Europa nepastebi musulmonų keliamo pavojaus

2015, 15 birželio, 9:32 | kategorija Ideologija | 9 komentarai | peržiūrų 378 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

reflex.cz

paveikslėlis

Izraelio diplomatas Shahar Shelef kartą pasakė: “Kai izraeliečių lyderiai mato tai, kaip žiūri vienas į kitą mūsų arabiškieji kaimynai, tampa nesunku įsivaizduoti sau, ką jie padarytų su mumis, jei turėtų tokią galimybę“. Šie žodžiai turi tapti įspėjimu ir europietiškajai visuomenei, todėl, kad augantis musulmonų skaičius gali atnešti mūsų civilizacijai problemas, kurias mes jau manėmės seniai palikę praeityje.

Islamo religijoje ir apskritai islamo arabų visuomenėje yra kur kas paprasčiau pavartoti prievartą, ir tuo pačiu laikoma, kad daromas geras ir Dievui įtinkantis dalykas. Prievartos panaudojamas ne tik prieš „netikėlius“, bet ir prieš savo musulmonus bendratikius šioje religijoje turi daugiaamžes tradicijas pagrįstas teologiškai ir savo šaknimis nueina į pačią islamo pradžią.

Jeigu mes norime suprasti, kodėl islamo civilizacijoje egzistuoja tokia „tolerancija“ prievartos atžvilgiu, ir prievarta yra laikoma pagrindiniu instrumentu sprendžiant socialines bei religines problemas, mums vertėtų studijuoti islamo pagrindus.

Reikėtų atsikratyti prietarų ir taip pat bandymų vertinti islamą, kaip tokią pačią sistemą su tokia pat istorija, kokia priskiriama krikščionybei ir europietiškai civilizacijai. Islamas tiesiog kitoks, su kita istorija, kitu vystymosi keliu. Ir šitą akivaizdžiai demonstruoja prievartos klausimas. Juk problema susijusi ne tik su Mohameto, bet ir su jo bendražygių ir šeimos narių elgesiu.

Kai Mahometas mirė, jo aplinka skilo į keletą frakcijų. Pradžioj šios frakcijos konkuravo viena su kita be prievartos panaudojimo, tačiau po trečiojo kalifo Muhammad ibn Uthman Affan’o smurtinės mirties jie įsisavino prievartos metodus sprendžiant savo religinių nesutarimų klausimus.

Susiklostė situacija, kai vieni prieš kitus dėl „žūti ar būti“ kovojo Mohameto žmona Aiša ir pusbrolis bei Mahometo žentas Ali. Tuo pačiu, tas pats žentas Ali konfliktavo su Mahometo žento Uthman Ibn Affan’o šeima ir t.t. Tai buvo pirmasis pilietinis karas islame, kuris reikalavo teologinio sprendimo, kadangi jame susidūrė tiesioginiai Mahometo bendražygiai ir šeimos nariai, žudydami vieni kitus.

Juk, anot Mahometo, musulmonas norintis nužudyti kitą musulmoną po mirties patenka į pragarą. Tad, musulmonams teko spręsti klausimą, kaip teologiškai pagrįsti viską, kas vyksta, jei jau į pragarą galėjo patekti net Mahometo žmona bei kiti jo giminaičiai ir bendražygiai.

Šio teologinio, prievartos pagrindimo rezultatas pasekoje įtakojo prievartos taikymą islamo teologijoje ir padėjo pagrindus nesutaikomam sektantizmui ir neapykantai, taip tarp pačių musulmoniškų frakcijų, taip ir kitatikių atžvilgiu.

Šio požiūrio vaisius mes matome šiandien ir kiekvieną dieną – islamo pasaulyje ir musulmonų persikėlėlių bendruomenėse. Tam tikra prasme būtent šią prievartos pagrindimo teologiją islame, papildo Samuelio Huntingtono nuomonė apie kruvinas islamiškojo pasaulio sienų ribas.

Šiandien Europoje gyvena dešimtys milijonų musulmonų, ir mintis apie tai, jog didžioji jų dalis galėtų išpažinti pirmųjų musulmonų islamo aiškinimą, asmeniškai man kelia siaubą. Bet ne todėl, kad pagilėtų problemos tarp musulmonų bendruomenių su nemusulmonais gyventojais, o greičiau todėl, kad šie musulmonai gali pradėti žudyti vieni kitus taip pat masiškai, kaip tai šiandien vyksta Artimuosiuose Rytuose. Tokiu atveju, žinoma, mums, nemusulmonams, būtų kur kas blogiau.

