„Negrai“ dabar yra balti ir gyvena Lietuvoje

2018, 25 birželio, 15:47 | kategorija LPT | atsiliepimų (4) | peržiūrų 800 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

pabegeliai migrantai

Kontrabandiniai „Aquarius“ Afrikos „negrai“ Ispanijoje dykinės ir gaus po 495 eurus per mėnesį, Lietuvos „negrams“ reikia visą mėnesį dirbti už 361 eurą. Kurie iš jų yra tikrieji „negrai“?

Nevyriausybinė prancūzų-vokiečių organizacija „SOS Méditerranée“, kurią išlaiko mafijozis Dž.Sorošas, iš Libijos pakrantės į Ispaniją atveš 629 kontrabandinius „pabėgėlius“, kurių neįsileido Italija ir Malta. Kiekvienas kontrabandinis „pabėgėlis“ čia gaus kas mėnesį po 495 eurus, neskaitant pastogės, drabužių ir t.t.

Naujoji socialinio aprūpinimo programa, žinoma kaip „minimali socialinė integracija“, buvo priimta Valensijos autonominiame regione, kur atvyks laivas.

Tam, kad turėti teisę dalyvauti programoje, fizinis asmuo turi būti „ypatingoje socialinėje situacijoje“ ir registruotis savivaldybėje netoli Valensijos. Programoje dalyvauja bet kokio amžiaus asmenys.

Be to, kad gautų šias išmokas, kurios du kartus viršija minimalų darbo užmokestį Maroke, šalis su pačiu didžiausiu minimaliu uždarbiu Afrikoje (210 eurų), asmenys neprivalo ieškoti darbo. Jei nelegalai susirgs per tris mėnesius nuo atvykimo, jie gaus „universalią sveikatos kortelę“, kuri suteikia teisę nemokamai gydytis.
https://voiceofeurope.com/2018/06/smuggled-aquarius-migrants-to-receive-495-euros-of-welfare-every-month-in-spain/

Valensiją lenkia baltų „negrų“ respublika Lietuva. Šioje beširdžio policininko ir galimai buvusios KGB-istės stebuklų šalyje baltiems „negrams“ lietuviams mokamas 361 minimalus atlyginimas ir 153 eurų minimali pensija, o „pabėgėliai“ atvykę į Lietuvą su tokiais pačiais kontrabandininkų „Aquarius“ laivais gauna: suaugęs ir vaikai – po 518 eurų, mokyklinio amžiaus vaikai – 635,8 eurų. Vienkartinė įsikūrimo pašalpa jiems – 204 eurai, vienkartinė įsikūrimo pašalpa vaikui -102 eurai, nelydimam nepilnamečiui, sulaukus pilnametystės -1122 eurai.

Kurie iš jų, sakykite prašau, yra tikrieji „negrai“, šio žodžio kolonistų taikyta prasme. Man atrodo, kad didžiausi „negrai“ pasaulyje yra lietuviai, nes skirtingai nuo afrikiečių, mūsų nepriima nei Vokietija, nei Valensijos autonominė sritis, o savo tėvynėje mes esame antrarūšiai žmonės!

šaltinis: lebionka.blogspot.com

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 4

 1. EJ says:

  Nepavydekime negrams. Visi gi negali buti lygus. Negrams- europines pasalpos, o lietuviams- lietuviskos pasalpos ir atlyginimai. Tai- globali politika. Laikas pradeti mastyti globaliai. Na, o Lietuvai tai yra skaudi ir nepageidautina aptarineti tema. …Zinokime, peliukai, savo vieta po lietuviska sluota ir necypsekime, nes katinas gali isgirsti…. Visu saliu peliukai, vienykimes!

