Kinijos ir JAV aktyvai gali būti anuliuoti artimiausiu metu, iki Trečiojo pasaulinio – vienas žingsnis

2016, 12 birželio, 12:53 | kategorija Ideologija | atsiliepimų (9) | peržiūrų 1 423 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

investmentwatchblog.com

Kinijos JAV tarpusavio skolos

Tokios aplinkybės gali susiklostyti artimiausiu metu, sako buvęs Anglijos banko vadovas Mervyn King.

Vašingtonas gali nuspręsti nevykdyti savo pažadų grąžinti milžinišką skolą Kinijai, kas sukėlė nerimą dėl galimos Trečiojo pasaulinio karo pradžios.

Buvęs Anglijos banko vadovas Mervyn King daro prielaidą, jog JAV gali atsisakyti pripažinti savo skolą Pekinui esant katastrofiškoms sąlygoms, kurios labai netgi gali susiklostyti artimiausiu metu.

„Kas žino, kas mūsų laukia ateityje, tačiau Kinija ir kitos šalys nenori patekti į situaciją, kai jų visi tarptautiniai aktyvai visumoje priklauso nuo JAV“, – pasakė King’as Gold Investor magazine .

Kaip pasakė RT.com:

„Žinoma, JAV nenori atsisakyti savo skolų, tačiau, jeigu įvyks kažkoks siaubingas gaisras (įvykis), tai visi Kinijos aktyvai esantys JAV gali būti anuliuoti“, – pasakė buvęs Anglijos banko vadovas, pridėjęs, jog Kinija ir kitos šalys turi diversifikuoti savo portfelius, kas suteiks jiems galimybę tapti mažiau priklausomomis „nuo geros kitų šalių valios“.

JAV iždo duomenimis, Kinija yra stambiausia JAV kreditorė kontroliuojanti 1 245 mlrd dolerių skolos aktyvų. Per pastaruosius 12 mėnesių Pekinas sumažino vertybinių iždo popierių 1,3 procento nuo 1 261 mlr, kuriuos mes matėme pereitais metais.

Sekant naujausiais duomenimis, nuo kovo mėnesio globalūs centriniai bankai pardavė JAV iždo obligacijų 17 mlrd dolerių sumai. Nuo metų pradžios išpardavimai pasiekė 123 mlrd dolerių, kas rodo pačius didžiausius tempus nuo 1978 metų.
Rusija nuolat išparduoda JAV aktyvus po 2008-ųjų finansinės krizės. Jos atsargos sumažėjo nuo daugiau nei 200 mlrd dolerių 2008-aisiais, iki 86 mlrd dolerių šių metų kovo mėnesio duomenimis.

Gegužės mėnesį milijardierius Džordžas Sorosas trečdaliu sumažino investicijas į amerikiečių kompanijų akcijas , ir įsigijo stambiausios pasaulyje aukso luitų gamintojos Barick Gold akcijų paketą 264 mln dolerių sumai.

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 9

 1. omen says:

  Atvers Jeloustouno šunvotę ir po visų skolų

 2. Gojus says:

  tik laiko klausimas, kada JAV bus nuleista į unitazą, bet kad spardosi, net viskas tyška. Ne be reikalo ginklavosi – žinojo, kad juos norės nuleisti. Tik tiek, kad su kiniečiais sudėtinga susitart – labai savanaudiški ir Kinija jiems centras. Bet vos tik atiduos nešt vėliavą rusams, o ne patys gviešis, tada batai pindostanui.

 3. memel says:

  gojau,praplesk minti,kaip javainiai gali buti nuleisti i unitaza?ir kas tai galetu padaryt?

 4. saul says:

  Na va…,kaip tik Kremliaus megejas,taip ir nori….pazvanginti ginklais.Noretu,kad jiems kas ta veliava duotu nesti pirmiems :) .Atsipeikekite zmones. !!! Taikoj gyventi nusibodo? Jei kas nori pakariauti-placios galimybes.Yra zemeje nemazai vietu….jusu svajonems ispildyti.Dekites cemodanus ir pirmyn.Cemodanuose ir grysite.

 5. Stasys says:

  Autorius perdetai dramatizuoja finansu itaka Trečiajam pasauliniui…

 6. pestininkas says:

  Kažkoks dezinformacinis straipsnis!Kas domisi tai žyno jog R.F.c.bankas iki šiol investuoja i pindosu vert.obligacijas!Ir internetinėj erdvėje daugumas rusu ekonomistu kaip Boldirevas ir Katasonovas ir t.t. nesupranta kodėl dabartinėmis ekonomikos karo salygomis priėš R.F. centrobankas taip elgiasi,ir neskatina vidaus rinkos plėtimosi!O perkami priėšu vertybiniai popiėriai,kuriė tik stiprina priešo ekonomika ???

 7. vo tep says:

  pestininkui, RFCB pagal konstitucija tiesiogiai nėra priklausomas nuo centrinės valdžios. O tiksliau priklausomas nuo Vašingtono. Putinas teisiškai neturi jokių galių įtakoti banko sprendimams. O kitom priemonėm jį paveikti vis dar prisibijo, nes tokiose struktūrose dar nuo 90-tujų ten sėdi, o nauji užverbuoti, penktakolonininkai, kurie šiuo metu dar turi didelę įtaką Rusijoje. Putina šiuo metu tik atsargiai laviruoja ir laukia palankios progos… Nėra tas Putinas visagalis, kaip bando nušviesti vakarų masmedia. Putino rankose tėra (pagal RF konstituciją) tik kariuomenė ir URM su Lavrovu priešakį. Po rinkimu kuris Rusijoje vyks rudenį, gali viskas pasikeisti, žinoma jeigu iki to laiko jankiai neiškrės kokio šposo. O tas šposas Lietuvai gali būti pražūtingas.

 8. pestininkas says:

  Vo tep-šaunuolis neblogai mane papildei,malonu žynot kad sarmatuose ira teisingai padėti matančiu komentatoriu didelis tau RESPECT!Ir toliau taip tesk,nes kai parašo čia korifėjai kad v.v.p.fainas ir pukuotas tai net gaila ju kad infos semiasi iš oficialiu medija R.F.Kuo daugiau suprantančiu teisingai tikrove,tuo daugiau žmoniu žynos ka daryt atėjus valandai x!

 9. vv says:

  …pasakos balvonėliams….

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top