Lukašenka: Konflikto su NATO atveju stosime į mūšį kartu su Rusija

2016, 7 birželio, 20:59 | kategorija Ideologija | atsiliepimų (26) | peržiūrų 1 067 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

belta.by

Aleksandras Lukašenka

Baltarusija ir Rusija adekvačiai reaguoja į NATO pajėgų stiprinimą Sąjunginės valstybės pasienyje. Kaip praneša BELTA, apie tai pareiškė Aleksandras Lukašenka aukščiausių valstybės finansinės kontrolės organų vadovų Tarybos – NVS narių, susirinkime.

„Rusijos pusė dažnai kalba apie tai, jog Rusijos pasienyje skleidžiamos naujos NATO pajėgos. Reikia pastebėti, jog pirmiausia – tai mūsų pasienyje, Baltarusijos pasienyje. Mes tą matome ir be triukšmo, be šūkavimų imamės adekvačių priemonių, – pabrėžė Lukašenka.

Baltarusijos prezidentas pastebėjo, jog jis mato, kad ir Rusijos vadovybė šiandien veikia atitinkamai taip pat, kadangi šalys turi bendrą ginkluotųjų pajėgų grupuotę, kuri užtikrina ir Baltarusijos ir Rusijos saugumą.

„Ir šios grupuotės pagrindas – baltarusių kariuomenės daliniai. Konflikto atveju jie pirmieji stos į mūšį ir neužilgo čia bus pritraukti kariniai daliniai, dislokuoti Rusijos Federacijos vakaruose.

Mes to neslepiame nuo savo vakarų, nei tai kolegų, nei tai partnerių, nei tai priešininkų. Jie puikiai žino mūsų susitarimus su Rusija“, – pridėjo Lukašenka. video

infa.lt

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 26

 1. albinas says:

  Vėl pi-derliandija sankcijas uždės Batiuškai. 

 2. saul says:

  Sunku Batkai,oi,kaip sunku laviruoti tarp rytu ir vakaru.Negales juk visa gyvenima skolintis pinigeliu is visu,o ir itikti abiem pusems darosi vis sunkiau.Galu gale juk,visvien,tures ateiti i Baltarusija rinkos ekonomika-kiek ilgai jie ten pajegs dotuoti komunalines paslaugas ir energetiniu resursu kaina.Supranta „tevelis“ dar ir ta dalyka,su kuria puse ta karine konfrontacija yra realesne.,tik nieko negali padaryti-per giliai sedi pas rusus kiseneje.o ka jau ir kalbeti,apie savo kedes islaikyma.

 3. Stasys says:

  Šaunuolis Lukašenka, kad neslepia nuo Pasaulio žandaro ir jo šunaujos, nei tai kolegų, nei tai partnerių, nei tai priešininkų, kad konflikto atveju batarusai be triukšmo, be šūkavimų pirmieji stos į mūšį ir neužilgo į Baltarusiją bus pritraukti kariniai daliniai, dislokuoti Rusijos Federacijos vakaruose.

 4. Algimantas says:

  Mačiau SSSR žlugimą, pamenu to meto atmosferą. Tikrai buvo unikalus momentas nes visas pasaulis siekė taikos ir Rusijos agresija, kurioje nukentėjo kelios dešimtys žmonių tikrai atrodė labai brutali. Pasaulyje vyravo taikos siekimo nuotaikos. Esant dabartinėms militaristinėms nuotaikoms mūsų kelios dešimtys aukų, Sirijos, Ukrainos ir ne tik jų, fone atrodytų nevertos dėmesio. Mane stebina ne tik žurnalistų, bet ir komentatorių bukas noras kariauti su Rusija, vaizdavimas būsimo karo kaip neišvengiamybės…. Ir jau mes turime susitaikyti su tokia gresiančia ateitimi? Ar suvokia tokie komentatoriai, kas yra karas ir kas laukia žmonių atsidūrusių karo zonoje?

