Lietuvos Liaudies partijos suvažiavime Rolandas Paulauskas išrinktas jos pirmininku

2016, 11 birželio, 21:57 | kategorija Realybė | 32 komentarai | peržiūrų 1 233 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

LLP suvažiavimas

Giedamas Lietuvos himnas

2016-06-11, Vilniuje įvyko Lietuvos Liaudies Partijos suvažiavimas, kurio metu buvo renkama partijos vadovybė (naujas pirmininkas), nauja partijos taryba, pateikta finansinė ataskaita ir atlikti kiti planuoti veiksmai. Partiją pasveikino „Nacionalinio Intereso“ atstovas Vitalijus Balkus, „Kovotojų už Lietuvą sąjungos“ atstovas Gintaras Radvila ir kt. Pasisakė laikinasis LL partijos pirmininkas Aras Sutkus, Nepriklausomybės Akto signataras Rolandas Paulauskas, pirmininkaujantis suvažiavimui Rimantas Kumpis ir kt. Suvažiavimo metu Rolandas Paulauskas buvo beveik vienbalsiai išrinktas LLP pirmininku, po ko pristatė savo viziją valstybės vystymosi ir būsimos partijos veiklos atžvilgiu.

Primename, kad Lietuvos Liaudies Partija 2009 gruodį įkurta buvusios Lietuvos premjerės, Nepriklausomybės Akto signatarės Kazimieros (kitur rašoma Kazimira) Prunskienės iniciatyva, kuri nuo pat įkūrimo vadovavo šiai partijai, kol neištiko insultas ir partijos vairą laikinai perėmė Rimantas Kumpis.

Nuo 2014 partijai vadovavo Andrius Šedžius, kol 2015-aisais partijos tarybos sprendimu buvo pašalintas iš partijos, ir nuo tada iki šiandien partijai vadovavo laikinasis jos pirmininkas Aras Sutkus, šiandien perdavęs partijos vairą Nepriklausomybės Akto signatarui Rolandui Paulauskui.

Siūlome jūsų dėmesiui video reportažą:

 

infa.lt

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarai 32

 1. fėlka says:

  Jei nežinočiau kas tas R.Paulauskas, kokia jo vizija, prasmių laukas, anot jo paties, net kreivai nežiūrėčiau į tą liaudies partiją…. Jau ta „liaudis“ visaip nuvalkiota, jau taip sulipus su kompartija ar bolševikais, kad oi oi….. Bet koks pavadinimas suponuoja ir turinį….. Man ta “ liaudis“ tai tik adekvatu su įžymiuoju Iljičiaus posakiu, kad kiekviena virėja gali valdyti valstybę, kad net atgrasu…. Prie „liaudis“ man limpa vienintelis žodis – tarybinė, o tai jau ne kas…..

 2. lietuvis says:

  Tai va, esmė tame, koks potencialas Lietuvos žmonių telkiasi LLP, ir kad partijos vairą perėmė signataras Rolandas Paulauskas, tai jau iškėlė šią partiją i rimtą antisisteminių partijų konkurentą rinkimuose. Svarbiausia- atsirado PASIRINKIMAS- yra už ką balsuoti- už ŠEIMĄ , kurią sudaro vaikas, Tėvas, Motina, UŽ VAIKUS,o ne už tankus. Atsirado rimta partijos vizija su konkrečiais pasiūlymais, kaip padidinti gimstamumą Lietuvoje- žmonės- paklausykite pirmininko kalbą!- jis mato ateities Lietuvą, i kurią norės sugrižti pabėgę nuo skurdo ir nevilties prasigyventi mūsų vaikai.

