Birželio 3-iosios grupė buria neabejingus piliečius

2015, 8 birželio, 11:23 | kategorija LPT | atsiliepimų (18) | peržiūrų 1 003 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

paveikslėlisNaujausi įvykiai Europoje ir Lietuvoje patvirtina, kad šiandien, kaip ir 1988-ųjų birželio 3-iąją, labai reikalingas taikus ir geranoriškas Lietuvos piliečių susitelkimas, santarvė ir bendras darbas Lietuvos labui.

2015 m. birželio 3 d. Lietuvos mokslų akademijoje įvyko forumas Mūsų valstybės tikslas, kurio metu neabejingi Lietuvos visuomenei žinomi žmonės analizavo susiklosčiusią situaciją Lietuvoje ir įvardino įsišaknijusias valstybės problemas, kurias būtina viešinti ir spręsti.

Žvelgiant iš šalies atrodo, kad valstybei atstovaujantys asmenys ir jos institucijos jau nepajėgūs įgyvendinti tikslų ir siekių, kurie aiškiai įvardinti Lietuvos Konstitucijoje. Beveik kasdien stebime Lietuvos Respublikos suvereno teisių ignoravimą, jų atidavimą „viršvalstybinėms“ institucijoms, euro zonos grėsmių nevertinimą ir iš viso to išplaukiančių pasekmių nepaisymą.

Nuolat susiduriame ir su trumparegiška bei aplaidžia valstybės institucijų veikla – apie šias problemas atvirai 2013 m. sausio 13-osios minėjimo posėdyje Seime kalbėjo signataras Zigmas Vaišvila. Valdžios sprendimas slėpti Lietuvos piliečių – AN-2 lakūnų – žūties priežastis, teismo verdiktai, kad Lietuvoje 1990–1991 metais nebuvo nei okupacijos, nei agresijos, o Lietuvos piliečiai kalti, kad priešinosi okupantų kariškiams – tai tik kelios iš daugelio prezidentės Dalios Grybauskaitės ir jos vadovaujamų institucijų nesėkmių.

LR Konstitucija piliečiams suteikia teisę apsispręsti bei pareigą ginti savo prigimtines teises ir savo valstybę – tiek nuo vidaus, tiek nuo išorės nedraugų. Todėl forume Mūsų valstybės tikslas susibūrusi Birželio 3-iosios grupė kreipiasi į Lietuvos piliečius, visuomenės judėjimus ir politines partijas, kviesdama vienytis ir jungtis bendram tikslui – LR Konstitucijos įgyvendinimui.

Birželio 9 d. 9 val. LR Seime vyks spaudos konferencija, kurios metu Birželio 3-iosios grupė pristatys savo viziją, veiklos kryptis ir nedelsiant spręstinus klausimus.

Birželio 3-iosios grupės viešųjų ryšių skyrius

Kontaktai:
tel.: +370 600 70141,
el. p.: birzelio3grupe@gmail.com

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 18

 1. PP says:

  Gal ir būtų gerai, tik kad jie neišdrįsta pasakyti, kad Lietuva dabar yra okupuota JAV ir ES. IR būtent iš čia kyla pavojus tautos išlikimui, o vietinė valdžia tik vykdytojai.

 2. Dovydas says:

  ….tai , kad pats grupės organizavimas ir yra pasakymas, kad valstybėje ne viskas gerai. Kaip tai pasakyti irgi yra svarbu…. Diplomatija, taktas, nekarštakošiškumas duoda daugiau naudos, nei emocijų svaidymas. Manau tik tai mums ir padėjo išslysti iš TSRS, o ne tiesmukas savo teisių reikalavimas…..

 3. Mindaugas says:

  to Dovydui. Taip, taip diplomatija, taktas, t.y. apgavystės (na, dar CŽV ir parsidavusi jankiams KGB) padėjo išslysti Lietuvai iš TSRS sudėties, už tai alus ir skalbimo milteliai padėjo Lietuvai įstoti į žydrąją sąjungą….visus šiuos susirinkimus vertinus skeptiškai. Neįvardijant tikrųjų bėdų kaltininkų-imperialistinių globalistų struktūrų-NATO ir ES. Tokie suėjimai man primena liberalius buržuazinius pasisėdėjimus, nieko nesprendžiančius, tačiau stebūklingu būdu tarnaujančius dabartinės valdžios vedamai politikai. Ar galima abejoti, kad dabartinė sistema – Europos Sąjunga, visi šie liberalai, demokratai ir neotrockistai su savo pakalikais, neveda Lietuvos ir visos baltosios rasės į mirtį? Mūsų šalis paversta kapitalistine-kosmopolitine vergų kolonija, jos kolonizavimas pigia darbo jėga iš Azijos ir Afrijos jau suplanuotas tiek vietinių, tiek ir užsieninių kapitalistinio imperializmo-globalizmo pakalikų. Jei norime išsivaduoti ir išgelbėti savo tautą, mes privalome atmesti sistemą iš esmės, kartu su jos žalingais ideologiniais pagrindais, neigiančiais rasę, tautą ir Tėvynę, žmogų pavergiantį ekonomikai, o ekonomiką – pinigui, savo kovą už laisvę ir nepriklausomybę, už naują ir teisingą tvarką grįsti iš giliausio tikrovės supratimo kylančia tautinio socializmo pasauležiūra, kuri atmeta buržuazinį žmogaus vertinimą pagal jo piniginės storumą ir visus kosmopolitinius prietarus. Va kokie klausimai turėtų būti keliami šioje sueigoje, o ne kažkokie buržuaziniai sapaliojimai….

