JFK 100. „Kenedis nužudytas sąmokslo tarp CŽV, Jungtinio vadų komiteto ir slaptųjų tarnybų“

2017, 12 birželio, 9:18 | kategorija Metodologija | atsiliepimų (15) | peržiūrų 1 223 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Džonas KenedisPaul Craig Roberts

Ši atmintina 2017 gegužės 29 diena, yra 100-tosios Jungtinių Valstijų Prezidento Džono Ficdžeraldo Kenedžio (John Fitzgerald Kennedy) gimimo metinės.

JFK buvo nužudytas buvo 1963 m. lapkričio 22d. artėjant trečiųjų metų Baltuosiuose rūmuose pabaigai. Tyrinėtojai, metų metais tirdami įrodymus nustatė, jog Prezidentas Kenedis buvo nužudytas esant sąmokslui tarp CŽV, Jungtinių vadų komiteto ir slaptųjų tarnybų. (Pavyzdžiui, „JFK and the Unspeakable“ James W. Douglass)

Kenedis tarnybą pradėjo kaip nešališkas vadovas, bet sąveikaudamas su CŽV ir Jungtiniu vadų komitetu jis suvokė, jog karinio/saugumo komplekso darbotvarkė tarnavo tik komplekso interesams ir kėlė grėsmę žmonijai. Jis pradėjo dirbti tam, kad sumažintų įtampą tarp JAV ir Tarybų Sąjungos.

Jo atmesti įsiveržimo į Kubą, Northwoods projekto, prevencinio branduolinio smūgio prieš Tarybų Sąjungą planai, ir jo siekis pasitraukti iš Vietnamo karo jį perrinkus, kartu su kai kuriomis jo kalbomis rodė naują užsienio politikos kryptį atomo amžiuje, kas įtikino karinį/saugumo kompleksą, kad jis kelia grėsmę jo interesams.

(Skaityti pvz: , https://www.jfklibrary.org/Asset-Viewer/BWC7I4C9QUmLG9J6I8oy8w.aspx)

Šaltojo Karo konservatorių jis buvo vertinamas kaip naivus, kalbant apie Sovietų grėsmes ir atsakomybę už JAV nacionalinį saugumą. Tai buvo jo nužudymo priežastys. Šie požiūriai buvo iškalti akmenyje po to, kai 1963 m. birželio 10 d. Kenedis paskelbė apie derybas su TSRS dėl branduolinių bandymų uždraudimo sutarties ir JAV atmosferinių branduolinių testų sustabdymo.

Oswaldo priedangos istorija niekada nebuvo įtikinama ir buvo paneigta visų įrodymų apimtimi, tame tarpe ir turistų filmų apie nužudymą. Prezidentas Džonsonas turėjo pridengti nužudymą ne dėl to, kad jis buvo su juo susijęs, ar, kad sąmoningai būtų norėjęs apgauti Amerikos žmones, bet todėl, jog, jei amerikiečiams būtų pateikta tikra istorija, būtų sugriautas jų pasitikėjimas sava valdžia kritiniu JAV-TSRS santykių metu.

Kad įvykusios pasikėsinimo priedanga pavyktu, Džonsonui žūt būt reikėjo JAV Aukščiausiojo teismo vyriausiojo teisėjo Earl Warren pasitikėjimo, kuris užėmė komisijos, pridengusios nužudymą, pirmininko kėdę. Warren suprato kokį sukrėtimą tikroji istorija sukeltų visuomenei ir Amerikos sąjungininkams, jų pasitikėjimui karine ir nacionalinio saugumo vadovybe.

Kaip aš anksčiau pranešiau, Lance deHaven-Smith savo knygoje, „Conspiracy Theory in America“, nurodo, jog CŽV įtraukė „Conspiracy theory“ (sąmokslo teoriją) į politinį leksikoną kaip skepticizmo techniką, skirtą diskredituoti Warren Komisijos priedangos pranešimą. Jis pateikia CŽV dokumentą, kuris aprašo kokiu būdu agentūra panaudojo savo draugus žiniasklaidoje tam, kad kontroliuotų paaiškinimo plėtrą.

Nuo tada terminas „sąmokslo teorija“ buvo naudojamas tam, kad patvirtintų klaidingus situacijos tvirtinimus, siekiant diskredituoti teisingus paaiškinimus.