  O dėl žodžio „liaudies“- juk aiškiai suprantate, kad partijos pavadinimo pakeisti neįmanoma prieš rinkimus, ji yra užregistruota tokia ir tiktai tokiu pavadinimu gali eiti į Seimo rinkimus. Ir normalus tas žodis, reiškiantis „Lietuvos žmones“- lietuviai , rusai, žydai,t.t., etc.. visi, kurie gyvena ir dirba Lietuvoje ir Lietuvai. Tai ir nelipdykite tarybinis, ir neturėsite problemų…

  Lietuviai, tautiečiai, ir visi Lietuvos žmonės- valio!pagaliau atsirado jėga, kuri įstrigo giliausia ąšaka sisteminų gerklėse- pasekite laikraščius, TV- APIE LLP SUVAŽIAVIMĄ TYLI kaip šoką gavę, o kad Šimašių liberastai išsirinko suvažiavime vakar – triūbija išsijuosę!!! Nagi, galvokite, žmonės galvokite, kai rinksite Seimą, aš manau, nei konservai, nei socdemai, nei liberalai – visi jie turi atsidurti istorijos šiukšlyne. Taip nuvaryti Lietuvą, taip išvogti, per 20 metų išvaryti šitiek tūkstančių per 20 metų iš Lietuvos žmonių galėjo tik baisiausi nemokšos ir Lietuvos nekentėjai.

 3. Te te says:

  Kaži ar partija susibūrusi per porą mėnesių gali turėti kokius nors ideologinius pagrindus, kuriais remdamasi sukurtų tikrai kažko vertą veiksmų planą ar programą. Niekas tų žmonių nežino, nei jų kompetencijos, nei to ką jie yra nuveikę, nei apskritai įsivaizduoja ko jie verti. Viskas remiasi vienu Rolandu Paulausku, kuris reikia pripažint yra gan kietas vyras kai analizuoja įvykius pasaulyje, tačiau tas 15 žingsnių „prasmių laukas“ kelia tik šypseną. Tokiais pagrindais remtis gali tik neįsigilinę į esmę vaikai, o juk visa ta „Liaudies partija ir Co“ panašu, kad šventai tuo tiki… Žinote į ką man panašu?

  Į buvusią Valinsko „Tautos prisikėlimo partiją“. Tie irgi ėjo teturėdami tik skambius šūkius ir žinomą veidą, mokantį pakalbėti, tačiau viduje teturintį tik paviršutinišką įsivaizdavimą apie žmonių poreikius ir visuomenės sandarą ir jos prioritetus.

  Čia vien ką reiškia tas „Žemės bankas“ kurį siūlo RP. Juk jis siūlo atimt žemę iš tų, kurie keletą metų jos nedirbs, net nesuvokdamas, kad šiais laikais mes neturėsime kur dėt produkcijos gaunamos iš žemės, jei ją visą apdirbsime. Visiškai nebūtina nuolat alinti visą žemę, dalis visada gali ilsėtis kaip rezervas, bet juk Paulauskas to net nežino. Jis ant greitųjų, su niekuo nesitaręs sugalvojo ir tiki kad tai teisinga. Nors su žemės ūkio ko gero net iš toli nebuvo susidūręs.

  Vienu žodžiu, tikrų savos srities specialistų ten nepastebėjau. Kalbėtojų manau yra, o štai specialistų – ne.

 4. Vidas says:

  “Vienu žodžiu, tikrų savos srities specialistų ten nepastebėjau. Kalbėtojų manau yra, o štai specialistų – ne“

  Gerbiamasai, Jus parodykite nors viena savo srities tikra speca dabartineje-buvusioje ir , tikriausiai, busimoje svogeriu ir partiniu interesu vyriausybeje!!!
  Zinoma, pavadinimas ne koks, bet  pirmininkas nors adekvatus zmogus ir atsirado alternatyva rinkimuose……

 5. konkurencijos nėra says:

  Už R Paulauską!

 6. as says:

  reikes balsuoti uz LLP.

 7. Asta says:

  Sveikinimai ir pagarba R. Paulauskui! Jo nuoseklumas ir kompleksinis mąstymas bandant suprasti ir aiškinti reiškinius vykstančius Lietuvoje ir pasaulyje subūrė „Mūsų gretas“. Sėkmės jiems įsiliejus į LLP!
  Linkiu, kad ši partija taptų galinga politine jėga!

