Baidenas: Man nerūpi jūsų kultūra ir tradicijos – LGBT teisės svarbiau

2014, 30 birželio, 0:21 | kategorija Ideologija | atsiliepimų (9) | peržiūrų 1 155 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

JAV paskelbė savo užsienio politikos pagrindinį tikslą ir visiems sodomijos priešininkams grasina susidorojimu.
2014.06.25

paveikslėlis„Amerikos Balsas“ paskelbė JAV viceprezidento Džo Baideno pareiškimą, kuriame buvo kalbama, kad LGBT atstovų teisių gynimas yra aukščiau už tautų kultūrą ir tradicijas. Jis pavadino nežmoniškomis tas valstybes, kurios neleidžia savo šalyse diegti homoseksualizmo.

„Manęs nedomina kokia jūsų kultūra. Nežmoniškumas yra nežmoniškumas, o prietarai yra prietarai“ – sakė Džo Baidenas susitikime su sodomitų teisių gynėjais iš JAV ir kitų pasaulio šalių.

Primename, kad JAV vyriausybės manymu homoseksualizmo propagandos tarp vaikų draudimas yra rimčiausias nusikaltimas žmogaus teisių srityje.

JAV viceprezidentas pareiškė, kad visos JAV vyriausybinės įstaigos gavo prezidento Obamos įsakymą didžiausią dėmesį užsienio politikos srityje skirti homoseksualistų ir lytinių iškrypėlių teisių gynybai užsienio šalyse.

Valstybės neįvedančios į savo teisę sodomitų teisių (t.y. neleidžiančios pas save jaunimo tarpe laisvai propaguoti homoseksualizmo) „privalės brangiai sumokėti už šitokį nežmoniškumą“ – grasina Baidenas. Kreipdamasis į susirinkusius LGBT atstovus ir jų teisių gynėjus Baidenas pareiškė: „Jūs esate dauguma, o visi kiti tai trogloditai“. (trogloditas – urvinis žmogus, pažodžiui verčiant iš graikų kalbos. Vikipedija aiškina, kad Vakaruose tuo žodžiu vadina atsilikusius, nekultūringus ar nevisai pilno proto žmones – vert. past.)

JAV prezidento patarėja nacionalinio saugumo klausimais anksčiau yra sakiusi, kad homoseksualistų teisių gynimas nuo „globalios

paveikslėlis

homoseksualų pora su įdukra | AP

diskriminacijos“ yra viena sudėtingiausių JAV užsienio politikos problemų žmogaus teisių gynimo srityje.

JAV viceprezidentas pasakė, kad seksualinių mažumų teisės yra aukščiau visų tautinių kultūrų, o tų teisių priešininkus pavadino urviniais žmonėmis. Viceprezidentas Džo Baidenas pareiškė, kad seksualinių mažumų teisių gynimas yra išskirtinis aukštos civilizacijos valstybių politikos bruožas ir kad pastarasis yra aukščiau visų tautinių kultūrų ir tradicijų.

Kalbėdamas susirinkusiems seksualinių mažumų gynėjams iš JAV ir kitų valstybių, Baidenas pažymėjo, kad prezidentas Barakas Obama įsakė JAV diplomatinėms tarnyboms teikti paramą gėjų, lesbiečių, biseksualų ir transseksualų teisių gynėjams visame pasaulyje.

Tuo tarpu, kai apie 80 pasaulio valstybių priėmė įstatymus prieš homoseksualizmą, Baidenas ir kiti aukšti Baltųjų rūmų pareigūnai susitikinėja su religijos veikėjais, žmogaus teisių gynėjais ir kovos prieš ŽIV specialistais ir su jais aptarinėja seksualinių mažumų teisių gynimą visame pasaulyje.

Viceprezidentas visus užtikrino, kad gėjai, lesbietės ir jų šalininkai yra pagrindinė visuomeninio gyvenimo tėkmė, o jų priešininkai yra marginalai. „Jūs esate dauguma, o visi kiti – trogloditai“ — pasakė Baidenas.

Viceprezidentas pranešė, kad visos JAV žinybos gavo nurodymus didžiausią dėmesį užsienio reikaluose skirti gėjų ir lesbiečių reikalams ginti.
Baidenas perspėjo, kad valstybės nestiprinančios LGBT atstovų teisių „už tokį nežmoniškumą brangiai sumokės“. Anot jo, seksualinių mažumų teisių gynimas yra kovos už žmogaus teises šiuolaikinis etapas.

Susirinkime dalyvavo žymiausi gėjų teisių gynėjai ir D.Britanijos, Švedijos, Danijos ir Islandijos ambasadoriai. Anksčiau, antradienį prezidento patarėja nacionalinio saugumo reikalais Siuzan Rais gėjų ir lesbiečių teisių gynimą nuo globalios diskriminacijos, jų persekiojimą ar net mirtį pavadino sudėtingiausia žmogaus teisių gynimo problema, kurią turi įveikti JAV.

