Laiškai iš miško. Ukrainietiškasis

2019, 14 birželio, 12:06 | kategorija LPT | 4 komentarai | peržiūrų 588 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Nekorupcija

youtube stop kadras

Jonas Matuza

Preambulė: Lietuvos futbolo komentatoriai praėjusios vasaros futbolo čempionate Rusijoje kažkodėl Nižnij Novgorodą vertė „Žemutiniu Naugardu“.

Preambulė – lyg ir visai neukrainietiška, bet iš karto leidžia tikėtis, kad kalba – ne apie numuštus boingus ir ne apie artilerija ir minomis sprogdinamą Donbasą. Truputį kitu kampu.

Dar daug Lietuvoje žmonių nepastebinčių, kad čia smarkiai padaugėjo ukrainiečių. Kurie, suprantama, čia atvyko ne kieno nors darbo vietų užimti ar vietos statybininkų ir vairuotojų atlyginimus mažinti, bet grynai pažintiniais akiračio praplėtimo tikslais.

Matyt taip sutapo, kad su ukrainietiško turizmo pagyvėjimu gerokai pagyvėjo ir gripo bei jo komplikacijų epideminiai laikotarpiai, ką praėjusį epidemijos sezoną akcentavo pakankamai apolitiška šeimos gydytoja. Ir, tikriausiai, visiškas atsitiktinumas yra lygiagrečiai rusų žvalgybos paviešinti nuogąstavimai apie tai, kad įvairios JAV organizacijos aktyviai Rusijoje renka genetinę medžiagą. Tikriausiai grynai antropolginiais tikslais, o ne kokio nors genetinio ginklo eksperimentams.

Kitas, turbūt, irgi nesusijęs su niekuo faktas yra tai, kad rusų-ukrainiečių-baltarusių-pabaltijiečių genomo haplogrupės yra praktiškai identiškos. Niekas čia negali būti susiję,- juk nepradėsime gi įtarinėti, kad JAV humanistai galėtų būti tiek satanistiški, kad darytų bandymus su taip atkakliai ir uoliai juos palaikančiais Lietuvos ir Ukrainos nacionalistais, jiems prijaučiančiais, o juolab visais likusiais!

Net jei ir humanistai būtų tokie satanistiški, tariamai tikrai darytų bandymus su ukrainiečiais, Lietuvos valdžia tikriausiai nė už ką nesutiktų su tokiais eksperimentais „ant lietuvių“. Net jei čia humanistai atbogintų diplomatiniu lėktuvu ne vieną, kaip, anot gandų, buvo slaptųjų kalėjimų Antaviliuose atveju, o ištisus du ar net visus du su puse maišų humaniškiausiųjų pasaulyje pinigų.

Lietuva – buvusi Europos kultūros sostinė, ne auksas čia valdo bomondą!

Na, gal, išskyrus kokį masiulį. Na, ir dar vieną kitą teisėją. Arba komisarą. Arba seimūną. Arba transvestitinio vardo buhalterį. Mes gi – ne koks ten nupiepęs ir atsilikęs Donbasas, mes – kultūringosios Europos vidurys! Tiesa, prieš pusšimtį metų JAV lyg ir atlikinėjo bandymus su LSD, virš nieko neįtariančių Prancūzijos miestelio Pont Saint Esprit gyventojų galvų, bet tai juk nesiskaito, nes vardan kilnių tikslų bei su nekilniais Prancūzijos kaimo gyventojais…

Pas mus viskas juk – tik atvirai ir skaidriai! Na, gal, išskyrus Masiulį. Ir Deimantę. Ir Peleckiuką, laikomą už grotų nežinia kiek ir nežinia už ką. Na, gal dar, išskyrus ir visą Ukrainą, nes ten kartais tikrai vyko ir vyksta pažangūs alternatyvios kultūros dalykėliai.

Kaip antai, žydas Valcmanas, kažkodėl persivardinęs į Porošenko, paprašė vieno savo buvusio patarėjo žydo, kad tas per vieną parlamento narį žydą surastų Amerikoje kokią nors žydų organizaciją, kuri pavestų vienam Šeferovskiui už 600 000 dolerių suorganizuoti susitikimą su Trampu ir, kad visa tai atrodytų, kaip derybos.