 8. saul says:

  „Suvažiavimo metu Rolandas Paulauskas buvo beveik vienbalsiai išrinktas LLP pirmininku, po ko pristatė savo viziją valstybės vystymosi ir būsimos partijos veiklos atžvilgiu.“ Vienbalsiai.Vienbalsiai.Palaukite,kur jau man tas“vienbalsiai“girdeta.Aaaaaaa,prisiminiau,“vienbalsiai „isrinkdavo sovietu laikais visokius Breznevus….ir tos marionetes „a la valdydavo“ komunistu partija,o tuo paciu,ir valstybe.zinant ,“vieningai isrinktaji“ R.Paulauska,nesunku suprasti ..kieno jis marionate.Aisku ir kieno ausys kyso sios partijossuformavime.Normalu.Zodis „vienbalsiai“ net ir dera prie zodziu RolandasPaulauskas DDD.Partija ir liaudis-vieningi.Valio draugai.Pasveikinkime ir mes visi ,sios garbingos partijos narius.Didi diena isauso siandien.O koks sios partijos pavadinimas-koks pavadinimas.Lietuvos liaudies partija.Beveik,kai Kinijos liaudies respublika.Juk zodis liaudis skamba isdidziai.Cia tas pats,kaip su tais Kremliaus troliais.Kuo didesni vatinuka nesioja -tuom garbingesni lietuviska varda pasirenka.DDD

 9. Mindas says:

  reiškiu pastabą te te: jei esate žymiai rimtesnis specialistas, nei gebėtojas palaidyti liežuvį apie tai, kokie nemokšos yra kiti, tai imkite ir padarykite ką nors, pateikite protingesnes vizijas, pasiūlymus ir pan. RP savo kalboje nubrėžė, parodė kryptis, kuriomis reik dirbt, o konkretūs ir konstruktyvūs pasiūlymai, galutinė jų įgyvendinimo forma gali būti įvairi, svarbu, kad padėtų siekti užbrėžto tikslo.

  O apskritai, tai jau ima užknisti ala krytykai visažiniai, tokie gudrūs, eikit ir darykit ką nors konkrečiai, bent pas bobutes, jei dar turit, į kaimą, šieno pagrėbt, vis daugiau naudos bus.

 10. hm says:

  normalūs žmonės už kažkokią prunskių rasijanų partiją tikrai nebalsuos. Išvis, išlindo kaip Pilypas iš po kanapių, juokdariai. Jungtis pavieniai neutraliai po Birželio 3 grupe nenorėjo- Napaleono kompleksiukas, ania? Toks tokį surado- LLP ir Rolandėlis Paulauskų.

 11. durniukai jus says:

  normalūs žmonės už kažkokią prunskių rasijanų partiją tikrai nebalsuos. Išvis, išlindo kaip Pilypas iš po kanapių, juokdariai. Jungtis pavieniai neutraliai po Birželio 3 grupe nenorėjo- Napaleono kompleksiukas, ania? Toks tokį surado- LLP ir Rolandėlis Paulauskų.

 12. Dovydas says:

  …taigi – du lietuviai – trys partijos…. Abu su Vaišvila galėtų sujungti savo jėgas. O dabar, jei balsuosi už Paulauską, tai prieš Vaišvilą, jei už Vaišvilą, tai prieš Paulauską… Jau tas individualizmas…. Kiekvienas nori būti lyderis, negalvoja, kad situacija sudėtinga, tai dar skaldo mąstančius žmones į stovyklas. Vienas pas šustauskininkus, kitas pas prunskininkus….. Tauta pavojuje – tik lozungais telieka , tačiau savo partija arčiau kūno. Apmaudu.