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarai 9

 1. zyzas says:

  Ir žudys. Visus. Tos agresyvios išperos iš pietų.

 2. Dovydas says:

  ….matau ir Sarmatai neatsilaiko visuotiniam baimės, neapykantos skleidimo bumui….. Kažkoks žmogelis dalinasi savo baimėmis….. Tai taip asmeniška…. Ir surask gi jo blogą , kažkur interneto platybėse…..Nebent įvedi raktinius žodžius – musulmonas, karas, baimė…. O kitas iš baimės klykia – išžudys…..
  Baik zysti, zyzai,liaukis bijoti….., vistiek gyvensi tiek kiek skirta, ir nei akimirkos trumpiau…..

 3. Mindaugas says:

  Mūsų civilizacija turi dvi problemas-jankius ir sionistus.

 4. Ec says:

  Kiek aš keliavau po musulmoniškas šalis, ten žmonės taikūs ir draugiški. Bijoti reikia ne musulmonų o JAV apmokamų samdinių, žudančių „dievo ar Mahometo vardu“, jie ne tik Korano neskaitę bet dažniausiai ir nematę :)

 5. algimantas says:

  Jei kas pastebėjote kuo remiamasi straipsnyje, kalbant apie musulmonų pavojų – tai paties islamo susidarymo ir vystymosi istorija, o ne tuo, kas vyksta konkrečiai dabar musulmoniškose šalyse, kur beje – jie iš tiesų žudo saviškius be jokio sąžinės graužimo.

  Suprantama, kad tie žudantys gali būti tiesiog apmokami galvažudžiai, kurių apstu tarp visų tautų, tačiau išskirtinis musulmonų žiaurumas kitatikių atžvilgiu nėra išgalvotas – tą reikėtų pripažint. Nušaut žmogų sugebėtų daugelis, bet štai gyvam nupjauti galvą – čia jau reikalingas tam tikras fanatizmas ir tikėjimas, kad už tai bus atlyginta aname pasaulyje.

  Patys gyventojai gali būti visiškai taikūs, kol mes nelendame į jų gyvenamąją ir tikėjimo erdvę, tačiau, šiandien net Prancūzijoje su tuo yra problemų – jie steigia savo privačias musulmoniškas mokyklas, kuriose moko vaikus arabų kalba, o daugelis vaikų prancūzų kalbos ne tik kad nemoka, tačiau net ir nesimoko. Tai konkreti musulmonų dvasininkų, o jau nebe JAV instruktorių politika ir ji tikrai kelia pavojų.

  Tą reikia pripažint, nebandant nusisukti ir apsimesti, kad to nėra, o prispirtam aiškinti, kad tai CŽV statytinių kėslai ir išmislai.

  Suprantama, kad be CŽV daugelis dalykų irgi neapsieina, tačiau šie dalykai vyksta pasaulyje lygiagrečiai, ir nereikėtų pripažįstant vieną – neigti kitą.

  Reikėtų matyti visas puses.

 6. PP says:

  Nereikia čia paistyti apie savaiminius dalykus. Tai, kad vyksta Europoje su islamo plėtra, yra JAV darbas. Ir tai, ką daro ES politikai (užmerkia akis), yra ne savaiminis, bet valdomas procesas. Vėlgi, kam jis naudingas? Europai? O gal JAV?

 7. Ec says:

  Pritariu PP, Islamas Europoje, tiksliau tautų sumaišymas bus reikalingas tuomet, kai reikės įžiebti kokį karą ar perversmą. Taip pat tai veikia siekiant susilpninti valstybingumą, apie kokią LDK ar Žalgirio mūšį su pasididžiavimu kalbės vaikas, LR pilietis, kurio pusė ar visos šaknys arabiškos? Jam net į Vasario 16 ar Kovo 11 bus nusispjaut, kaip ir dabar mūsiškei ir ES valdžiai

 8. Manau says:

  Pasauli valdantieji samoningai vykdo Europos (ir Lietuvos) musulmonizacija ir tautiniu valstybiu naikinima, kad bet kuriuo metu galetu sukelti pilietinius karus Europoje (skaldyk ir valdyk)

 9. PP says:

  Iki Lietuvos musulmonizacijos dar toli. Net ir tie priimami migrantai nieko nepakeis. Po dešimtmečio – ir tai vargu, nes kažin ar tiek išsilaikys ES ir JAV. Paraku dvokia pasaulyje…

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top