Dabartis ir A.Daleso doktrina [sutrumpinta]

2010, 30 birželio, 21:41 | kategorija Metodologija | atsiliepimų (30) | peržiūrų 7 800 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Daugelis jau žinoma skaitę A. Daleso doktriną, bet neskaičiusiems bus įdomu palyginti tai, ko buvo siekta ir kas iš viso to pasiekta jau šiandien. Beje, norėtume įspėti, kad viskas, kas rašoma žemiau yra sukurta, kaip grožinė literatūra, nors, kai kurie laiko tą gryna tiesa. Ši „doktrina“ niekada nebuvo užrašyta anglų kalba, o pirmą kartą pasirodė Rusijos spaudoje 1990-ųjų pradžioje ir yra pati iš savęs romano „Amžinas šauksmas (Вечный зов)“ fragmentų rinkinys. Tačiau įdomi tuo, jog nesvarbu kas ją užrašė, tačiau to realizacija vykdoma nuosekliai.

HarvardasPlano (A. Daleso doktrinos) autorius Alenas Dalesas (Allan W.Dullas -1893 –1969) – nuo 1947m. (įkūrimo momento) dirbo JAV CŽV. 1942-1945m. vadovavo politinei žvalgybai Europoje. 1953-1961 m. – CŽV direktorius. „Šaltojo karo“ ideologas, vienas iš žvalgybinės veiklos prieš TSRS ir kitas socialistines valstybes organizatorių.

Ištrauka iš „Harvardo projekto“: “

__Pasibaigs karas, viskas nurims ir nusistovės. Ir mes visas turimas jėgas: visą auksą, visą savo materialinę galią skirsime žmonių bukinimui ir apkvailinimui! Žmogaus smegenys ir sąmonė turi gebėjimą keistis, todėl pasėję Tarybų Sąjungoje chaosą, mes nepastebimai pakeisime tikras vertybes netikromis ir priversime žmones tomis netikromis vertybėmis tikėti. Kaip? Mes subursime aplink save bendraminčius, surasime sau sąjungininkus pačioje Rusijoje. Epizodas po epizodo bus pradėta vykdyti grandiozinė savo mastais pačios nepaklusniausios Žemėje tautos žūties tragedija, galutinis ir nesugrąžinamas tautos sąmonės užgesinimas. Pavyzdžiui, iš meno ir literatūros mes palaipsniui išguisime jo socialinę esmę; dailininkus ir rašytojus atpratinsime domėtis išraiška ir tyrinėjimu tų procesų, kurie vyksta tautos gelmėse. Literatūra, teatras, kinas – viskas vaizduos ir šlovins pačius žemiausius žmogiškus jausmus. Mes visokeriopai palaikysime ir padėsime taip vadinamiems dailininkams, kurie įkyriai kals į žmonių sąmonę sekso, smurto, sadizmo, išdavystės kultą – žodžiu, visokį amoralumą. Valstybės valdyme mes sukursime chaosą ir sumaištį. Mes nepastebimai, bet aktyviai ir nuolatos sudarysime sąlygas valdininkų despotiškumo klestėjimui. Biurokratizmas ir vilkinimas bus laikomi dorybėmis. Sąžiningumas ir padorumas bus išjuokiami, taps niekam nereikalingi ir virs praeities atgyvenomis. Įžūlumas ir akiplėšiškumas, melas ir apgaulė, girtuoklystė ir narkomanija, gyvuliška baimė vienas kito ir begėdiškumas, išdavystė, nacionalizmas ir priešiškumas kitoms tautoms – visų pirma priešiškumas ir neapykanta rusų tautai — visa tai mes kultivuosime vikriai ir nepastebimai, kol visa tai suvešės ir įsitvirtins. Ir tik nedaugelis, visai nedaugelis įtars ar net supras, kas vyksta. Bet tuos žmones mes įstumsime į beviltišką padėtį, paversime juos pajuokos objektais, rasime būdų juos apjuodinti ir paskelbti visuomenės atmatomis. Rausime dvasines šaknis, suvulgarinsime ir naikinsime tautinės doros pagrindus. Taip mes naikinsime kartą po kartos. Pradėsime nuo vaikų ir bręstančių paauglių, daugiausiai dėmesio skirsime jaunimui — skaldysime, demoralizuosime ir morališkai smukdysime jaunus žmones. Mes padarysime juos cinikais, nepraustaburniais ir kosmopolitais*. Štai taip mes tai padarysime!“