Taigi, jei kam labai norisi kultūringai „pasiderėti“ su Trampu – žinokite, kad tam pakanka turėti bent vieną kažkiek pažįstamą žydą ir 6 ar 7 šimtus tūkstančių dolerių,- bet koks žydas už 100 000 tikrai suras kitą leitenanto šmidto sūnų, kuris suves jus su tuo žydu, kuriam galėsite perduoti likusius 600 000. Apmaudžiausia, žinoma, kad vargšas Trampas šioje žydų schemoje, tikriausiai, atidirbo tik už savo prezidentinę algelę. Nors, gal tai buvo tiesiog jo asmeninis indėlis į ukrainietiškos politinės kultūros taupyklę.

Prie ko čia preambulė?

„Ukraina“ šaknis gerokai sutampa su „ukrast“,- jei jau Nižnij Novgorodą verčiame į Žemutinis Naugardas, gal būkime nuoseklūs ir Ukraina verskime į Vagykla?

Gal būt, – tai- irgi šiokia tokia priežastis, kad Lietuvos masiuliams Ukraina – tokia saldi ausiai, miela širdžiai ir artima kišenei.

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarai 4

 1. Vytas says:

  Lig tai rimtai, lig tai juokais J.Matuza straipsnyje gripo atvejų padaugėjimą Lietuvoje susiejo su ukrainiečių turistų padaugėjimu Lietuvoje. Aš dar pridėčiau ir tymo atvejų padaugėjimą. O jau po to galima pasvarstyti, o kas gi daroma JAV karinėse biologinėse laboratorijose Ukrainos teritorijoje. Prisiminus „neegzistavusį“ JAV kalėjimą Lietuvoje (ir kainavusį lietuviams 130 tūkst. eurų), galima tik spėlioti ką JAV kariniai specialistai veikia biologinėse laboratorijose Ukrainoje ir kiek tai gali kainuoti jau ne tik Ukrainai, bet ir visai Europai. Kaip žinoma, kariškiai užsiima tik kariškais dalykais. Kokiais? Apie tai neturi teisės žinoti net Ukrainos valdžia ar specialistai. O juk kaina gali tekti sumokėti ne „žaliaisiais“, o realiomis gyvybėmis. Ir ne vienu šimtu tūkstančių.. Nes gali atsirasti „europietiška “ EBOLA.

 2. konkurencijos nėra says:

  Gruzijoj yra chem laboratorija!

 3. Kokiu tikslu siekia autorius ir ka sarmatai galvoja? says:

  1. Apolitiska gydytoja pazymejo? Ji turi skaicius?
  2. Rusu zvalgybos paviesinti nuogastavimai? Cia tribuna rusu zvalgybos nuogastavimams viesinti?
  3. Vargsas Trumpas zydu schemoje? Gal patikslinkit, kokiu konkreciai zydu?
  Yra zydas Dusanskis ir yra zydas Paul Rosenberg is freemansperspective dot com. Abert Einstein pagaliau.
  Ar Jesus Kristus. Suplakat vienon kruvon? Kolektyvine atsakomybe? Kur mes tai girdejom? Muslimu jeezyah ?
  Sovietai ? Naciai?

 4. saul says:

  Ir tiktai vėjas pučia,pučia.Lyg tyčia.Ir galvoje taip tuščia,tuščia.Hmmmm….Matūza.Stipru.Neapssisunkinp autorius banaliomis plonybėmis-rėžė,tiesiai šviesiai,kaip yra.Kalti ir kalčiausi žydai,ukrainiečiai,amerikiečiai ir žydai.Na ir gal dar ir žydai.O vat su rusais viskas gerai tik jiems nesiseka,nes amerikiečiams nepavykus su prancuzų valstiečiais-ėmėsi genų inžinerijos Ruisijoje.Na dar ir tas Žemutinis Naugardas labai erzina.Niekas taip pasaulyje pavadinimų neverčia.Aišku,visai normalu ,kai lygioje vietoje atsiranda koks nors Kaliningradas,nesterevai ir gūsevai,bagrationovskai.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top