„Lietuvos Šeimų Sąjūdžio“ peticija palaikanti Vengrijos priimtą vaikų apsaugos įstatymą, per dvi paras surinko virš 5000 parašų

2021, 26 birželio, 18:50 | kategorija LPT | atsiliepimų dar nėra | peržiūrų 155 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Šeima

Birželio 24 dieną „Lietuvos Šeimų Sąjūdis“ paskelbė kreipimąsi į Lietuvos visuomenę ir Vengriją palaikančią peticiją, kuri yra puolama kai kurių ES šalių už siekį apginti savo Šeimas ir vaikus nuo seksualinių nusikaltėlių ir kenksmingos informacijos poveikio.

Atrodytų – šventas reikalas ginti savo visuomenės pamatus – bet gi ne! – atsiranda aiškinančių aukščiausiu politiniu ir tarpvalstybiniu lygmeniu, kad taip vengrai esą diskriminuoja seksualines mažumas, kurios, pastebėkime, nors pačios savo vaikų neturi, tačiau veržiasi dėstyti svetimiems vaikams esą „lytinio švietimo“ medžiagą, kuri pagal mūsų papročius jiems net neturėtų būti rodoma vien dėl jų amžiaus.

Vengrų parlamentas uždraudė vaikams iki 18 metų dėstyti (ir apskritai rodyti) tokio seksualizuojančio turinio medžiagą, sugriežtino bausmes seksualiniams nusikaltėliams ir įvedė dar nemažai pataisų į šeimas nuo kenksmingo informacijos poveikio ginančius įstatymus.

Dabar Vengrija puolama už tai, ką siekiame įgyvendinti mes visi savo valstybėje – Lietuvoje. Viena iš Vengrijos vaikų apsaugos įstatymo pakeitimo dalių skamba taip:

„2021 m. Įstatymas … dėl griežtesnių veiksmų prieš pedofilus nusikaltėlius ir tam tikrų vaikų apsaugos įstatymų pakeitimo“

Daugelyje Europos šalių šiandien kyla jų visuomenių judėjimai prieš valdžios politiką. Valdantieji kol kas dar stumia savo naratyvą apie multikultūralizmą, seksualinių mažumų teises ir pan, bet žmonės jau suprato, kad visos tos teisės tik tam, kad būtų uždėtas apynasris seksualinei daugumai, kad ji taptų visiškai beteise savo šalyse.

Šiandien galima lengvai apdergti valstybinę vėliavą pasiteisinus „meniniu performansu“, bet pabandykite viešai apdergti LGBT vėliavą ir tuojau būsite apkaltinti „neapykantos kurstymu dėl seksualinės orientacijos“ ar panašiai.

Lietuvos valdančioji dauguma šiandien yra atvirai remianti LGBT mažumas, net ir dalis jų pačių priklauso toms pačioms mažumoms, dažnai vietoj valstybinės vėliavos įsisega LGBT spalvų ženkliukus, fotografuojasi su LGBT vėliavos spalvų kaukėmis ir t.t. ir pan.

Lietuvos prezidentas vakar atsisakė pasirašyti 17-os ES valstybių lyderių paremtą laišką, smerkiantį Vengriją priėmus įstatymą, draudžiantį nepilnamečiams suteikti prieigą prie bet kokios medžiagos LGBTQ tema.

Šį, jo ekscelencijos, Lietuvos Respublikos Prezidento, Gitano Nausėdos žingsnį galima ir reikia vertinti, kaip paramą „Lietuvos Šeimų Sąjūdžiui“ ir jo idėjoms, Lietuvos šeimoms ir jos tradicinei visuomenei.

Tuo tarpu valdančioji dauguma ir jos paskirtas URM ministras G. Landsbergis pasirašė, tuo pasmerkdami Vengriją.

Bet jų mūsų šalyje realiai yra mažuma, laikinai užimanti valdančiosios daugumos pozicijas.

Citata iš peticijos aprašymo:

Mes, pasirašiusieji šią peticiją Lietuvos piliečiai, didžiuojamės Vengrijos visuomene dėl jos priimtų įstatymų pataisų, skirtų ginti Šeimai.

Mes patvirtiname, kad atsiribojame nuo mūsų valdančiosios daugumos, Lietuvos vardu daromų priešiškų pareiškimų ir spaudimo Vengrijai, ir teigiame, kad Vengrija šiandien yra mums pavyzdys to, kaip valstybė turi ginti Šeimą ir jos vertybes.

Ši peticija su mūsų visų parašais bus perduota Vengrijos ambasadoriui kaip Lietuvos visuomenės palaikymo Vengrijai ženklas, perduota ES parlamentui, išplatinta prieinamais informaciniais kanalais ES valstybėse narėse.

2021-06-28, 14:10 val. peticiją pasirašė 6 140 žmonių.

2021-06-27, 08:00 val. peticiją pasirašė 5 440 žmonių.

2021-06-26, 18:40 val. peticiją pasirašė 5 200 žmonių.

P.S. Dėmesio – pasirašantieji nepamirškite jog užpildę peticijos formą turite prisijungti prie savo pašto ir paspausti atsiųstą patvirtinimo nuorodą, kitaip balsas nebus įskaitytas.

Šiai dienai peticijos nuoroda Facebooke yra pasidalinta net 13 562 kartus, kai tuo tarpu užskaitytų parašų tik apie 5 200.

Būkime atidesni.

Peticijos adresas: https://www.peticijos.com/signatures/seimos-sajudis-peticija_skirta_palaikyti_vengrijai…

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top