 13. Algirdas Minkauskas says:

  Primenu neseną istoriją-ir „Syriza“ Graikijoje buvo tikima, ir „Podemos“ Ispanijoje, ir „Labor“ Jungtinėje Karalystėje. Kur tas tikėjimas dabar? Šnipštu iššnypštas ir pamirštas. „Penkių žvaigždžių“ partija Italijoje vis dar tebetikima. Neilgam. Italai jais tikės ilgiausiai du metus. Lietuvoj bus ne kitaip.
  O šiaip jau, sykį jau RP ir jo partija raunasi valdžion, lai pagrindžia valdžios būtinumą. Dar niekur nesu matęs valdžios būtinumo pagrindimo be iškylančių loginių prieštaravimų. Toks darbas būtų gera pradžia Rolandui Paulauskui.

 14. Dovydas says:

  ….. valdžios mylėti nereikia, ji neturi kelti emocijų patinka – nepatinka,. Ir tikėjimas valdžia nereikalingas….. Užtenka yra Dievas, jei taip trokšti tikėti. O lietuviai tai vis su savo meile nemeile prie valdžios lenda. Mylėk artimą savo – to pakaks…. Valdžia turi rūpintis, telkti, organizuoti….. O partijos be rinkėjų yra apvalus nulis. Tai rinkėjas deleguoja partijai savo teises, t.y. – valdžią….. Tai kaip ten su tuo valdžios būtinumo pagrindimu…..A.M.???? Iš ko norit sužinoti ar jūs, rinkėjas, turite valžią? …… Iš savo deleguojamojo….?! Jei aš būčiau aukščiausiuose ešelonuose – būtinai inicijuočiau įstatymą, kad teisės balsuoti reiktų nusipelnyti ar įrodyti, kad esi vertas ją turėti…. Kad valdžiai neliktų klausimų – ar ji būtina….. Neveltui liberalai nori šešiolikamečiams įbrukti biletenius….. Tai tada kaip kokie reagentai, kol valdžia taps pilnametė galės valdyti savo nuožiūra….. Oi Oi….

 15. Mindaugas says:

  Artėja rinkimai, dar ne tokį cirką pamatysime…kas dėl šios Lietuvos Liaudies Partijos, eilinė buržuazinė partijėlė, nieko nepakeisianti, o gal ir nenorinti keisti…

 16. IIna says:

  atsakymas kritikuotojams-ar klausetes per interneta desimtisRolando Paulausko video paskaitu apie tai,kaip reikia dirbti Seime,kokius istatymus leisti.,kad sustabdyti LIetuvos isnykima is pasaulio zemelapio,ar matete? jeigu ne ,tai ir toliau rinkite tuos pacius,ne vatnikus, jeigu  jums mirstanti uzzombnta Lietuva asocijuojasi su grybauskaites sekmes istorija PIrmyn i  Europa su anukais ir povilionienem.O iLietuvos LIAUDIES partijos suvaziavima zmones rinkosi,  jau zinodami,ka rinksis,nes Rolando Paulausko paziuros  jau 20 metu internete destomos kaip ant delno,todel ir susirinko zmones ne rietis ir vaidinti demokratija,o turedami ryzta isrinkti pirmininku  Politika Profesionala,,erudita`Lietuvos patriota,kuris  Seime niekada neparduos savo iisitikinimu nei judui ,nei velniui.Toks yra Rolandas Paulauskas Zmones juo tiki,ir partija augs ir stipres.SUNES LOJA,KARAVANAS EINA.TEGAUSEJA MUSU GRETOS!

 17. Jonas says:

  Perskaičiau komentarus. Kaip ir tikėjausi jų yra labai mažai ir nuomonės prieštaringos. Kaip ten bebūtų, mano nuomone, tai yra žingsnis į priekį, siekiant sukurti opozicines Sistemai jėgas. Dėl 15 punktų tai…žinoma juos reikia tobulinti. Tai tik pirmas bandymas išsakyti vertybių prioritetą. Toliau, reikia tikėtis, pamatysime konkrečią LLP rinkimų programą, kuri gal bus konkreti ir atspindinti liaudies lūkesčius. Tad turėkime kantrybės, palaukime. Sėkmės darbe šiai partijai ir jos vadovybei.