 4. Mhvmhvm says:

  Tik jau nereikia teisinti valdininkų, kad jie nekalti, kad juos papirko.
  Suprantama, reik pažiūrėt ir iš jų pusės – kaip jau kažkas komentavo, atėjo „okumpantai“ ir turbūt leido rinktis iš dviejų blogybių, arba darai ko prašom, plius tau sumokam, arba traukiesi. Tada galvoji: buvo rusų, lietuvių trumpai, dabar vakarų valdžia – nieko pastovaus nėra – reik prisitaikyt. 
  Reik suprast kad tokiai mažai valstybei išlikti nepriklausomai yra labai sunku, ypač kai mūsų žemė yra tarp dviejų polių/ugnių – rytų ir vakarų. Be branduolinės galvutės, kaip Š. Korėja (maža), žodžio neturėsi. 
  BET pasaulis nėra juodai baltas, yra daug pilkų atspalvių. Tai nors ir esam ES ir turim kartais priimt tuos kvailus įstatymus, valdžia dirbdama MUMS turi rast būdą kaip juos apeit, ar tiesiog ignoruot ir nevykdyt. Nėra taip kad yra įstatymai ir sutartys ir jų visi laikosi 100%. Pažiūrėkim į Jav darančią „tvarką“ rytuose, į Rusiją padedančią Krymui surengti „demokratinį“ referendumą ir t.t. 
  Tiesiog mūsų valdžioj sėdintys žmonės dirba ne mums. Aš manau tai yra didžiausia dabartinė problema. O geopolitiką, korporacijas valdančias ją, reiktų nagrinėt, kai bus bent „savas kiemas išluotas“.
  Lauksim kito Birželio komisijos posėdžio ir žiūrėsim, kas ir ką siūlo. Galėtų susikurti laikiną puslapį internete ir prisistatyti patys „šviesuoliai“, ir savo iškeltas problemas, siūlomus sprendimus, ir aiškius veiksmus ką perskaičiusiai „aviai“ tiksliai reik daryt kad jiem/mums visiem padėt

 5. Gojus says:

  o mano galva būtina palaikyti bet kokią grupę, kuri pradeda priešintis mūsų valdžiašiknių terorui prieš piliečius. Niekada nebus taip, kad tas ar anas tenkintų absoliučiai visus, bet didžiausa klaida, ką galime padaryti, tai susiskaldymas tarpusavyje nuo pat pradžios. O štai vienybė duotų postūmį pokyčiams. Ir tai išgąsdintų valdžią. O išmokę vienytis ir vėliau galėtume vienytis bendram tikslui – gerovės valstybei, gerbiančiai piliečius. Nepavyks šiai grupei išpildyti lūkesčių – žinosim, kad vienytis bendram tikslui mokam ir mokysimės toliau. Taip ir augsim. Manau būtina palaikyt šią grupę, ale tik kaip?
  Čia neparašyta!
  Kažkada ėjau palaikymu Čilinsko nepartiniam demokratinam judėjimui, bet sulindo visokių šlyklštūnų ir suskaldė iš vidaus – moka dirbti sūkos. Štai to turime vengti, net jei ne viskas patinka.

 6. Mhvmhvm says:

  Gojau, pritariu dėl vienybės. Tai ir galėtų būti vienas iš grupės prioritetų. Galima būtų suskirstyt žmonių grupes į tuos kurie skaito internete ir į tuos, kurie ne. Internetu žmonių apjungimui reik facebook lietuviško atitikmens, ten greit susikurs daug bendruomenių pagal vietą, hobius, darbą ir t.t plius atsiras milžiniškas „katalogas“ informacijos, kas stipriai palengvins „darbą“. Likusius žmones senais būdais veikiančiais šimtus metų. 

 7. Ec says:

  Mindaugai, norint pakeisti sistemą reikia pabandyti tai padaryti iš vidaus, t.y. į ją įsilieti (pvz. laimėti rinkimus). Iš išorės sistemos paveikti niekaip nepavyksta kaip rodo gyvenimas, o vėliau ją paveikti bus dar sunkiau nes yra jau ir kariuomenė apmokoma kovoti su „žaliaisiais žmogeliukais“, kurias gali būti pavadintas kiekvienas nepatinkantis, tame tarpe tu ar aš. Taigi, tokį vienijimąsį aš sveikinu ir pilnai pritariu Mhvmhvm ir Gojui