*kosmopolitas – žmogus, nejaučiantis ryšio su kraštu, iš kurio yra kilęs arba kurio pilietybę turi, deklaruojantis savo bendrumą su viso pasaulio kultūra. (Šaltinis: „JAV CŽV direktorius Alenas Dalesas”, 2007 m.).

______________________________________________________

Išlikimo strategijos vadovėlio — knygos „Labgeba“, Kaunas, 2008 — 256 pusl. autorius, labgebas, išradėjas, m. d., doc., Satkevičius Edvardas, J.I.Kraševskio 6-1, Kaunas 8-676-87293, satkevichius@yahoo.com Knygą galima įsigyti pas autorių, Humanito knygine Kaune Donelaičio g. VDU patalpose ir Vilniuje Universiteto g. 4 šalia VU. Kaunas 2010 01. 31 d.

Gerb. skaitytojai, norintys galite atsisiųsti šį įrašą PDF formatu, paspaudę nuorodą žemiau:

  A. Daleso Doktrina (124,3 KiB, 1 874 atsisiuntė)

Nuo redakcijos:
Nors daugelis iki šiol šventai tiki šios doktrinos egzistavimu, tačiau iš tiesų ji tik mitas – toks dokumentas realiai neegzistuoja ir yra paprasčiausia klastotė. Juk turbūt ir patys puikiai suvokiate, kad tie, kurie realiai planuotų tokius dalykus, juos vykdytų paslapčia, o ne trimituotų apie tai visam pasauliui.

Sarmatai

Jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba PayPal. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.Naujienos iš interneto

Atsiliepimų 30

 1. Kšištof says:

  Manau pats laikas atsakyti ponui Dalesui ;-)

  Mūsų atsakymas Alenui Dallesui:

  Epizodas už epizodo išsivynios grandiozinė savo mastu epopėja, atgimimas pačios nenuolankios Žemėje tautos, galutinis jos žadinimas ir savimonė!
  Literatūra, teatras, kinas – viskas vaizduos ir šlovins pačius aukščiausius, šviesiausius ir žmogiškus jausmus.
  Mes visaip palaikysime menininkus, kurie išgarbins meilę, draugystę, dorą – vienu žodžiu dorovę.
  Parsidavėliškumas ir nedorovingumas bus absurdiški ir todėl išjuokinami, niekam nebus reikalingi, pavirs praeities pergyvenimu.
  Gerumas ir Gailėstingumas, Dorumas ir Teisingumas, Tiesos siekimas, Blaivumas ir Žmogiškumas, nuoširdi Draugystė tarp tautų susistiprins amžiams visų žmonių samonėje!
  Valstybės valdyme nustatysis Teisingumas ir Harmonija. Tarnavimas Tėvynei ir Visų Labui bus didžiausiomis vertybėmis kiekvienam. Mes palaikysime Broliškų Tautų sąjungą, atkursime dvasines vertybes ir Kultūrą.
  Mes šviesime savo vaikus nuo pačių jaunų metų. Mes padarysime kiekvieną iš jų Žmogumi, vertu savo Didžiūjų protėvių. Kiekvienas žmogus įsisąmonins, kas ir kaip su mumis buvo, ir niekas daugiau nepateks į šitus siaubingus spastus.
  Ir mes mesime viską, ką turime – visą savo tikėjimą, meilę ir energiją, visą gyvenimą mūsų su jumis Tėvynės atgimimui!
  Štai taip mes tą padarysime.

  • MX says:

   Tik aklas, pilnai praplautais smegenimis, gali nematyti, kad taip viskas ir vyksta – pagal „planą“.