„Pasaulio valstybių vyriausybės atsako už visų savo piliečių teisių gynimą. Vyriausybės ir kiekvienas iš mūsų atsako už tolerancijos stiprinimą ir pasipriešinimą diskriminacijai“ – pareiškė Rais.

Praėjusią savaitę JAV vyriausybė uždraudė išduoti vizas korumpuotiems Ugandos valdininkams, kurie pažeidinėja seksualinių mažumų teises. Uganda vasario mėnesį priėmė įstatymą, sugriežtinantį baudžiamąją atsakomybę už vienos lyties asmenų seksualinius santykius iki įkalinimo iki gyvos galvos.

Šaltiniai:
anglų kalba
rusų kalba

vertė: Pranas Valickas

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 9

 1. PP says:

  Vo kaip, jie jau dauguma, jie visuomenės grietinėlė, jie elitas. Tai Baidenas pats p*deras ar trogloditas?

 2. Ec says:

  Sodomitų išsišokimai vakaruose labai naudingi Rusijai, gal ji net juos ir finansuoja. Rezultatas – kuo daugiau savo absurdų sodomitai skelbia vakaruose, tuo palankiau normalūs žmonės (kurių dauguma) žiūri į Rusiją, kurioje sodomitai spaudžiami. Sutapimas ar ne – visose šalyse, tame tarpe ir Lietuvoje sodomitų rėmėjai yra komunistinės – socialdemokratinės partijos. Manau, kad čia yra tiesos, nes delfyje šio turinio komentaras išsilaiko iki 20 min., po to ištrinamas

 3. PP says:

  Tu mąstai galva ar už tave kažkas mąsto? Tai gal ir Baidenas, aršus rusofobas ir antiputinistas yra Rusijos agentas? Gal pakaks kliedėti „rusai puola“. Gal jau būnant su moterimi turiu matyti Putiną, kaip „tradicinių santykių“ gynėją? Kas dėl partijų, tai sodomitus remia visos sisteminės partijos, o Lietuvoje net ir konservai. Net ir pats Landsbergis jau pareiškė savo nuomonę tuo klausimu. Taip kad prasiplauk smegenis.

 4. Vakarykštė diena parodė, kad tokioje mažoje šalyje net 2 milijonai žmonių nelabai turi informacijos kas vyksta Pasaulyje. Gal pats laikas pradėti domėtis… Televizija ir Žinios (kiekvienoje valstybėje) yra tiktai butaforija…, jei nori pamatyti tikrą vaizdą teks šiek tiek atsimerkti…

 5. Ec says:

  Tai tik versija, kuri labai nepatinka sisteminei Delfio redakcijai. Bet Putino vietoje tai būtų tik šachmatų ėjimas numatant 1,5 priešininko ėjimo į priekį (paprasta), jo vietoje aš taip daryčiau.
  Bet kokiu atveju, tokios informacijos skleidimas įneštų sumaištį tarp sodomitų rėmėjų ir pritrauktų daugiau žmonių sodomitų priešininkų pusėn.

 6. Rikis says:

  velniop visus iskrypelius, veliau ar anksciau jie brangiai sumokes uz savo issisikimus, visur, iskaitant ir JAV..

 7. Ad says:

  šitas ponas gerai kalbėjo, tik pamiršo dar pasakyti, kad amerikonai ne trogloditai, todėl skubos tvarka turėtų priimti įstatymo pataisas, kurios numatytų, kad JAV prezidentas ir viceprezidentas gali būti tik netradicinės seksualinės orientacijos antžmogis – reikalingi skubūs ir neatidėliotini pakeitimai JAV administracijoje. O tokiuose rinkimuose, pvz., gali dalyvauti tik LGBT partijos :) nariai, o visiems kitiems balso teisė atimama – tai būtų TIKROS demokratijos aukščiausias laipsnis :)

 8. PP says:

  Ec,
  Bet taip nėra ir nieko joks Putinas neremia, o pyderų judėjimas atsirado dar Putinui net nebuvus gimusiam, sustiprėjo po seksualinės revoliucijos, kuri irgi buvo planinė globalistų paremta priemonė žmones darant gyvuliais. O tai, kad neva Putino ranka LGBT judėjimo rėmime – visiškas absurdas, nes Putinas buvo niekas, o JIE jau buvo ruošiami tapti visuomenės „avangardu“.

 9. Ec says:

  Sodomitai neturi natūralių dauginimosi organų – jiems daugintis padeda informacija, t.y. propaganda tarp nesusiformavusios psichikos žmonių, t.y. vaikų ir paauglių (nepilnamečių). Vienas iš tos propagandos kertinių akmenų yra „tai modernu, madinga, nauja, ateitis,- visa kita atgyvenos“, tai matosi ir šio veikėjo kalbose. Skelbiant tai, kad Putinui apsimoka remti sodomitų išsišokimus (gal ne patį judėjimą o rezonansą sukeliančius renginius), su paprastais ir logiškais argumentais, dalis „rizikos grupės“ žmonių (kuriems nepatinka vakarų MIP nušviečiama Putino politika) atsiribos nuo sodomitinės propagandos

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top