Lietuvos Liaudies partijos suvažiavime Rolandas Paulauskas išrinktas jos pirmininku

2016, 11 birželio, 21:57 | kategorija Realybė | 32 komentarai | peržiūrų 1 239 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

LLP suvažiavimas

Giedamas Lietuvos himnas

2016-06-11, Vilniuje įvyko Lietuvos Liaudies Partijos suvažiavimas, kurio metu buvo renkama partijos vadovybė (naujas pirmininkas), nauja partijos taryba, pateikta finansinė ataskaita ir atlikti kiti planuoti veiksmai. Partiją pasveikino „Nacionalinio Intereso“ atstovas Vitalijus Balkus, „Kovotojų už Lietuvą sąjungos“ atstovas Gintaras Radvila ir kt. Pasisakė laikinasis LL partijos pirmininkas Aras Sutkus, Nepriklausomybės Akto signataras Rolandas Paulauskas, pirmininkaujantis suvažiavimui Rimantas Kumpis ir kt. Suvažiavimo metu Rolandas Paulauskas buvo beveik vienbalsiai išrinktas LLP pirmininku, po ko pristatė savo viziją valstybės vystymosi ir būsimos partijos veiklos atžvilgiu.

Primename, kad Lietuvos Liaudies Partija 2009 gruodį įkurta buvusios Lietuvos premjerės, Nepriklausomybės Akto signatarės Kazimieros (kitur rašoma Kazimira) Prunskienės iniciatyva, kuri nuo pat įkūrimo vadovavo šiai partijai, kol neištiko insultas ir partijos vairą laikinai perėmė Rimantas Kumpis.

Nuo 2014 partijai vadovavo Andrius Šedžius, kol 2015-aisais partijos tarybos sprendimu buvo pašalintas iš partijos, ir nuo tada iki šiandien partijai vadovavo laikinasis jos pirmininkas Aras Sutkus, šiandien perdavęs partijos vairą Nepriklausomybės Akto signatarui Rolandui Paulauskui.

Siūlome jūsų dėmesiui video reportažą:

 

infa.lt

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarai 32

  1. Ec says:

    Tenka sutikti, Algirdai. Aš į šį reikalą žiūrėjau konkrečiai, o tu iš esmės. Tik viename pataisyčiau, kūnai miršta, o lieka ne sąmonė bet išmintis (gal tai ir turėjai galvoje). Tik ją žmogus nešasi su savimi visuomet. Bet čia ne ta tema

  2. Algirdas Minkauskas says:

    Ec, gerai, kad į tai konkrečiai žiūri. Ant tų kurie tvirtai ant žemės stovi pasaulis laikosi. Aš taip pat ant tos pačios žemės stoviu, o darau tą ką darau tik todėl, kad nebūčiau nuo tos žemės nukeltas ir ne kurių veikėjų pastangomis patalpintas į jų sukurtas „žmonių apgyvendinimo vietas“ kur apie viską pagalvota.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top