Nebūk tapinas, dalyvauk referendume

2014, 28 birželio, 21:39 | kategorija LPT | atsiliepimų (8) | peržiūrų 774 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

PaveikslėlisArtūras Račas

Aš dalyvausiu referendume dėl žemės pardavimo užsieniečiams.

Eisiu ir balsuosiu, kaip kad balsuoju visuose Seimo, Prezidento, savivaldybių rinkimuose ir visuose iki šiol buvusiuose referendumuose.

Žinote, kodėl tai darau?

Dėl labai paprastos priežasties: priešingai nei koks A.Tapinas, A.Užkalnis, M.Pleskas ar kiti storašikniai FB nykštukai, aš vis dar galvoju, kad didžiausia valdžia Lietuvoje yra ne Lietuvos Dalia, ne patriarchas V.Landsbergis, ne Viktoras ir ne A.Butkevičius.

Didžiausia valdžia Lietuvoje esu aš. Taip taip, jūs perskaitėte teisingai. Tai aš valdau Lietuvą ir ji yra tokia, už kokią aš balsuoju visuose rinkimuose ir visuose referendumuose.

Kartais man nepasiseka. Taip buvo 2008 Seimo rinkimuose, 2009 ir 2014 metų Prezidento rinkimuose. Balsavau ir tikėjausi, kad bus geriau, bet suklydau. O gal nepadariau tiek, kiek galėjau padaryti. Pavyzdžiui, per 2014 metų prezidento rinkimus gal dėjau per mažai pastangų, kad paaiškinčiau, jog blogai, kai prezidentas naudoja VSD ir savo patarėjus savo asmeniniams tikslams. Tikriausiai reikėjo stengtis labiau, bet juk kaip ir dauguma jūsų, esu egoistas ir kartais asmeniniai interesai nusveria viešuosius.

Nepaisant to, man patinka gyventi valstybėje, kurią valdau, nes aš žinau, kad viskas joje priklauso tik nuo manęs. Net ir tada, kai daugumą jūsų rinkimuose ar referendumuose balsuoja kitaip nei aš. Aš kantrus ir aš žinau, kad sulauksiu tos dienos, kai jūs visi ateisite į protą ir balsuosite, taip, kaip balsuoju aš. Ir tada bus dar geriau, nei yra dabar, nors ir dabar man labai gerai, nes nuo to, kaip aš balsuoju, priklauso tik labai maža dalis mano gyvenimo. Pavyzdžiui, dujų, kuriomis aš šildau savo namą, kaina. Bet vis tiek malonu, kad savo balsavimu aš galbūt prisidėjau, kad kitą žiemą aš už jas mokėsiu gerokai mažiau nei pastaruosius kelerius metus.

Bet šis įrašas ne apie dujas ir ne apie tai, kas didesnis Lietuvos patriotas – A.Kubilius ar A.Butkevičius. Nes jie abu, kai buvo/yra premjerai, už dujas nemoka, o aš visada moku už jas iš savo kišenės (ir kai skaitau D.Kreivio, kurį šiandien mačiau einantį su gražia jauna mergina, įrašus, galvoju, kad dar būtinai apie tai parašysiu)

Šis įrašas apie birželio 29-osios referendumą ir apie tai, kodėl jame turėtų dalyvauti visi sveiko proto Lietuvos piliečiai, nepaisant tapinų, užkalnių, kleckų ir kitų konservatorių ciucikų kiauksėjimo.

Sveiko proto Lietuvos piliečiai turi eiti į referendumą ir jame aiškiai išreikšti savo valią valdyti savo valstybę.

Taip, kaip darysiu aš. Aš eisiu ir balsuosiu prieš.

