvos referendumas ir paaiskinama gresme,kad ne politikai ir stambus monopolistai turi spresti si opu ir visiems Lietuvos pilieciams aktualu klausima.

 4. artas says:

  Dėl naujos AE pilnai pritariu, Lietuvai ji visai nereikalinga, bet ne dėl Černobylio baimės, o grynai dėl finansinių paskatų. Turėsime velniškai brangią energiją ir dar maža to, būsime įsipareigoję ją pirkti, kitaip niekas jos čia nestatytų.

 5. Alvydas says:

  Valdyti lengviau tuos kurie maziau masto arba tiksliau sakant nemasto,mastymas net nokykloje neugdomas,o tik atmintis.Jai staiga salije ar visame pasaulije visi nustotu naudoti alckoholi kaip pakiltu zmoniu mastymas?vietoj to kad kazkur bare sukauna del sporto ar kitaip gere jie usijimtu,kita veikla. Del sios priezasties taip intensyviai statomi stadionai,sporto arenos,juk tai daroma ne del sveikatos sporto sklaidos.Kuo maziau mastantys zmonys tuo stipresnis bandos jausmas,lengviau valdyti.O del reklamum,tai reklamos taip sukonstruojamos kad aina tiesiai i pasamone ir zmogus nesuvogdamas daro tai ka reikia daryti reklamu usakovams.

 6. Omega says:

  Reiskias klausimas tada butu toks, kaip Alkoholi ir Nikotina pripazinti nuodais? Referendumu? kaip isgelbet ta prasigerusia prasirukusia tautos dali kurie toliau cigaretes ar samanes krislo daugiau nemato?

 7. Sarmatas says:

  O tai paklausk tų, kurie nežino, kad tai nuodai: ar duoda jie alkoholio ir parūkyti savo 3-5 metų vaikui. Dažniausiai žmonės atsako, baik tu nesąmones kalėti, juk tai nuodas. O tada ir klausimas natūralus: kada baigiasi tas nuodingumas – kai pasą gauni, ar 21 sueina?

 8. Pijus Antanui says:

  Perskaiciau Antano komentara ir tiesiog stebina sito zmogaus mastysena.
  Be abejones, alkoholis visikai nera butina priemone, kad atsvesti gimtadieni ar kita kokia svente, Galima jo visai nevartoti ir niekam nuo to blogiau nepasidarys. Bet paskaicius Antano komentara ir susidare ispudis, kad jis komentavo tai budamas girtas. Tad apart alkoholio yra dar ir kitas labai svarbus faktorius. Zmogus kartais klysta ir is klaidu mokosi. Bet yra tipas zmoniu, kurie klysta, nesupranta, kad klysta, todel ir klaidu istaisyti negali. Tai vadinasi kvailyste.
  Stai Antanas raso: “ Trumpai,del Sarmatijos.Puiku,Lietuva-pasaulio bamba.Tokie straipsniai tik supriesins tautas,nes kiekviena tauta save laiko isskirtine.“ Tai stai, kokia beda turi sitas zmogelis, ir sunku pasakyti kokio nuodo yra paveikta jo samone. Taip ir norisi paklausti: kelias tautas supriesino tokie straipsniai? Kur jus matote, kad Lietuva-pasaulio bamba? Kodel jus kalbate apie tai, apie ka cia visai nerasoma? Kodel jus matote blogi ten, kur jo nera? Tad, kas dedasi jusu galveleje, jeigu jus nesugebate ivertinti to gerio, kuris yra duodamas jums? Kodel jus nuvertinate situ zmoniu darba? Ar zinote atsakymus i siuos klausimus? Manau, kad ne. Tai as jums atsakysiu. Deja, nei mokykla, nei jusu tevai, nei jusu seneliai nepaaiskino jums, kad zmogus buna geranoriskas ir piktavalis. Geranoriskas zmogus siekia gerio ne tik sau, bet ir kitiems. Piktavalis viska daro atvirksciai, ir jis yra priesiskas visuomenes geranoriskiems tikslams. Kadangi jis yra priesiskas geranoriskiems tikslams, tai jis nori bet kokia kaina suzlugdyti galutinai toki reiskini, kaip geranoriskumas. Pirmas jo zingsnis yra NUVERTINIMAS ARBA SUMENKINIMAS. Nuvertinimas yra vienas is slopinimo metodu, kad paveikti zmones su geranoriskais tikslais ir priversti juos atsisakyti eiti tuo keliu. Kita tokia slopinimo forma yra faktu iskraipymas. Tai, stai Antanai, atomas nera toks pavojingas zmogui, bet jis gali tapti pavojingu, jeigu jis atsiduria piktavalio rankose. Technika augo ir augs, ir zmogus privales ismokti naudoti vis sudetingesnes energijos formas ir pasirupinti savo saugumu. Cernobylio atominis reaktorius buvo sukonstruotas taip, kad jis gamindamas el. energija, dirba dar ir kariniams tikslams. Ir nereikia cia klaidinti zmoniu, kad visas pasaulis naudoja Cernobylio reaktorius. AE uzdare tik del to, kad cia buvo toks pats reaktorius, kaip Cernobylyje. Jeigu butu kitoks, sitos elektrines niekas nebutu uzdares. NESUGEBEJIMAS MATYTI SKIRTUMU TEN; KUR JIE YRA, PARODO APIE DVASINES SVEIKATOS NEBUVIMA. Susirupinkite tuo, skaitykite ir studijuokite knygas apie DORA ELGESI, laikykites situ normu ir jums praeis noras skleisti mela kitiems zmonems, arba bandyti kenkti visuomenei. SARMATIJA bande istrinti is zmoniu atminties piktavaliai, stai kodel tau parupo parasyti toki komentara, nes tai yra giminingi tavo sielai zmones.
  Tai, ka padare sitie zmones siame portale – yra istorines tiesos atstatymas, kuris yra gyvybiskai svarbus musu tautos ateiciai. Ir sitie zmones yra didvyriai ir privalo buti apdovanoti ne tik pagarba, bet ir auksciausiais musu tevynes apdovanojimais. Ju atsakomybes jausmas milijonus kartu pranoksta tavo atsakomybes jausma, kuri galima prilyginti nesugebejimu atsakyti uz savo mintis ir poelgius.

