Naujasis pasaulis – leninizmo įtvirtinimo bastionas

2015, 13 birželio, 22:17 | kategorija Ideologija | atsiliepimų (9) | peržiūrų 475 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Erika Drungytė - paveikslėlisErika Drungytė

Šiuolaikinis pasaulis tapo nesiliaujančių karų ir kovų arena. Kai pasaulio didžiosios valstybės vėl mėgina išsaiškinti, kuri lyderiauja, kurios diktatas yra teisingesnis ir vedantis į rojų, piliečiai palikti kariauti savus karus, į kuriuos arba nekreipiama dėmesio, arba kuriuos stengiamasi numalšinti. Malšinimas ir kova su piliečiais iš tiesų yra tikrosios, globaliosios diktatūros įteisinimas, o supervalstybių susitarimas galutinai įtvirtinti žmonijos perkeitimo mechanizmus ir yra jas vienijantis faktorius. Keista tik tai, kad absoliučiu pozityvumo ženklu tapusios sąvokos „vakarietiška“ ir „demokratiška“, iš tiesų yra neomarksizmo ir leninizmo ideologijos modernioji versija, kai žodis žodin atkartojami siekiniai: visuotinė lygybė, kai nėra nei klasių, nei  nacijų, tautybių, kadangi jos natūraliai išnyksta ir egzistuoja viena pasaulinė kultūra, nei tradicinės šeimos. Tai, ką buvo pasiekęs Vladimiras Iljičius Rusijoje, buvo ir tebėra tęsiama, tik pervadinta ir įvilkta į gražesnius terminus. Dabar tai yra vadinama žmonijos pažanga, tolerancija, lygiomis teisėmis, socialiniu teisingumu etc.

Monopolinis diktatas, gresianti ekologinė, visos ekosistemos katastrofa, masinis ligų, kurių priežastis – kancerogenai ir dirbtinės cheminės medžiagos, kurių netoleruoja gyvieji organizmai, paplitimas yra tink menka dalis bėdų. Nors žmonės, kovojantys su diktatoriais (pvz., korporacija „Monsanto“), nevadinami didvyriais – jų protestus numalšina arba privati diktatoriaus kariuomenė, arba valdžia, palaikanti diktatūrą. Tačiau viešumoje tai įvardijama liberaliosios rinkos dėsniais, konkurencija, skatinančia ekonomikos vystymąsi. Glifosatai, trąšos, GMO, vėžys, bitės, sėklų bankai, ekologiniai ūkiai, gamtinė žemdirbystė – tai priežastys, pasekmės, kovos būdai, tačiau viskas palikta romėnų arenos rėmuose: gladiatorius, aprengtas geležiniais valdžios palaikymo šarvais, kovoja prieš nuogą vergą, o įsiaudrinusi ir sveiką protą praradusi minia prašo imperatoriaus nuleisti nykštį, kai kovos pabaigoje gladiatorius įremia durklą į vergo gerklę.

Ir kitame kovos lauke vaizdas panašus. Išėję į protesto mitingą už tradicinę šeimą ar prieš mažamečių lytinį švietimą piliečiai niekam neįdomūs. Už uždarų durų sprendžiami milijonų likimus lemsiantys klausimai, o burtažodžiais tampa – demokratijos įgyvendinimas, kova su homofobija, pasirinkimo laisvė ir pan. Gegužės 18 d. Rygoje buvo atidaryta Europraido atstovybė. Tą dieną Latvijos Seime buvo susirinkusi komisija į Zolitudės tragedijos tyrimo aptarimą. Komisijos posėdyje dalyvavęs katalikų bažnyčios kardinolas Janis Pujatas sakė kalbą.

Staiga jis prabilo visiems netikėta tema – apie tai, kad Europa dabar yra tokiame istoriniame etape, kai privalo pasirinkti moralinę kryptį. Ir pasakė: „Ką ir besakyti, juk net Hitlerio ir Stalino režimai nedrįso homoseksualizmo iškelti į valstybinį politinį lygmenį.“ Po šios frazės kilo sąmyšis, kardinolas buvo nutrauktas, savo kalbą privalėjo baigti ir pasišalinti iš Seimo.

Kodėl homoseksualizacija yra tokia atvira ir ryški diktatūra, kurią gina dauguma valstybių politiniu lygmeniu? Kodėl Lenino taikyta šeimos pakeitimo bendrabūviu net su keliais partneriais taktika dabar tapo beveik įgyvendinta realybe, o ne komunizmo utopija? Kodėl Lenino taikytas vaikų atskyrimas nuo šeimos ir atidavimas auginti bei auklėti valstybei vis sparčiau įgyvendinamas „vakarietiškosios demokratijos“ valstybėse?