Žinote kodėl? Ogi todėl, kad priešingai nei tie kiauksintys ciucikai, aš turiu žemės. 10 arų Vilniaus mieste, brangiausiame po Žvėryno rajone, kuriuos galbūt kada nors norėsiu parduoti. Ir jei norėsiu, man bus visai nesvarbu, kas iš manęs tuos 10 arų nupirks: turkas, ispanas, vokietis ar užkalnis (čia, žinoma, juokauju, nes anas niekada tokių pinigų neturės, ypač, kai M,Nocius jam nebemokės iš biudžeto už jo pasakėles apie verslą pardavinėjant stringus).

Priešingai nei kiauksintys konservatorių ciucikai, aš esu įsitikinęs, kad didžioji dauguma Lietuvos piliečių, atėję į referendumą, balsuos taip pat, kaip aš. Nes, priešingai nei konservatoriai ir jų ciucikai, aš šventai tikiu, kad didžioji dauguma Lietuvos piliečių yra labai protingi žmonės, galintys valdyti valstybę daug geriau nei tai darė A.Kubilius ir jo kompanija.

Ir būtent todėl tie kiauksintys ciucikai, kurie neturi tokių gebėjimų, ragina visus referendume nedalyvauti. Juk kai nesugebi, geriausiai nieko nedaryti, kad niekas nepamatytų, kad esi neįgalus.

Jei sugebėtų, bandytų daryti ir aiškinti, kodėl daro būtent taip, o ne kitaip. Tačiau tada reikėtų prisiimti atsakomybę už tai, ką daro. o ciucikai tam yra nepajėgūs.

Todėl jie, kaip A.Tapinas, renkasi lengvesnį būdą. Jie neprisiima atsakomybės ir nusišalina. Jie užkasa rinkėjo kortelę po žeme, palaisto ją vandeniu ir tikisi, kad kitą pavasarį toje vietoje išaugs medis, kurio vaisiais tapinai ir užkalniai galės maitintis, nes skydinės televizija paskelbs, kad jų knygos yra geriausios, o zuoko savivaldybė ir Sugiharos fondas įteiks jiems tolerancijos premijas.

Gali būti, kad toks medis išaugs. Ir visai gali būti, kad tolerancijos premijos bus įteiktos. Ir gal net ordinai “Už nuopelnus Lietuvai” kaip M.Mikutavičiui prieš prezidento rinkimus (nors jis gal to ordino ir yra nusipelnęs).

Ir net jei taip atsitiks, aš vis tiek dalyvausiu Seimo, Prezidento, savivaldybių rinkimuose ir referendumuose, nes, priešingai nei A.Tapinas, iki šiol tikiu, kad tai aš valdau valstybę ir prisiimu atsakomybę už savo sprendimus.

Todėl sakau jums visiems: nebūk tapinas, dalyvauk referendume ir valdyk valstybę, kurioje gyveni.

Tu protingesnis nei visi tie kiauksintys ir bijantys prisiimti atsakomybę už savo veiksmus ciucikai, todėl anksčiau ar vėliau tau pasiseks. Ir tada tavo valstybė bus tokia, kokią tu ją nori matyti.

Ir dėl to galėsi kaltinti tik save. O ne pinigų medį, kurį nori užauginti tapinai, užkalniai ir kiti kleckai.

Tavo teisė rinktis, tskant škia.

racas.lt

Sarmatai

Jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba PayPal. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.Naujienos iš interneto

Atsiliepimų 8

 1. Anonimiškai - apie Kubiliaus veiklą says:

  Kubilius su koncervais atėmė iš Lietuvos Senolių pensijas, – jas atidavė milijonine kompensacija žydams kaip kompensaciją – nesuprantu už ką kompensacija buvo, bet iš to paties Lietuvos pinigų katilo įvyko perskisrymas – iš Lietuvos pencininkų – žydams. Ar dėl to kad jie valdo visus pasaulio finansus ir todėl yra patys neturtingiausi iš visų vargšelių…

 2. saul says:

  „Priešingai nei kiauksintys konservatorių ciucikai, aš esu įsitikinęs, kad didžioji dauguma Lietuvos piliečių, atėję į referendumą, balsuos taip pat, kaip aš. Nes, priešingai nei konservatoriai ir jų ciucikai, aš šventai tikiu, kad didžioji dauguma Lietuvos piliečių yra labai protingi žmonės, galintys valdyti valstybę daug geriau nei tai darė A.Kubilius ir jo kompanija”zmone balsuos kojomis-paziuresime,ka racius kalbes po referendumo.Reiks priminti jam sias jo….mintis. Jei referendumas zlugs,anot raciaus,visi zmones liks…durneliais ir neismaneliais.Idomu,kokie raciaus pasnekovai formuos jo nuomone po referendumo(galetu pasikviesti prof.A.Dugina,tas gi be darbo sedi). TAPTAL….. as tokius RATUS :)

 3. Stebėtojas says:

  Na kaip galima tiek kartų ant to paties gėblio minti?
  Negi autorius tiki, kad dalyvauja valstybės valdyme?
  Nuo kada laisvi ir kitų laisvę gerbiantys yra prileidžiami prie nusikalstamų organizacijų valdymo?
  Viskas prasideda nuo asmeninės laisvės.
  Derinant ją su kitų laive, atsiranda sutartys.
  Prievartą taikantis prieš laisvus žmones yra nusikaltėlis.
  Valstybė turi įsiteisinusi prievartos monopolį duotoje teritorijoje.
  Todėl, gindamas savo laisvę nuo nusikaltėlio, jau balsavau. TAIP.
  Nes prievarta gimdo prievartą.
  Tiesiog liaukimes paklusę prievartautojams.
  Jų mažuma.

 4. AAA says:

  Autorius visada buvo padorus ir sąžiningas. O tapinas netikėtai nuvylė, ie ne tik jis …

 5. Vilma says:

  Neiti – irgi yra pilietine pozicija. Jeigu esu pries apskritai sito referendumo vyksma ir pacia jo ideja. Rinkimai – neisvengiamas ir butinas dalykas, kuriame turi pareiksti valia, o sitas referendumas – tik vienos sutves ismislas. Plius, jeigu pritari dviem klausimams ir nepritari vienam – taip cia kaip, Taip, ar NE rasyt? Kaip gali balsuot, jei nera tavo nuomone atspindincio pasirinkimo. Jei daro referenduma, turi bent jau normaliai daryt, o ne kazkokiu kliedesiu i viena vieta ir prirasyt ir po to aiskint, pilietis tu ar ne pilietis, jei nenori ne pirstu prie kliedesiu liestis. 

  • Ad says:

   p. Vilma, na kas pasakė, kad rinkimai būtinas dalykas? O šitas Referendumas buvo privalomasis – pažiūrėkite VRK puslapyje, kaip tai skamba arba rinkėjo pažymėjime, jei jo neužkasėte :). Skaitant kaip kuriuos pasisakymus matosi, kad žmonės dar gyvena Miegančioje Karalystėje, o dar kalba apie pilietinę poziciją – gal per sapnus?

 6. Ec says:

  [IMG]http://i61.tinypic.com/dcvaeg.jpg[/IMG]

 7. Jonas says:

  Račas vėl rašo visą straipsnį visiškai be jokios prasmės, vien tam, kad apdergt žmones, kurie supranta, kad nieko Račas nesugeba, kaip tik nepagrįstai negatyvias emocijas skleist ir piktintis, nes niekas jo neskaito. Juokinga tiesiog, kiek pavydas gali :)

Rašyti atsiliepimą

Mums svarbios jūsų nuomonės.
Tuo pačiu norime priminti, kad komentarai nėra tarpusavio rietenų ar keiksmams skirta sritis.
Komentarai nėra cenzūruojami, tačiau programa gali kai kuriuos sulaikyti, jei ras keiksmų, nevartotinų žodžių ar nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "https" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top