  • Audrius says:

   Teisingai.Su bendraminčiais kuriame judėjimą kuris tikimės peraugs į rimtą organizaciją kurios Lietuvoje nėra,visi kas yra tai plaukioja paviršiuje bei dirba tai pačiai parazitinei sistemai.Mes remiamės šitomis išvardintomis Vertybėmis.Kviečiu prisijungti jeigu esat nusprendęs kovoti už Amžinąsias Vertybes,Laisvę ir Nepriklausomybę už Teisybę.Pasiskaitykite šią informaciją ir jeigu tinka toks kelias,parašykite man lt.outbox@inbox.lt arba adresu duotu šiame saite.

   http://ltnacionalistas.wordpress.com/ideologija/tautos-kelias/

 2. nuomonė says:

  Ačiū, Kšištofai. Šaunu!
  Štai taip mes tą ir padarysime!!!

 3. 50x50 says:

  = 0

 4. nuomonė says:

  Čia gaunasi kitokia aritmetika:ne nulis, o greičiau begalybė- pereinama i visiškai naują kokybę, įgijus skaudžios patirties.

 5. Kemblys says:

  A.Dalesas turbūt turėjo tikslą skatinti žmones jau gelbėti savo Tautą.
  Kšištof’as parašė, kad išgelbės, „nuomonė“ pritarė ir… mums visiems RAMU.

 6. Antanas says:

  Daleso planas jau vykdomas.Tik ar jis pavyks priklauso nuo musu visu.

 7. nuomonė says:

  Tiesiog yra žymiai efektyviau ir vaisingiau ne kovoti PRIEŠ blogį, o daryti gėrį, būti UŽ ką nors, ne kovoti prieš biblijos, dalasų ir siono išminčių programų sukurtą realybę, bet kurti naują šviesią realybę.

 8. Pijus to Kšištof says:

  Labai gerai paraset ir as jusu siekius palaikau. Bet Dalesas jau seniai mire ir mire jis nuo vezio.
  Dalesas buvo globalistu statytinis ir jis vykde ju plana.

 9. Toks says:

  Mes palaikysime Broliškų Tautų sąjungą, atkursime dvasines vertybes ir Kultūrą. Galvoje turima Sovietų sąjunga ,arba rusijos imperija.Elinis GRU projektėlis,pavadintas ,,sarmatai“.

  • artas says:

   Toks`ui:
   klystate brangusis, niekas čia sssr nesiilgi, bet negerbia ir ES, nes savo esme ES nesiskiria nuo sssr – Lietuvos Bankas nepavaldus vyriausybei, o pavaldus centriniam Europos bankui vykdo jo liniją, ES įstatymai viršesni už Lietuvos. Ką atsakysite į tai?
   Beje prieš kaltinant reikėtų pateikti bent kokius argumentus, ar faktus. Ar turite jų, o gal tai tik jūsų subjektyvi nuomonė? Jei taip, tai čia ji nepraeis – čia renkasi mąstantys žmonės puikiai žinantys ir suprantantys kokiu būdu galima apdirbti bet kokią teigiamą iniciatyvą, veiksmą, ar žmonių grupę.

 10. algimantas says:

  Štai jums pavyzdėlis,…… Pa Kaunėje įsikūręs mėsos cechelis ,. Dar 2007metais per pinigų bumą, jeme dirbo 8 darbuotojai . Per para buvo pagaminama 400kg rūkytų ir kitų kulinarinių gaminių. Tuo metu, atlyginimai į rankas buvo mokami, ..vairuotojui ekspeditoriui1700lt . kitiems darbuotojams nuo 1200 iki 1600lt. Užėjus krizei šis verslininkėlis nusipirko papildomos įrangos, iš bankrutavusių Lenkijos ir kitu firmelių ir pakėlė gamybos prieauglį nuo 400kg iki 2000kg ir daugiau. Dabar dirba apie 20 darbuotojų. Atlyginimus numušė vairuotojui ekspeditoriui iki 1300lt darbuotojams iki 1000lt. Per tris metus tas verslininkė lis pasistatė puikiausia didžiulį namą, su visais įmanomais įrenginiais ir super konfortu. Saulės kolektoriai, geodezinis šildymas. Visos medžiagos namo statybai vokiečių ir kitų šalių firmų gamybos. Prieš du mėn. savininkėlis nusipirko Mersedes Benz džipą GTL patį šikarniausią ir visą šitą turtą įsigijo be paskolų, ne lizingu, o grynaisiais.Šiuo metu keletas darbuotojų paprašė pakelti atlyginimus , tai šitas ciniškas išsigymėlis ,..jo atsakymas . Matot aš tik ant jūsų esamų atlyginimų čiut sukrapštau , galiu tik sumažinti , bet pakelti per krizę nieko met. Visų šitų cehelių produkcija išvežiojamą po visa Lietuvėlę, apie 60-70 procentų parduodama nelegaliai, tai mokesčiai aišku išlieka nesumokėti, tai vidutinis pelnas nuo vieno kg produkcijos svyruoja nuo 6-iki 10lt. Tai parduodama produkcija per dieną apytiksliai 2000kg X 8lt lygu 16000 lt. Pelnas pasakiškas per mėn. dirbama 25-28dienos. 16000X 25d lygu 400000lt šitie pinigai , aišku savininkui ne visi atitenka dalis pinigų skiriama veterinarijos tarnybai, mokesčių inspekcijai politikams ir visokio kitokio plauko eferistams, bet savininkui lieka apie 200000lt. na „menkos“ pajamėlės, darbininkams Špyga taukuota. Tai kaip galima bųtų vadinti tokį ekonomikos ir socialinį modelį, Aš manau kad tokį modelį, galima butų įvardinti kaip FEODAL VERGOVINĖ santvarka. To kaimelio gyventojai, darbininkai dirbantis tame cechelyje, net sukrabždėti bijo, nes momentaliai darbo netektu.
  Kaip jus manot kur tie pinigėliai nuplaukia , kraujų ir pūslėtomis rankomis uždirbti ir susemti, o jie nuplaukia į kitų valstybių ekonomikas, prabangos prekių išlaidoms, Vokietijos, Švedijos , Danijos ir kitų. O mūsų LIetuvėlė lieka apiplėšta, išniekinta ir nuskurdinta . Šiuo metu apie 60proc jaunimo ir suaugusiu svajoje nedelsiant palikti Lietuva. Turiu tūkstančius pavyzdžių ir apklausų iš savo aplinkos . Mano abu vaikai išvyko į Norvegija ir apie grįžimą, net girdėti nenori. Tragiška situacija .Tai tokios tokialės – Mirštanti tauta, visai be ateities per sukčius , vagis ir ( besmegenius )visuose valdžios ir vadybos ešelonuose.