 5. Panzer says:

  Lukašenka turi, šiek tiek sveiko proto, nes jei nori valdyti, o ne būti valdomas, turi bendradarbiauti su Rusija ir būti reikalingi vienas kitam. Ukrainos pavyzdys,matyt, nelabai patiko Lukašenkai, o ir baltarusiai kažin ar nori ukrainiečių likimo.
  Buvo priimta Tarybų Sąjunga vadinti kreivų veidrodžių šalimi, bet tai ką matau dabar vakaruose, nebetelpa į jokius rėmus. Visas mūsų gyvenimas tai kažkieno pelnas, TTIP sutartis tai ekonomikos modelis, kas laukia. Seksualiniai iškrypimai žalingi valstybei, nes tokios šeimos neturi vaikų ir net gadina esamus augindami savo ligotose šeimose. Dar niekada žmonija nebuvo taip išduota, apgauta ir išnaudojama, net patys to nežinodami. Jeigu būtų karas, tai geriau kad neliktų nieko, neverti žmonės gyventi už savo darbelius…

 6. Arhikles Salvador says:

  NATO pasol von! Uz laisva ir nepriklausoma Lietuva!

 7. Albina Šimkus says:

  Algimantai, visiškai pačiam pritariu, nes patirtis ta pati. Problema tame, jog pagrindiniai karo kurstytojai vargu bau ar patirs jo baisumus. Jie sėdės saugiuose bunkeriuose arba „vyriasybė emigracijoje“ ir toliau lapnos ikrus užgerdami wiskiu. Visi karo baisumai ir nepritekliai yra skirti mums.

 8. Gojus says:

  Algimantai -> nu kaip sunku paties skiedalus skaityt. Baisu. Tamstos pavyzdys turėtų skatinti nomenklatūrininkus didinti zombinimo per TV intensyvumą, nes pasirodo tai veikia. Štai tamsta – programa suveikė – TV dėžė suformavo politinei linijai tinkamą nuomonę.
  Ką tamsta skiedi apie TSRS žlugimą. Aš beje jos nelaikau irgi jokiu gėriu, bet ką tu čia skiedi apie kažkokią Rusijos agresiją…. Kokią agresiją? Aš lygiai taip pat pamenu, kad po Žalgirio pergalių tauta pradėjo kilt. Pirmą kartą buvo leista susirinkt ne gegužės 1-osios ir lapkričio 7-osios proga. Ir -žmonės rinkosi visokiomis progomis. TSRS laikais lietuvybė – priešingai nei dabar – buvo puoselėjama. Visi šoko ir dainavo, kiekviena mokykla ir darbovietė turėjo savo tautinį muzikos kolektyvą. Buvo skaitomi lietuvių autoriai ir pan. Štai ta banga ir išėjo į susirinkimus gatvėse. Priešingai nei Bubilius per sausio 16-ą, tada niekas nešaudė ir nerėkė, kad čia iš kaimų autobusais narkomanus suvežė. Ir kai prasidėjo masinė paminklų griovimo isterija, natrūralu, kad griaunamiesiems veiksmams valdžia negali leisti įsisiūbuoti. Deje tokios technikos kaip pas Bubulių arsenale naujai užsakytos vandens patrankos, šarvuoti džipai, guminės kulkos, elektrošokai, video fiksavimas, kad perduot antstoliams nebuvo. Kareiviai buvo išvaryti prižiūrėti tvarkos su tuo ką turi – kalašnikovai ir tankai. Kitko nebuvo. Pats pamenu kaip ikaušę studentai laipiodavoma ant tankų, gąsdindavos ir taip įsibauginusius kareivukus, neturinčius jokių konkrečių instrukcijų. ir taip gal pusę metų.
  Mes – natūralu – juos apšaukdavom, nes mat agresoriai, o jie išsigandę lysdavo į tanką užsidaryt.
  Bet štai atmosfera pradėjo kaist. Landzbergio bendražygė uzurpuojant valdžią iš tautos, kunigaikštienė Prunskienė, pranešė, kad ministrų kabinetas matai pakelia maisto kainas. Žmonės puolė į siteriją ir reikalavo pakelti ir algas (tada visi dirbdavo) ir pensijas. Prunskienė pareiškė, kad tik po kelių mėnesių, kaip inigų surinks į biudžetą. Tauta gatvėse pradėjo reikalaut Lietuviško ministrų kabineto, kad atšauktų sprendimą. Atmosfera kaito. Kas tuo metu turėjo tvarką užtikrint gatvėse? Nu taip – milicija ir kariuomenė. Bet susibūrimams neperaugant į konfliktą, Landzbergis nutarė dar labiau pakaitint atmosferą – juk visi pamenam įdomiausią istorijos dalį, kurią dartės gailisi paleidę į viešumą Lęndzbergio chebra (nors sugeba nudusinti kaip ir Lęndzbergio ar Adamkaus bylą). Istoriją kaip chaki sunkvežimiais į parlamentą naktį būdavo vežami pagaliai ir kraunami taip, kad rusų armija matytų. Negana to kad krovė, bet dar ir po seimo stogą pradėjo su pagaliais vaikščiot, demonstruotis rusams kaip čia Lietuviai ginkluojasi. Na štai ir išprovokavo pašaudymą į orą. Bet juk Landzbergio toks tikslas ir buvo. Tada seime (artimieji pasakojo) net Prunckienė išsigando, kad po sausio aukų Lęndzbergis negąli pasitenkinimo šypsenos nuslėpt. Išdavė mus Lietuvių valdžią uzurpavusi klika. Esta su saviškiais pasielgė kur kas kultūringiau – tą patį rezultatą pasiekė be jokių mirčių. Rygoje, ten kur buvo Vakarinės apygardos štabas ir miestas pilnai militarizuotas, net ten aukų nebuvo, bet keletos atsitiktinių, kaip kad po Krymo referendumo… Po 3 metų nuo tų įvykių beje ta agresyvioji Rusija pilnut pilnutėliai išvedė savo kariuomenę iš Lietuvos… Tad ką tu skiedi Algimantai – eik įsikungsi TV3 ir LNK, pasiskaityk Delfį – Lietuvos politinei linijai manau dar bus ką veikti su tavo pažiūromis – juk artėja tas laikas kai turėsi skūst lietuvišku papratimu savo kaimynus ir artimus irgi mus, šio saito komentuotojus… Kol kas nereikia, nes Lietuva Sibiro neturi, bet gal suras būdą kur išsiųsti nelojalius, gal suras – juk taip reikia…