 18. Milda says:

  Kiek paskaitau komentarus tai vis skundžiamasi, jog nėra už ką balsuoti, nes visos partijos per 26 metus, valdžiusios Lietuvą yra nepatikimos ar susikompromitavusios.Į seimo rinkimus Liaudies partija eina partija su savo programa, naujais pasiūlymais, matymu kaip mes visi gyvensim ar tik egzistuosim Lietuvoje. Iš gerb. K.Prunskienės įkurtos partijos paimtas tik pavadinimas, o jūs lygioje vietoje ieškote sąsajų.Vietoje to, kad paskaitytumėte ką siūlo Rolandas Paulauskas iš karto mėtomi akmenys. Juokingi jūs tautiečiai ir manau, jog patys sau esate priešai. Jūsų valia rinktis, tik iš didelio mėsos katilo , neišsirinkit uodegos :) kas įrodyta ne kartą nuo 1993metų, o po rinkimų neverkit jog niekas nepasikeitė ir vėl tie patys sėdi seime.
  Dėl „Napaleono komplekso“ klystate 100%, nes nežinome kaip veiksmas toliau vystysis. Durys neuždaros, besk ir bus atidaryta. Dėl pirmumo… kai rinkimų įstatymu leidžiama reitinguoti ir kandidatai yra reitinguojami, Nr. eilė nieko nebesako. Būna į priekį iškelia ir iš 15 vietos.Ir dar kiek suprantu Birželio 3 grupė net nekėlė sau tokio uždavinio eiti į rinkimus, o ir nebūtų galėjusi eiti į rinkimus, nes tai ne partija. Šiaip ar kitaip jie turėjo galimybę pasirinkti partiją su kuria eitų į rinkimus. Jų pasirinkimas gerbtinas ir ne mums spręsti dėl to. Dėl vienijimosi…taip be abejonės būtų geriau jei būtų kartu. Du stiprūs vyrai kartu , Nepriklausomybės akto signatarai jėga, bet yra kaip yra. Kažkodėl neapleidžia mintis, jog jų bijomasi ir kai kurie komentarai parašyti iš „baimės“. Apie kokią baimę rašau patys suprantat. Prieš kritikuodami, ieškodami kabliukų pažvelkit į veidrodį ir pasakykit sau ką konkrečiai patys galėtumėte pasiūlyti, jei jūsų netenkina esama padėtis ir nusiraminsit. Paverkšlenkit komentaruose ir eikit šieno paravėti.Jei tenkina, kalbų nėra, tik gili užuojauta. Man asmeniškai šios partijos idėjos, matymo laukas ateičiai yra priimtinas ir manau balsuosiu už šią partiją.

 19. saul says:

  Uz sia partija balsuos visa Lietuva.Du isdidus vyrai,kaip raso Milda,gali viska pakeisti.Vienas tusciu saliu „aidinnimo“meistras,kitas „pirstu grumojimo cempionas“.Viskas pasimatys per rinkimus.As manu,kad nera siai partijai jaokiiu sansu islysti i seima.Bet,kadangi,sio garbaus portalo…..simtatukstanciniai komentatoriai mano kitaip…palauksime realiu rezultatu :) Nepasimirso dar ir cia ,neseniai,buves propogavimas kandidatu i prezidentus (as cia kalbu apie Puteikio ir Ropes propogavimo kracha)Ir jokiu cia baimiu nera-yra….visiska ramybe ir pasitikejimas Lietuvos pilieciu pasirinkimu,Nors cia bandoma priklijuoti rinkejams….bandos etikete,jie parodo savo branduma.Si partija,mano protu,gaus apie 2% palaikyma.Net lenkai nebalsuos,nes si partija neapgalvotai pasirinko….pavadinima,kuriame yra zodis Lietuva.Penktakoloniam siulyciau nepasimesti ir nesiskaldyti.Jau geriau propoguokite Lietuvos Lenku partija-ta turi daugiau sansu. :)

 20. >saul says:

  Du komentarai prie straipsnio įrodo, kad esi labai suinteresuotas (a) apdergti.