  Mano būtu toks pasiūlymas, įsteigti svetainę ar jūsų svetainėja skyrių kuriame būtu fiksuojami ir aprašomi tokie atvejai ir atvejai kitų įstaigų veterinarijos, mokesčių inspekcijos, ir kitų istaigų , bet nebūtu minimos pavardės sukaupus pakankamai informacijos, būtu sudarytas visuomeninių organizacijų pagrindu kontrolės tarnyba, kuri užsiimtų tų faktų išviešinimų ir netgi konkrečių žurnalistinių tyrimu ar net kažkokiu būdu būtu pritraukti sąžiningi prokuratūros ar STT tarnybų darbuotojai kuriuos remtu tos visuomeninės organizacijos . Tai būtu pirmi konkrečių VO veiklos pavyzdžiai( visuomenė jau pavargusi nuo tuščiažodžiavimo) ,tuo būdu būtu pritraukiamas gyventojų ir visuomenės dėmesys ir sužadintu aktyvumą pilietiškumo ir patriotiškumo jausmus ir veiksmus , ko dabar labai stokojama VO veikloje (praktinės veiklos – rezultatų). Ir man atrodo, kad ilgai laukti nereikėtu tokių verslininkėlių momentiškai mažėtu. Toks viešumas nedelsiant padarytu pažanga socialiniuose pertvarkymuose. Nedelsiant, pradėtu ryškai kilti atlyginimai ir socialinis saugumas. Reikia nepamiršti kad didžiausia žalą ekonomikai daro prekybinės ir distribucinės firmos kurios užsiima užsienio gamintojų produkcijos protegavimu ir vietinių gamintojų naikinimu. Reiktu įsteigti ekonominių santykių tyrimo skyrių kurio pagrindinė veiklos dėmesys, būtu skiriamas, pradžiai tam tikro ar tam tikrų regionų įmonių veiklos audito ir informacijos kaupimo apie ekonomikos subjektų naudingumą ir efektyvumą, kurio pagalba būtu sudaryta vertimo sistema ir būtu sugrupuojamos įmonės, pagal savo veiklos efektyvumą ir naudingumą, Lietuvos valstybės ekonomikos raidai.
  Mokesčių ir kitų priemonių pagalba būtu skatinamos naudingos ekonomikai ,atitinkamos įmonės ir ekonomikos sritys.

 11. muhahaha!!!! says:

  Joks čia ne A.Dalles’o planas, o ištrauka iš sovietinio rašytojo Anatolijaus Ivanovo romano „Amžinasis šauksmas“, būtent 1981 m. leidimo.

  Šiuos žodžius tame romane išsako toks neigiamas personažas – Lachnovskis, buvęs caro žandarmas ir SS štandartenfiureris.

  Tai senų seniausiai išnagrinėta ir žinoma homo sovietikų publicistinė falsifikacija, patekusi net į Pipedijos rusišką analogą – Lurkomorje enciklopediją.

  Žr. http://www.mk.ru/editions/daily/article/2005/01/20/200843-zloveschiy-plan-dallesa.html

  http://lurkmore.ru/%CF%EB%E0%ED_%C4%E0%EB%EB%E5%F1%E0

 12. Algirdas says:

  MUHAHAha!!!,

  bet Ivanovo knyga pasirodė ne 81, o 1971 m. Ir kas dar įdomiau – beveik toks pats planas buvo paskelbtas 1965 m.kažkokio Michailiko knygoje. O pats smagumas tame, kad pagrindinės to plano tezės – ištvirkinti jaunimą, perimti žiniasklaidos kontrolę ir diskredituoti vyriausybę – buvo paskelbtos JAV 1946 m. – „Communist Rules for Revolution“, (maždaug -komunistų taisyklės revoliucijai), kurias ultra dešinieji JAV politikai taip pat laikė tikromis.

  Taigi, akcentų sukeitimas vietomis, dar ir datų šioks toks „netikslumas“, netarnauja tiesos paieškai, o atvirkščiai – nukreipia klystkeliais. Šiuo atveju svarbiausia ne autorystė, o turinys. Ir ką iš jo mes galime pasimokyti.

  • Darius says:

   Yra dar toks dokumentas, rastas per kratą 1961 metais, žydo disidento bute. KGB jį paviešino, „Konsomolkoje“ tik vieną kartą, po to jis gražiai dingo. Tas dokumentas vadinasi „katekezis jevreja žyvuščevo v sssr“.
   Ten smulkiai išaiškinama, kaip reikia elgtis įvairiausiose situacijose. Žinant Daleso doktriną, pasidaro aišku, kas ir kaip ją naudojosi, kaip įgyvendino ją. Tai metodologinė ataka, kuri nebuvo suprasta, manau ir dabar nesuprantama, tyliai keičiama pasaulėžiūra, vadinasi kinta vertybės, keičiasi tikslai. Keičiasi žmogus, pradeda užsiciklinti tik ant savo asmeninio malonumų siekio, visuomenė nueina į antrą planą, prasideda asmeninės laisvės siekis. Tai ir sugriauna visuomenę, nesvarbu, ar ji dešinė, ar kairė, ar cenrtistinė. Kodėl pirmu numeriu naikanamos mirties bausmės? Kinijoje ne naikina, vadinasi į jų pasaulėžiūrą sunku įsiveržti ir pakeisti. O pas mus?