  Tu kaip supranti mano komentaras yra baudžiamas pagal LR BK straipsnį už „SOvietinių nusikaltimų neigimą“. Žėk būk atidus – nesuklysk. Tau neleista kitaip pasisakyti ir mąstyti, nes ir tu gali pakliūt po BK!!!

 9. pestininkas says:

  Tu čia gojau gerai aprašei epochos pabaiga,bet nekaišiok čia kėkviėnam tu delfiu su tv3,ne visi čia glušai kaip tau atrodo gal!

 10. konkurencijos nėra says:

  Gojus

  Įsigilink į Algimanto komentarą…

 11. saul says:

  Gojams ,kurie vis veblena apie karo neisvengiamuma ir pateisina visas prievartos ir „ginklai pirma visko“politika…..vertetu 10 kartu perskaityti Algimanto komentara( net savimi negaliu patiketi,kad tai parasiau),kuriame matosi tikras ,o ne butaforinis,taikos troskimas.Lai nepergyvana gojai…uz savo akivaizdu Sovietu agresijos neigimo baudziamumo galimybe,o geriau pagalvoja,kodel ta armija vadiname okupacine.Nepaneigsite,kad Sovietu armija palikdama Lietuva ,issiveze visa technika ir…gyvaji kontingenta.Jei ji butu neokupacine ,o sava,musiske,visa karine technika turejo likti cia.Tuo labjau,kad Lietuvos pilieciai savo mekosciais….uz ja ir patys buvo sumokeja.Kai kurie,cia komentuojantys …stipriai ilgisi anos,rusiskosios valdzios,snypzdami ant Lietuvos nepriklausomybes.Aisku,dauguma ju…turi rusiskas saknis.Tas jauciasi ju minciu isdestyme,ir rusisku zodiu ir posakiu vertime is rusu kalbos.Sie individai pasizymi ypatingu JAV,ES,NATO ir vakarietisku vertybiu neigimu ir niekinimu.Revansistinis budas,zvanginimas ginklais,visapusiskas RF isaukstinimas taip ir tryksta is ju pasisakymu.

 12. fėlka says:

  gòjus ir yra gòjus…..

 13. Myndė says:

  Algimantai, tavo poste yra „SSSR“, „Ukraina“, „Sirija“ ir „Rusija“. Nemanai, kad labai trūksta dar vieno pavadinimo, nes dabar tai viskas labai aukštyn kojom?

