Birželio 8 dieną Tradicinių šeimų eitynės Bernardinų sode Vilniuje

2019, 4 birželio, 10:54 | kategorija LPT | 5 komentarai | peržiūrų 606 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Kristupas Krivickas su šeima

nuotr. Facebook

Žurnalistas Kristupas Krivickas asmeninėje Facebook paskyroje pasidalino savo mintimis ir kvietimu bei sukūrė renginį, kurio turinį siūlome paskaityti:

Birželio 8 dieną Vilniuje vyks lesbiečių, gėjų, biseksualų, transseksualų ir interseksualų (LGBTI) eitynės…

Jie eis ir bandys atkreipti dėmesį į save ir savo teises. Prieš trejus metus, kai jųjų eitynės vyko Vilniuje mes su šeima buvome Kaune (Augustas vis dar buvo klinikose).

Pasiėmiau vėliavą į rankas ir tuo pačiu metu surengiau savo tradicinės šeimos eitynes Kauno Ąžuolyno parke. Pasidalinau šia iniciatyva feisbuke.

Beveik 50 000 žmonių palaikė. Sakė, pranešk kitą kartą iš anksto ir mes prisijungsim.

Tai va, pranešu – birželio 8 dieną, 12 val. Vilniaus Bernardinų parke (dar žinomas kaip Bernardinų sodas ir Sereikiškių parkas, prie fontano) mes su šeima eisime pasivaikščioti.
.
Irgi sieksime atkreipti dėmesį. Į tradicines, vaikus auginančias šeimas, kur yra tėtis, mama ir vaikučiai, ir kurias saugo Lietuvos Respublikos Konstitucija.
.
Prisijunkite. Tai ne mitingas. Mes tiesiog eisime pasivaikščioti po Bernardinų parką.
.
P.s. rankoje turėsiu Lietuvos vėliavą. Galite ir jūs atsinešti. Ir dalinkitės.
.
Dalinkitės šita žinute. Būtų smagu pamatyti, kad mūsų susirinks daugiau negu jų, nes vis dažniau atrodo, kad jų sparčiai daugėja, o mūsų atvirkščiai – sparčiai mažėja.
.
Beje, kitų miestų gyventojus taip pat kviečiu birželio 8 dieną, 12 val išeiti į centrinius savo miestų ir miestelių parkus pasivaikščioti su šeimomis.
.
Laikykite rankose vaikus ir Lietuvos vėliavas. Tai svarbu. Savo vertybes reikia ne tik puoselėti, kartais jas tenka ginti ir apie jas priminti. Eikime pasivaikščioti su šeimomis.
.
Tradicinių šeimų eitynės
.
Vilnius, birželio.08 d. – 12 val Bernardinų sodas prie fontano,
Kaunas – 06.08 – 12 val Ąžuolyno parkas prie Dariaus ir Girėno paminklo.
Klaipėda – senamiestis prie Meridiano,
Šiauliai – Saulės laikrodžio aikštė,
Panevėžys – Laisvės alėja šalia senvagės prie Kunigaikščio Aleksandro paminklo,
Alytus – miesto sodas Laisvės angelo skulptūra
Marijampolė – poezijos parkas

susitikimo vietų sąrašą papildysiu

plačiau: Facebook

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarai 5

 1. Dailis Ivekauskas says:

  Klaipėdoje yra žmonės,kurie palaikys Jūsų iniciatyvą! Eisime kartu !!!

 2. Rastis says:

  Iš kur čia parovėt tokią sąvoką, kokių dar TRADICINIŲ?!! Tradicija – per Atvelykį klumpakojį šokt, ar dar kas panašaus. Bliamba, metai iš metų, nors kuolą ant galvos tašyk – nedašyla – PRIGIMTINĖS tai šeimos – kiekvienas tų šeimų narys iš mamos ir tėvelio yra GIMĘ. Nejau neaišku, kad jei yra kokia tai TRADICIJA, tai galimos ir kitos tradicijos (kuom LGBTistai sėkmingai ir pasinaudos). Ar čia Krivickas nuo suvokimo nušokęs (lyg ir nedurnas šiaip), ar krikščioniškų šeimų sambūrio įtakai pasidavęs – tiems tai taip – už primestos dogmos ribų išeit nevalia, kaip beatrodytų. Žo, LGBTistų džiaugsmui, dievo avigalvėlių chorovodas laukiamas . . .

 3. Pro says:

  Puiki iniciatyva, tiesa su tomis „tradicinėmis“ truputį prašauta pro šalį, bet manau mažai kas tą net supras. Galų gal4, žvelgiant tikrovei į akis yra ir „netradiciniai“, ir visai „bešeimiai“ ir dar perkūnas žino kokie sugyventojai.

  Geriausiai, žinoma, būtų „natūrali“ šeima, bet džiaugiuosi ir tuo, kas yra, nes renginys labai reikalingas, puolimas prieš jį Facebooke irgi didžiulis. Reikia dalyvaut ir palaikyt.

  Krivickui, skaičiau, net maistą tiekti atsisakė ČiliPiza, facebooke buvo rašoma. Tai galima suprast, kas čia ką bando kontroliuot ir palaikyt.

 4. Rastis says:

  Nature – gamta. Natūralus – gamtinis(-iškas) – „sviestas sviestuotas“ gaunasi, tik pavadinimas tarptautiniu pakeistas, iš lotynų kilusiu.
  Beje, atminkit, kad visai tai psichoseksualinių mutantų gvardijai talkina lobistai, samdantys ištisą propogandinį korpusą, ieškantį bet kokio mizerio prie ko būtų galima kabinėtis. Jei manot, nutylėjot, „gal praslys“ – 90+% klystate . .

 5. Juozas says:

  Šaunuolis K.Krivickas, daugiau būtų tokių aktyvių tėčių ! O dėl ČiliPizza akibrokšto, tai galiu tik juos pačius užjausti. Mano sūnūs man seniai pasakė, kad tai firmelė, kepanti prasčiausias picas, rasta ten rimtų sanitarijos pažeidimų. Šis jų išsišokimas tėra priminimas, kad ČiliPizza lankytis neverta

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top