 2. Vytas says:

  Na, ką galima pasakyti gerb. Lebionkai ir šios svetainės skaitytojams? Atsakymas (ar paaiškinimas) labai paprastas; mus ne tam kvietė į ES, kad uždavinėtume tokius „kvailus “ klausimus, kaip kodėl buvusios TSRS respublikų , dabar „nepriklausomų“ valstybių, gyventojai yra dar didesni „negrai“, nei tikrieji afrikiečiai. Tai pirma. Milijonas vien tik lietuvių sėkmingai kuria pridėtinę vertę ES valstybėse (ir ne tik) senbuvėse. Jei Italija šiek tiek atsitokėjo, tai Ispanija visai išprotėjo. Ir Lietuvos valdžia tokia pat, kaip Ispanijos. Bet, kaip sakoma, nors užmušk, nesuprantu tos logikos, kuria vadovavosi Merkel,kviesdama visus į Europą. Juk iš vadinamųjų pabėgėlių tarpo dirba tik vienas ar du procentai, visi kiti – išlaikytiniai, ar busimieji kovotojai už islamą. Pažiūrėkim, juk tų „vargšų“ pabėgėlių rankose moderniausios šiuolaikinės ryšio priemonės, tai kodėl ir nuo ko jie „bėga“? Aš manau, kad juos siunčia. Ir siunčia tie patys, kurie dabar finansuoja jų gelbėjimą prie Afrikos krantų ir vežimą į Europą. Viskas dangstoma užuojauta. O kur ta Europos „užuojauta“ buvo, kai buvo bombarduojama Libija, žudomas Kadafis, kai buvo griaunami (ir tebegriaunami) Sirijos miestai ir žudomi jos gyventojai? Kažkas „gamina“ pabėgėlius, o kam tenka juos išlaikyti. Tuo labiau tai nereikalinga Lietuvai.

 3. EJ says:

  A.Merkel poelgius galima paaiskinti. Jeigu Merkel iki siol gyva ir vokieciai jos nenuslave nuo valdzios- tai rodo, kad mes, lietuviai, kazko nezinome. Matyt, kad vokieciai zino, kad Merkel svaisto ne vokiskus pinigus. O kieno tie pinigai? Kas suinteresuotas finansuoti imigrantu atvykima i Europa? Kam reikalinga betvarke ir neramumai Europoje? Pries koki lyderi Merkel jaucia kaltes jausma uz blogai pavykusio plano igyvendinima? Patys atsakykite… … O is kitos puses- galbut visas sis surmulys iseis i gera: skirtingi zmones is musulmonu pasaulio bus tas irankis, kuris istaisys vakaru kulturinius defektus. Zinoma, geriau patiems pasistengti defektus istaisyti. Bet, matyt, ne visos salys pajegios pasitaisyti ir pradeti gyventi pagal 10 Dievo isakymu.

 4. Darius says:

  Dabar žiurėkit. Sužlugdant sovietų sajungą buvo įvvygdytas paskutinis globalizacijos etapas. Nes šio pasaulio galingieji nebuvo suplanave, kad stalinas laimės karą. To karo esmė buvo praretint vakarų ir ritų europos žemes.taipat palaužt sovietus. Bet kadangi stalinas laimėjo ir sumaišė visas kortas.ir todėl po karo iškart apie 50-60 metus į europą pradėta pompuoti negrai ir babajai. Tikslas ira performatuoti senają europą nes baltasis žmogus per daug suvaroja žemės resursų ir ira ganėtinai išsilavines.ir vienintelis dar kažkiek priešinasi šio pasaulio parazitams. Planas ira toks prikviest svetimkūnius per būsimus pilietinius karus pakeist europos sienas ir kalbas taipat sumažinant gyvenimo kokybę. Vyšegrado šalys turi likt baltos jos bus tokios savotiškos baltūjų salelės, nes globali elita jų nėra daug bet jie taipat ira baltoji rasė todėl jie negali išnaikinti visų baltaodžių. Ir panašus likimas laukia amerikos ji taipat bus performatuojama Trumpas tam ir ira atvestas į valdžią. Taipat Amerikos elita nenori to performatavimo iš čia ir kyla Trumpo ir Hilari konfliktas. Amerikos elitai taipat aktualu kad europoje kiltų karas nes tada vėl kaip ir po antrojo pasaulinio būtų galima valdyt visą europą kaip dabar.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top