Demand Protest: kompanija „formuojanti protestus“ siūlo savo paslaugas. Gal kam reikia protesto?

2020, 13 birželio, 7:56 | kategorija Ideologija | 3 komentarai | peržiūrų 255 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Black Lives Matter Vilniuje

Veikdami vietos iniciatyvinių organizacijų ir žmogaus teisių grupių lygiu, mes kuriame idėjas ir koncepcijas, taip pat renkame auditoriją pagal jūsų pageidavimą. Kai jūsų strategijai reikalingas apmokamas protestas, mes jį suorganizuojame ir įgyvendiname, rašo Demand Protest.

Nepaneigiamas autentiškumas

Esame strategai, mobilizuojantys dutūkstantųjų kartą visame pasaulyje, naudodami pasirinktą auditoriją ir reikalingas „žinutes“ (suprantamus masėms ideologinius pranešimus – apytiksliai red.). Mums svarbiausias prioritetas yra absoliutus apdairumas, o mūsų operatyviniai darbuotojai sukuria įtikinamas scenas, kurios virsta konstruktyviais masinių judėjimų blokais. Kai jums reikia menamo pasipiktinimo, mes galime tai užtikrinti tinkamu mastu, išlaikydami nepažeistą jūsų reputaciją.

Demonstracijos

Mes užsiimame kūryba verbavimu, valdymu ir vykdymu atitinkamai jūsų pagrindiniams tikslams. Mūsų apmokyti darbuotojai gali vesti paskui save ištisas minias ar tiesiog nukreipti įvykius jums palankia linkme.

Judėjimai

Turime patikrintų praktikoje žinių ir patirties, formuojant pažiūras politikos, verslo ir sveikatos priežiūros srityse.

Žvalgyba

Mūsų darbuotojai gali palaikyti ir vadovauti esamų organizacijų darbui, suteikdami jums svarbios informacijos apie jų narius ir jų veiksmus ateityje.

Mokymai

Mūsų strategai gali išmokyti jūsų organizaciją veiksmingų demonstracijų ir situacijų modeliavimo parengimo būdų, kas užtikrins, kad jūsų tikslai bus pasiekti.

Pilnas paslaugų spektras

Jūs galite būti ramūs žinodami, kad kiekviena jūsų kampanijos detalė yra ekspertų rankose.

Verbavimas

Mūsų aukščiausias prioritetas slypi tame, kad niekas jūsų su mumis nesieja. Mūsų operatyvinis personalas pažįsta tik mus, o mes griežtai laikomės konfidencialumo išsaugojimo taisyklių.

Nukreipti veiksmai

Mes reikalaujame iš mūsų operatyvinių darbuotojų konkrečių veiksmų vietoje ir teikiame jiems asmeninę paramą. Mes kuriame scenas, kurios keičia visuomenės nuomonę ir suvokimą be jokių dviprasmybių.

Bendradarbiavimo neigimas

Mes imamės visų atsargumo priemonių, saugome slaptus duomenis apie savo klientus ir samdome tik geriausius iš geriausių. Galime garantuoti, kad visi veiksmai atrodys autentiški tiek žiniasklaidai, tiek visuomenės stebėtojams.

Partnerių istorijos

Mes pasirūpiname radikaliais rezultatais. 93% partnerių vykdo kartu su mumis papildomas kampanijas.

„Po pirmųjų dviejų kampanijų mes matėme didžiulius pokyčius. Tai sukrečia – žiūrėti, kaip operatyviniai darbuotojai daro viską, kas įmanoma ir neįmanoma, kartais kenkdami sau, kad perteiktų mūsų idėjas visuomenei“.

Kampanijos pirmininkas (vardas nenurodytas), 2016 m. Prezidento kampanija

„Mes sugebėjome ne tik atsispirti gražiam, bet klaidingam 2000-ųjų kartos įsivaizdavimui; mums pavyko padaryti reikšmingų pakitimų jų įsivaizdavime ir sukurti naują galingą fabulą“.

Vykdomasis direktorius (vardas nenurodytas), ne pelno siekianti sveikatos organizacija

„Jauni amerikiečiai nejautė entuziazmo mūsų tikslų atžvilgiu … Mes sugebėjome suformuluoti tokią strategiją ir paruošti tokią protesto kampaniją, kuri greitai įžiebė ugningus jausmus ir paskatino juos veikti“.

Pirmininkas (vardas nenurodytas), fondo vadovybė

Susisiekite su mumis.

Kurkime ateitį kartu.

2017 metais „Washington Post“ rašė apie „Demand Protest“ kaip feikinę svetainę (redakcijos past.).

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarai 3

  1. patikrinau says:

    svetaine tikrai egzistuoja.

  2. Vytas says:

    Neabejoju, kad šios organizacijos veikla pasiekė net tokius liliputus, kaip Lietuva. Bet šiais laikais neatsisakoma ir mažų kąsnelių. Tai akivaizdžiai pademonstravo Vilniuje vykusios eitynės „prieš rasizmą“ . Kas ir kur matė šią problemą Lietuvoje?. Matyt, seimo narė A.Armonaitė. Ir jai visai patiko plakatai apie rasistų mažus penius, plakatai, siuntę policiją ant „trijų raidžių“. Matyt ir policijai šie plakatai patiko. Iš kažkur atsiradę juodaodžiai aktyviai veikė eitynių eigą. Tai irgi policijai neužkliuvo. Galima tik spėlioti, kas ir kuo taip sugebėjo įaudrinti tuos kelis šimtus jaunuolių ir paauglių, kad jie taip isteriškai reagavo į informacinių priemonių atstovų pasirodymą su kameromis. Įtarių narkotikus bei psichologinį apdorojimą. Policijos tai irgi nesudomino. Trūko, matyt, lietuviškos trispalvės, tada dėmesys būtų atkreiptas.

  3. Follow the money? says:

    Gal Bill Gates sumokejo? George Soros? Durniu daug, bet tiek staigiai surinkti I viena vieta vis tiek kainuoja. Jei policija buciau, situo pjuviu dirbciau.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top