JAV ruošiasi karui: Pentagonas permeta tankus į Rytų Europą

2015, 15 birželio, 11:05 | kategorija Metodologija | 14 komentarų | peržiūrų 870 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

JAV tankai - paveikslėlis

Amerikiečių leidinys The New York Times praneša apie JAV tankų dalinių dislokacijos Rytų Europos šalyse ir Pabaltijyje planus. Su atitinkama iniciatyva į europietiškąsias šalis kreipėsi Pentagono vadovybė.

Tankų dalinius ir BMP būrius Pentagonas planuoja dislokuoti sekančiose šalyse: Estijoje, Lenkijoje, Bulgarijoje, Lietuvoje, Rumunijoje, Latvijoje, ir galimai Vengrijoje. Šiuo metu JAV gynybos Ministerijos vadovybė laukia aukščiau išvardintų šalių vadovybės pritarimo, o taip pat visų 28 šalių NATO narių pritarimo šiai idėjai.

Keletas šalių jau sutiko dislokuoti Jungtinių Valstijų tankus savo teritorijoje. Teigiamą atsakymą davė Varšuva ir Vilnius. Jeigu Pentagono planai bus realizuoti, pasienyje su Rusija bus sukoncentruotos tokios apimties ir skaitlingumo NATO pajėgos, kokios jos buvo „šaltojo karo“ metu.

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarų 14

 1. FB nerijus sk says:

  Kokiam karui?pries ka?su 150tanku::)?paskaitau saltini kuris raso,ir tampa viskas aisku kam jis priklauso:)dar tegul paraso.TIMES,Financial times,BBC,Reuters,visi jie yra vienose rankose:)Vokieciai,prancuzai nekariaus su Rusija.:)

 2. zyzas says:

  Oi bus daug metalo laužo. Proanūkiai į supirktuves galės vežti, darytis strėlėms antgalius ir kuokas. 

 3. Mindaugas says:

  JAV siekiant pasaulinės hegemonijos, kažkas labai norėtų sunaikinti Rusiją, ryžtingai pasisakančią prieš Amerikos globalistų kėslus. Devintame XX amžiaus dešimtmetyje „neokonai“ dėjo didžiules pastangas, siekdami įtikinti visuomenę, esą Tarybų Sąjungos keliama grėsmė Amerikai yra kur kas didesnė, nei amerikiečiai ją įsivaizduoja. Jie atkakliai įrodinėjo, neva TSRS puoselėja slaptas ambicijas užkariauti JAV ir jau yra parengusi šiam tikslui ypač slaptus ginklus. Tokia pati politika vykdoma ir šiandien, tik pasitelkus kitų šalių jankių pakalikus.

 4. Biznis yra biznis says:

  Geras biznis jankiems tiek technikos.

 5. Blin says:

  Blin reikia metala greiciau i supirktuve vezti nes greitu metu gali juodai atpigti :)

 6. Alius says:

  Tik Lietuvos priešai ir pelėsis gali sveikinti ir laukti tokios „demokratijos“ su tankais ir raketomis ant mūsų galvų…Tai ne tas kelias,kuris apsaugotų Lietuvos žmones nuo karo!

 7. PP says:

  Tai o kas gi valdo Lietuvą?

 8. FB nerijus sk says:

  Paskutiniam,Lietuva niekada neturejo savaraniskos politikos,Seimo nariai musu yra Visiski 0.iS EKONOMIKOS PUSES lietuva PAVALDI TIESIOGIAI BRIUSELUI,IGeopolitikos puses Amerikai

 9. Gojus says:

  FB nerijau sk -> neesmė kad 150 tankų tai niekinis skaičius. Esmė, kad šiame pokalbyje Rusija privalo atsakyti į tokį Vašiktono žingsnį. Jei nieke neatsakys, tai bus kaip atsitraukimas. Kaliningrado korta labai silpna. Aišku, šia’n Putinas pareiškė apie 40 tarkontinentinių raketų visomis kryptimis (ne musulmonų). atsakymas savotiškas, bet labai logiškas – rodo, kad Rusija ruošiasi karui su Amerika, o ne su aplinkiniais. Bet vistiek tas Lietuvos frontui nieko gero nežada – išrūkys pirmus. Vokiečiai bus priversti kariauti su Rusija, nors ir tie ir tie to nenori. Amerikonai nekariaus vieni – jie negali leisti karo savo teritorijoje, todėl viskas bus daroma Europistų rankomis.

 10. PP says:

  Kariaus NATO, o tai reiškia, kad Rusija turi teisę pirma panaudoti atominį ginklą prieš pindosus, jei „klasikinis“ karas prasidės Rusijos pakraščiuose – NATO europinės marionetės užpuls Rusiją.

 11. bbd says:

  Aciu NATO, pagaliau ilgai laukti sajuningai ir draugai. Cia tau ne prasigere ruskiai, saudantys nekaltus ir prievartaujantys visus.

 12. Cha says:

  Straipsnis yra dezinformacija. primityvi be to. Brrrrrrrrrrrrr

 13. Bliamba says:

  Jei branduolinis užtaisas nukris čia LIETUVA taps didžiulio ežero kraštu :)
  O tada galėsim pažvejoti tame ežere.

 14. Mindaugas says:

  NATO, kaip JAV smogiamajai jėgai ir marionečių koalicijai, yra reikalinga ir ypatingai naudinga rytų Europoje turėti savą buferinę zoną, kurios dalimi mes ir esame. Priklausymas NATO Lietuvai reiškia ne tik milžinišką gėdą visų laisvės ir nepriklausomybės siekiančių pasaulio tautų akivaizdoje, bet taip pat ir mirtiną pavojų bei suvereniteto palaidojimą.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top