Atsisveikinimas su George Floydu, iškiliausiu JAV piliečiu

2020, 8 birželio, 16:56 | kategorija Ideologija | atsiliepimų (13) | peržiūrų 20 642 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

George Floyd

Turėtume pasidžiaugti, jog į mūsų šį straipsnį atkreipė dėmesį DELFI, kurią jis (.t.y. Aistė Meldutė) vadina tiesa arba melu vertindama savo šaltiniais arba šaltinių nebuvimu. Jei Delfi šaltiniai neskelbia kažkokio fakto – reiškia to negalima vadinti faktu. Taškas. Teisybės ministerija. Jau kažkur girdėta.

Beje, ši „teisybės ministerija“ net nenurodė tiksliai šaltinio, kur tas straipsnis, kurį jie paviršutiniškai bando paneigti, buvo paskelbtas, užrašiusi „sarmatai.lt“, kai jis paskelbtas „sarmatas.lt“. Kad žmonės negalėtų jo rasti. Vien pagal tai galima spręsti apie jų „skaidrumo ir tiesos standartus“.

Delfi rašo, jog šiame straipsnyje labai tyčiojamasi iš pareigūnų nužudyto George Floydo, kai tuo tarpu jame pats nužudymo faktas nėra aukštinamas, jis net neminimas. Jame aprašomos vien auksiniame karste laidojamo George Floydo moralinės savybės, apie kurias Delfi savo medžiagoje net neužsiminė, nukreipęs dėmesį į visai neesminius straipsnio akcentus – tai yra apie tai kiek pareigūnų žuvo, apie protestų metu išprievartautą mergaitę ir apie gulbes, kurioms, pasak šio straipsnio autoriaus buvo nusuktos galvos.

Bet visa tai yra visai šalutiniai dalykai nesusiję su pačiu George Floydu, kadangi vyko jau po jo mirties, apie ką Delfi „A. Meldutė“ išmintingai nutylėjo, nepamiršusi šį straipsnį užblokuoti Facebooke, kad žmonės nepamirštų, kas šioje valstybėje yra „teisybės ministerija“.

Pasiilgot George Orwelo 1984-ųjų? – Jie jau čia.. ir to įrodymas DELFI „Tiesos ministerija“.

P.S. sarmatas.lt redakcija netvirtina, kad visi straipsnyje išdėstyti teiginiai yra neginčijama tiesa, gali būti, kad aprašęs įvykius autorius sutirštino spalvas arba kažkur perskaitė klaidingą informaciją, bet tai visiškai nereiškia, kad vieninteliai Lietuvoje tiesos monopolį turi turėti tik delfi ir 15min. Šito nebus.

P.S. 2. Kadangi Delfi apie patį Floydą neminėjo nieko – galima drąsiai sakyti, jog surado visko, kas aprašyta apie jį žemiau sekančiame straipsnyje patvirtinančius duomenis – reiškia jis iš esmės teisingas, o ne iš esmės klaidinantis, kaip norėtų įteigti naujoji „Teisybės ministerija“. Mat pašalinus iš straipsnio minėtus ginčijamus dalykus, pati medžiaga beveik nenukentėtų.

Toliau pats straipsnis

Jau kelintą dieną didžiausia planetos galia atsisveikina su vienu iškiliausių savo sūnų. Taigi, net prezidentai nėra taip laidojami. Auksinis karstas, šimtai tūkstančių gedinčių ir verkiančių, tūkstančiai besiklaupiančių idiotų prašo atleidimo pas kai kurių valstijų juodaodžius gyventojus.

Mineapolio meras, įsikibęs rankomis į karstą (kad nenukristų iš sielvarto) su iškiliausio Amerikos piliečio kūnu, lieja krokodilo ašaras ir snarglius.

Jo raudos pertraukiamos riksmais „Atleiiiisk“, aaaa ……. ir vėl tęsiasi garsėjančia nata. Springdama seilėmis, buvusi nužudytojo žmona rauda, nors paskutinį kartą jį matė prieš 6 metus, kai jis paliko ją su savo trijų mėnesių dukrele.

Pinigų savo dukteriai per šiuos metus jis neišsiuntė nė karto, tačiau nelaiminga našlė jau savaitę rauda, kad liko be maitintojo, todėl užuojautos kupini amerikiečiai jai jau surinko 20 000 000 dolerių iš viso pasaulio, ir pinigai toliau plaukia.

Masačusetso universitetas įsteigė George’o Floydo stipendiją. Ar šis mokytas vyras mokėjo bent skaityti, mes nežinome, greičiausiai – ne. Kalėjimuose to nemoko. Jei įvykiai vyks panašia linkme, neužilgo Nobelio premija bus pervadinta Floydo vardu.

