Marvinas Johnas Heemeyeris: man nereikia jūsų primetamo gyvenimo

2015, 9 birželio, 1:06 | kategorija Realybė | atsiliepimų (5) | peržiūrų 933 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Marvinas Johnas Heemeyeris, suvirintojas, automobilių duslintuvų parduotuvės ir jų remonto dirbtuvių savininkas Kolorado valstijoje Granby miestelyje, praeityje JAV aerodromo technikas ir karo Vietname veteranas.

paveikslėlisPo ilgo konflikto su kompanija Mountain Park (cemento gamykla) dėl teritorijos, kurioje buvo jo dirbtuvės, padengė šarvais savo buldozerį Komatsu D355A-3 ir sugriovė 13 administracinių pastatų (tame tarpe visus pastatus priklausiusius cemento gamyklai), po ko, kai užgeso jo buldozerio variklis, nusišovė.

Šis įvykis žinomas MIP kaip „Marvino Heemeyerio karas“, o jo buldozeris – kaip KillDozer’is (buldozeris žudikas)

Bendras nuostolio suma miestui sudarė 7 mln dolerių, o kompanijos Mountain Park gamyklai – apie 2 mln dolerių. Išskyrus patį Marviną, kitų nukentėjusių nebuvo.

Detalės

2001 metais, miesto plėtros komisija ir valdžia patvirtino cemento gamyklos statybą. Marvinas nesėkmingai bandė apskųsti šį sprendimą. Daugelį metų jis naudojosi šalia esančiu sklypu, kad galėtų privažiuoti prie savo automobilinių duslintuvų parduotuvės ir jų remonto dirbtuvių. Cemento gamyklos plėtimasis atėmė iš jo šią galimybę. Be to, miesto valdžia nubaudė Marviną 2,5 tūkstančio dolerių bauda už „įvairius pažeidimus“, įskaitant „talpas su nešvarumais teritorijoje neprijungtoje prie miesto kanalizacijos“. Heemeyeriui nebuvo suteiktas leidimas kirsti 2,4 metro cemento gamyklos teritorijos tokiam prijungimui prie kanalizacijos.

Jis pardavė savo verslą ir turtą keletą mėnesių prieš minimus įvykius, o dar prieš porą metų jis buvo įsigijęs buldozerį, kad su jo pagalba pasidarytų kelią iki savo parduotuvės, tačiau miesto valdžia jam to kelio pasidaryti neleido.

Pusantrų metų buvo rengiamas buldozeris su šarvuota kabina. Kai kuriose vietose kabinos šarvų storis siekė 30 cm. Jis buvo sudarytas iš kelių sluoksnių plieno lakštų su cemento tarpais. Saugojo nuo kulkų ir sprogmenų. Trys sprogimai ir daugiau nei 200 kulkų praktiškai nepadarė kabinai jokios žalos.

Dėl geresnio matomumo buldozeris buvo aprūpintas keliomis vaizdo kameromis,Killdozer - paveikslėlis prijungtomis prie dviejų ekranų kabinoje. Kamerų objektyvai buvo apsaugoti 7 centimetrų storio kulkų nepramušamu plastiku. Ventiliatoriai ir kondicionierius palaikė reikiamą temperatūrą kabinoje, o suspausto oro pagalba buvo galima nupūsti dulkes nuo video-kamerų objektyvų.

Beveik hermetiškoje kabinoje buvo vandens ir maisto atsargų. Marvinas nesiruošė palikti kabinos po to, kai į ją pateko – liukas buvo užtaisytas aklinai.

Be visų šių pakitimų buldozeryje buvo nemažai ginklų, – šautuvas Barret M82, karabinas Ruger AC556, pistoletas Kel-Tec P11 ir revolveris Magnum, kuriuos Marvinas laikė gynybai.

Atpildas

2004 metų birželio 4 dieną, Heemeyeris išvarė savo šarvuotą buldozerį per savo parduotuvės sieną, tada pravarė per cemento gamyklą, administracijos pastatą (Town Hall), vietos laikraščio redakciją, Buvusio teisėjo našlės namą ir kitus. Visų sumaitotų namų savininkai buvo taip ar kitaip susiję su konfliktu dėl žemės sklypo priklausiusio Marvinui. Po to, kai dėl pramušto buldozerio radiatoriaus jam užkalė ir sustojo variklis, Marvinas padarė vienintelį šūvį į žmogų – į patį save.

„Aš paaukosiu savo gyvenimą, paaukosiu savo varganą ateitį, kuriai jūs pasmerkėte mane, kad parodyčiau: – jūs pasielgėte neteisingai“. Tai pasakė Marvinas Johnas Heemeyeris, nenorėjęs priimti jam primetamo gyvenimo.

Video siužetas, nufilmuotas iš policijos malūnsparnio

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 5

 1. Ec says:

  Kietas bet vienas prieš daug silpnų niekšų.

 2. Joris says:

  jei nebūtų nusišovęs, tai būtų užtasę po teismus. Bet jei taip, tai jam likus gyvam, atgarsis būtų buvęs didesnis. Gaila, bet kovoti iki galo neįstengė – nusišauti, tai toks primestas stereotipas… padarė nuostolio, bet dar reikėjo iki galo atstovėti savo poziją – juk vistiek prarasti neturėjo ko.

 3. Nu jo says:

  Jau geriau pačiam nusišauti, nei kad nušautų kopai ir visam pasauliui rėktų, kokį niekšą nukovė….

 4. Dovydas says:

  pritariu Nu jo… Teisminio proceso metu MIP būtų jo vardą suteršę, paversdami eiliniu psichopatu ekshibicionistu pedofilu ir t.t….

 5. Panzer says:

  Žmogų ispaude į kampą, nebuvo kas palaikytų žmogaus, nes kai tu vienas ir nepaklusti sistemai tave sunaikina kaip brokuotą (narkomanas,alkoholikas, pedofilas).Mielieji,ar ne tas pats Lietuvoje, didieji verslininkai pelnosi iš neturinčių kur dingti žmogelių, nes valgyti ir vaikus auginti reikia, todėl ir dirba žmonės už 250 eurų ir tai ne kažkokie pijokeliai, o žmonės mokantys kalbas ir baigę mokslus. Rajonuose padėtis tragiška, žmonės įspausti į kampą, bet reikia kažką daryti,nuo mūsų visų veiksmų priklauso Lietuvos ateitis. VMI turi pradėti dirbti, nes žmonės įdarbinami iš biržos ir atleidžiami po pusę metų, be galimybės gauti kažką iš biržos nes neatidirbo reikiamų mėnesių gauti paramą…Gauna pinigus iš ES ir leidžia ne pagal paskirtį, grazinasi PVM sukciaudami…Atėjo laikas pradėti purtyti visus verslininkais,kurie nenori būti žmogiški su darbuotojais. Žmonės net atostoginių negauna,nes darbdaviai suranda priežastis, todėl jei jūs esate tik pasyvūs stebėtojai nesitikėkite, kad gyvenimas taps geresnis, reikia veikti ir prisiimti atsakomybę už tai kokią Lietuvą mes norime matyti!

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top