Game over Graikijai

2015, 28 birželio, 10:26 | kategorija Metodologija | 5 komentarai | peržiūrų 590 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

rua.gr

paveikslėlis

€uro-grupė Briuselyje atsisakė patenkinti Graikijos prašymą mėnesiui atidėti pagalbos programos išplėtimą, kad graikų tauta galėtų ramiai ateiti į referendumą š.m. liepos 5 dieną ir nuspręsti ar jai verta tęsti šią programą kreditorių sąlygomis.

Kas reiškia – kad referendumo idėja automatiškai prarado prasmę. Pagalbos programa automatiškai nustos veikti antradienio naktį, t. y. Birželio 30 dieną.

Janis Varufakis savo komentare pastebėjo – “Atsisukusi nugara į mus €uro-grupė savo autoritetą nusmukdė iki žemutinės ribos”.

Vokietijos finansų ministras Wolfgang Schaeuble užtikrino visuomenę, jog €uro-zona padarys viską , kas įmanoma, kad kovoti su finansinės krizės rizika iš Graikijos – “Mes padarysime viską, kad, kovoti prieš bet kokią įmanomą užkrėtimo grėsmės galimybę”.
„Derybų procesas, deja, pasibaigė, kaip ir programa Graikijai“, – konstatavo €uro-grupės pirmininkas Jeroen Deysselblum.

Europos Centrinio banko valdytojų Taryba susirinks į ekstra pasitarimą sekmadienį (šiandien), kad įvertinti likvidumo sąlygas graikų bankuose ir nuspręsti – ar verta padidinti prieinamo finansavimo lubas per ypatingojo likvidumo palaikymo mechanizmą (ELA).

Tuo atveju, jeigu 7,2 milijardo €urų kredito, būtino šaliai, kad atsiskaityti už skolas, iki birželio 30 dienos nebus gauta – Graikija skelbia defoltą ir, kaip sakoma, padėk Dieve…

infa.lt

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarai 5

 1. Mindaugas says:

  Jei Graikija ir paliks eurozoną, galima neabejoti, kad ES finansiniai spekuliantai ir biurokratai nesnaudžia ir ruošia planus tam, kad Graikijos išėjimas jokiu būdu nesukeltų „domino efekto“, tačiau, Graikijos pasitraukimas iš eurozonos ar netgi pačios ES būtų labai sveikintinas dalykas, kuris galimai taptų pavyzdžiu ir kitoms šalims – turėkime omenyje ir euroskeptinę Viktoro Orbano vyriausybę Vengrijoje, o taip pat ir populiarėjančią Marinos Le Pen partiją Prancūzijoje, „Nacionalinį Frontą“, keliantį mintis apie išstojimą iš ES bei NATO. Jei Graikija išeis iš eurozonos, šiaip ar taip, tai bus ne tik tam tikras smūgis pačiai eurozonai, bet ir faktas, kuris tikriausiai stipriai paaštrins politinę situaciją pačioje Graikijoje, ko pasekoje, galbūt, tikrai radikalios antisisteminės jėgos, skirtingai nei dabartinė vyriausybė, pasisakančios už išstojimą ir iš ES, ir iš NATO, įgys dar didesnį politinį svorį.

 2. Vadinasi greitu metu isnyks is spaudos puslapiu says:

  Mes padarysime viską, kad, kovoti prieš bet kokią įmanomą užkrėtimo grėsmės galimybę”.

 3. Ec says:

  Bus kaip Islandija, spaudoje – uždrausta tema

 4. PP says:

  Islandija nepriklausė ES. Galiausiai tai buvo pirmas atvejis. Dabar jau nutylėti nepavyks. O ir skolos kur kas didesnės, valstybė taip pat. Galimas ir graikiškas maidanas su naujos valdžios, lojalios Briuseliui ir Vašingtonui pastatymu.

 5. Zyza says:

  Uždraustos temos- politinė jėga

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top