Tikriausiai žmogus sąvoką „laisvė“ suvokia kaip nuolatinį gundymą, kuriam pasidavus ir atsidavus galima jaustis padėties šeimininku. Norvegijoje veikianti Vaikų teisių gynimo organizacija „Barnevarnet“ aiškiai turi nusikalstamos organizacijos požymių, kadangi ji nėra pavaldi jokioms valdžios institucijoms, joje niekada neatliktas auditas, niekas negali patikrinti ten dirbančių žmonių kvalifikacijos, taikomų metodų, bet viskas pateisinama akla formuluote – pirmiausia yra ginamas vaiko interesas ir valstybė turi pirmenybę prieš tėvus. Tai tobula leninizmo forma, kurią Lietuvoje ir kitose šalyse vadina demokratija.

2006–2010 metais Kanados švietimo ministre dirbusi liberalė Ketlina Vyni (Kathleen Wynne) politinėje karjeroje pagarsėjo kaip lyčių lygių teisių gynėja. Trijų vaikų mama 2005 m. ištekėjo už partnerės ir ėmė lobuoti įvairias švietimo programas, kurios įtvirtintų privalomą lytinį švietimą. 2013 m. LGBT atstovė tapo Ontarijo provincijos premjere ir įtikino ministrų tarybą, kad privalomasis lytinis švietimas turi būti įvedamas vaikams nuo šešerių metų. Žalia šviesa uždegta, manoma, kad seksualinio švietimo programa bus įvesta nuo kitų metų. Tūkstančiai žmonių – baltaodžiai, juodaodžiai, krikščionys, musulmonai – Kanadoje surengė ne vieną protesto mitingą, net neleido savo vaikų į mokyklas, tačiau valdžia tai vadina tamsumu, LGBT iš to juokiasi ir tyčiojasi, mašina važiuoja nesustodama.

Kartais žmonės, pavargę nuo tokios diktatūros, norėdami išsilieti ir pagaliau pasakyti – nenoriu, kad mano vaikai būtų tvirkinami, nenoriu, kad mano sūnų tvirkintų kitas vyras, – ima ir išsilieja. Išlieja savo emocijas. Ar tai nėra normalu? Deja, tai pavadinama neapykanta, netolerancija. Dar daugiau – pedofilų skandalai labai greitai užmūrijami tylos siena, o pasisakymai prieš pedofiliją pavadinami pasaulį pribloškiančiais. Marijaus Adomaičio emocijų protrūkis aiškiai atskleidė, kokia galinga ir turinti valdymo galios yra LGBT pasaulio bendruomenė, parodžiusi visame pasaulyje garsiam muzikantui jo „tikrąją vietą“. O tai, kad Marijų pasmerkti suskato ir šimtai Lietuvos „elito“ atstovų, tik dar kartą liudija, kokia svaiginanti yra šioji „laisvės pagunda“, galimybė būti mase, jėga, vieninga diktatūra.

Visa ši istorija parodė ir tai, kad socializmo doktrina, kai vieną žmogų galima aukoti visos visuomenės labui, ir yra vakarietiškosios demokratijos ramstis. Beje, ir komunų klestėjimas. LGBT yra puikus komunos pavyzdys, kurio taip siekė Leninas, pavyzdžiu laikydamas žydų komunas, kuriose iš tiesų bendruomenėje visi nariai lygūs ir padeda vieni kitiems bet kokiu reikalu. Taigi socializmas, komunizmas, o idėjiniame lygmenyje – leninizmas ir neomarksizmas yra vakarietiškosios demokratijos pamatas, ant kurio ir statomi visų sąjungų rūmai. Sąjunga kaip komuna. Todėl labai keistai atrodo posovietinių valstybių dešiniųjų jėgų kliedesiai, smerkiantys komunistinį režimą, bet šaukiantys į kovą už lygybę, toleranciją, tautų ir kultūrų skirties panaikinimą. Jie taip iki šiol ir nesuprato, kad patys yra komunistai leniniečiai.

Kovoti su tokio masto diktatūra yra beprasmiška. Pasipriešinimas karingais būdais diktatūroms suteikia peno – padidina jų jautrumą, aktyvina heroizmą, sustiprina įsitikinimą, kad tai yra šventa kova už šventą reikalą (nors su Dievu tai neturi nieko bendra, atvirkščiai…), žadina vienybės jėgos iliuziją – tuoj tuoj ir mes užvaldysim pasaulį. Galiausiai karas yra pelningas verslas. Ką gi daryti, jei diktatūra siaučia, o bet koks pasipriešinimas įpučia tik dar daugiau ugnies? Gal verta nors kartą irgi pabūti vieningais. Ir pasinaudoti kitų patarimais. Kardinolas Janis Pujatas, komentuodamas birželio mėnesį Rygoje vyksiantį Europraidą, sakė:

„Miestas turėtų būti kaip įmanoma tuštesnis. Napoleonas mūšį pralaimėjo visai ne Borodino lauke, o tada, kai įžengė į pustuštę Maskvą.“ Ko labiausiai bijo diktatoriai – tuštumos, ignoravimo, jokio dėmesio nerodymo. Tada jie herojiškai nusišauna, nes bent taip priverčia kitus juos pastebėti.

ekspertai.eu

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 9

 1. Juozas says:

  Viskas „kaip iš natų“, t.y. pagal sionistų protokolus, publikuotus dar prieš 110 metų. Iš čia
  ir
  leninizmo, hitlerizmo ir šiandienino globalizmo panašumai.

 2. Simas Simaitis says:

  Pritariu kardinolui. Lietuvis geriausiai moka nieko nedaryti, tačiau tą reikia daryti vieningai. Nieko nedaryti tykslingai ir sąmoningai.
   Sistema daro viską, kad visus gojus sugrūsti į miestus, padaryti viską, kad jie neišgyventų už miesto ribų: sėklų kontrolė, savų sėklų platinimo draudimas, užmiestyje gyvenimo branginimas, miškų privatizavimas, kad tik negalėtum išgyventi iš miško gėrybių, jau nekalbant apie dirbamos žemės supirkimo į privačias rankas. O mieste gyvenantiems kiša į galvas mitus, kad už miesto ribų gyvenimas pavojingas, pilnas pavojų :). 
  Beja lotyniškas žodis privare, iš kurio mes naudojame žodį privatus, reiškia – grobimas, apiplėšimas. Tai dar vienas sistemos triukas naudojant svetimus  žodžius iškreipiant jų prasmę. Tad stenkitės naudoti žodžius pagal paskirtį.

 3. Mindaugas says:

  Konservatoriais save vadinantys „neokonai“ šiandien dirba ranka rankon su Obama, tariamai pačiu liberaliausiu prezidentu JAV istorijoje. Todėl Obama, savo ruožtu, vis tiktai laikosi to paties – „neokonų“ nubrėžto JAV užsienio politikos kurso. „Neokonų“ direktyvomis grindžiama dabar Amerikos diegiama „naujoji globalioji etika“, kurios pagrindinės gairės yra tokios: Tarptautiniai santykiai iš esmės tai galios santykiai, o teisė čia vaidina labai menką vaidmenį; Lemiamas veiksnys – karinė galia, būtent galia pateisina esamą padėtį; JAV yra viešpataujanti pasaulinės tvarkos galia, kurią privalo pripažinti kitos pasaulio šalys; Kas ne su mumis, tas prieš mus; JAV šiuo metu užimama pozicija leidžia primesti savo pažiūras, interesus ir vertybes visam pasauliui; JAV privalo stiprinti savo hegemoniją pasaulyje; Žmogaus teisės yra aukščiau už valstybių ir tautų suverenumą…Štai, pavyzdžiui, JAV prezidentas Obama, dirbantis ranka rankon su „neokonais“, nuvyko į savo istorinę tėvynę Afriką ir ėmė ten propaguoti homoseksualizmo plėtrą, pamokslaudamas tenykščiams čiabuviams apie „vakarietiškas vertybes“. Negana to, jis net pagrasino tėvynainiams, jeigu šie nepaklus „vaivorykštinei demokratizacijai“, turės nemažai problemų santykiuose su JAV, negaus ekonominės pagalbos ir t. t. Į tai Ugandos prezidentas atkirto Obamai, kad ugandiečiai geriau badaus ir žolę valgys, negu pasiduos tokiam įžūliam Amerikos spaudimui! Kuomet nepaisydamas Amerikos spaudimo, Ugandos prezidentas Joveris Musevenis pasirašė labai griežtą įstatymą, nukreiptą prieš homoseksualizmą, Uganda tuoj pat buvo apšaukta „homofobiškiausia pasaulio šalimi“, dėl ko, matyt, netrukus būtų sulaukusi sankcijų iš vadinamosios „tarptautinės bendrijos“…

  Ir ką gi? Neužilgo naujasis Ugandos valstybės įstatymas staiga panaikinamas. Tai reiškia, jog brutalus spaudimas suveikė!.. O juk visa tai daroma „neokonų“ globalistinės strategijos rėmuose, pagal kurią homoseksualistų teisės šiandien yra aukščiau už pavienių valstybių ir tautų suverenumą. Apskritai apie 89 procentai visos porno produkcijos yra pagaminama būtent Amerikoje ir tik 11 procentų – kitose šalyse. Iš žmogaus ydų daryti pinigus kur kas paprasčiau, nei iš kažko kito. Kapitalizmo sąlygomis visuomenės iškrypimas pasiekė kraštutinę ribą. Visai neatsitiktinai būtent Amerika, kapitalizmo citadelė, tapo pačių rafinuočiausių iškrypėlių būstine.

