- Sarmatai - https://www.sarmatas.lt -

Lietuvos Pilieti, birželio 29 – referendumas – sąžinės pasisakymo metas, ateik!

paveikslėlisKreipimasis į visus sąmoningus Lietuvos piliečius, dar tebeturinčius garbę, sąžinę ir suvokimą apie tai, kas yra tikras pilietis šalyje.

Pilieti (-e),

Mūsų laukia birželio 29 -oji  – visai Lietuvai svarbių klausimų sprendimo diena – Tautos Referendumas, tavo metas, todėl nepriklausomai nuo tos pozicijos, kurios prisilaikai referendume iškeltų klausimų atžvilgiu – kviečiame jame dalyvauti ir išsakyti savo poziciją.

Daugiau nebegalime patikėti valdžiai spręsti mums visiems svarbių klausimų mūsų neatsiklausus, nes mūsų išrinkta valdžia visiškai niekuo neatsako už savo prisiimtus sprendimus. Nei teisiškai, nei morališkai. Ir mes neturime jokių įrankių jai įtakoti, išskyrus referendumo,  numatyto Konstitucijoje, galimybę.

Tampa visiškai aišku, kad niekas už mus pačius nepadarys to, kas privalu padaryti mums patiems.  O juk ir tereikia – tik ateiti ir išreikšti savo valią (kokia ji bebūtų) referendumo dieną. Jei negalite balsuoti birželio 29 dieną – pasinaudokite išankstinio balsavimo teise.

Mūsų Lietuva – vienintelė vieta, kur mes dar turime galimybę jaustis šeimininkais. Čia mūsų šaknys, mūsų namai ir mūsų šventa pareiga už šią šalį bei visus joje gyvenančius žmones. Tad ir prisiimkime tą atsakingą pareigą ir didelę garbę būti  savo krašto kūrėjais ir šeimininkais.