Merkel: Kai Maskva išpildys Minsko susitarimus, mes iškart atšauksime sankcijas

2016, 4 birželio, 14:34 | kategorija Ideologija | 3 komentarai | peržiūrų 327 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

faz.net

Angela Merkel

nuotrauka: REUTERS/Hannibal Hanschke

Jeigu Maskva išpildys savo prisiimtus įsipareigojimus Minsko susitarimų atžvilgiu, Vokietija čia pat atšauks antirusiškas sankcijas, pareiškė Vokietijos kanclerė Angela Merkel. „Aš palaikau palaipsnio suartėjimu tarp Rusijos ir Europos ekonominės erdvės idėją, kad to dėka pas mus atsirastų bendra ekonominė zona nuo Vladivostoko iki Lisabonos“, – cituoja jos žodžius Frankfurter Allgemeine. Tiesa, laužyti principų kanclerė nesiruošia, pastebi leidinys.

Ukrainos rytuose, palaikant Rusijai, vyksta pilietinis karas, tęsia Merkel. Tai ir tapo pradine priežastimi pritaikyti sankcijas, priminė ji, eilinį kartą kviesdama vykdyti Minsko susitarimus.

Esamu momentu Vokietija ir Prancūzija bando pasiekti tikrų paliaubų ir vietos rinkimų Ukrainos rytuose organizavimo, primena kanclerė. Rinkimų įstatymas ir jų pravedimo data taps prielaidomis Lugansko ir Donecko respublikoms gauti ypatingą statusą. Taip pat Ukraina turi atgauti prieigą prie savo pasienio su Rusija. „Jeigu šios sąlygos bus išpildytos, tai mes iškart atšauksime sankcijas“, – pareiškė Angela Merkel.

 

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarai 3

  1. Stasys says:

    Maskva jokių susitarimų nei su Merkel, nei su dar kažkuo Minske nesudarinėjo, todėl išpildyti nieko ir neketina.

  2. zzz says:

    Šita sena bestija galėtų nurodyti,kokius susitarimus Rusija turi išpildyti ir,kokius turi išpildyti Vokietija,Prancūzija ir Lenkija,kurios padėjo nuversti teisėtą prezidentą ir teisėtą vyriausybę.Rusija jokių įsipareigojimų neprisiėmė.Priimtus įsipareigojimus turi vykdyti Ukraina,bet kadangi Putinas išleido iš butelio džiną,Savčenkos pavidale,todėl jokie susitarimai nebus vykdomi.Savčenka Radoje pareiškė,kad visa Rada sėdi Titanike,kuris neria į dugną,todėl nespės išsigelbėti nei deputatai,nei žiurkės.

  3. Darius says:

    Jei teisėtas prezidentas, ir teisėta valdžia butu rupinusi savo liaudimi, ir savo valstybės gerove,o nepadėje skersa ant jos, ir skaite liaudi už „Быдла “ niekas JU, jokia vokietyja, prancuzija ar amerika, niekados nebutu nuverte.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top