Didysis Floydas sėdėjo už plėšimus, už narkotikų gabenimą, už ginkluotus apiplėšimus (paskutinį kartą, laikydamas nėščią moterį ranka už gerklės ir įrėmęs pistoleto vamzdį jai prie pilvo reikalavo pinigų) ………. vėliau sudarė sandėrį su tardytojais, pridavė visus savo bendrininkus, dėl ko jam keletu metų buvo sumažinta laisvės atėmimo bausmė. Kai buvo daromas jo kūno skrodimas, kraujyje buvo aptikta narkotikų.

Štai toks yra XXI amžiaus Amerikos nacionalinis herojus. Mes neišgelbėjome savo šviesos spindulio. Tačiau sekėjų liko daug. Floydo reikalas gyvas ir auga. Masiniai apiplėšimai ir smurtas, kaip sielvarto ir pagarbos ženklas George Floydui, apėmė JAV demokratines valstijas. Gražiausios įvairių miestų teritorijos, įskaitant Niujorką ir Los Andželą, yra ištaškytos kaip sąvartynai..

Žuvo 89 policininkai. Buvo siaubingai išprievartauta 17-metė mergaitė , sudeginta šimtai policijos, ir ne tik, automobilių, buvo apdergtos ir apvemtos gatvės, aikštės, parko alėjos, nusuktos galvos gulbėms, gyvenusioms laisvai ir laimingai kiekviename miestų tvenkinyje…(iki susitikimo su Floydo pasekėjais)…

JAV kandidatas į prezidentus Joe Bidenas, turintis sunkią senatvinės demencijos formą (jam 78-eri), šiandien taip pat suklupo ant kelių, tačiau atsistoti pats jau nepajėgė, jam prireikė pagalbos, tačiau šimtai tūkstančių „šv Floydo“ gerbėjų dėl to nesuglumo.

Jie balsuos rinkimuose už šią iškaseną, ko iš tikrųjų ir siekia demokratai nesibodėdami niekuo. Ant kelių ?! Jokių problemų – ant kelių !!!! Veidu į mėšlą?! …… Su dideliu malonumu !!!!! Viskas, ką įsakysite, „Floydai“ !!! Ir kas yra šlykštu, kad tokia yra beveik visa demokratinė šalies partija.

@Autorius nežinomas, vertė Sarmatai (šaltinis internetas)

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 13

 1. Vytas says:

  Ar tokie reiškiniai buvo įmanomi, pav., 1950 metais Amerikoje? Manau, kad ne. Ir ne tik todėl, kad tada ten buvo paplitęs rasizmas juodaodžių juodaodžių atžvilgiu (beje, jis ir šiandien ten gajus). Tiesiog baltųjų tada Amerikoje buvo žymiai daugiau ir šalies elitas dar nebuvo tiek išsigimęs, kaip šiandien. Bet JAV baltieji patys sukūrė šiandienę situaciją,kai baltųjų gyventojų katastrofiškai sumažėjo. Juodaodžių valstybės elite yra , bet jų skaičius aukštuose visuomenės sluoksniuose mažas. Dauguma tokio lygio, kaip Floydas. Konfliktas aukščiausiu lygiu tarp vis mažėjančios baltosios rasės ir spalvotosios Amerikos yra neišvengiamas, tai tik laiko klausimas. Tas pats laukia ir Europos, jei ES vedliai Vokierija, Prancūzija ir ES paliekanti Anglija nekeis „pabėgėlių“ iš Juodojo žemyno įsileidimo politikos. Tai irgi tik laiko klausimas.

 2. Pro says:

  žmonija smunka kuo toliau, tuo giliau. Matomai jau pasiekė savo aukščiausią išsivystymo lygmenį, toliau nebėra kur.

  Ir tas pastebima visose šalyse, tame tarpe ir Lietuvoje. Mūsų avys niekuo savo veisle nesiskiria nuo vakarietiškų.

  Prisipažinsiu, tikėjausi geresnio rezultato. Klydau.

 3. Skaiciai says:

  Jungtiniu Valstiju Neptiklausomybes kare kovojo 3%. 10% reme.
  Rezultatas- nepriklausomybe.
  Tai jei LT yra 3% mastanciu…:)
  Zodziu, nenukabink nosies , esi, ir musu yra:)

 4. Algirdas says:

  Kaip pažiūrėsi… Spoksosi į TV-be abejo katastrofa, užeisi pas kaimyną-daugmaž viskas gerai.