 14. pestininkas says:

  Taigi batka kiėtas!,pa kol kas,jis taip pat stovi eilėje,kokioje kas turi smegenis supras!,Tiėms kas idealizuoja batkos santvarka užduodu klausima,ko tiėk pilna ypač savaitgaliais Vilniuj priė akropolio ir kitu dideliu pc automobiliu su by numeriais?,Ar kalbėjot kas nors su baltarusais?Aš kalbėjau ir ne karta,daug kas pasakojo kad paskutiniu metu ju pramonė stipriai traukiasi,mažėja darbu,taip kad nelinksmi laikai ir ten ateina.O dėl karo tai kaip jau rašiau dabar visu valstybiu valdžios ruošia namu darbus šeimininkams,siundo savo liaudis viėnus ant kitu.Viskas prasideda nuo propagandos,tai galingas ginklas ir iš komentaru matosi jau viskas beveik paruošta,žmonės sukiršinti nes kiėkviėnas stengiasi irodyt kažkokias savo tiėsas,o juk tiėsa viėna!Vat tik interpretatoriu marios,ir viėni už usa kiti už rf,o kas gi už LIĖTUVĄ stovės?Juk Jinai viėna mums duota?

 15. Panzer says:

  Po šiandieninės prezidentės kalbos aiškiai matosi, kad pagrindinis partijų tikslas patekti į valdžią, net su prezidentės pagalba. Prezidentė netiesiogiai parodė kad liepia balsuoti už konservatorius, visas partijas išpeikė lyg nuvedant rinkėjus į konservatorių rankas. Daug šnekame apie nieką, nes ateina dar blogesni laikai, buvo pasakyta kad ginklavimasis tęsis…

 16. Mindaugas says:

  Palaikau Lukašenką. Laikas baigti laviruoti ir pasirinkti savo pusę.
  Su Rusija ateitis, su Vakarais-degradacija ir išnykimas (ką ir matome Lietuvoje). Gojui: Teisybę parašėte, pritariu. Tik neverta leistis į diskusijas su visokiais Algimantais, saul ir kitais pseudo patriotiniais veikėjais. Tegu gyvena savo patriotinėse, pseodo taikos iliuzijose. Vis vien, anksčiau, ar vėliau, bus permalti kapitalistinio globalizmo girnų.

 17. Mindaugas says:

  saul: O kokia kariuomenė dabar trypia Lietuvos žemelę? Atsakyk, liberaste, užsidėjęs pseudo patrioto togą? Nejau nesupranti, kur yra tempiama Lietuva, vadovaujama išverstaskūrių, tavo dievinamų imperialistų? Mane visada stebino tokio tipo asmenų, kaip tamsta, dviveidiškumas.

 18. saul says:

  Mondovgeli nesinervuok penktakoloni.Musu armija ,musu!!!Mes esame NATO salis!!!Taigi,pas mus musu kariuomene ir musu sajungininku,kuriuos musu dauguma pasirinko.Normalu.O tu noretum,kad musu zeme dar vis tryptu roSSijos kariuomene,kuri …su trumpa pertrauka cia buvo nuo paskutinio Zecpospolitos padalinimo(su trumpa tarpukario pertrauka).Aisku,kad tu palaikai Lukosenka .Ir Putina tu palaikai.Viska tu palaikai,kas susije su roSSieja.O apie mano patriotizma…. ne tau jau spresti, komuniste-utoPiste.Ir kuom gi pasireiskia mano dviveidiskumas?Gal tame ,kad mano prosenelius dar caro valdzia isveze i sibirus uz knygnesyste ir lietuvyste? O gal del to,kad Ju vaikams sugryzus i Nepriklausoma Lietuva 1920 …po 2WW vel juos ruSSai isveze ten pat.Prastas ,mindovgeli, tavo tikejimas.Prasti ir tavo dievai.Marksas.Stalinas arba tamstos, visur propoguojamas ir cituojamas Leninas( pastarasis tai ,visai,juokingas DDD )Tarp kitko…Tokiu isverstaskuriu,kaip komunistai,tai pasaulis nemate.Nemate pasaulis ir didesniu zmogzudziu ir isverstaskuriu uz komunistus.Jie savo salies zmones zude ir uzkasinejo KLODAIS.Dar iki 2WW Leninas su Stalinu iszude apie 50mln CCCP gyventoju ,jei iskaiciuosi proletariato diktaturos laikus,Sibiro inustrializacijos politikos aukas( ten dirbo ir mire isskirtinai konclageriu kaliniai ir istremtieji,Holodoma ,prieskariniu kariskiu valymus.Kitaip nebuvo ir kitose,komunistu valdomose pasaulio salyse,tokiose,kaip visokios Kombodzos ar Lotynu Amerikos salys.Kur komunistai-ten teroras ,zudymai ir melas.Taip,kad jau nevesk tu mus i savo „Sviesuji rytoju“-mes ten jau buvome.O ir aplamai,tai…nebeliko tu, komunistiniu saliu,kada subyrejo komunizmo lopsys CCCP.Gali,aisku,tu dar pamineti Siaures Koreja ar Kinija,kuri isverstaskuriskai nutolo nuo savo utopiniu dogmu, nespeja keisti savo istatymus,vardan pelno.Suprantu,kad tau imponavo CCCP laikais buvusiu KGBistu,nomenklaturininku ir kito „lovio seimininku“ isverstaskuriskas vapaliojimas apie lygybe,bet tik jiems skirtas parduotuves,vilas ir kitokias privilegijas.Prasti tavo dievai ir ziaurus.Niekas jau jais nebetiki.Ir tavuosius stabus jau ,beveik,visur nuverte,o ypac tavojo megiamiausiojo …Lenino.Kiek nori gali dar jais kliedeti…tik,kad jau labai juokingai atrodai.Patyliukais juokiasi is tavesnet tavo didziausi apolegetai Sarmatuose.Ale ka as cia nusisnekejau.Kokiuose dar cia Sarmatuose.Tu net ,savo mylimoje.roSSiejoje butai visu isjuoktas su tokiomis nesamonemis.Man ,nuosirziai,taves gaila mindovgeli.