  Prie stulpo kabinėtis nėra nuodėmė, bet didelis noras kabintis prie partijos pavadinimo įrodo, kad esi tik besmegenis ir tiek :) galimai ne lietuvis, bet europietis ir dar beraštis. Neteko sutikti lietuvaičio bijančio žodžio LIETUVA -tu pirmas.

  Pažiūrėsim kai stogą dėsim, bet labai norėčiau, kad konservatoriai negautų nei 2%.Sėkmės pasirinkime.

 21. Panzer says:

  Priviso sarmatuose tauškaliu, šneka, kad šnekėti ir įsivaizduoja,kad proto bokštai. Darosi priimta nekreipti dėmesio į komedijantus, bet jie formuoja nuomone, net politikoje dedasi išmanantys. Mažiau reiktų kreipti dėmesį, nes labai jau užkabinti jaučiasi…
  Žmonės sau,o politikai sau, visada taip buvo, valdžia ne žmonėms padėti eina, o savo reikalus tvarkytis, bet būtų malonu, kad bent netrukdytų gyventi. Konservatoriai braunasi į valdžiai visais įmanomais būdais, o daukantisku trubadūrų ir karo propaguotojų pateks į valdžią, kažko įdomu darosi, kodėl trūks plyš nori papulti, kad net prezidentinė įsikišo savo raginimais balsuoti, matyt dideli pinigai kapsi iš karo eskalavimo,o gal spės ir karstą karą įžiebti. Jei jau ginklai sužvanges, būtų malonu visus trubadūrus pirmose eilėse matyti pučiančius savo dudeles…

 22. valstybe-monopolija says:

  ko valstybe galetu pasimokyti is visu nekenciamos ‘monopolijos’?Ogi paciai tapti monopolija,kur tenkinami savi interesai ir kur zodelis ‘demokratija’ butu,lyg keiksmazodis.Kai paziuri i zmogaus organizma ir kaip jis veikia-niekur nerandu ‘demoktatijos’-atsiprasau uz nusikeikima…

 23. Gerai,bet says:

  Gaila, kad nesujungė savo jėgas su jau dabar Lietuvos Laisvės Kovos už Lietuvą sąjungos pirmininku Zigmu Vaišvila. Nes dabar neaišku už ką balsuoti: ir tas, ir anas labai gerbiami Lietuvos signatarai, patriotai. Gaila, kad balsai skils į 2 dalis ir gali net 5 proc. barjero nepasiekti.

 24. Mindaugas says:

  Štai ką aš manau. Visa tai tik rinkimų cirkas, kuriame kapitalo partijos – konservatoriai/liberalai/socdemai, – bei jų pakalikai, liaudies mulkintojai – visokie b3, nacionaliniai interesantai, paulauskininkai, tautininkai, nacionalistų – gaujos, agituoja už „liberalią demokratiją, laisvą rinką, liberalias vertybes, nacionalines valstybes globalios buržuazijos orbitoje“ , – visos jos siekia išsaugoti buržuazinių išnaudotojų privilegijas, galimybę apiplėšinėti silpnus, susiskaldžiusius, susipriešinusius darbininkus, žemės ūkio darbuotojus, valstybės tarnautojus mažos grupelės parazitų naudai….todėl neverta jais tikėti…

 25. as says:

  Manau geras partijos partijos šūkis- ne mums reikia jūsų, o jums mūsų!

 26. Algirdas Minkauskas says:

  >as. Va va, ypač turint minty tai kaip mes vis dar kažko iš vyriausybės prašom, reikalaujam ir panašiai. Va jeigu nustotume iš jos kažko prašyt ar reikalaut, tačiau nebekreiptume į ją jokio dėmesio, tada ir pasimatytų kuriems kurių labiau reikia :)) Oi kaip greit pasimatytų, po pirmųjų nesumokėtų mokesčių ne kurie veikėjai pajaustų kur batai spaudžia. Akimirksniu būtų aišku kas yra koks.

