- Sarmatai - https://www.sarmatas.lt -

Alkoholis Lietuvoje ir pasaulyje. Genocidas?

Delfi reklama

Iš alkoholio gamybos, bei naudojimo, kaip „maisto produkto„, visos pasaulio valstybės akcizo pavidalu uždirba milžiniškus pinigus, jau nekalbant apie jo gamintojus, todėl šis trumpas straipsnis pateikiamas tik kaip koncentruota informacija neaiškinant jokių priežasčių. Tiesą sakant, priežastis alkoholio gamybai ir vartojimui paprasta – pelnas ir geriančiųjų alkoholį kontrolė, per jų ydingą, anonsuojamą reklamos ir palaikomą valstybės, „savanoriškai“ įgytą ligą, griaunančią visą vartotojo moralę, supratimą apie dorą ir apskritai apie tai, kas yra normalus gyvenimas.

Alkoholis ir tabakas – tai dvi nuodų grupės, kurios visur atvirai įvardijamos kaip nuodai, bet nežiūrint į tai yra pilnai legalizuotos visuomenės genocido priemonės. Sakau genocido, nes šių nuodų reklama neuždrausta – reiškia sąmoningai, žinant, kad tai nuodai, visuomenei brukami šie produktai. Brukami nežiūrint į jokią statistiką (auto-avarijų, ligų, mirčių, savižudybių ir t.t.). Tokia valdymo sistema orientuota tik į pelną, skatina TIK mirštamumą (čia kalbu apie Lietuvą). Šeimos politika, kuri turėjo skatinti gimstamumą, gėdingai žlugo.

Kas gi yra alkoholis organizme?

Anot kai kurių autorių (Vladimiro Ždanovo), alkoholis yra natūralus tirpiklis, kuris sėkmingai tirpdo riebalus kraujyje. Patekęs į organizmą, net nedideliais kiekiais, jis ištirpina kraujo ląstelių riebalinį audinį, po ko jos sulimpa kekėmis. Šis reiškinys taip ir vadinamas – „vynuogių kekė“. Papuolusi į kapiliarą, kuriuo maitinamas smegenų neuronas, tokia kekė jį paprasčiausiai užkemša ir neuronas negavęs deguonies žūva. Vėliau su šlapimu jis būna pašalinamas iš organizmo.

Kitaip sakant, gaudamas malonumą iš apsvaigimo, žmogus sąmoningai žudo savo organizmą, žuvusias organizmo daleles pašalindamas su šlapimu. Niekingas užsiėmimas, prie kurio aktyviai prisideda mūsų įstatymų leidėjai, visa tai leisdami ir net skatindami. Niekingas tuo, kad savo protą ir sveiką sąmonę paleidžiame kartu su šlapimo čiurkšle, šalindami savo smegenų ląsteles.

Beje, vartojant alkoholį žūsta ne vien smegenų ląstelės, turbūt daugelis pastebėjote akis žmonių, „linksmai“ praleidusių praėjusį vakarą, ar naktį. Jų akys būna paraudusios, kai kurių trūkę akių kapiliarai. Tai „vynuogių kekės“ pasekmė.

Nekalbėsime apie kitų organų, kaip kepenys, inkstai, širdis ar kraujotakos sistemos pažeidimus, kurie visi veda pradžioj ligų, o vėlesniu alkoholio vartojimo laikotarpiu link pagreitintos gyvenimo finalo. Letalaus.

Reklamoje apie tai neužsimenama, atvirkščiai, alkoholis net išaukštinamas, kuo tiesiogiai klaidinami jo vartotojai, bet už tai reklamos gamintojai nebaudžiami, o atvirkščiai, net skatinami kaip prisidėję prie BVP kūrimo. Ir blogiausia tai, kad alkoholio gamybą palaiko „saikingai vartojantys“ piliečiai, klaidingai manantys, kad nedideli alkoholio kiekiai yra net naudingi.

NUODAS, kurį organizmas stengiasi pašalinti pirmoje eilėje niekada nebuvo naudingas žmogui. Jo vartojimas naudą neša tik alkoholio gamintojams ir įstatymų leidėjams. Valstybei jis naudos neduoda – duoda tik pelną, kurio didžioji dalis skirta šalinti alkoholio sukeltas pasekmes.

Čia nepaminėta viena detalė tikintis, kad skaitytojai tai supras patys:
tai didžiuliai pinigai skiriami asmeniškai įstatymų leidėjams, arba partijų rinkimams, kad būtų priimtas gamintojams palankus įstatymas. Kad būtų leidžiama tiesiogiai klaidinanti reklama. Kitaip būtų neįmanoma paaiškinti sąmoningo tautos-visuomenės naikinimo. Tai įvardijama paprastai – GENOCIDAS.

Delfo Sobieski

Pažiūrėkime į reklamą aukščiau, ten tyčia praleistas vienas žodis: „Taurus kiekvienas šio nuodo lašas“

Trumpai pridėsiu, kad alkoholis organizme transfomuojamas į morfiną, todėl savo esme yra takelis į narkomaniją. Statistiškai 10% pradėjusių vartoti alkoholį tampa alkoholikais. Nebūtinai visi vartojantys alkoholį taps narkomanais, bet įrodytas faktas, kad absoliuti dauguma pirmą kartą pabandė narkotikų apsvaigę nuo alkoholio, kai normalus žmogaus atsargumas buvo prislopintas jo poveikio. Jaunimas pradėdamas vartoti alkoholį žaidžia rusišką ruletę, kai revolverio būgnelyje yra įdėta pusė šovinių, kita būgnelio pusė tuščia. 50×50. Pasiseks – nepasiseks.

Viso to šaknisvisuomenę turinčią narkotinių priklausomybių lengviau valdyti, be to ji pati užmoka už savas priklausomybes.

Arvydas Daunys

Sarmatai