 4. Mindaugas says:

  JAV prezidentas Obama, dirbantis ranka rankon su „neokonais“, nuvyko į savo istorinę tėvynę Afriką ir ėmė ten propaguoti homoseksualizmo plėtrą, pamokslaudamas tenykščiams čiabuviams apie „vakarietiškas vertybes“. Negana to, jis net pagrasino tėvynainiams, jeigu šie nepaklus „vaivorykštinei demokratizacijai“, turės nemažai problemų santykiuose su JAV, negaus ekonominės pagalbos ir t. t. Į tai Ugandos prezidentas atkirto Obamai, kad ugandiečiai geriau badaus ir žolę valgys, negu pasiduos tokiam įžūliam Amerikos spaudimui!.. Kuomet nepaisydamas Amerikos spaudimo, Ugandos prezidentas Joveris Musevenis pasirašė labai griežtą įstatymą, nukreiptą prieš homoseksualizmą, Uganda tuoj pat buvo apšaukta „homofobiškiausia pasaulio šalimi“, dėl ko, matyt, netrukus būtų sulaukusi sankcijų iš vadinamosios „tarptautinės bendrijos“…

  Ir ką gi? Neužilgo naujasis Ugandos valstybės įstatymas staiga panaikinamas. Tai reiškia, jog brutalus spaudimas suveikė!.. O juk visa tai daroma „neokonų“ globalistinės strategijos rėmuose, pagal kurią homoseksualistų teisės šiandien yra aukščiau už pavienių valstybių ir tautų suverenumą.

 5. Mindaugas says:

  Ir dar. Apskritai apie 89 procentai visos porno produkcijos yra pagaminama būtent Amerikoje ir tik 11 procentų – kitose šalyse. Iš žmogaus ydų daryti pinigus kur kas paprasčiau, nei iš kažko kito. Kapitalizmo sąlygomis visuomenės iškrypimas pasiekė kraštutinę ribą. Visai neatsitiktinai būtent Amerika, kapitalizmo citadelė, tapo pačių rafinuočiausių iškrypėlių būstine. Pavyzdžiui, JAV viceprezidentas Džo Baidenas š. m. birželio mėnesį, tiesiai šviesiai, pareiškė, jog seksualinių iškrypėlių teisių bei privilegijų gynimas yra Amerikos užsienio politikos vienas pagrindinių tikslų ir visiems sodomijos priešininkams pagrasino susidorojimu. JAV viceprezidentas netgi pasakė, kad seksualinių iškrypėlių teisės apskritai yra aukščiau už tautų kultūrą ir tradicijas, o jų teisių gynimas – išskirtinis „aukštos civilizacijos“ valstybių politikos bruožas. Jis pavadino „nežmoniškomis“ valstybes, kurios neleidžia savo šalyse įdieginėti ir pilnai legalizuoti pederastiją…

 6. Mindaugas says:

  Ir dar. JAV viceprezidentas Džo Baidenas š. m. birželio mėnesį, tiesiai šviesiai, pareiškė, jog seksualinių iškrypėlių teisių bei privilegijų gynimas yra Amerikos užsienio politikos vienas pagrindinių tikslų ir visiems sodomijos priešininkams pagrasino susidorojimu. JAV viceprezidentas netgi pasakė, kad seksualinių iškrypėlių teisės apskritai yra aukščiau už tautų kultūrą ir tradicijas, o jų teisių gynimas – išskirtinis „aukštos civilizacijos“ valstybių politikos bruožas. Jis pavadino „nežmoniškomis“ valstybes, kurios neleidžia savo šalyse įdieginėti ir pilnai legalizuoti tokias teises.

 7. Mindaugas says:

  Apskritai apie 89 procentai visos porno produkcijos yra pagaminama būtent Amerikoje ir tik 11 procentų – kitose šalyse. Iš žmogaus ydų daryti pinigus kur kas paprasčiau, nei iš kažko kito. Kapitalizmo sąlygomis visuomenės iškrypimas pasiekė kraštutinę ribą. Visai neatsitiktinai būtent Amerika, kapitalizmo citadelė, tapo pačių rafinuočiausių iškrypėlių būstine.

 8. saul says:

  Mindaugeliui uzstrigo.Na….dar karteli PAST padaryk DDDDDDDD

 9. Mindaugas says:

  to saul. Ne, man neužstrigo, kažkokia tech. klaida pačiame saite.

  Gerb. redakcijos paprašyčiau, esant galimybei, pratrinti besidubliuojančius komentarus. Ačiū.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top