Prie to paties, prezidentas Kenedis buvo pasiryžęs reikalauti, kad Izraelio lobistai užsiregistruotų kaip užsienio agentai ir užblokuoti Izraeliui branduolinio ginklo įsigijimo galimybę. Jo nužudymas pašalino suvaržymus nelegaliems Izraelio veiksmams.

http://www.voltairenet.org/article178401.html

Atminimo diena skirta pagerbti amerikiečius ginkluotose pajėgose, kurie žuvo tarnaujant šaliai. JFK krito, kai tarnavo taikai ir branduoliniam nusiginklavimui. 1961 kreipiantis į Jungtines Tautas, Prezidentas Kenedis pasakė:

„Šiandieną, kiekvienas šios planetos gyventojas privalo įsivaizduoti tą dieną kai ši planeta gali tapti daugiau nebegyvenama. Kiekvienas žmogus, moteris ir vaikas gyvena po branduoliniu Damoklo kardu, kabančiu ant ploniausių gijų, kurios gali būt nukirptos bet kurią sekundę dėl nelaimingo atsitikimo, neapsiskaičiavimo ar beprotybės. Karo ginklai turi būti sunaikinti, kol jie nesunaikino mūsų. Dėl to mūsų siekis yra mesti iššūkį Tarybų Sąjungai ne ginklavimosi varžybomis, bet taikos lenktynėms – kad kartu, žingsnis po žingsnio tobulėtume, etapas po etapo, tol, kol bus pasiektas pagrindinis ir visiškas nusiginklavimas“.

Kenedžio kreipimasis buvo palankiai priimtas namuose ir užsienyje, gavo palankų ir palaikantį atsakymą iš tuometinio TSRS lyderio Nikitos Chruščiovo, bet jis sukėlė sumaištį tarp karo šauklių Jungtiniame vadų komitete. JAV pirmavo branduolinių galvučių ir jų pristatymo sistemų (raketų) skaičiumi, ir šis pirmavimas buvo JAV planų pagrindas, smogiant netikėtą branduolinį smūgį Tarybų Sąjungai.

http://prospect.org/article/did-us-military-plan-nuclear-first-strike-1963.

Taip, daugelis manė kad branduolinis nusiginklavimas pašalintų kliūtį Sovietų Armijai užtvindyti Vakarų Europą. Karo šaukliai vertino tai kaip didesnę grėsmę, nei branduolinis armagedonas. Daug kas kariniuose sluoksniuose vertino Prezidentą Kenedį kaip silpninantį JAV akistatoje su Tarybų Sąjunga.

Prezidento Kenedžio nužudymas kainavo milžinišką kainą pasauliui. Kenedis ir Chruščiovas būtų siekę bendradarbiavimo, mažinant Kubos raketų krizę, užbaigiant Šaltąjį karą žymiai anksčiau, nei karinis/saugumo kompleksas pasiekė savo geležine ranka JAV vyriausybę. Izraeliui būtų neleista turėti branduolinio ginklo, o Izraelio lobistų įvardinimas užsienio agentais, būtų užkirtęs kelią Izraelio stipriai įtakai JAV valdžioje. Valdydamas antrąją kadenciją, JFK siekė suardyti CŽV į tūkstantį dalių, apie ką jis kalbėjo savo broliui Robertui ir valstybė valstybėje būtų buvus panaikinta dar iki to, kol ji tapo žymiai galingesnė nei pats Prezidentas.

Bet karinis/saugumo kompleksas puolė pirmas ir įvykdė perversmą, padėjusį išvengti visų tų pažadų įgyvendinimo, ir panaikino Amerikos demokratiją.

šaltinis: globalresearch.ca

parengė: Alenas Kostiugovas

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 15

 1. pestininkas says:

  Kiėk teko domėtis, tai JFK nebuvo angeliukas, bet jo paskutinė viėša kalba daro teigiamą įspūdį, bet tik tiėk….

 2. Nuomone says:

  Neabejoju kad kazkas labai panasaus vyksta ir dabar. Matom kaip aisliai pagalKenedzio scenariju puolamas prezidentas Trampas ir visi kiti kurie nenori reikalus sprest is jegos pozicijos. Kenedis teisingai suprato jog ivykus rimtam konfliktui Zeme gali tapt nebegyvenama. Jog kai nutyla diplomatai greit gali prabilt patrankos ir ne tik..

 3. Ec says:

  Angeliukų prie prezidento vietos net arti neprileidžia, norint kažką padaryti reikia būti blogiuku, tuomet paskirs („išrinks“) prezidentu, tik vėliau, gavus galių, galima ką nors iš esmės keisti, jei gyventi nusibodo :)

 4. konkurencijos nėra says:

  – gaila, bet tai tk dalis tisos

 5. Setas says:

  Nieko panašaus. Tas CŽV yra tik pėstininkai. Jį nuėmė todėl, kad bandė susigrąžinti JAV iždui FRS 1913 metais pavogtą pinigų emisiją. Netgi pries Kenedžio mirtį buvo išleisti sidabriniai doleriai, JAV iždo banknotai, o ne FRS banknotai.. Jis jau buvo pradėjęs sužlugdyti bankininkų FRS irštvą, bet nepsėjo. Istorija domėkitės, o nedėkit vaikiškų straipsnių.

 6. konkurencijos nėra says:

  Setas straipsnis geras, bet neplnai informatyvus, jei ką tai 2$ banknotas JKF nuopelnas. Prieš visus pasaulio banksterius jis vienas ngalėjo laimėt!