 5. alius says:

  Kokia valstybė tokie ir didvyriai.

 6. anoniminis says:

  Valkata netycia uzdusino

 7. anoniminis says:

  Ot nusigyvenome. Juodi verti daugiau nei kiti. Jau ir Anglijoje jie rekia,kad baltieji beverciai. O kiek jie verti???
  Smurtaz,apiplesimai ir t.t.
  Kas jie? Jie vertesni nei mes baltieji??
  Gavo truputi laisves,tai elgiasi kaip bezdziones. Jiems jau ir zodzio pasakyt negali!!! Smirdintys isgamos!!!

 8. Irena says:

  Manau, ne viskas taip paprasta. Be abejo, is Floydo laidotuviu padarytas groteskas. Taip, tai nusikaltelis ir normaliai mastanciam zmogui, nei pavizdys, nei didvyris. Bet netgi siuo atveju nemanau, kad galima zmogu zudyti ir dar viesai, stebint gatves praeiviams. Suprantu ir US policininkus. Kiekvienas gyventojas turi po ginkla ir nemazai apsvaigusiu bei psihiskai nestabiliu. Nemuskim visko kategoriskai i vienus vartus. Manau, kiekvieno zmogaus gyvybe yra vienodai svarbi. Mes ne dievai, kad nuspręstume jog musu gyvybe svarbesne uz kito zmogaus. Tai fasizmo filosofija. Manau, protestai pasaulio salyse vyko butent del smurto pries zmogu. Bet kazkas pasistenge visa tai isversti i kita puse.

 9. Virgis says:

  Nesu rasistas visas tautas gerbiu bet kaip ir daugelis pastebejo jau per daug visko. Policininkam del to atvejo tikrai nereikia uzuojautos, ka gavo ta ir turi. O si zmogu idealizuoti tikrai neverta nes tikrai nesilpnas zmogus. O siaip is musu tautieciu Londone visada girdedavau kad nevadink … nes bus problemu. Paprasciausia gal zmones sureiksmino save ( demokratija ), bet yra posakis duok durniui kelia ir nuo saves laikas parodys kas teisus kas ne. Viskam savo laikas.

 10. apie tų ligonių mitingėlius says:

  Į Lietuvą suvežtos juodašiknės beždžionės ir vietiniai jų padlaižiai atvirai išdėstė savo tikslus-masiškai kolonizuoti ją negrais ir afganais,kol ji liks apskritai be lietuvių. Galutinis jų tikslas-kuo tikriausias RASINIS lietuvių ir visų čia dar gyvenančių baltųjų genocidas, iš anksto kruopščiai suplanuotas dėdulės sorošo ir jo šeimininkų su apraikytais galais…

  Na tikrai reto bukumo banda , kuri eina paskui kelis nigerius, ką tik nukritusius nuo palmių ir susitrenkusius galvas …. Eina , šūkauja , skeryčioja rankomis , o galiausiai ir ant kelių šliaužioja …. KIEK reikia surūkyti žolės, nupurkštos dustu nuo tarakonų , kad tokiais tapti ,,,, o gal jie tokie jau atėjo šį pasaulį ? Kiekviena revoliucija reikalauja aukų ….. NA, TIKROS NEPRIKLAUSOMYBĖS AUKOS ….

 11. Cenzūra says:

  Delfistai net išsijuosę blokuoja visus įrašus, kurie pasidalino šiuo straipsniu.

 12. Pro says:

  Tai užblokuot problematiška bus, nes daugelis, kaip mačiau, dalinasi tik pačių tekstu be nuorodos :) O tekstą užblokuoti problematiška :)

  Tiesa, Sarmatų nuoroda, kaip matau pasidalino 15,8K – tai šitą paprasčiau bus.. Delfistai kelia savo reitingus prieš šeimininkus, bet juk tiesos maiše nepaslėpsi.

 13. kempiniukas says:

  Irena teisingai pastebėjo – kalba ne apie koks buvo Floydas, o kaip elgėsi policija. O jie nesuteikė žmogui jokio šanso į teisingą teismą. Čia jau anarchija. Teismas turi nuspręsti kaip bausti Floydą. Neverta ginčytis kokios turi būti bausmės, kiek mirties bausmė, kiek rankų kapojimas adekvatu. Bet tai teismo preorigatyva.
  Apie tai ir kalba.
  Štai komentatorius „apie tų ligonių mitingėlius“ rašo, kaip reikia tvarkytis su nepageidaujama grupe. Klausimas būtų kodėl jis įsitikinęs, kad pac yr pageidaujamoje grupėje?

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top