 9. Tolerancija says:

  Pagaliau radau bendraminciu !Valio!Jau 6sis metus gyvenu Anglijoje ir jauciuosi kaip balta varna tarp saviskiu tautieciu,nes daugumai rupi savaitgali pabaliavot ir kitus apkalbet!Atsiveze vaikus dziaugiasi,kad jie greitai kalba ivalde,o kad lietuviskai beveik nebekalba-nesvarbu.Alkoholis-jau seniai tapo tradicija,kaip ir Rusijoje.Niekas negali isivauzduoti sventes be alkoholio,o ,,jei su manim negersi-esi ne draugas“!Per prievarta keisti kitu gyvenimo budo neimanoma,zmogus pats turi susiproteti.Skaudu del mano tautos,nors matau,kad tas pats galas laukia ir paprastu anglu!Jiems samone uzpilta futbolu ir didziuliais kiekiais alaus!Zmoniu skaiciu norima sumazinti visame pasaulyje ir priemoniu tam sugalvota daugybe.Baisiausia,kad zmones lengvai pasiduoda mulkinami,vaikosi malonumu ir tustybes,bukai tiki autoritetais…Aciu visiems,sirdis dziaugiasi skaitant jusu visu komentarus!Pagaliau radau puslapi,kuriame raso tikrai protingi ir dvasingi zmones,o ne reksniai ir keikunai kaip ,,Lietuvos ryte“,tik galetu buti siek tiek maziau pykcio.Kiekvienas zmogus turi savo gyvenimo patirti,kuria brangina,kuri kiekvienam yra labai svarbi.Mes visi turetume gerbti vienas kito poziuri ir nuomone,o klystancius pamokyti,paaiskinti,parodyti.

 10. Sarmatas says:

  Pritariu Tolerancijai. Bet visi mes žmonės. Mokomės. Daug dar turim ką nuveikti kiekvienas su savimi.