 7. Setas says:

  Kaip gali būti geras kai jis nepilnai informatyvus. Jis klaidinantis. Esmė pinigų emisija, o ne kažkokia minkštoji kenedžio politika. Viskas pasaulyje yra dėl pinigų, visa kita tik priedanga mulkinti mases.

 8. saul says:

  Kenedzio nuzudymas apgaubtas paslapciu ir nezinomybes.Oficialiai ir net neoficialiai nera paskelbti Kenedzio zudikai.Spelioniu,teoriju ir net fantastiniu teoriju apgaubtyje….jau virs puses amziaus si zmogzudyste yra viesai neisaiskinta.Yra isejas naujas dokumentinis svedu filmas,kuriame aiskinamasi del Kenedzio ir O.Palmes zmogzudysciu.Ten issakoma labai logiska teorija,kad jei jau butu isipainiojus CZV,ar kita stambi Vakaru organizacija,tai po CCCP griuties,is sovietu puses butu paviesinti patvirtinantys dokumentai.Zinant KGB metodus ir ju profesionaluma….tai labai tiketina. Na o siame straipsnyje issakoma mintis,kad..“ Kenedis ir Chruščiovas būtų siekę bendradarbiavimo, mažinant Kubos raketų krizę, užbaigiant Šaltąjį karą žymiai anksčiau, nei karinis/saugumo kompleksas pasiekė savo geležine ranka JAV vyriausybę“-neatlaiko kritikos.Matesi,kaip Chrusciovas „bande“sureguliuoti Kubos konflikta,iskaitant ir kitas Lotynu Amerikos spalvotas-socialistines revoliucijas.Aisku Paul Roberts Craig yra labai aiskus tipas,kuri tik grabas ir istiesins.

 9. pestininkas says:

  Ir Seto teiginiuose daug tiėsos…

 10. Ec says:

  Setai, spaudžiu ranką

 11. Lukas says:

  kas angliškai suprantate, būtinai pažiurėkite youtube William Cooper lecture ‘Behold a pale horse’. Tada viskas pasidarys aišku kas kaip kodėl . Kenedis buvo nužudytas po to , kai sužinojo, kad narkotikai, kurie žudė vaikus, buvo įvežami į šalį CŽV pagalba.

 12. saul says:

  Gedulo ir vilties diena jokio straipsnelio apie tai.Nebent,redakcijos mastymu ,tie ivykiai buvo tik“lapeliai“,kaipanksciau issireiske Dalia.Siaip,tai buvo istremta 300000 lietuviu is kuriu apie 40procten zuvo.Liudna ,kad Sarmatu toks abejingas poziuris i tai.

  Jūs visiškai teisus Saul dėl Gedulo ir Vilties dienos, tačiau bėda tame, kad Sarmatai nėra komercinis portalas mokantis savo administratoriams ar autoriams atlyginimus už konkretų darbą, – atvirkščiai, čia patys administratoriai dar sumoka, kad jūs, Saul, galėtumėt čia ateit ir išreikšt savo svarbią nuomonę. Tiesiog kelias dienas nebuvo nė vieno žmogaus, galėjusio parengti straipsnį šia tema.
  moderatorius

 13. saul says:

  Aciu uz issamu paaiskinima.Tik niekad nebuciau pagalvojas,kad Sarmatu administratoriam ar autoriam reikalingas spyris i uzpakali ,rasant panasiomis temomis( as cia apie Gedulo ir V.diena).Jie, juk, visada pasizymejo ypatingu patrijotiskumu ir kasmet ikeldavo po kelis straipsnius sios ar kitos sventes proga( ypac vasario 16 , kovo 11,Mindauginiu ar kitu tautiniu svenciu metu)

  Saul, jūs jau išnaudojote savo limitą, – daugiau, deja, įspėjimų jau nebus
  moderatorius

 14. saul says:

  Tai kas dabar neitiko? As tik isreiskiau savo „svarbia“ nuomone.Nemegsta cia kitos nuomones.Kodel…nesuprantu.

 15. būtšaknis says:

  Kenedis buvo nužudytas būtent dėl pinigų kontrolės sugrąžinimo JAV iždui,kaip tai parašė SETAS,visos kitos priežastys nebuvo tiek svarbios ,kad nušauti prezidentą,beje iš Kenedžių šeimos jis ne vienintelė žudikų auka.Apie tai yra begalės straipsnių .

  SAUL > gedulo ir vilties yra labai svarbi mūsų tautai kaip gyvas priminimas,ką daro okupantai.Ką darė ir ką vėl jau visi 29 metai daro mūsų tautai kiti okupantai,gal po kokių 30 metų vėl atsiras koks saul kuris pareikalaus straipsnio ,kai tuo metu nauji okupantai vėl darys tą patį.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top