 19. Mindaugas says:

  saul: nuoširdžiai ačiū tamstai už rūpestį. Pasiskaičiau jūsų prirašinėtas fantazijas ir kliedesius ir net linksmiau pasidarė….nieko nekomentuosiu, nes tokiems užzombintiems individams blaivus mąstymas nebūdingas, tik parašysiu, kad istorija sukasi ratu. Tai, ką jūs čia keikiate, taip landzberginiams chamams,stovintiems po šiaudinio landsbergietiško patriotizmo vėliavėlėmis, būdingu stiliumi, tik parodo visišką reikalo neišmanymą ir pasimetimą laike ir erdvėje…

 20. saul says:

  Be komentaru…nes paneigti to,ka parasiau neimanoma .Maloniu Jums viziju DDD

 21. Svetimas says:

  Nediskutuokit su tuo (saul)jis gi vargsas rusofobas.Prasau jusu visu.

 22. to Svetimas says:

  Siaip tai  siulyciau nediskutuoti su mindaugeliu, nes nuo jo ‘komentaru’ net pykina jau, dauguma.

 23. pestininkas says:

  Vat skaičiau kadaise knyga apiė suomiu Manerheima,ir istrygo man atminty toks ten aprašytas faktas,kai suomija užpuolė tsrs,tai tėvynės i viėna barikadu puse stojo gint ir komunistai ir vakariėtišku pažiuru piliėčiai!O pas mus butu atvirkščiai,juk mindaugas rašė kažkur kad laukia rf kariu musu krašte,tas liudniausia!Aš asmeniškai nesidžiaugiu ir nato pajėgom pas mus nes labai abejoju ar atstovėtu priėš rf pajėgas?Manau kad (nes žynau)eilini karta pas mus ira išplaunami pinigai skirti kariuomenej,ir realiai jiė nepanaudojami kam skirti,gal koks 10% tik,kilus realiėms karo veiksmams paaiškėtu kad net šaudmenu nėra pakankamai,manau 5kolona dirba savo darba!Ir dar karta mindaugui noriu palinkėt sveiko proto klijuojant bet kam lanzbergistu etikėtes!Kas žyno,gal sulauksim dar Tautos tribunolo visiėms šitiėms demokratams kuriė mus veda i susinaikinima!

 24. Svetimas says:

  Kokie krasto gyventojao tokia ir valdzia…Man nereikia svetimu kariu mano zemeje…..Bet kol durniu salis tol ji durniu valdoma..

 25. Svetimam says:

  Taip, visokie SSauliai pasiruose batus (ir ne tik..) atejunams nulaizyti, tai valdzia tik patenkina vakarieciams besimeldzianciu aborigenu troskimus. Del ju  saugumo ir geroves, suprantama… LOL

 26. Mindaugas says:

  to svetimam. Tai kad visais laikais tokių žmonių buvo, yra ir bus. Baisiausia tai, kad toks tipažas neturi jokių principų…
  pestininkui: kur aš rašiau, kad laukiu Rusijos karių? Kvailystę parašėte, ne kitaip. Rusiją matau kaip ištikimą Lietuvos sąjugininkę. Na, apie tribunolą, jūs teisus. Tik kad jie jokie ne demokratai, pats žinote, kas jie tokie.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top