 13. Kšištof says:

  Aleno Daleso doktrina (video versija)
  http://www.youtube.com/watch?v=XDL1D80j5vo

 14. Titnagas says:

  Paskaitykit google rasit ir suvosit kad tokiu planu jie prigalvojo …bet 2012 ju planams sakes , galas melui, galas zudynems galas prostitucijai , galas visiems satanistams Доктор Джон Колеман КОМИТЕТ 300 ;Дуглас Рид Спор о Сионе; Хеннеке Кардель
  Адольф Гитлер – основатель Израиля,…

 15. Titnagas says:

  Доктор Джон Колеман КОМИТЕТ 300 ;Дуглас Рид Спор о Сионе; Хеннеке Кардель
  Адольф Гитлер – основатель Израиля,…

 16. Kšištof says:

  Mūsų atsakymas Alenui Dalesui (video versija)
  http://www.youtube.com/watch?v=AG7x-RSzKCQ

 17. Andrejus says:

  labai dziugu, kad yra ir Lietuvoj suprantanciu zmoniu, kurie raso apie tai, kurie nebijo kovoti su Rotshildu, Rokfeleriu, Leibu,Shiffu ir t.t. klanais.. . Saito autoriui galiu pasiulyti reklamuoti savo tinklapi reklaminiame stende automagistralej.. padarysiu didziules nuolaidas.. stendas didziulis 5X15 prie kauno. O jai grinai apie A. Dalleso dokrtrina stende suprojektuoti kazka, tai siulau visems skaitantiems ir prijauciantiems susimesti savikaina islaikimo tuo stendo nuomos mokesti(600lt/men) ir pacio tento pagaminima ~1300 susimesti ir paruodyti zmonems prie kuo mus veda musu valdzia.. jai atsiras norinciu, nors kiek.. rasykyte man i e-mail.. jai susirinksim daugiau- taip ir padarysim.. Aisku, as nezinau kokios bus pasekmes, nes kazkam gali nepatykti, kad neleidziam plauti smegenu visems.. Nes tai ka turim dabar- geju paradai, jaunimo girtoklyste-narkomanija ir degradavimas man asmeniskai yra baisu, ir as nenoriu sedeti sudejas rankas ir laukti kas toliau bus, be diskutojant ir bandant irodinet Lryto ir delfi portalose daugumai iskripusiu debilu..

 18. Igor Shishkin says:

  man kaip rimtam kentui skaitant straipsni kvepia rimtas technokratinis vakaru dvelksmas: dimoralizoja, distabilizoja, krize, normalizoja… avtorius turbut zino apie ka as, karoce kam stumti ir skleisti ideologijas. Ideologas nepavojingas, pasneka ir eina miegoti toliau, svarbu tipo isgirdo visi. rimtas kentas suka varkes ir is LA fondo litu neimtu pa zakasu ant straipsniu tokiu. TIK BE PAVIDO SCENU

 19. Jurgis Bielinis says:

  Gebelsas rašė: Duokite mam masinės informacijos priemones ir aš iš bet kurios tautos padrysiu bandą kiaulių. Atimkim iš tautos iistoriją ji per vieną kartą taps minia. Ir dar per vieną kartą galima bus leng – va juos suvaldyti.

 20. Vytautas Ka says:

  Gėjų manifestas irgi „išgalvotas“ nesveiką fantaziją turinčių? Beje, šie tekstai ir panašūs. Tai jie kilę iš Amerikos?

 21. daaa says:

  Na po sitokiu baisiu ivykiu  Ukrainoje,galime su juo sutikti 100%.Zmones atsitokekite,ir atverkite akis savo vaikams.Atpazinkime teisybe nuo melo.

