NATO Švedijai ne variantas

2015, 16 birželio, 14:05 | kategorija Ideologija | 1 atsiliepimas | peržiūrų 246 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

sverigesradio.se

paveikslėis

Švedijos Riksdagas patvirtino susitarimą dėl šalies strateginės gynybos plėtros, anksčiau vyriausybės sudarytą su trimis opozicinėmis partijomis: konservatorių, krikščionių demokratų ir centro partijomis.

Susitarimas reiškia, tarp viso kitko, milijardus papildomų asignavimų į gynybos biudžetą iki 2020-ųjų ir karinių padalinių dislokavimas Gotlando saloje, o taip pat Švedijos gynybinio bendradarbiavimo su ESBO, NATO, ES ir Šiaurės Europos šalimis, ekspertizės vykdymas.

Švedijos gynybos ministras, socialdemokratas Peteris Hultkvist parlamento diskusijų metu keletą kartų pabrėžė, jog vyriausybė nesvarsto narystės NATO, kaip alternatyvaus švediškojo gynybos bendradarbiavimo varianto.

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

1 Atsiliepimas

  1. FB nerijus sk says:

    Pagal naujausia info.Sirijos Armija patiria didziulius nuostolius kovodoma su ISIL,Iranas siuncia i Sirija 15000lt kariu,USA Tyli,Europa tyli.Esme paprasta ,ES nesuinteresuota Sirijos zlugimu,todel kad Sirija yra siurblys kuris sutraukia viso pasaulio islamistus i dzichada,geriau jie tegul sirijoje pjaunasi,nei kazkur Europoje:)Dar maziau to reikia IRANUI,.Kritus Sirijai ,Iranas praranda savo dukterine grupuote ,,HESBOLLA“Kuri tiesiog bus atkirsta,toliau Iranas praranda EKSPORTO Koridoriu per Iraka i Sirijos uostus.Taigi IRANAS vienintelis sajungininkas kuris tiesiogiai dalyvaus kovose uz Sirija,Ko imsis Rusija?pastaroji siuo metu uzsiemusi ukrainos reikalais.Realiausias variantas Rusija sius naikintuvus ,nes Iranas siuolaikiniu naikintuvu neturi.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top