 8. Mhvmhvm says:

  Ec, visų pirma aš norėčiau, kad mane/mus kas nors įtikintų kad demokratiniai rinkimai egzistuoja. Rinkimai būna, piliečiai eina balsuot – visa tai tikra, be kas poto?! Visų antra, demokratiniai rinkimai iš esmės neveikia, nes visa šalis renka nepažystamus žmones, kurie gali neturėti jokių įgudžių, ar noro dirbti žmonėms. Ir plius pilna įstatymų kaip ten patekti piršto nejudinant. Atsiradus bendruomenėms, atsirastų ir lyderiai, kurie šviestų ir stumtų žmones reikiama kryptim, o gal kada jie ir taptų mūsų valdžia. Dabar be televizijos, radijo, internetinių žinių puslapių ar laikraščių žmonės nieko nesužino. Reikia kad žinia sklistų iš lūpų į lupas, arba nukonkuruoti visus prieš tai minėtus medijos būdus, kas darant kokybiškai ir gerai kainuotų astronominius pinigus. pvz per prezidento rinkimus buvo Puteikis. Nesvarbu jis geras, ar blogas lyderis, bet alternatyva buvo. Kodėl neišrinko? Gal todėl kad dauguma jo nežinojo?! O čia ir būtų bendruomenių tikslas skleisti žinią!

 9. Gojus says:

  Mhvmhvm -> vienas dalykas ką reikia pamiršt, tai visokios snukiaknygės – per daug vieša, kad galėtum per jas bendraut. Tarkim aš turiu 6 vaikus ir tikrai turiu jaustis atsakingas už šiemą, nes per snukiaknygę pasiviešinęs iš karto skrisčiau iš darbo – demokratija’s… Ką reikia padaryti, tai visų pirma bent susiburti, bet tam reikia organizuoti. Ar mums valdžia leis? Šiaip tai jie dantukų neturi visus išgraibyti – faktas, nes mes čia nediskutuotume tokiomis temomis. Tik štai organizavimą, susirinkimą, kažkas turi prisiimti ant savęs. O štai čia skelbiamoje ingformacijoje nieko nerandu. Gaila, jungčiausi visomis keturiomis ir stovėčiau visa mėsa….
  Ec -> nejuokauk! Panašią diskusiją su vienu tautininku turėjau – atseit reikia kovoti legaliomis priemonėmis? Tu tikrai įsitikinęs, kad tau sistema leis su ja kovoti pagal jos taisykles? Juk tam sistema ir nustato taisykles, kad tu su ja kovoti negalėtum. Tad pamiršk ir galvok, koks gali būti tas vienintelis kelias, kaip išdurti sistemą – viena ką galim žinoti, kad herojus iš Holivudo filmų neateis mūsų gelbėti -tam filmai ir yrta, kad tu lauktum herojaus…

 10. Ec says:

  Anksčiau maniau, kad išduriant sistemą (minimalus mok. mokėjimas, pirkimas iš turgaus, kur mokesčių nemoka ir pan.) ji užlūš. Tai klaida, nuo to ji neužlūš, apkraus dar didesniais mokesčiais tuos kurie moka ir pasieks tuos kurie nemoka. Tie kas negalės išgyventi – išvažiuos, sistemai nuo to tik geriau, atsilaisvins vieta imigrantams iš pietryčių. Tautiškumas bus sunaikintas, žmonės sumaišyti be istorijos, pasididžiavimo, idealūs vartotojai-vergai. Kad rinkimai ne demokratiniai o reklaminiai – aišku, bet reikia bandyti ledus pralaužti

 11. Joris says:

  Gal ir ne idealus, bet vis šioks toks judėjimas į priekį.

 12. xxxx says:

  Sąjūdis sugebėjo išjudinti visuomenę, nes buvo skirtas laikas televizijoje. „Laisvoje“ Lietuvoje apie tai tik svajoti galima. Ar nors kartą bent vienoje televizijoje girdėjote apie Z. Vaišvilos spaudos konferencijas? Gal ir girdėjot, bijau tvirtinti, nes televizijos beveik nežiūriu. Televizija daro didžiulę įtaką. Prisiminkit prezidento rinkimus, žinios prasidėdavo ir baigdavosi pasakojimais kur, ką pasakė, padarė Grybauskaitė. Rezultatas – antra kadencija.

 13. albinas says:

  o video yra kur?

 14. algimantas says:

  Video yra pirmojoje žinioje-straipsnyje apie „Birželio 3-osios grupę“ : http://www.sarmatas.lt/06/birzelio-3-data-ir-iniciatyvine-grupe-suburusi-foruma-musu-valstybes-tikslas/

 15. albinas says:

  Algimantai, aš turėjau omenį  spaudos konferencijos seime vaizdo įrašą.

 16. PP says:

  Nebūkit naivūs. Esamos sistemos vidaus (Lietuvos) jėgomis nepakeisite. TSRS žlugo dėl sistemingo JAV ir Vakarų darbo ją griaunant, tam pasinaudojant vietiniais išdavikais aukščiausiuose valdžios sluoksniuose. Gi ES ir JAV laiko pinigai, jei jie prapultų, neliktų nei ES, nei JAV. ES gal taikiau išsivaikščiotų, o JAV be karo ir subyrėjimo į kelias dalis neapsieitų.

 17. Ec says:

  Esam naivūs, bandysim, gal gausis nors sušveicarint :)

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top