 11. ax uduba ax ujeli says:

  Alkoholis, jei būtų grynas, tai kaip vaistas mini kiekiais pvz pertusinas, valerijono lašai, (o ne kaip geros būsenos reguliatorius) gal ir nereiktų uždrausti. Bet ką nupezėjo Antanas apie pasirinkimą? Jam vis dar atrodo, kad visi lygūs, visi vienodai sąmoningi. Nėra lygių. Ir vienodai sąmoningų. Todėl ribojimas ir antialkoholinė ir prieš rūkymą propaganda tiesiog būtina, norint išsaugoti savastį tautos. O kas bamba ar kas tik paūdrė – istorija parodys.
  Apie sąmoningai valdomą genocidą: Viename miestelyje (rajono vcentras) išmirė (beveik) visi vyrai. Galvojau, čia tas černobilinis-radiacinis nuodas, kaip tik tiek praėjo laiko, kaip ir mokslininkai apskaičiavo, kada didysis mirimas prasideda: 20-30 metų. Bet kodėl moterys pasiliko?. Kai statistiškai pasižiūri – kiek apsinuodijimų nuo pilstuko tame miestuke – aiškus vaizdas. Pilstuką ten realizuoja per smulkių parduotuvių tinklą. Atseit, langų valiklis išfiltruojamas per anglį nekenksmingas. Bet anglis išvalo tik dažus, o etilenglikolis, pagrindinis nuodas, visas pasilieka.
  Ir kažkas į tai žiūri pro pirštus ir gal skatina. Ar nekyla valdžiai įtarimų, kodėl į Lietuvą įleidžia tiek daug langų valiklio. Lyg visa šalis būtų šiltnamio stiklais padengta.

 12. besarmatis >Pijui says:

  Aš pasirašiau referendume, kad uždarytų Ignalinos reaktorių ne dėl to, kad jis gali pats sprogti (jis visiškai saugus) , bet kad jį tokioje situacijoje, kai natinė Lietuva kariauja svetimą karą, Jugoslavijoje, Afganistane (ten istoriškai jau antrą kartą), tai jį lengvai (ir visai pagrįstai) gali musulmonai-teroristai susprogdinti. Arba užsienio spec.tarnybos, kad suverstų kaltę (kaip rugsėjo 11-sios strategai) afganams.
  Elektros (mūsų atominės) pigumo per 20 metų taip ir nepajutome (Baltarusija juto, Rusija juto, Ševaldino kišenė ir Sniečkus-Visaginas juto, o mes – ne). Tai na tuj uj ui ta rizika mums, pigumas kitiems. Ir naujo statyti, kol Lietuva kariauja svetimus karus, kol nėra laisva ir save gerbianti – NEREIKIA. Išstosim iš Eurosojuzo ir Nato, tada ir pasistatysim, gal kartu su Latvija – ji turi daug, AE darbo stabilizavimui užtikrinti reikalingos, hidroenergijos.

 13. besarmatis says:

  Paskaičiau Alvydo komentarą – sužavėtas. Koks sveikas požiūris į bandos instinktą ir į „sportą“ (t.y. žiūrėjimą į šmirinėjančias figūrėles ekrane). Juk žiūrovai atvirkščiai – visai nejuda, nesportuoja. Pasiektas atvirkščias efektas. Su kuo sutraukas-globalistus ir pasveikinkim. Nors tai jau tarybinio globalizmo laikais stebėjau – grūdinimasis iki meningito ir „sportas“. Bet be žydrųjų ekranų, – stadionuose, nebuvo tokio stipraus nutukimo, atsijungimo nuo realybės, efekto.

 14. diiipsi says:

  super straipsnis!

 15. NeTiesa.lt says:

  Daugiau apie alkoholio poveikį:

  Ivanas Klimenko. Karti tiesa apie alų
  http://netiesa.lt/blogai/ivanas-klimenko-karti-tiesa-apie-al%C5%B3

  4 faktai apie alų, kuriuos privalo žinoti kiekvienas alaus mėgėjas
  http://netiesa.lt/blogai/4-faktai-apie-al%C5%B3-kuriuos-privalo-%C5%BEinoti-kiekvienas-alaus-m%C4%97g%C4%97jas

 16. netiesa says:

  Netiesa.lt
  Nejuokinkite su savo puslapiu. Gėdą darote. Rašote visiškai menko mentaliteto žmonėms, niekuo nepagrįstate savo teiginių. Vaikai šiais laikais turėtų būti kontroliuojami užsiėmimais, o ne internete kelti erezijas.

 17. artas says:

  Netiesai:
  Tai kad čia teiginių net nerasite – tai gryniausi ir seniai įrodyti faktai ir tik, kaip jūs sakote „menko mentaliteto žmonės “ dar to nežino, ar bando paneigti :)

 18. Simas says:

  Alkoholis yra pats ziauriausias narkotikas pagal pasekmes. Top 1 is visu drugsu.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top