 22. Rza says:

  Vadinamasis „Alano Daleso (Alan Dulles) planas“, pirmą kartą paminėtas 1993 m vienoje iš Sankt-Peterburgo ir Ladogos mitropolito Joann Syčev kalbų, atspausdintų laikraštyje „Sovietskaja Rossija“. Bėda ta, kad tas, taip vadinamas „Planas“ žodis žodin sutampa su 1981 m. išleistu A.s. Ivanovo Romane „Večnyj zov“ tekstu:
  Rask dešimt skirtumų:

  — Ištrauka iš “Harvardo projekto”: ”

  ‘__Pasibaigs karas, viskas nurims ir nusistovės. Ir mes visas turimas jėgas: visą auksą, visą savo materialinę galią skirsime žmonių bukinimui ir apkvailinimui! Žmogaus smegenys ir sąmonė turi gebėjimą keistis, todėl pasėję Tarybų Sąjungoje chaosą, mes nepastebimai pakeisime tikras vertybes netikromis ir priversime žmones tomis netikromis vertybėmis tikėti. Kaip? Mes subursime aplink save bendraminčius, surasime sau sąjungininkus pačioje Rusijoje.“

  ištrauka iš „Večnyj zov“ romano:

  „- Kaip čia pasakius, kaip čia pasakius – palingavo galva Lachnovskis, — Todėl, kad galva tavo užpildyta ne tuo, kuo sakykim, užpildyta manoji. Dėl ateities tu nesusimąstei. задумывался. Pasibaigs karas, viskas nurims ir nusistovės. Ir mes visas turimas jėgas: visą auksą, visą savo materialinę galią skirsime žmonių bukinimui ir apkvailinimui! Žmogaus smegenys ir sąmonė turi gebėjimą keistis, todėl pasėję Tarybų Sąjungoje chaosą, mes nepastebimai pakeisime tikras vertybes netikromis ir priversime žmones tomis netikromis vertybėmis tikėti. Kaip, klausi? Kaip?!
  Lachnovskis, jam bekalbant, ėmė vėl, jau kelintą kartą, audrintis, bėgioti pom kambarį.
  – Mes subursime aplink save bendraminčius, surasime sau sąjungininkus pačioje Rusijoje – neišlaikęs sušuko Lachnovskis“

  Žodis žodin sutampančių ištraukų yra ir ankstesniuose literatūros kūriniuose:
  1965 m. Jurij Dold-Michailik „U čiornyh rycarej“, Fiodoro Dostojevskio „Demonai (1872 m.)

  Niekur nepavyko aptikti „Plano“ „originalo“ kalba, t.y. angliškai. Yra tik rusų kalba, arba vertimuose iš jos :D.

  • artas says:

   >> Rza

   Tai kad tas užrašyta pačioje straipsnio pradžioje.
   Kam čia dar kartotis?

 23. Vytas says:

  Nemanau, kad Daleso doktrina yra mitas. Tai, kas darosi pasaulyje dabar, tik patvirtina jos egzistavimą. Vien tik neapykantos Rusijai kurstymas ko vertas. Pagal peršamą logiką Sirijoje žudo tik Rusijos ar Sirijos vyriausybės oro pajėgų metamos bombos, o JAV bombos – prikelia iš numirusių. Ir tai neskaitant to, kad visa suirutė arabų pasaulyje sukelta už JAV dolerius.

  Bet nereikia toli eiti: kas gali būti aktualiau Lietuvoje už šūkį „Rusai puola“. Yra pretekstas ne tik nupirkti kariuomenei „auksinius“ šaukštus, bet ir dvigubai ar trigubai brangiau įsigyti haubicas ar pėstininkų kovos mašinas.

Rašyti atsiliepimą

Mums svarbios jūsų nuomonės.
Tuo pačiu norime priminti, kad komentarai nėra tarpusavio rietenų ar keiksmams skirta sritis.
Komentarai nėra cenzūruojami, tačiau programa gali kai kuriuos sulaikyti, jei ras keiksmų, nevartotinų žodžių ar nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "https" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top