„Graikija atmetė derybas. Mums ji jau nėra euro zonos narė“

2015, 17 birželio, 18:33 | kategorija Metodologija | 4 komentarai | peržiūrų 347 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

paveikslėlis

Anot Michaelio Fuchso, nebus jokio susitarimo tarp Graikijos ir ES be TVF sutikimo, rašo Tonya Mastrobuoni laikraštyje La Stampa. Bundestago CDU/CSU frakcijos pirmininko pavaduotojo nuomone, Graikija „jau ne €uro-zonoje“. Ir reikalas čia ne tiek tame, kad ji „atsisako derybų“, kiek tame, kad tai tiesiog tik laiko klausimas.

„Mes norime, kad graikai pasiliktų €uro-zonoje, tačiau mes norime, kad jie ten liktų pasiekę sėkmės. Bet dabartiniame etape mes norime, kad prie derybų stalo liktų ir TVF. Kitu atveju Vokietija negalės duoti Graikijai pinigų“ – sako Fuchs’as.

Vien pareiškimų neužtenka pabrėžia Fuchs’as, jo nuomone, bus gerai, jei Atėnai ras pinigų, tačiau problema tame, kad graikai atsisako bet kokių derybų. Fuchs’as niekada nesutiks su skolos restruktūrizavimu: „Skolas reikia grąžinti. Ir graikai gali nesunkiai rasti pinigų. Pateiksiu vieną pavyzdį: privatizacija. Fraport norėjo nupirkti 14 mažų graikiškų aerouostų. Su dviem sąlygomis – tapti teisėtu šeimininkų ir gauti garantiją žemėms. Samaraso vyriausybė (prieš tai buvusi graikų vyriausybė. – vert past) jau davė savo sutikimą. Numatoma sandėrio suma: 1,2 milijardai €urų. Dabartinė vyriausybė nenori šio sandėrio“.

Fuchs’as abejoja, kad sprendimas gali būti priimtas paskutinę minutę. Jo nuomone, Graikija jau ne €uro-zonoje. Net jei susitarimas būtų pasiektas šį penktadienį, jis turi būti patvirtintas Bundestago. Visiems būtiniems patvirtinimams ir ir balsavimams prireiks trijų ar net keturių dienų. Tik po teigiamo Bundestago sprendimo gali būti išblokuoti 7,2 milijardo €urų. Tokie balsavimai turi praeiti dar aštuonių šalių parlamentuose.

Bundestago CDU/CSU frakcijos pirmininko pavaduotojas balsuos už galimą susitarimą, pasakė jis, tačiau su sąlyga, kad bus prisilaikoma senosios sutarties sąlygų. Fuchs’as laiko tai mažai tikėtinu dalyku.

infa.lt

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarai 4

 1. Pagarba drąsiems žmonėms says:

  Pagarba graikams. Jie neišduoda ir neparduoda savo šalies plėšikams ir užkariautojams. Juos puola gauja šakalų. bet graikai atsilaikys, nes turi valdžioje ne išdavikus , o Graikijos patriotus. O Lietuva ir Lietuvių Tauta yra pasmerkta išnykti, nes valdžioje vieni …

 2. Mhvmhvm says:

  Nereikia dar sveikinti, čia tik gandai kol kas. Bet jei tai įvyks, dėl šios priežasties vėliau betkas „oficialiai“ galės išstot – nustoji įmokas mokėt ir gauni priežastį/leidimą

 3. Dovydas says:

  ….. tai jau, manau precedento dėl išstojimo neleis sukurti, ypač tokiomis sąlygomis…… Tada grius visas kortų namelis, juk ant snarglių laikosi.

 4. Gojus says:

  Dovydai > rimti dėdės visada turi planą B. Aišku dabar vokiečius amerikosai užvertę visokiom bėdom ir bando atmušti graikus ir turkus nuo rusų ir Europos įtakos zonų – suprask dujos per ten neis iš Rusijos, nes Ukropija netenka prasmės. Nu bet dėl viso kortų namelio nereikėtų taip spėliot. Paramstys. Bet gera pradžia jau padaryta.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top