 27. Ec says:

  Algirdai, Didžioji dauguma mokesčių mokėtojų yra samdiniai, o mokesčius už juos sumoka darbdaviai, jie mokesčių nemokėti tiesiog negali. O darbdaviams (didžiajai daliai) tokia valdžia, stumianti naują darbo kodeksą, yra naudinga. O ir kiekvienas,, einantis į parduotuvę, yra papildomų mokesčių mokėtojas.

 28. Algirdas Minkauskas says:

  >Ec Turėdamas prieš save dėlionę iš 1000 gabalėlių aš ją dėlioti visada pradedu nuo lengviausios dalies, o Jūs kaip? Yra dar žemės mokesčiai, PSD mokestis, NT mokestis, ir dar visa galybė kitų. Meskim lauk bankų korteles, kolektyviai verskim darbdavius mokėti algas tik grynais, atsisakykim visokių rūšių draudimų, kaip įmanydami palaikykim šešėlyje besisukančius žemdirbius pirkdami jų išaugintas daržoves bei mėsą, kur tik įmanoma ir kiek tik įmanoma stenkimės maisto užsiauginti patys… . Jeigu tik yra galimybė save išlaikyti dirbant šešėlyje ir nemokant jokių mokesčių būtinai taip ir padarykim. Jeigu tik turim kokią galimybę padėti tiems kurie darbo neturi būtinai padėkim nors kuo nors. Tikiu, kad čia išvardinau dar tikrai ne viską. Kai reikalas pribręsta žmonės patys gerai žino nuo ko pradėti, o kai bėda alsuoja į nugarą jiems jokių nurodymų jau nebereikia. Kiekvienas mūsų yra anarchistas tik ne kiekvienas dar tą suvokia. Na kokia tikimybė, kad turėdamas galimybę nemokėti kokio nors mokesčio žmogus vis tiek mokės? Tam, kad tas mokestis būtų ištaškytas šarvuočiams arba raketoms, arba mūsų plevėsoms-nutrūktgalviams vykstantiems į tolimus kraštus su žudymo priemonėmis rankose veikti biesas žino ką?

 29. Ec says:

  Algirdai, tą suprantu ir darau, bet yra pora problemų:1 didžioji dauguma to nesupranta, linkę balsuoti už alų ir visai nelinkę šviestis, jiems visa informacija per TV. 2. Jei valdžia tų mokesčių ir nesurinks, jie gali pasiskolinti sau visų mūsų vardu, ką ir daro

 30. Algirdas Minkauskas says:

  >Ec. Didžiajai daugumai dar neprišilo nes jie stipraus postūmio negavo. Tai būtų lyg koks atspirties taškas nuo kurio jau galima žvelgti toliau. Vis tik didžioji dauguma jaučia, jaučia, kad taip kaip yra dabar, negerai ir ilgai taip pat nepatrauksim. Tai ir padėkim jiems. Paskatinkim pagalvoti, galima klausimų-atsakymų būdu ar dar kaip, tik be prievartos-savarankiškai. Greitai niekas nevyksta, jeigu norite pokyčių ryt ar poryt, teks nusivilti. Netgi visiški seneliai medžius tebesodina puikiai žinodami, kad nepamatys kaip jie auga, tačiau vis tiek sodina. Tai ir mes darykim taip pat jeigu jaučiam, kad taip teisinga. Mes juk amžinosios būtybės, tik mūsų kūnai miršta, sąmonė gi-niekada.

  Dėl amžino skolinimosi aš nesutinku. Esant didžiulei skylei biudžete, netgi klastodama duomenis, valdžia jau negalėtų skolintis. Perlenkus lazdą ji, anksčiau ar vėliau, lūžta. Graikijos pavyzdys čia labai pamokantis. Ten buvo labai stipriai klastojami finansiniai duomenys (Goldman Sahs padėjo), tačiau iki to buvo einama turint sveiką biudžetą, suklastojus duomenis ekonomika dar buvo labai geros būklės ir po to dar prireikė 11 metų tam, kad Kalėdos pagaliau pasibaigtų. Mes jau dabar esam visiškam mėšle iki ausų, o gal ir giliau.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top